Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.10Jo Bukowski17:40.4 PR   AK Chevak   Sep 10  Palmer Invitational
2.11Elliot Hoffman17:42.6 PR   AK Bethel   Sep 10  Palmer Invitational
3.11Tim Schmidt17:52.0   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
4.9Taylor Hoffman17:59.0 PR   AK Bethel   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
5.12Jeremiah Klejka18:17.0   AK Bethel   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
6.11Jessi Klejka18:35.0 PR   AK Bethel   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
7.12Grant Magdanz18:41.1 PR   AK Kotzebue   Sep 2  Seward Invite
8.11Cade Schlagel18:54.0 PR   AK Dillingham   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
9.12Sam Atkinson19:05.9 PR   AK Kotzebue   Sep 2  Seward Invite
10.12Jerry McCall19:07.0 PR   AK Kotzebue   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
11.-Andre Simon19:22.0 PR   AK Hooper Bay   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
12.12Jens Irelan19:23.0 PR   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
13.10Junyor Erikson19:29.0   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
14.12Ryan Haskins19:35.0   AK Unalaska   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
15.12Carl Jimmie19:36.0 PR   AK Bethel   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
16.10Elijah Matchian19:48.1   AK Chevak   Sep 10  Palmer Invitational
17.9Michael Lyon20:00.0 PR   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
18.12Jared Miller20:09.1   AK Dillingham   Sep 2  Seward Invite
19.9Cole Schlagel20:10.1   AK Dillingham   Sep 10  Palmer Invitational
20.12Sam Boyscout20:11.2 PR   AK Chevak   Sep 10  Palmer Invitational
21.12Joseph Henning20:15.4   AK Unalaska   Sep 2  Seward Invite
22.11Christoff Swope20:23.0 PR   AK Bethel   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
11Nick Morgan20:23.0   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
24.10Corwin Olson20:24.8   AK Chevak   Sep 10  Palmer Invitational
25.12Killian Baker20:25.1 PR   AK Unalaska   Sep 10  Palmer Invitational
26.10Shawn Gardener20:26.9 PR   AK Dillingham   Sep 10  Palmer Invitational
27.9Michael Remolino20:46.9   AK Unalaska   Sep 10  Palmer Invitational
28.11Griffen Calvetti20:48.0 PR   AK Bethel   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
29.11Nathanael Friday20:49.4   AK Chevak   Sep 10  Palmer Invitational
30.12Landon Eck21:08.4   AK Kotzebue   Sep 2  Seward Invite
31.10Jeremiah Gallahorn21:09.0   AK Kotzebue   Sep 2  Seward Invite
32.12David Finney21:10.8 PR   AK Bristol Bay   Sep 10  Palmer Invitational
33.9Miles King21:26.7   AK Bristol Bay   Sep 10  Palmer Invitational
34.11Noah Roetman21:37.1 PR   AK Kotzebue   Sep 2  Seward Invite
35.9Andy Nguyen21:53.5   AK Unalaska   Sep 10  Palmer Invitational
36.9Jason Gilder22:09.0 PR   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
37.9Gabe Smith22:34.0 PR   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
38.9Josh Roetman22:46.0   AK Kotzebue   Aug 20  Bartlett Invitational
39.-Carlin Lupie22:54.6 PR   AK Bethel   Aug 20  Bartlett Invitational
40.9Gus Nelson22:56.0   AK Kotzebue   Sep 24  Region I North
41.10Daniel Gallahorn22:59.0 PR   AK Kotzebue   Aug 27  Nome Invite
42.9Oliver Hoogendorn22:59.9   AK Nome-Beltz   Aug 20  Bartlett Invitational
43.12John VanDeventer24:01.3   AK Dillingham   Sep 10  Palmer Invitational
44.-John Oulton24:10.6 PR   AK Bethel   Aug 20  Bartlett Invitational
45.-Josh Klejka24:35.7   AK Bethel   Aug 20  Bartlett Invitational
46.12Colton Jessup25:08.0 PR   AK Kotzebue   Aug 27  Nome Invite
47.11Ivik Henry25:30.0   AK Kotzebue   Aug 27  Nome Invite
48.9Ben Phillips26:02.0   AK Kotzebue   Sep 10  Kotzebue Invitational
49.11Isaac Peacock28:36.0   AK Kotzebue   Sep 10  Kotzebue Invitational
50.11Thomas Baker29:04.0 PR   AK Kotzebue   Aug 20  Bartlett Invitational
51.9Dylan Lie33:04.0 PR   AK Kotzebue   Sep 10  Kotzebue Invitational
52.9Stephen Hyatt38:23.1 PR   AK Kotzebue   Aug 20  Bartlett Invitational

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.10Rosa Schmidt19:58.0   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
2.12Jorden Lisac21:34.8   AK Dillingham   Sep 10  Palmer Invitational
3.10Hannah Tozier22:13.0   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
4.12Tanya Chavez22:27.4 PR   AK Bethel   Sep 10  Palmer Invitational
5.12Bianca Barrera22:58.3 PR   AK Unalaska   Sep 10  Palmer Invitational
6.12Chelsey Beans-Polk23:08.0 PR   AK Bethel   Sep 10  Palmer Invitational
7.11Tessie Hardiman-Agi...23:14.3 PR   AK Chevak   Sep 10  Palmer Invitational
8.9Katie McWilliams23:51.7   AK Bethel   Sep 2  Seward Invite
9.12Jamie Erlich24:03.0   AK Kotzebue   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
10.10Nicole Jimmie24:04.2   AK Bethel   Sep 10  Palmer Invitational
11.9Elizabeth Lindley24:47.5   AK Bethel   Sep 10  Palmer Invitational
12.12Caitlin Tozier25:15.0   AK Nome-Beltz   Oct 1  ASAA State Cross Country Championships
13.11Raissa Boskofsky25:17.0   AK Port Lions   Sep 16  Kodiak, Colony, Port Lions Tri meet
14.10Leilani Tennyson26:42.5 PR   AK Dillingham   Sep 10  Palmer Invitational
15.10Summer Ulroan26:45.0   AK Chevak   Sep 10  Palmer Invitational
16.10Jenny Shryock26:47.0   AK Bristol Bay   Sep 10  Palmer Invitational
17.9Jaila Pili26:56.1 PR   AK Unalaska   Sep 10  Palmer Invitational
18.9Rhiannon Ayuluk27:22.1 PR   AK Chevak   Sep 10  Palmer Invitational
19.10Ember Eck28:15.6   AK Kotzebue   Sep 2  Seward Invite
20.-Zeanna Savok 29:42.0 PR   AK Kotzebue   Sep 2  Seward Invite
21.10Margaret Norton29:44.0 PR   AK Kotzebue   Sep 24  Region I North
22.12Shaelene Holstrom30:52.6 PR   AK Bristol Bay   Sep 10  Palmer Invitational
23.10Paulianne Schaeffer32:50.0   AK Kotzebue   Sep 24  Region I North
24.10Courtney Hildreth33:07.4   AK Kotzebue   Sep 2  Seward Invite
25.12Veronica Schaeffer33:20.9 PR   AK Kotzebue   Sep 2  Seward Invite
26.10Stephanie Sampson43:04.0   AK Kotzebue   Sep 10  Kotzebue Invitational
27.-Sara Ozenna 46:13.8 PR   AK Kotzebue   Aug 20  Bartlett Invitational