Season:
2016 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
Indoor
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Royer Baez
- 12th Grade
800 Meters
1:55.96
PR
Apr 27
FHSAA 4A Region 4
Pole Vault
12' 0
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Brandon Collier
- ?
800 Meters
2:19.43
PR
Feb 27
Southridge Spartan Invitational
Jeffery Collier
- 12th Grade
High Jump
5' 6
PR
Feb 27
Southridge Spartan Invitational
Triple Jump
37' 11
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Williams Coracelin
- 10th Grade
400 Meters
55.99
Apr 19
FHSAA 4A District 16
800 Meters
2:33.54
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Triple Jump
36' 11
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Jamari Donaldson
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
29' 3.5
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Discus - 1.6kg
94' 3
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Winston Ellington
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
34' 7
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Jose Enriquez
- 12th Grade
200 Meters
23.55
(.6)
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Pole Vault
13' 6
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Ruben Enriquez
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
38' 11.5
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Discus - 1.6kg
98' 9
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Baldomero Esquivel
- 12th Grade
1600 Meters
4:48.18
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
3200 Meters
10:43.57
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Ja'kel Gibson
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
17.27
(2.4)
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
300m Hurdles - 36"
42.06
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
High Jump
5' 4
PR
Feb 15
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Long Jump
19' 0
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Anthony Haynes
- 12th Grade
100 Meters
12.12
(-2.1)
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Shot Put - 12lb
40' 6
PR
Mar 15
GMAC Championship
Discus - 1.6kg
79' 10
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Cedarious Johnson
- 10th Grade
100 Meters
11.72
(1.1)
PR
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
200 Meters
26.25
(-2.4)
PR
Mar 10
GMAC South Qualifier
Joseph Johnson
- 11th Grade
800 Meters
2:17.83
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
1600 Meters
5:12.09
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Khalid Jones
- 12th Grade
200 Meters
23.84
(-.9)
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
400 Meters
53.04
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Brandon Knight
- 12th Grade
200 Meters
25.17
(1.4)
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Lesley Knox
- 9th Grade
100 Meters
12.50
(.6)
Apr 19
FHSAA 4A District 16
200 Meters
25.28
(1.3)
Apr 19
FHSAA 4A District 16
400 Meters
58.46
PR
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
Damien Lindor
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
15.38
(.6)
Feb 27
Southridge Spartan Invitational
300m Hurdles - 36"
41.10
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Triple Jump
35' 4
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Isaac Lipscomb
- 10th Grade
300m Hurdles - 36"
44.66
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
High Jump
5' 10
PR
Feb 15
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Long Jump
17' 9.5
PR
Feb 15
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Triple Jump
39' 9
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Joquan Lott
- 9th Grade
200 Meters
27.86
(-.4)
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Dervon Marius
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
40' 1
Mar 4
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
Discus - 1.6kg
104' 6
Feb 15
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
High Jump
5' 6
PR
Feb 20
Louie Bing Classic Day 2
Ivan Martinez
- 12th Grade
800 Meters
2:12.93
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
1600 Meters
5:04.36
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
3200 Meters
11:12.92
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Rayshard McRay
- 11th Grade
400 Meters
51.38
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Marquise Murphy
- 9th Grade
400 Meters
59.63
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
800 Meters
2:06.79
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Jordan Parson
- 12th Grade
High Jump
5' 6
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Long Jump
19' 8.25
PR
Mar 15
GMAC Championship
Triple Jump
41' 9.25
PR
Mar 4
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
Wolodymyr Pigniat
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
15.88
(1.2)
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
300m Hurdles - 36"
41.37
PR
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
Long Jump
21' 5.5
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Triple Jump
41' 0.5
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Eduardo Reyes
- 12th Grade
800 Meters
2:11.79
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
1600 Meters
5:00.70
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
3200 Meters
10:54.39
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Miguel Reyes
- 10th Grade
1600 Meters
5:46.81
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
3200 Meters
12:25.66
Feb 20
Louie Bing Classic Day 2
Ali Smith
- 12th Grade
100 Meters
12.15
(-1.9)
PR
Mar 10
GMAC South Qualifier
Rashad Smith
- 12th Grade
100 Meters
11.54
(2.6)
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
200 Meters
23.93
PR
Feb 27
Southridge Spartan Invitational
400 Meters
53.25
Mar 10
GMAC South Qualifier
Bobby Victor
- 9th Grade
400 Meters
58.54
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Deiondre Williams
- 9th Grade
800 Meters
2:15.67
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
1600 Meters
4:56.76
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
3200 Meters
10:49.58
Mar 4
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
Pole Vault
7' 6
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Bryant Zuniga
- 10th Grade
200 Meters
26.93
(1.4)
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
400 Meters
1:02.43
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Womens
Lesly Baez
- 10th Grade
800 Meters
2:45.17
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
1600 Meters
6:53.48
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Shaiteria Brookes
- 9th Grade
100 Meters
13.98
(1.7)
PR
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
200 Meters
32.57
(-.5)
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Nashay Bryant
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
30' 0
PR
Mar 15
GMAC Championship
Discus - 1kg
89' 7
PR
Mar 10
GMAC South Qualifier
Zonia Coley
- 10th Grade
100 Meters
15.07
(2.6)
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
200 Meters
32.24
(1.2)
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
400 Meters
1:20.73
PR
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
Shot Put - 4kg
24' 3.5
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Discus - 1kg
67' 10
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Tykeria Hillman
- 11th Grade
100 Meters
13.29
(1.9)
Mar 15
GMAC Championship
200 Meters
28.25
(-2.4)
Mar 10
GMAC South Qualifier
400 Meters
1:20.80
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
High Jump
4' 6
Feb 15
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Long Jump
13' 7
PR
Feb 15
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Kendra Jean-Charles
- 10th Grade
100 Meters
14.56
(1.1)
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
200 Meters
29.72
(1.9)
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Kelsea Johnson
- 11th Grade
400 Meters
1:06.12
PR
Feb 27
Southridge Spartan Invitational
High Jump
4' 10
PR
Feb 15
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Triple Jump
32' 4
PR
Feb 27
Southridge Spartan Invitational
Tamara Louis
- 11th Grade
800 Meters
2:36.30
Mar 10
GMAC South Qualifier
1600 Meters
5:44.48
PR
Mar 15
GMAC Championship
Triple Jump
32' 0
PR
Mar 10
GMAC South Qualifier
Kentrecia Mack
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
27' 10
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Discus - 1kg
100' 9
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Shakira Melvin
- 12th Grade
100 Meters
14.01
(-1.3)
PR
Mar 10
GMAC South Qualifier
200 Meters
30.56
(-.6)
PR
Mar 10
GMAC South Qualifier
Luz Mojica
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
20.93
(-1.6)
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
300m Hurdles - 30"
55.39
PR
Mar 10
GMAC South Qualifier
Discus - 1kg
49' 3
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Pole Vault
7' 0
PR
Mar 15
GMAC Championship
Bengie Rosier
- 12th Grade
400 Meters
1:04.71
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
800 Meters
2:41.59
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
Triple Jump
32' 4.5
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
Audranae Russell
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
17.99
(-1.8)
PR
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
300m Hurdles - 30"
55.05
PR
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
Long Jump
15' 6
PR
Feb 15
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
Monica Tejeda
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
21.12
(.6)
PR
Feb 27
Southridge Spartan Invitational
300m Hurdles - 30"
1:03.59
PR
Feb 27
Southridge Spartan Invitational
Pole Vault
9' 0
PR
May 7
FHSAA 4A State Championships
Destinee Toussaint
- 10th Grade
200 Meters
29.18
(.7)
PR
Apr 19
FHSAA 4A District 16
400 Meters
1:06.88
Apr 19
FHSAA 4A District 16
800 Meters
2:52.65
Apr 2
Dade County Youth Fair HS Championship
1600 Meters
7:33.61
Feb 27
Southridge Spartan Invitational
Long Jump
13' 5
PR
Feb 15
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays
V'nya Willimas
- 10th Grade
400 Meters
1:07.98
PR
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
800 Meters
2:53.37
Feb 19
Louie Bing Classic Day 1
1600 Meters
7:04.48
PR
Mar 5
Sam Burley Hall of Fame Invitational Day
Blue text indicates a mark from the current week.