Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Arturo Nava15:28.7 PR   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
2.12Alex Hita15:33.4 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
3.10Alonzo Pollum15:46.0 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
4.10Blake Contreras15:53.7   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
5.9Erik Wingfield15:57.6   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
6.11Brian Collard16:08.3 PR   TX Azle   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
7.9Colby Caldwell16:14.3   TX Aledo   Oct 15  Keller Central Charger Challenge
8.12Nava Arturo16:18.8   TX Ft Worth Boswell   Nov 12  Texas UIL 4A State Cross Country Championship...
9.11Austin Piccolo16:19.5 PR   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
10.12Antonio Miranda16:27.0 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
11.11Zachary Lindquist16:31.2 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
12.10Isaac Ortiz16:32.5 PR   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
13.9Arturo Maciel-Benit...16:40.3 PR   TX Keller Timber Creek   Sep 9  2011 Run of the Panther
14.11Justin Narvaez16:42.7 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
15.9Aaron Willingham16:42.8   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
16.9Dylan Tritton16:56.1   TX Azle   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
17.11Brandon Lucas17:00.7 PR   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
18.9Nicholas Barrett17:02.0   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
19.11Gage Chamberlain17:06.8 PR   TX Aledo   Oct 15  Keller Central Charger Challenge
20.10Nathan Garcia17:08.6   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
21.9Carson Burnside17:16.5   TX Keller Timber Creek   Oct 29  District 5-4A Championships
22.11Zach Brown17:16.8 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
23.11Enrique Sotomayor17:16.9 PR   TX Keller Timber Creek   Sep 9  2011 Run of the Panther
24.12Tyler Whittington17:17.9 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
25.11Hunter Owens17:19.1   TX Aledo   Oct 29  District 5-4A Championships
26.11Andre Thomas17:19.5 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
10Brandon Goolsby17:19.5   TX Ft Worth Boswell   Oct 29  District 5-4A Championships
28.10Kaleb Ritchey17:20.2 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
29.12Rowdy Wilson17:20.9 PR   TX Azle   Oct 29  District 5-4A Championships
30.11Nicholas Cantu17:23.0 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
31.10Keaton Sherman17:24.8 PR   TX Azle   Oct 29  District 5-4A Championships
32.9James Arnold17:24.9   TX Keller Timber Creek   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
33.11Tyler Johnson17:25.4   TX Azle   Sep 10  Southlake Invitational
34.9Manuel Torres17:26.9   TX Keller Timber Creek   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
35.10Trevor Taylor17:28.0   TX Keller Timber Creek   Oct 29  District 5-4A Championships
36.11Taylor Potter17:30.2 PR   TX Azle   Oct 29  District 5-4A Championships
37.11Alex Padachit17:30.9   TX Keller Timber Creek   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
38.12Johnny Rinehart17:32.9 PR   TX N Richland Hills Birdville   Sep 10  Southlake Invitational
39.11Adan Gutierrez17:34.3 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
40.12Riley Orand17:36.8 PR   TX Azle   Oct 29  District 5-4A Championships
41.10Zach Walker17:37.6 PR   TX White Settlement Brewer   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
42.11Levi Campbell17:43.5   TX Azle   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
43.12Jake Munson17:45.8 PR   TX White Settlement Brewer   Oct 29  District 5-4A Championships
44.11Tanner Rampy17:48.9 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 29  District 5-4A Championships
45.-Arturo Nava17:49.1 PR   TX N Richland Hills Birdville   Nov 19  NXN South Regional Championships
46.10Mathew Jones17:49.5   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
47.12Xavier Gonzalez17:51.2 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
48.12Vincent Temphrachan...17:51.4 PR   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
49.10Kevin Autrey17:52.1 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
50.9Emmanuel Torrez17:53.3 PR   TX Keller Timber Creek   Sep 3  Marcus I Invitational
51.11Evan Allen17:54.1 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
52.11Adrian Maciel17:59.0   TX Keller Timber Creek   Sep 24  Marcus II Invitational
53.10Micah Hanna18:00.1 PR   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
54.12Austin Abbett18:01.4 PR   TX Aledo   Sep 16  Cleburne Invite
55.11Ricardo Garza18:03.6 PR   TX Keller Timber Creek   Sep 9  2011 Run of the Panther
56.12Sparky Crawford18:03.8 PR   TX White Settlement Brewer   Oct 29  District 5-4A Championships
57.10Nathan Haugstad18:07.0   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
58.11Aaron Rodriguez18:13.2 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
59.11Joseph Hood18:14.4 PR   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
60.9Michael Meadows18:14.5   TX Aledo   Oct 15  Keller Central Charger Challenge
61.9Logan Hankerson18:15.2 PR   TX Aledo   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
62.10Dakota Beechler18:18.6 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 29  District 5-4A Championships
63.9Connor Moore18:22.1 PR   TX White Settlement Brewer   Oct 29  District 5-4A Championships
64.10Caleb Nichols18:24.8 PR   TX Azle   Oct 29  District 5-4A Championships
65.10Austin Grantham18:29.9   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
66.10Dustin Baxter18:30.9   TX Ft Worth Boswell   Oct 29  District 5-4A Championships
67.9Joseph Parmenter18:34.0 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
68.11Brad Prince18:37.0 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 29  District 5-4A Championships
69.12Garrett Counts18:38.4 PR   TX Azle   Oct 29  District 5-4A Championships
70.9Brayan Perez18:39.0   TX Keller Timber Creek   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
71.9Victor Grogan18:40.4 PR   TX Keller Timber Creek   Sep 9  2011 Run of the Panther
72.11Brandon Marburger18:42.7 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
73.-Ismael Madrigal18:44.3 PR   TX N Richland Hills Birdville   Nov 19  NXN South Regional Championships
74.10Alec Ruland18:48.0 PR   TX White Settlement Brewer   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
75.10Issac Villalobos18:49.3 PR   TX N Richland Hills Birdville   Sep 9  2011 Run of the Panther
76.12David Salazar18:49.9 PR   TX N Richland Hills Birdville   Oct 29  District 5-4A Championships
77.9Colin Maloney18:50.0 PR   TX Aledo   Oct 15  Keller Central Charger Challenge
78.12Tommy Ulissi18:50.5 PR   TX Springtown   Oct 1  Keller Cross Country Classic
79.9Nick Cruse18:51.3 PR   TX Aledo   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
80.11Peyton Voiselle19:00.1   TX Azle   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
81.11Kamryn Thompson19:03.5 PR   TX Azle   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
82.10Ismail Mainor19:03.9 PR   TX Ft Worth Boswell   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
83.9Zack Burton19:08.9 PR   TX Springtown   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
84.12Randy Little19:09.7 PR   TX White Settlement Brewer   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
85.12Jeff Munoz19:12.3 PR   TX White Settlement Brewer   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
86.9Josue Ramirez19:12.7 PR   TX Springtown   Oct 8  Reunion Run Cross-Country Meet
11Chase Yandell19:12.7   TX White Settlement Brewer   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
88.11Brandon Culwell19:13.0   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
89.12Richard Brown19:16.0 PR   TX Springtown   Oct 29  District 5-4A Championships
90.11Brandon Nesbitt19:18.1   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
91.10Dylan Witkowski19:19.3   TX Aledo   Sep 16  Cleburne Invite
92.11Marck Moreno19:19.8 PR   TX Keller Timber Creek   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
93.10Hayden Hickman19:25.3   TX N Richland Hills Birdville   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
94.11Jas Whitcomb19:26.0   TX Azle   Oct 15  Haltom Buffalo Stampede
95.9Oaklin Davis19:26.2   TX Aledo   Oct 29  District 5-4A Championships
96.9William Bourgeois19:28.7   TX Keller Timber Creek   Oct 29  District 5-4A Championships
97.10Ryan Howell19:33.2   TX Aledo   Oct 15  Keller Central Charger Challenge
98.12Brandon Bough19:41.5 PR   TX Springtown   Oct 29  District 5-4A Championships
99.10Blake Bolton19:42.7 PR   TX Keller Timber Creek   Sep 9  2011 Run of the Panther
100.12Tim Kromer19:43.7 PR   TX White Settlement Brewer   Sep 9  2011 Run of the Panther

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Magdalena Escobar19:02.0 PR   TX Ft Worth Boswell   Dec 3  Nike Team Nationals
2.10Nicollette Steet19:38.9 PR   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
3.12Ranae Fithian20:37.6 PR   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
4.10DeeAnn Reeves21:08.9   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
5.10Olivia Cantu21:29.7   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
6.9Estephanie Mendes21:35.1   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
7.9Judith Ryan21:38.6   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
8.11Stephanie Melo21:41.9   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
9.10Hannah McGregor21:59.0   TX N Richland Hills Birdville   Nov 19  NXN South Regional Championships
10.11Katelyn Vinson23:06.2 PR   TX N Richland Hills Birdville   Nov 19  NXN South Regional Championships
11.10Madison Jacobs23:34.5 PR   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
12.11Abby Grippin23:42.7 PR   TX N Richland Hills Birdville   Nov 19  NXN South Regional Championships
13.9Alleen Clayton24:04.9 PR   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
14.11Dara Darnell24:15.9   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
15.10Daniella Rios-Romer...24:22.2   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
16.11Ashley Clayton25:03.5   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
17.-Skyla Verdin25:08.3 PR   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
18.10Torrie Howard26:38.6   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships
19.9Amanda Ynfante26:38.9 PR   TX Keller Timber Creek   Nov 19  NXN South Regional Championships