Season:
2023 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
1997
1996
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1985
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2005
2004
2002
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Josh Adamczyk
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
42' 4.5
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Discus - 1.6kg
108' 8
PR
May 5
Clay Eagle Invitational
Andrew Addington
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
115' 7
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Hammer - 12lb
70' 4
PR
Apr 21
Eastwood Relays
Derin Apul
- 11th Grade
1600 Meters
4:36.10
PR
May 5
Clay Eagle Invitational
3200 Meters
9:38.66
May 26
OHSAA D1 Region 2 - Amherst Steele
Quinn Bowlick
- 9th Grade
400 Meters
52.14
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Camden Buganski
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
38' 5.5
May 5
Clay Eagle Invitational
Zeke Hawkins
- 9th Grade
100 Meters
11.44
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
High Jump
6' 1
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Logan Howe
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
14.33
(.4)
Jun 3
OHSAA D1 State Track & Field Championships
300m Hurdles - 36"
38.74
May 26
OHSAA D1 Region 2 - Amherst Steele
Long Jump
21' 5
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Akil Jones Jr.
- 12th Grade
100 Meters
11.70
(1.4)
PR
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
200 Meters
24.22
May 5
Clay Eagle Invitational
Jordan King
- 11th Grade
100 Meters
11.36
(1.4)
PR
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
200 Meters
22.55
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Long Jump
21' 3.5
PR
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
Emite Lamb
- 11th Grade
200 Meters
23.30
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Dylan Moll
- 10th Grade
3200 Meters
10:20.59
May 5
Clay Eagle Invitational
Anthony Ragusitu
- 11th Grade
800 Meters
2:09.46
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Trayvon Redmond
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
45' 7.5
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
Discus - 1.6kg
120' 2
May 5
Clay Eagle Invitational
Dalen Selmon
- ?
Long Jump
19' 5.5
PR
Apr 21
Eastwood Relays
Khaled Smaili
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
16.20
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
300m Hurdles - 36"
42.06
May 5
Clay Eagle Invitational
Marcus Snell
- 11th Grade
400 Meters
57.24
PR
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
Zach Steinhauser
- 12th Grade
High Jump
5' 6
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Ben Tucker
- 11th Grade
800 Meters
2:00.87
May 5
Clay Eagle Invitational
1600 Meters
4:17.87
Jun 3
OHSAA D1 State Track & Field Championships
Luke Tucker
- 10th Grade
1600 Meters
4:46.22
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
3200 Meters
10:23.58
PR
May 5
Clay Eagle Invitational
Dylan Walerius
- 9th Grade
800 Meters
2:11.72
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
1600 Meters
4:53.44
PR
May 5
Clay Eagle Invitational
Womens
Paulina Babula
- 10th Grade
1600 Meters
5:54.57
PR
Apr 21
Eastwood Relays
Myranda Bottles
- 11th Grade
100 Meters
12.71
(1.3)
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
200 Meters
26.75
PR
May 5
Clay Eagle Invitational
Long Jump
17' 7.5
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
Braelyn Cooper
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
21.48
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
300m Hurdles - 30"
1:01.56
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Eliza Davis
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
22' 2.5
Apr 21
Eastwood Relays
Discus - 1kg
63' 2
PR
May 5
Clay Eagle Invitational
Alexandria Delbosque
- ?
100m Hurdles - 33"
21.60
PR
May 5
Clay Eagle Invitational
300m Hurdles - 30"
1:01.91
PR
May 5
Clay Eagle Invitational
Lily Duran
- 9th Grade
3200 Meters
13:35.08
PR
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
Katie Feller
- 12th Grade
1600 Meters
6:05.71
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Amaris Keetion
- 11th Grade
100 Meters
13.42
(1.6)
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
Hannah Mock
- 11th Grade
400 Meters
1:12.32
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
800 Meters
2:40.24
May 5
Clay Eagle Invitational
Ashley Newsom
- 12th Grade
1600 Meters
6:14.92
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
3200 Meters
12:41.13
May 5
Clay Eagle Invitational
Jenilyn Nguyen
- 10th Grade
100 Meters
14.88
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Raelyn Perry
- 10th Grade
3200 Meters
13:29.33
May 5
Clay Eagle Invitational
Cori Pope
- 9th Grade
200 Meters
29.21
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Arya Scott
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
21' 9
PR
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
Discus - 1kg
76' 6
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
Serenity Snelling
- 10th Grade
200 Meters
30.09
(-1.4)
PR
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
400 Meters
1:09.50
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Oniya Snipes-Galloway
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
27' 2
PR
Apr 14
3rd Titan Varsity Invite
Discus - 1kg
79' 10
PR
May 5
Clay Eagle Invitational
Taylor Weldele
- 10th Grade
400 Meters
1:08.56
PR
May 19
OHSAA Division 1 District - St. Francis
Julia Williams
- 12th Grade
800 Meters
2:35.57
May 5
Clay Eagle Invitational
1600 Meters
5:51.91
May 5
Clay Eagle Invitational
Blue text indicates a mark from the current week.