Season:
2011 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Indoor
2024
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Erwin Alston
- 10th Grade
100 Meters
11.92
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Long Jump
18' 3
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Dillon Batchelor
- 11th Grade
1 Mile
6:08.22
PR
Feb 25
East Coast Classic
Ben Bayles
- 11th Grade
800 Meters
2:05.42
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
1600 Meters
4:36.75
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
1 Mile
4:46.77
PR
Feb 25
East Coast Classic
Brandon Beebe
- 9th Grade
Long Jump
16' 9.25
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Aimondo Bonheur
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
33' 5.25
PR
Feb 25
East Coast Classic
Discus - 1.6kg
101' 7
PR
Feb 25
East Coast Classic
Armondo Bonheur
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
122' 1
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Jared Boyette
- 11th Grade
400 Meters
1:01.61
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
James Bradley
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
32' 7.5
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Discus - 1.6kg
75' 11
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
High Jump
5' 0
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Cruz Brito
- 9th Grade
1 Mile
5:54.05
PR
Feb 25
East Coast Classic
Theodric Brown
- 12th Grade
100 Meters
11.43
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
200 Meters
23.33
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Long Jump
20' 1.25
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Austin Bunn
- 11th Grade
400 Meters
1:00.03
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
110m Hurdles - 39"
21.38
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Devon Burton
- 12th Grade
Discus - 1.6kg
130' 4
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Dan Cooksey
- 10th Grade
1600 Meters
4:54.30
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
1 Mile
5:06.29
PR
Feb 25
East Coast Classic
300m Hurdles - 36"
44.10
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Cameron Davis
- 12th Grade
800 Meters
1:54.53
PR
Apr 27
FHSAA 4A Region 1 Championship
1600 Meters
4:31.05
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
1 Mile
4:32.38
PR
Feb 25
East Coast Classic
Stefon Edwards
- 10th Grade
Long Jump
16' 8.25
PR
Feb 25
East Coast Classic
Austin Eifert
- 11th Grade
800 Meters
2:08.38
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Mike Finelli
- 10th Grade
400 Meters
54.25
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Long Jump
19' 1.5
PR
Feb 25
East Coast Classic
Sam Gladding
- 9th Grade
3200 Meters
12:09.43
PR
Feb 25
East Coast Classic
D'Aundray Gooden
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
42' 9.25
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Dontray Gooden
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
43' 7
PR
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
Max Grandstaff
- 9th Grade
800 Meters
2:39.50
PR
Feb 25
East Coast Classic
1600 Meters
5:25.64
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Eric Hartley
- 12th Grade
1600 Meters
4:52.96
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
1 Mile
4:57.65
PR
Feb 25
East Coast Classic
3200 Meters
10:07.97
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Cody Helms
- 11th Grade
3200 Meters
10:25.86
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Matt Jackson
- 11th Grade
800 Meters
2:12.63
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
1600 Meters
5:12.38
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
John Jean
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
46' 2.25
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Discus - 1.6kg
112' 6.75
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Devin Jones
- 9th Grade
200 Meters
25.24
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
High Jump
5' 2
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Isaac Jones
- 10th Grade
1600 Meters
5:06.08
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
3200 Meters
11:23.65
Feb 25
East Coast Classic
Greg Leiby
- 12th Grade
1 Mile
5:16.20
PR
Feb 25
East Coast Classic
Brandon Luke
- 10th Grade
1 Mile
5:55.65
PR
Feb 25
East Coast Classic
Reagan Luke
- 9th Grade
800 Meters
2:34.25
Feb 25
East Coast Classic
1 Mile
5:49.92
PR
Feb 25
East Coast Classic
James Macmullen
- 9th Grade
400 Meters
1:06.16
PR
Feb 25
East Coast Classic
David May
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
44' 11
Mar 26
FSU Relays
Discus - 1.6kg
128' 7
Feb 25
East Coast Classic
Cary McCoy
- 12th Grade
100 Meters
11.55
PR
Feb 25
East Coast Classic
Thomas Millican
- 10th Grade
100 Meters
11.90
(.3)
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
200 Meters
24.54
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Bryce Motes
- 9th Grade
100 Meters
11.44
(2.2)
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
200 Meters
22.75
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Triple Jump
35' 9.75
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Braden Pallalozo
- 9th Grade
300m Hurdles - 36"
48.94
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Triple Jump
31' 2.5
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
De'Quentae Perry
- 12th Grade
100 Meters
11.52
(1.4)
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
200 Meters
24.74
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
Long Jump
18' 8.25
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Triple Jump
38' 2.5
Feb 25
East Coast Classic
Kyle Perry
- 9th Grade
200 Meters
25.28
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
High Jump
5' 0
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Long Jump
16' 9.25
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Joe Reynolds
- 11th Grade
400 Meters
53.83
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
High Jump
5' 10
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Todd Rhodes
- 9th Grade
800 Meters
2:16.72
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Collin Sekelsky
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
18.05
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
300m Hurdles - 36"
46.32
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Shawn Shoenfeld
- 9th Grade
Pole Vault
7' 6
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
David Steinberg
- 12th Grade
1 Mile
5:23.33
PR
Feb 25
East Coast Classic
3200 Meters
10:53.50
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Luke Steinberg
- 12th Grade
3200 Meters
10:59.23
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Christian Strange
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
18.48
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
300m Hurdles - 36"
46.85
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Dylan Wilson
- 11th Grade
400 Meters
59.11
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Pole Vault
10' 6
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Womens
Autumn Abood
- 11th Grade
800 Meters
2:57.74
Feb 25
East Coast Classic
1600 Meters
6:18.39
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
1 Mile
6:30.36
Feb 25
East Coast Classic
Rachel Abramowitz
- 11th Grade
200 Meters
31.52
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Shanita Bonheur
- 12th Grade
100 Meters
15.36
PR
Feb 25
East Coast Classic
400 Meters
1:12.29
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Shot Put - 4kg
24' 9.25
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Discus - 1kg
67' 3.75
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Courtney Boswell
- 9th Grade
200 Meters
29.41
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Long Jump
15' 2
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Tori Carmichael
- ?
Pole Vault
7' 0
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Rachel Dimonda
- 11th Grade
800 Meters
3:19.33
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
1600 Meters
7:14.79
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
1 Mile
7:21.40
PR
Feb 25
East Coast Classic
Sarah Duggins
- 12th Grade
400 Meters
1:05.03
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Ryann Fleck
- 10th Grade
400 Meters
1:09.87
PR
Feb 25
East Coast Classic
800 Meters
2:38.34
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
Renee Gordon
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
25' 6.75
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Discus - 1kg
84' 11.75
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Angie Greene
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
27' 5
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
Discus - 1kg
51' 5
Feb 25
East Coast Classic
Emily Harry
- 11th Grade
800 Meters
2:35.90
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
1600 Meters
5:36.68
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
1 Mile
5:47.69
PR
Feb 25
East Coast Classic
3200 Meters
13:02.65
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Jennife Hernandez
- 9th Grade
3200 Meters
15:58.67
PR
Feb 25
East Coast Classic
Gabriella Herrera
- 10th Grade
Long Jump
13' 2.5
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Triple Jump
29' 5
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Erin Jefferson
- 12th Grade
200 Meters
30.88
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
400 Meters
1:10.14
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
High Jump
4' 8
PR
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
Megan Kinlaw
- 9th Grade
200 Meters
30.69
PR
Feb 25
East Coast Classic
400 Meters
1:06.58
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
High Jump
4' 11.75
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Melissa Kotziers
- 12th Grade
800 Meters
2:33.98
PR
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
Alisah Lauderdale
- 11th Grade
100 Meters
13.99
(3.9)
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
200 Meters
31.83
PR
Feb 25
East Coast Classic
Shot Put - 4kg
23' 10.25
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Discus - 1kg
78' 7.75
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Jennife Leinecker
- 9th Grade
3200 Meters
13:54.50
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Jennifer Leinecker
- 9th Grade
3200 Meters
14:24.49
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Kaila Marion
- 11th Grade
100 Meters
13.18
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Long Jump
15' 5
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Katie Neeper
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
16.96
(.9)
Apr 27
FHSAA 4A Region 1 Championship
300m Hurdles - 30"
50.23
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Long Jump
13' 3
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Summer Nergard
- 11th Grade
High Jump
4' 9.75
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Pole Vault
5' 11.5
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Triple Jump
29' 6
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Rebekah Pfile
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
21' 11.25
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Mia Rembert
- 11th Grade
100 Meters
13.61
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
200 Meters
27.86
PR
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
Discus - 1kg
74' 9.5
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Kaitlyn Rivera
- 12th Grade
400 Meters
1:08.32
PR
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
100m Hurdles - 33"
18.11
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
300m Hurdles - 30"
50.17
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Pole Vault
8' 6
PR
Mar 11
Bolles Bulldog Invitational
Ashley Sarna
- 9th Grade
3200 Meters
14:10.17
PR
Feb 25
East Coast Classic
Ashley Sarra
- 9th Grade
3200 Meters
14:15.70
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
Breann Smith
- 12th Grade
100 Meters
12.28
(.2)
PR
Apr 27
FHSAA 4A Region 1 Championship
200 Meters
25.69
(.7)
Mar 19
Bob Hayes Invitational
Amy Sullivan
- 10th Grade
800 Meters
2:54.60
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
1600 Meters
7:06.37
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
1 Mile
7:12.24
PR
Feb 25
East Coast Classic
Tori Thorpe
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
16.06
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
300m Hurdles - 30"
47.48
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
Paige Todd
- 9th Grade
800 Meters
3:04.00
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
1600 Meters
6:22.64
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
1 Mile
6:48.30
PR
Feb 25
East Coast Classic
3200 Meters
14:04.76
PR
Feb 25
East Coast Classic
Haley Yaw
- 10th Grade
800 Meters
2:36.57
PR
Apr 20
FHSAA 4A District 1 Championship
1600 Meters
6:16.86
PR
Mar 5
UNF Spring Break Invitational
3200 Meters
14:09.33
PR
Apr 6
St Johns County River Conference Championship
Blue text indicates a mark from the current week.