Season:
2022 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Indoor
2024
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Mark Alindogan
- 10th Grade
100 Meters
13.41
Mar 29
First Coast JV Championships
Cole Atzert
- 10th Grade
1600 Meters
5:05.79
Apr 20
FHSAA 3A District 4
3200 Meters
10:54.69
Mar 29
First Coast JV Championships
Alton Bacon
- 9th Grade
200 Meters
23.80
PR
Mar 29
First Coast JV Championships
400 Meters
54.41
Apr 9
Creekside Invitational
High Jump
5' 11.5
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Carlos Balbuena
- 9th Grade
100 Meters
13.82
PR
Mar 29
First Coast JV Championships
Alex Bendig
- 12th Grade
400 Meters
51.98
Apr 1
Don Hall Invitational
800 Meters
1:57.00
PR
May 6
FHSAA 3A Region 1
1600 Meters
4:21.71
PR
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
Tyler Beverly
- 10th Grade
100 Meters
12.56
Mar 29
First Coast JV Championships
200 Meters
26.63
Mar 29
First Coast JV Championships
Cibastian Broughton
- 9th Grade
100 Meters
11.53
Apr 1
Don Hall Invitational
200 Meters
23.41
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Christopher Brown
- 12th Grade
100 Meters
11.48
Feb 26
Danny Brown Invitational
200 Meters
23.45
PR
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
Jacob Campbell
- 9th Grade
1600 Meters
4:49.36
Apr 9
Creekside Invitational
3200 Meters
10:09.28
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
Brendan Cook
- 11th Grade
100 Meters
11.48
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
200 Meters
23.19
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
110m Hurdles - 39"
15.38
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Cole Darfler
- 10th Grade
1600 Meters
5:13.17
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
3200 Meters
11:23.19
Apr 1
Don Hall Invitational
Michael Derousse
- 10th Grade
800 Meters
2:08.18
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
Jameson Fitzgerald
- 9th Grade
100 Meters
13.50
PR
Mar 29
First Coast JV Championships
Maxim Frakt
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
37' 2.75
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Javelin - 800g
97' 1.25
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Gideon Gilaspy
- 10th Grade
Pole Vault
10' 10
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Dominik Granda
- 9th Grade
800 Meters
2:23.14
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Compton Haeddon
- 10th Grade
Javelin - 800g
117' 4.5
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Mitchell Harlamor
- 9th Grade
3200 Meters
11:25.62
Apr 1
Don Hall Invitational
Ronain Holliday
- 9th Grade
1600 Meters
6:01.23
Mar 29
First Coast JV Championships
Ladarius Jackson
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
35' 6.25
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Elijah Jones
- 12th Grade
100 Meters
11.37
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
200 Meters
23.73
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Khori Jones
- 12th Grade
400 Meters
58.20
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
Long Jump
19' 4.75
PR
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
Ricky Joseph
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
43' 7.5
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Discus - 1.6kg
87' 4.75
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
John Keester IV
- 10th Grade
800 Meters
2:04.68
Apr 1
Don Hall Invitational
1600 Meters
4:27.89
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
3200 Meters
9:27.68
Mar 26
FSU Relays
William Kirk
- 9th Grade
800 Meters
2:38.07
Mar 29
First Coast JV Championships
Devante Lewis
- 11th Grade
100 Meters
12.84
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Savion Lewis
- 12th Grade
400 Meters
52.44
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
Musthafa Marshall
- 11th Grade
100 Meters
11.53
Apr 1
Don Hall Invitational
Deandre McCoy
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
37' 6.75
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Discus - 1.6kg
120' 2.75
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Luke Melson
- 10th Grade
800 Meters
2:01.15
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
1600 Meters
4:56.31
PR
Apr 9
Creekside Invitational
Spencer Middleton
- 10th Grade
800 Meters
2:20.63
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Michael Minic
- 9th Grade
1600 Meters
5:35.43
Mar 29
First Coast JV Championships
Roman Mollicone
- 10th Grade
800 Meters
1:59.03
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
1600 Meters
4:59.44
Feb 26
Danny Brown Invitational
Enrico Montero
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
17.80
Feb 26
Danny Brown Invitational
300m Hurdles - 36"
41.72
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
Donavin Montoya
- 10th Grade
800 Meters
2:03.72
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
1600 Meters
4:54.95
PR
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Jordan Mukaddam
- 10th Grade
800 Meters
2:24.18
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
1600 Meters
5:19.44
PR
Mar 29
First Coast JV Championships
Ihsan Nairne
- 10th Grade
100 Meters
12.06
PR
Mar 29
First Coast JV Championships
200 Meters
25.97
PR
Mar 29
First Coast JV Championships
Johnny Neloms
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
100' 10.5
Apr 9
Creekside Invitational
Jack Pugh
- 9th Grade
400 Meters
54.06
PR
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
David Rafalski
- 9th Grade
1600 Meters
5:23.79
Apr 9
Creekside Invitational
3200 Meters
11:50.51
Mar 29
First Coast JV Championships
Jack Reifsneider
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
34' 9.25
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
Discus - 1.6kg
108' 0.75
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Malik Richards
- 11th Grade
400 Meters
59.69
PR
Mar 29
First Coast JV Championships
Danny Sakowski
- 11th Grade
800 Meters
2:00.92
Apr 1
Don Hall Invitational
1600 Meters
4:35.55
Mar 26
FSU Relays
Antoine Sandy
- 12th Grade
High Jump
6' 3.5
PR
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
Long Jump
18' 10.75
PR
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Jarron Saulsberry
- 12th Grade
400 Meters
53.35
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
High Jump
5' 2.25
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
Garrett Sheets
- 10th Grade
400 Meters
53.39
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Kaylib Singleton
- 9th Grade
100 Meters
11.00
Apr 20
FHSAA 3A District 4
200 Meters
22.52
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Samuel Singleton
- 11th Grade
100 Meters
11.49
(1.5)
PR
Mar 26
FSU Relays
Owen Slack
- 11th Grade
3200 Meters
11:53.43
Feb 26
Danny Brown Invitational
Oliver Sobieszek
- 10th Grade
1600 Meters
6:39.91
PR
Mar 29
First Coast JV Championships
Aiden Taggart
- 11th Grade
1600 Meters
5:03.32
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
3200 Meters
11:25.22
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
Hunter Tillman
- 10th Grade
400 Meters
57.65
PR
Mar 29
First Coast JV Championships
Enrique Trabal
- 12th Grade
400 Meters
55.39
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
Tabari Tucker
- 11th Grade
100 Meters
12.34
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Chase Van Ginkel
- 12th Grade
1600 Meters
4:51.20
PR
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
3200 Meters
10:41.52
PR
Mar 26
FSU Relays
Dedric Walker
- 12th Grade
100 Meters
11.99
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
200 Meters
23.92
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
400 Meters
58.97
PR
Mar 19
Bob Hayes HS Invitational
110m Hurdles - 39"
15.92
(-1.7)
PR
May 6
FHSAA 3A Region 1
300m Hurdles - 36"
42.07
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Ethan Wilger
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
87' 1.25
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Abram Wright
- 11th Grade
100 Meters
11.58
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
200 Meters
23.10
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Womens
Addison Adams
- 10th Grade
1600 Meters
6:21.28
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
3200 Meters
12:47.4h
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Grace Adams
- 12th Grade
1600 Meters
5:37.62
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
3200 Meters
12:03.41
Mar 4
Bolles Bulldog Classic
Serina Alderson
- 12th Grade
300m Hurdles - 30"
56.89
Feb 26
Danny Brown Invitational
Angela Arnold
- 12th Grade
100 Meters
13.54
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
200 Meters
28.67
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
Maddison Ayers
- 11th Grade
Long Jump
13' 1
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Triple Jump
30' 1.25
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Kyleigh Bailey
- 9th Grade
Discus - 1kg
80' 0.5
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Elliott Baker
- 12th Grade
800 Meters
2:41.10
PR
Apr 9
Creekside Invitational
1600 Meters
5:53.13
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
3200 Meters
12:45.6h
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Kennedy Berkley
- 9th Grade
100 Meters
13.04
Mar 4
Bolles Bulldog Classic
200 Meters
27.52
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
Long Jump
15' 6.25
Apr 9
Creekside Invitational
Cheyann Burnes
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
28' 5.75
Feb 26
Danny Brown Invitational
Discus - 1kg
67' 0.75
PR
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Ana Chiang
- 9th Grade
1600 Meters
5:55.94
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
3200 Meters
12:58.4h
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Mei Chiang
- 12th Grade
800 Meters
2:37.42
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
1600 Meters
5:35.60
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Chloe Chop
- 12th Grade
Javelin - 600g
92' 10.5
PR
May 6
FHSAA 3A Region 1
Megan Cobb
- 10th Grade
100 Meters
15.82
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Maliyah Deas
- 12th Grade
200 Meters
28.64
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
400 Meters
1:08.83
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
Long Jump
16' 3.25
May 6
FHSAA 3A Region 1
Triple Jump
36' 5.25
PR
May 6
FHSAA 3A Region 1
Marissa Deckard
- 12th Grade
Javelin - 600g
109' 0.25
PR
Mar 26
FSU Relays
Layla DeCristofaro
- 9th Grade
Discus - 1kg
74' 3.75
Apr 9
Creekside Invitational
Javelin - 600g
82' 9.75
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
Sydney Fallin
- 10th Grade
800 Meters
2:37.37
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
1600 Meters
6:09.05
Feb 26
Danny Brown Invitational
Marlea Feld
- 10th Grade
800 Meters
2:35.91
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
1600 Meters
5:45.22
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
3200 Meters
12:20.95
PR
Mar 26
FSU Relays
Gabrielle Flores
- 10th Grade
High Jump
5' 1
Mar 4
Bolles Bulldog Classic
Avery Guidi
- 12th Grade
100 Meters
15.10
Feb 26
Danny Brown Invitational
Ava Hendrix
- 9th Grade
800 Meters
2:33.35
PR
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
1600 Meters
5:54.88
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
3200 Meters
11:55.33
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Emily Hendrix
- ?
400 Meters
1:22.59
PR
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Keagan Hendrix
- 12th Grade
100 Meters
16.14
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
200 Meters
32.39
PR
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Lilly Hough
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
28' 6.5
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Discus - 1kg
50' 7.5
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
Khalia Jadan
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
18.10
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
300m Hurdles - 30"
52.48
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Kennedy Johnsen
- 11th Grade
400 Meters
1:09.03
PR
Mar 4
Bolles Bulldog Classic
Aydan Larson
- 10th Grade
400 Meters
1:04.16
PR
Mar 4
Bolles Bulldog Classic
100m Hurdles - 33"
18.18
Apr 1
Don Hall Invitational
300m Hurdles - 30"
47.76
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Sophia Lin
- 10th Grade
1600 Meters
6:54.21
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
3200 Meters
14:24.53
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Kiersten Loebeck
- 9th Grade
3200 Meters
15:40.47
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Alessandra Martin
- 12th Grade
100 Meters
13.02
PR
Mar 4
Bolles Bulldog Classic
200 Meters
27.24
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
Long Jump
15' 9
PR
Apr 9
Creekside Invitational
Chesney Miles
- 12th Grade
100 Meters
13.66
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
200 Meters
28.50
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Payton Miles
- 10th Grade
200 Meters
28.90
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
400 Meters
1:05.59
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
Carissa Miller
- 11th Grade
800 Meters
3:03.31
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
3200 Meters
14:42.87
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
Gabriella Musa
- 10th Grade
100 Meters
14.24
Apr 9
Creekside Invitational
200 Meters
30.63
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
Alexis Orr
- 12th Grade
1600 Meters
6:09.57
PR
Mar 4
Bolles Bulldog Classic
3200 Meters
12:56.8h
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Ariana Pierce
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
26' 6.75
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
Discus - 1kg
66' 1.75
PR
Apr 9
Creekside Invitational
Lauren Schaudel
- 12th Grade
800 Meters
2:31.99
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
1600 Meters
5:46.37
Mar 26
FSU Relays
Kaitlyn Scherer
- 11th Grade
400 Meters
1:05.83
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
800 Meters
2:28.06
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
1600 Meters
5:53.45
Mar 26
FSU Relays
Reese Scott
- 10th Grade
800 Meters
2:24.63
Apr 1
Don Hall Invitational
1600 Meters
5:43.01
Apr 9
Creekside Invitational
Ashlee Taylor
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
30' 2.5
Apr 9
Creekside Invitational
Discus - 1kg
79' 8.75
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
Katelyn Thompson
- 11th Grade
800 Meters
2:22.62
PR
May 13
FHSAA Class 3A State Track & Field Championships
1600 Meters
5:33.10
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
3200 Meters
12:29.26
PR
Mar 19
Bob Hayes HS Invitational
Madie Thompson
- 11th Grade
800 Meters
2:49.58
Feb 26
Danny Brown Invitational
1600 Meters
7:15.74
PR
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
High Jump
4' 9.75
Apr 14
Bartram Trail Thursday Night Spikes
Taylor Thompson
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
30' 4.5
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
Discus - 1kg
84' 7
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
Anne-Sydney Tillman
- 12th Grade
Long Jump
12' 8
Feb 26
Danny Brown Invitational
Sophie Whitin
- 9th Grade
1600 Meters
6:13.67
PR
Mar 26
Bear Classic/True Team Championships
3200 Meters
13:02.01
PR
Apr 1
Don Hall Invitational
Mahaila Wiggins
- 11th Grade
100 Meters
13.68
PR
Mar 5
Craig Speziale Memorial Invitational
100m Hurdles - 33"
18.52
PR
Feb 26
Danny Brown Invitational
300m Hurdles - 30"
50.89
PR
Apr 20
FHSAA 3A District 4
Blue text indicates a mark from the current week.