Team Results Management

Mens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Chase Kennedy14:57.2 PR   GA East Jackson   Aug 27  North Georgia Championship
2.12Dax Willette14:57.8 PR   GA Rockdale County   Oct 11  Riverside Military Invitational
3.11Jacob Mcleod15:07.1 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
4.12Hayden Tullos15:15.2 PR   GA Marietta   Nov 26  NXR Southeast Regional Championships
5.12Braeden Collins15:18.7 PR   GA Alexander   Oct 27  GHSA Region 5-AAAAAA
6.11Sam Bowers15:23.5 PR   GA Milton   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
7.11Axel Avalos15:25.4 PR   GA Central Gwinnett   Oct 11  Riverside Military Invitational
8.12Ben Patterson15:31.0 PR   GA Marietta   Oct 1  Great American Cross Country Festival
9.12Jacob Poston15:32.8 PR   GA Dawson County   Oct 27  GHSA Region 7-AAA
10.12Issac Hernandez15:38.2 PR   GA Johnson   Sep 27  Hall County Championship
11.12Sam Ellis15:41.2 PR   GA Decatur   Oct 8  Alexander Invitational
12.10Devan Crow15:42.3 PR   GA North Hall   Sep 27  Hall County Championship
13.12Ben Dahlgren15:43.6 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
14.12Kaleb Wolfenden15:43.8 PR   GA Lowndes   Oct 1  Westover Invitational
15.12Brennan Silliman15:44.3 PR   GA Woodward Academy   Oct 11  Riverside Military Invitational
16.11Michael Malkowski15:44.4 PR   GA Milton   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
17.11Jallah Galimah15:47.6 PR   GA Heritage (Conyers)   Sep 10  Eagle Invitational
18.12Darr Smith15:48.0 PR   GA Johnson Ferry Christian Academy   Sep 3  AT&T Starrs Mill Panthers Invitational
19.12Ben McCoy15:48.1 PR   GA Blessed Trinity   Sep 24  Wingfoot XC Classic
20.12Tyler Whorton15:48.6 PR   GA Alexander   Oct 27  GHSA Region 5-AAAAAA
21.12Patrick Smith15:48.9 PR    Una-Smith   Nov 26  NXR Southeast Regional Championships
22.12Andrew Singh15:49.3 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
23.11Tyler Fox15:49.5 PR   GA Lambert   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
24.11Koi Williams15:49.8 PR   GA Alexander   Oct 27  GHSA Region 5-AAAAAA
25.12Zunair Manzoor15:50.5 PR   GA Brookwood   Sep 3  Brooks Memphis Twilight Classic
26.11Jack Douglass15:50.7 PR   GA Pace Academy   Oct 4  Hebron Invitational
12Allen Clark15:50.7   GA Lakeside Evans   Oct 15  Sandhills Invitational
28.12Ivan Martin15:51.0 PR   GA Chestatee   Sep 27  Hall County Championship
29.10Chase Condra15:51.9 PR   GA Peachtree Ridge   Sep 24  Wingfoot XC Classic
30.11Lee Keil15:52.1 PR   GA Lambert   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
31.12Quinn Burden15:52.5 PR   GA Marist   Oct 26  GHSA Region 7-AAAA
32.12Wilson Moore15:53.4 PR   GA Chapel Hill   Sep 15  Douglas County Championship
33.12Tommy Johnston15:53.6 PR   GA North Hall   Sep 27  Hall County Championship
12Sean Parker15:53.6 PR   GA Pickens   Oct 1  Westover Invitational
35.12Merrick Rizzo15:53.9 PR   GA Collins Hill   Oct 1  Westover Invitational
12Nick Cooke15:53.9 PR   GA Etowah   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
37.11Hayden Hasberger15:54.9 PR   GA Northgate   Oct 27  GHSA Region 5-AAAAAA
38.12Everett Smulders15:55.2 PR   GA The Lovett   Oct 1  Westover Invitational
39.11Alex Salgado15:55.9 PR   GA Columbus   Oct 1  Westover Invitational
40.10Leif Andersen15:57.5 PR   GA Marist   Nov 26  NXR Southeast Regional Championships
41.11Christian Corsello15:59.7 PR   GA Parkview   Oct 22  GHSA Area 1 and Area 4 Championship
42.12Colton Page16:00.2 PR   GA Marietta   Oct 1  Great American Cross Country Festival
43.12Byron Grogan16:01.2 PR   GA Lambert   Oct 1  Great American Cross Country Festival
12Jordan Bullock16:01.2 PR   GA Brookwood   Oct 1  Great American Cross Country Festival
45.10Nick Nyman16:02.6 PR   GA Starr's Mill   Oct 22  GHSA Region 3-AAAAA and 4-AAAAA Meet
46.12Harry Harp16:03.0 PR   GA Whitewater   Oct 22  GHSA Region 3-AAAAA and 4-AAAAA Meet
47.11Adan Rodriguez16:03.6 PR   GA Dalton   Sep 24  Wingfoot XC Classic
48.11Anthony Urmetz16:03.7 PR   GA Collins Hill   Oct 1  Westover Invitational
49.12Hunter Kimball16:04.7 PR   GA Georgia Military Greene   Aug 20  Midstate Cross Country Classic
50.12Matt Patterson16:04.9 PR   GA South Forsyth   Sep 17  Warpath Invitational
51.11Adrian Hernandez16:06.0 PR   GA Allatoona   Oct 22  GHSA Region 6-AAAAAA
52.12Landon Logue16:06.5 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
53.10Wesley John16:06.7 PR   GA Oconee County   Aug 27  Bob Blastow Early Bird
54.9Kyle Harkabus16:07.0 PR   GA East Coweta   Oct 29  GHSA Region 2-AAAAAAA
55.11David Reteneller16:08.0 PR   GA Marist   Sep 17  Warpath Invitational
56.12Frank Crippen16:08.2 PR   GA St Pius X Catholic   Oct 1  Great American Cross Country Festival
57.10Calan Gizelbach16:09.1 PR   GA Forsyth Central   Sep 17  Warpath Invitational
58.11Ryan Beitzell16:09.3 PR   GA Milton   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
59.11Knox Pittman16:10.2 PR   GA Marist   Oct 26  GHSA Region 7-AAAA
60.12Jacob Ressler16:11.1 PR   GA St Pius X Catholic   Oct 26  GHSA Region 8-AAAA
61.12Austin Bailey16:11.6 PR   GA Woodstock   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
62.11Austin Muse16:12.2 PR   GA Alexander   Sep 15  Douglas County Championship
11William O'Rielly16:12.2 PR   GA Marist   Sep 17  Warpath Invitational
64.11Michael Smith16:13.9 PR   GA Northview   Oct 1  Wendy's Invitational
65.11Esteban Limon16:14.1 PR   GA Kennesaw Mtn   Oct 29  GHSA Region 2-AAAAAAA
66.11Zac Cantrell16:14.7 PR   GA Creekview   Oct 10  Cherokee County Championship
11Vladimir Zander-Vel...16:14.7 PR   GA McIntosh   Oct 22  GHSA Region 3-AAAAA and 4-AAAAA Meet
68.11Will Bullock16:14.8 PR   GA Kennesaw Mtn   Oct 29  GHSA Region 2-AAAAAAA
69.12Deonte Lee16:15.3 PR   GA OLA   Sep 3  AT&T Starrs Mill Panthers Invitational
70.12Enrique Brimmer16:15.5 PR   GA North Paulding   Oct 29  GHSA Region 2-AAAAAAA
71.12Carl Ellis Corley16:15.6 PR   GA Bleckley County   Oct 7  FSU XC Invitational
72.12Anthony Potts16:15.8 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
73.12Nicholas Klavohn16:16.4 PR   GA The Lovett   Oct 1  Westover Invitational
74.11Quillian Holland16:16.7 PR   GA Trinity Christian (Dublin)   Sep 24  Aubrae Gunderson Invitational
75.12Jackson Pearce16:16.8 PR   GA North Atlanta   Oct 1  Darlington CC Festival
76.11Robert Chappell16:16.9 PR   GA Alpharetta   Oct 8  Alexander Invitational
77.10Shane Shelafoe16:17.0 PR   GA East Jackson   Sep 10  Eagle Invitational
12Chandler Kennedy16:17.0 PR   GA East Jackson   Oct 8  Alexander Invitational
12Daniel Grosch16:17.0 PR   GA St Pius X Catholic   Oct 26  GHSA Region 8-AAAA
80.10Rowan Wiley16:17.8 PR   GA St Pius X Catholic   Oct 1  Great American Cross Country Festival
12Jackson Reilly16:17.8 PR   GA Norcross   Oct 8  Alexander Invitational
82.12Steven Velazquez16:18.4 PR   GA Mill Creek   Oct 1  Great American Cross Country Festival
83.12David Michael16:19.4 PR   GA Parkview   Oct 1  Great American Cross Country Festival
84.11Audrick Pyrroneau16:19.8 PR   GA Hiram   Sep 24  Wingfoot XC Classic
85.12Jack Powers16:19.9 PR   GA Westminster   Oct 1  Wendy's Invitational
86.10Chase Korzenok16:20.6 PR   GA Hillgrove (Cobb)   Oct 8  Alexander Invitational
87.12Zach Morgan16:21.0 PR   GA Cambridge   Oct 8  Alexander Invitational
88.12Tristin Bertie16:21.3 PR   GA White County   Oct 1  Bob Roller Invitational
89.11Brandon Burt16:22.0 PR   GA Lambert   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
90.10Zach Jaeger16:22.2 PR   GA McIntosh   Oct 8  Alexander Invitational
91.11Jacob Brenneman16:22.3 PR   GA Pope   Aug 27  Bob Blastow Early Bird
12Walker Inman16:22.3 PR   GA Union Grove   Sep 3  AT&T Starrs Mill Panthers Invitational
9Henry Plowden16:22.3 PR   GA Westover   Oct 27  GHSA Region 1-AAAA
94.12William White16:22.8 PR   GA Clarke Central   Sep 10  Eagle Invitational
95.12Matt Seitz16:23.0 PR   GA Union Grove   Sep 3  AT&T Starrs Mill Panthers Invitational
96.11Alex Haggard16:23.4 PR   GA Peachtree Ridge   Sep 24  Wingfoot XC Classic
97.11Brennan O'Connor16:23.5 PR   GA Blessed Trinity   Sep 24  Wingfoot XC Classic
98.12Udochi Okoro16:24.2 PR   GA Hillgrove (Cobb)   Sep 10  Cobb County Championship presented by Saucony...
99.11Nick Lyon16:24.3 PR   GA West Forsyth   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
100.12Joe Way16:25.3 PR   GA Lakeside Evans   Sep 24  Aubrae Gunderson Invitational

Womens

AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.12Nicole Fegans17:26.8 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
2.12Serena Tripodi17:41.5   GA The Lovett   Oct 1  Westover Invitational
3.11Elizabeth Funderbur...17:48.0 PR   GA Colquitt County   Oct 1  Westover Invitational
4.11Anna Marian Block17:52.6 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
5.12Macki Walsh17:54.0 PR   GA Etowah   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
6.12Liz Galarza17:54.6 PR   GA West Forsyth   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
7.11Kaylee DuPont17:55.1   GA South Forsyth   Sep 17  Warpath Invitational
8.11Sue Ann Morales18:08.9 PR   GA East Jackson   Sep 10  Eagle Invitational
9.11Sophia West18:09.2 PR   GA Paideia   Oct 29  GHSA Region 5-A / Area 3 Private Championship
10.12Audrey Honiotes18:13.2 PR   GA Hart County   Oct 6  Runners Fit Mountain Invitational
11.11Morales Sue Ann18:14.3   GA East Jackson   Sep 17  Warpath Invitational
12.9Nyah Hernandez18:18.4 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
13.12Helen Audrey Willia...18:18.6 PR   GA Atlanta International   Sep 24  Wingfoot XC Classic
14.12Elizabeth Graves18:18.9 PR   GA Riverwood International   Sep 17  Warpath Invitational
15.11Delaney Graham18:19.1 PR   GA Westminster   Oct 8  Alexander Invitational
16.10Erin Leonard18:22.6 PR   GA Jones County   Oct 22  GHSA Region 3-AAAAA and 4-AAAAA Meet
17.12Marie Repasy18:28.1 PR   GA Milton   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
18.10Abigail Robertson18:28.2 PR   GA George Walton Comp   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
19.12Kaylee Haake18:30.0 PR   GA Union Grove   Sep 3  AT&T Starrs Mill Panthers Invitational
20.11Sarah Foreman18:30.9 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
21.11Josie Wirtz18:32.2 PR   GA Marist   Oct 1  Great American Cross Country Festival
22.9Faith Bobak18:33.4 PR   GA Milton   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
23.9Megan Uszynski18:36.0 PR   GA McIntosh   Oct 22  GHSA Region 3-AAAAA and 4-AAAAA Meet
24.12Lauren Flynt18:37.9 PR   GA Brookwood   Oct 1  Great American Cross Country Festival
25.11Elizabeth Rice18:38.0 PR   GA Kennesaw Mtn   Oct 29  GHSA Region 2-AAAAAAA
26.9Haley Rose18:41.0 PR   GA Decatur   Oct 27  GHSA Region 6-AAAAA
27.11Mary Kathryn Knottt18:41.9 PR   GA Peachtree Ridge   Oct 22  GHSA Area 1 and Area 4 Championship
28.12Morgan Mihalis18:42.3 PR   GA Lakeside DeKalb   Oct 1  Wendy's Invitational
29.11Lyndsey Fowler18:44.0 PR   GA North Gwinnett   Oct 8  Alexander Invitational
30.10Brynne Sumner18:46.1 PR   GA Woodstock   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
31.11Skylar English18:46.4 PR   GA Dacula   Oct 8  Alexander Invitational
32.11Erika Plummer18:47.0 PR   GA Flowery Branch   Oct 27  GHSA Region 8-AAAAA
33.11Elizabeth Saliba18:48.0 PR   GA Brookwood   Oct 1  Great American Cross Country Festival
34.11Camryn Petit18:48.6   GA Mill Creek   Oct 22  GHSA Area 1 and Area 4 Championship
35.9Carli Clymer18:51.6 PR   GA Woodland (Cartersville)   Oct 8  Alexander Invitational
36.12Kendall Nelson18:53.4 PR   GA Marist   Oct 26  GHSA Region 7-AAAA
37.11Nicole Pachuta18:53.6 PR   GA Oconee County   Oct 26  GHSA Region 8-AAAA
38.12Milicent Bergey18:54.2   GA South Forsyth   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
39.10Mackenzie Cromer18:55.1 PR   GA Union Grove   Oct 22  GHSA Region 3-AAAAA and 4-AAAAA Meet
40.9Erin Fegans18:55.5 PR   GA Landmark Christian   Oct 8  Alexander Invitational
9McKenna Croft18:55.5 PR   GA Douglas County   Oct 27  GHSA Region 5-AAAAAA
42.9Angela Cochran18:56.6 PR   GA Woodland (Cartersville)   Oct 1  Westover Invitational
43.-Kathleen Maley18:58.3 PR   GA Marist   Oct 26  GHSA Region 7-AAAA
44.9Caroline Patterson18:58.7 PR   GA South Forsyth   Aug 27  Bob Blastow Early Bird
45.9Katherine Vuckovic19:00.0 PR   GA Westminster   Oct 8  Alexander Invitational
46.11Mary Kellison Thorn...19:01.3 PR   GA Landmark Christian   Oct 8  Alexander Invitational
11Sydney Runyan19:01.3 PR   GA Etowah   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
48.12Micah Weathers19:01.9 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
49.11Grace Clements19:02.9 PR   GA Bremen   Oct 1  Darlington CC Festival
50.10Ellie Hall19:03.4 PR   GA Marietta   Nov 26  NXR Southeast Regional Championships
51.12Reagan Poteet19:04.0 PR   GA Kell   Aug 27  Bob Blastow Early Bird
52.11Samantha Cameron19:05.7 PR   GA Dunwoody   Oct 8  Alexander Invitational
53.12Caroline Nelson19:06.4 PR   GA Northgate   Oct 27  GHSA Region 5-AAAAAA
54.11Maggie Dyer19:06.5 PR   GA Jefferson   Sep 10  Eagle Invitational
9Abby Rindt19:06.5 PR   GA Milton   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
56.12Millie Bergey19:07.1 PR   GA South Forsyth   Oct 1  Wendy's Invitational
10Aleesa de Castro19:07.1 PR   GA South Forsyth   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
58.11Mary Valli19:07.5   GA Starr's Mill   Oct 22  GHSA Region 3-AAAAA and 4-AAAAA Meet
59.9Megan Dobso19:07.8 PR   GA Starr's Mill   Sep 3  AT&T Starrs Mill Panthers Invitational
60.10Taylor Cushman19:07.9   GA Milton   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
61.12Sara Scales19:09.7   GA Mill Creek   Sep 17  Gwinnett County Championship
62.9Grace Ellsworth19:11.3 PR   GA Hillgrove (Cobb)   Oct 29  GHSA Region 2-AAAAAAA
63.11Lindsey Biggar19:11.9 PR   GA Landmark Christian   Oct 29  GHSA Region 5-A / Area 3 Private Championship
64.11Madison Allie19:12.5 PR   GA Locust Grove   Sep 3  AT&T Starrs Mill Panthers Invitational
65.10Jaelen Alexander19:12.7 PR   GA White County   Oct 1  Bob Roller Invitational
66.12Tori Rives19:13.6 PR   GA Union Grove   Sep 3  AT&T Starrs Mill Panthers Invitational
10Anna Burnett19:13.6 PR   GA Woodstock   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
68.10Brianna O'Neal19:14.7 PR   GA Lambert   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
69.11Lindsey Grater19:15.6 PR   GA Chestatee   Oct 26  GHSA Region 7-AAAA
70.9Emily Little19:15.9 PR   GA Whitefield Academy   Aug 27  Bob Blastow Early Bird
11Kira Stanley19:15.9 PR   GA Harrison   Sep 17  Warpath Invitational
72.12Maddie Heller19:16.1 PR   GA Blessed Trinity   Oct 26  GHSA Region 7-AAAA
73.12Katie Meyer19:16.6 PR   GA Centennial   Oct 8  Alexander Invitational
74.11Xiao Beining19:17.1 PR   GA Chamblee   Oct 8  Alexander Invitational
75.9Morgan Vaden19:17.3 PR   GA St Pius X Catholic   Sep 17  6th Annual Hare & Hounds Inv. (at McAlpine)
76.12Emma Sidman19:17.9 PR   GA The Lovett   Oct 1  Westover Invitational
77.12Kenedi Rodney19:18.0 PR   GA Dacula   Aug 27  North Georgia Championship
78.10Frankie Muldoon19:18.4 PR   GA Dawson County   Oct 6  Runners Fit Mountain Invitational
79.12Olivia Terwilliger19:18.5   GA Kell   Aug 27  Bob Blastow Early Bird
80.12Daryn Petitt19:18.6 PR   GA Richmond Hill   Oct 1  Westover Invitational
81.12Ashley Wood19:19.4 PR    Georgia   Nov 26  Foot Locker South Regional
82.10Olivia Baljet19:21.1 PR   GA Marist   Oct 26  GHSA Region 7-AAAA
83.11Bronte Bacchetta19:23.3 PR   GA Westminster   Oct 8  Alexander Invitational
84.12Mae McKenna19:23.5 PR   GA Lambert   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
85.11Allison Rothrock19:24.5 PR   GA Johns Creek   Oct 15  Sharptop Invitational
86.12Abigail Snyder19:26.1 PR   GA Westminster Christian Academy   Oct 22  GICAA Region Meet Divison 1 - North
87.12Alli Hay19:27.1 PR   GA Pataula Charter Academy   Oct 1  Westover Invitational
88.10Mattie Harris19:27.7 PR   GA Calvary Baptist Day   Oct 8  Alexander Invitational
89.9Sophia Baker19:27.8 PR   GA South Forsyth   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
90.10Victoria Flowers19:28.0 PR   GA Westminster   Oct 8  Alexander Invitational
91.12Stephanie Shea19:29.2 PR   GA West Forsyth   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
92.12Stephanie L'Estrang...19:29.6 PR   GA George Walton Comp   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
93.10Allison Mitchell19:29.7 PR   GA George Walton Comp   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
94.12Alex Lacy19:30.4 PR   GA Harrison   Oct 8  Alexander Invitational
95.11Molly Joseph19:31.0   GA Augusta Prep   Oct 22  GISA Region 4-AAA
96.11Emma Rose Bagwell19:31.5 PR   GA Blessed Trinity   Oct 26  GHSA Region 7-AAAA
97.10Arianna Miller19:31.9 PR   GA Marietta   Oct 29  GHSA Region 2-AAAAAAA
98.9Payton Payne19:32.9 PR   GA Pace Academy   Oct 22  Auburn Tiger Classic
99.10Sarah Sandreuter19:34.1 PR   GA Roswell   Oct 22  GHSA Area 3 Region 4 and 5 - 7A
100.11Kayli Moody19:34.2 PR   GA Harrison   Aug 27  Bob Blastow Early Bird