Season:
2019 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2003
2002
2000
1983
1982
1981
1977
1976
1975
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
1983
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Ayden Bath
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
20.54
Apr 13
Edison Invite
300m Hurdles - 36"
52.94
Apr 13
Edison Invite
High Jump
5' 4
Apr 26
Medina Buckeye Relays
Long Jump
13' 4
Apr 6
New London Invitational
Nick Bear
- ?
Shot Put - 12lb
28' 9
PR
Apr 6
New London Invitational
Discus - 1.6kg
63' 1
PR
Apr 6
New London Invitational
Jayden Bearden
- 10th Grade
400 Meters
55.68
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
800 Meters
2:24.59
Apr 13
Edison Invite
Kameron Caskey
- 12th Grade
High Jump
5' 6
PR
Apr 6
New London Invitational
Long Jump
18' 1.5
Apr 6
New London Invitational
Zachary Goins
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
36' 2
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Discus - 1.6kg
96' 4
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Gage Harrison
- ?
Discus - 1.6kg
74' 8
PR
Apr 6
New London Invitational
Alex Hershberger
- 10th Grade
800 Meters
2:23.05
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
1600 Meters
5:08.89
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Brandon Hovanitz
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
18.11
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
300m Hurdles - 36"
48.40
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Timothy Kikola
- 11th Grade
200 Meters
25.36
PR
Apr 13
Edison Invite
400 Meters
56.12
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Jacob Kolesar
- 12th Grade
100 Meters
12.50
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Cavan Leonardo
- 12th Grade
High Jump
6' 4
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Long Jump
21' 5.75
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Isaac Lindo
- 11th Grade
800 Meters
2:07.03
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
1600 Meters
4:48.39
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
3200 Meters
10:37.86
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Sam McCurdy
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
34' 0
Apr 13
Edison Invite
Discus - 1.6kg
96' 7
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Justin Moore
- 12th Grade
100 Meters
11.74
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
200 Meters
23.87
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Xander Neiger
- ?
Shot Put - 12lb
28' 1.5
Apr 6
New London Invitational
Lancelot Newman
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
28' 0
PR
Apr 6
New London Invitational
Discus - 1.6kg
85' 9
PR
Apr 6
New London Invitational
Addison Painter
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
16.27
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
300m Hurdles - 36"
39.88
PR
May 25
OHSAA D2 Region 6
Kamden Partin
- 10th Grade
Pole Vault
10' 0
PR
Apr 26
Medina Buckeye Relays
Jonah Pfeil
- 12th Grade
100 Meters
12.13
PR
Apr 13
Edison Invite
200 Meters
24.79
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
High Jump
5' 6
PR
Apr 26
Medina Buckeye Relays
Long Jump
19' 6.25
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Uriah Rhoades
- ?
Pole Vault
10' 0
PR
Apr 26
Medina Buckeye Relays
Matt Saegert
- 10th Grade
Pole Vault
12' 0
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Luke SEE
- 10th Grade
800 Meters
2:07.00
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
1600 Meters
4:47.88
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
3200 Meters
10:18.00
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Paul Wearsch
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
36' 4
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Womens
Destiny Antonio
- 9th Grade
Discus - 1kg
69' 5
Apr 6
New London Invitational
Maddie Colahan
- 12th Grade
High Jump
5' 0
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Long Jump
13' 4.75
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Rachel Frisky
- 12th Grade
800 Meters
2:47.39
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Emma Haber
- 11th Grade
100 Meters
14.11
PR
Apr 13
Edison Invite
200 Meters
28.33
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
400 Meters
1:04.87
PR
Apr 13
Edison Invite
Jessica Herchler
- 10th Grade
Long Jump
12' 1.5
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Allison Leopold
- 9th Grade
1600 Meters
6:35.90
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
3200 Meters
14:31.46
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Kailey Logue
- 11th Grade
1600 Meters
6:51.22
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Marianna Plas
- 9th Grade
100 Meters
13.32
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
200 Meters
27.29
PR
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
400 Meters
1:01.07
PR
Apr 13
Edison Invite
300m Hurdles - 30"
52.32
PR
Apr 26
Medina Buckeye Relays
Brooke Polak
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
27' 11
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Discus - 1kg
72' 7
PR
Apr 26
Medina Buckeye Relays
Maggie Rossi
- 12th Grade
800 Meters
2:54.71
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
1600 Meters
6:23.27
PR
May 17
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor
Macy Urig
- 12th Grade
Pole Vault
11' 10
PR
May 25
OHSAA D2 Region 6
Claudia Wilson
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
28' 10
Apr 26
Medina Buckeye Relays
Discus - 1kg
62' 11
PR
Apr 6
New London Invitational
Jasmyn Zimmerman
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
26' 7.5
Apr 26
Medina Buckeye Relays
Discus - 1kg
82' 6
May 10
Sandusky Bay Conference Championships
Blue text indicates a mark from the current week.