Season:
2024 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Indoor
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Ethan Anderson
- 7th Grade
100 Meters
13.7h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
800 Meters
3:17.0h
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
1600 Meters
6:56.1h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Discus - 1kg
63' 7
May 18
CLE CYO - Sectional Championship - Padua HS
Anderson Baumann
- 2nd Grade
100 Meters
19.2h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
44.5h
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
2:05.5h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
8' 1
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Isaac Bewley
- 1st Grade
100 Meters
19.1h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
43.0h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:48.2h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Long Jump
7' 10
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Jacob Blaha
- 5th Grade
400 Meters
1:31.9h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
800 Meters
3:20.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
1600 Meters
7:07.1h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Long Jump
9' 8
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Luke Boncek
- 3rd Grade
100 Meters
22.9h
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
7' 7
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
Tyler Borato
- 2nd Grade
100 Meters
18.2h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
40.6h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:34.8h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
7' 11
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
Chase Deighton
- 5th Grade
100 Meters
17.9h
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Shot Put - 6lb
28' 3
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Long Jump
8' 11
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Ryder Deighton
- 7th Grade
100 Meters
15.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Shot Put - 4kg
28' 0
PR
May 18
CLE CYO - Sectional Championship - Padua HS
Lucas Diemer
- 6th Grade
1600 Meters
5:54.9h
PR
May 18
CLE CYO - Sectional Championship - Padua HS
Hunter DiPaolo
- 5th Grade
100 Meters
18.0h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
200 Meters
39.1h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
400 Meters
1:36.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Long Jump
8' 10
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Simon Factora
- 8th Grade
100 Meters
15.1h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Discus - 1kg
63' 3
PR
Apr 21
CLE CYO 3 - (5-8) - Independence HS
Anthony Farina
- 1st Grade
100 Meters
25.0h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
4' 8
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Luke Fechko
- 6th Grade
1600 Meters
6:59.8h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Eli Finfrock
- 6th Grade
100 Meters
15.8h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
200 Meters
32.4h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Shot Put - 6lb
21' 2
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Standing Long Jump
6' 10
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Lucas Fouad
- 4th Grade
100 Meters
16.7h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
40.3h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
8' 0
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Colton Garnek
- 1st Grade
100 Meters
19.2h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
51.0h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Shot Put - 4lb
15' 6
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
7' 1
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Jack Gastaldo
- 1st Grade
100 Meters
20.5h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
200 Meters
47.5h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
2:16.7h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
6' 0
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
William Gibson
- 6th Grade
200 Meters
34.7h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
400 Meters
1:23.2h
PR
May 18
CLE CYO - Sectional Championship - Padua HS
Long Jump
9' 4
PR
Apr 21
CLE CYO 3 - (5-8) - Independence HS
Standing Long Jump
6' 10
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Grant Giraldo
- 3rd Grade
100 Meters
17.4h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
39.2h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:35.2h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
10' 0
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Steven Gittinger
- 5th Grade
100 Meters
14.9h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
400 Meters
1:18.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Quaid Grabenstetter
- 4th Grade
100 Meters
14.5h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
32.1h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
10' 11
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Marshall Hare
- 3rd Grade
100 Meters
19.4h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
47.5h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Long Jump
8' 4
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Sullivan Hare
- 7th Grade
100 Meters
16.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Shot Put - 4kg
16' 2.5
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Discus - 1kg
45' 1
PR
Apr 21
CLE CYO 3 - (5-8) - Independence HS
William Hoy
- 6th Grade
Shot Put - 6lb
22' 8.5
PR
May 18
CLE CYO - Sectional Championship - Padua HS
Shot Put - 4kg
19' 9.5
PR
May 4
Padua Bruin Kevin Leigh T & F Classic
Wesley Kalkbrenner
- 3rd Grade
100 Meters
17.7h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:33.4h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
800 Meters
3:24.4h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Leo Kulaszewski
- 7th Grade
800 Meters
3:06.7h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Long Jump
9' 11
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Joseph Langlais
- 3rd Grade
100 Meters
20.2h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
200 Meters
47.8h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Shot Put - 4lb
21' 8
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Gavin Lieber
- 7th Grade
800 Meters
2:28.7h
PR
May 18
CLE CYO - Sectional Championship - Padua HS
1600 Meters
5:25.0h
PR
May 4
Padua Bruin Kevin Leigh T & F Classic
Ameen Raad
- 3rd Grade
400 Meters
1:35.2h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
800 Meters
3:38.7h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Connor Rafferty
- 1st Grade
100 Meters
19.3h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
43.2h
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:52.0h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
7' 10
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Landon Richter
- 5th Grade
100 Meters
16.4h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
200 Meters
36.5h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
400 Meters
1:38.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Dominic Sacha
- 7th Grade
100 Meters
19.0h
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Shot Put - 4kg
31' 0
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Discus - 1kg
86' 7
PR
Apr 21
CLE CYO 3 - (5-8) - Independence HS
Dominic Saglibene
- 1st Grade
100 Meters
19.4h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
39.1h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:29.6h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
6' 9
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Grant Schmitz
- 6th Grade
100 Meters
16.0h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
200 Meters
36.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
400 Meters
1:22.0h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Declan Smith
- 3rd Grade
100 Meters
19.1h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
200 Meters
42.7h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
4' 0
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Standing Long Jump
4' 7
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Owen Stein
- 8th Grade
100 Meters
13.3h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
200 Meters
26.7h
PR
Apr 21
CLE CYO 3 - (5-8) - Independence HS
Discus - 1kg
121' 4
PR
May 12
CLE CYO 8th Gr District Championship Qualifier - W..
Joseph Suchocki
- 1st Grade
100 Meters
21.2h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
800 Meters
4:44.6h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
5' 8
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Liam Weitzel
- 1st Grade
100 Meters
20.6h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
45.7h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:45.4h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
6' 0
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Standing Long Jump
4' 4
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Max Yako
- 7th Grade
100 Meters
15.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
200 Meters
33.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Christopher Zaboura
- 6th Grade
100 Meters
14.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
200 Meters
29.4h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Womens
Anna Barto
- 1st Grade
100 Meters
19.1h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
800 Meters
3:57.2h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Shot Put - 4lb
8' 1
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
6' 1
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Standing Long Jump
3' 6.5
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Grace Baumann
- 8th Grade
100 Meters
15.51
PR
May 19
CLE CYO Diocesan Championship
200 Meters
31.61
PR
May 19
CLE CYO Diocesan Championship
Lina Bishilany
- 2nd Grade
100 Meters
22.8h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
800 Meters
5:31.0h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
5' 7
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Hannah Blaha
- 3rd Grade
100 Meters
19.9h
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:42.7h
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
800 Meters
3:45.3h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Samantha Blake
- 1st Grade
100 Meters
20.3h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
200 Meters
46.2h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
7' 7
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Peyton Blasinsky
- 2nd Grade
100 Meters
19.5h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
200 Meters
46.8h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:29.7h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
4' 7
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Standing Long Jump
4' 4
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Isabella Boncek
- 8th Grade
200m Hurdles - 30"
40.6h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
High Jump
4' 2
PR
May 19
CLE CYO Diocesan Championship
Long Jump
11' 4
PR
May 12
CLE CYO 8th Gr District Championship Qualifier - W..
Taylor Buchwald
- 3rd Grade
100 Meters
16.3h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
38.7h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:31.2h
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
8' 8
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Kennedy Cauley
- 7th Grade
100 Meters
18.1h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Alivia Diemer
- 6th Grade
800 Meters
2:51.9h
PR
May 4
Padua Bruin Kevin Leigh T & F Classic
Brooklyn Etzel
- 6th Grade
100 Meters
14.8h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
400 Meters
1:12.3h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Cali Etzel
- 4th Grade
100 Meters
15.7h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
400 Meters
1:17.7h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Julia Fechko
- 6th Grade
100 Meters
15.2h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Sophia Finfrock
- 5th Grade
100 Meters
16.5h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
200 Meters
38.8h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Shot Put - 6lb
19' 1
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Long Jump
8' 4.5
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Sloane Gainous
- 4th Grade
100 Meters
16.9h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
41.6h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Brianna Geschke
- 5th Grade
100 Meters
15.8h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Ava Gillette
- 7th Grade
100 Meters
15.2h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Long Jump
13' 0
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Standing Long Jump
6' 10
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Kathryn Grabenstetter
- 3rd Grade
100 Meters
14.5h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Long Jump
10' 3
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
Kristen Grove
- 5th Grade
800 Meters
3:12.4h
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
1600 Meters
6:40.3h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Long Jump
9' 4
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Emily Hanlon
- 7th Grade
100 Meters
14.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Monica Haren
- 4th Grade
100 Meters
16.5h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
52.9h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Standing Long Jump
5' 5
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Teresa Haren
- 2nd Grade
100 Meters
19.3h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
200 Meters
43.5h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
2:12.0h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
8' 10
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Standing Long Jump
4' 9
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Claire Homrock
- 7th Grade
100 Meters
14.0h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
400 Meters
1:08.4h
PR
May 18
CLE CYO - Sectional Championship - Padua HS
Samantha Hoose
- 4th Grade
100 Meters
16.7h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
37.8h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Standing Long Jump
5' 9.5
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Madison Kennedy
- 2nd Grade
100 Meters
19.1h
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
43.8h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
6' 11
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Brooke Kyker
- 5th Grade
400 Meters
1:18.0h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
800 Meters
3:12.2h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
1600 Meters
6:59.1h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Long Jump
10' 9.75
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Reese Kyker
- 3rd Grade
100 Meters
17.2h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
37.7h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:25.8h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
800 Meters
3:57.7h
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
9' 7.5
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Kylie Langan
- 4th Grade
100 Meters
17.7h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
39.1h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Erin Leneghan
- 5th Grade
100 Meters
14.9h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Shot Put - 6lb
25' 10
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Carly Lorber
- 7th Grade
100 Meters
14.5h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
200 Meters
31.0h
PR
May 18
CLE CYO - Sectional Championship - Padua HS
Clare Magovich
- 5th Grade
400 Meters
1:19.2h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
800 Meters
3:20.6h
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
1600 Meters
6:25.1h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Long Jump
12' 1.5
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Kennedy Marcus
- 3rd Grade
100 Meters
17.5h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
41.5h
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Nicole Mayer
- 3rd Grade
100 Meters
18.4h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
39.7h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Leah Meeson
- 1st Grade
100 Meters
18.3h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
49.3h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
6' 3
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Standing Long Jump
4' 0.5
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Elizabeth Panfil
- 4th Grade
100 Meters
17.8h
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
48.3h
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
4' 6
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Breckan Porco
- 4th Grade
100 Meters
19.5h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
50.5h
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
7' 4
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Theodora Roche
- 5th Grade
800 Meters
3:32.1h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Shot Put - 6lb
21' 7.5
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Hailey Satow
- 7th Grade
100 Meters
14.2h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
200 Meters
31.3h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Shot Put - 6lb
25' 3
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Estella Smith
- 2nd Grade
100 Meters
20.5h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
5' 9
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Standing Long Jump
3' 9
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Brooke Stircula
- 6th Grade
100 Meters
13.9h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
200 Meters
29.2h
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
400 Meters
1:08.6h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Isabel Stransky
- 7th Grade
100 Meters
16.0h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
800 Meters
3:27.0h
PR
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
Shot Put - 6lb
23' 3
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Marie Stransky
- 8th Grade
100 Meters
16.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
200 Meters
34.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Shot Put - 6lb
25' 6
PR
May 12
CLE CYO 8th Gr District Championship Qualifier - W..
Malerie Strippy
- 3rd Grade
100 Meters
20.5h
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
55.1h
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Emmalyn Tekancic
- 6th Grade
100 Meters
13.9h
PR
May 4
Padua Bruin Kevin Leigh T & F Classic
Brianne Von Der Vellen
- 3rd Grade
100 Meters
16.8h
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
200 Meters
39.3h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
400 Meters
1:36.5h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
800 Meters
3:23.8h
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
5' 7
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Brooke Waggoner
- 7th Grade
100 Meters
15.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Paige Waggoner
- 5th Grade
Shot Put - 6lb
17' 6.5
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Ella Weitzel
- 4th Grade
100 Meters
16.9h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
38.0h
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
6' 1
PR
Apr 20
CLE CYO 3 - (1-4) - Medina Buckeye HS
Standing Long Jump
5' 6.5
PR
May 4
CLE CYO 5 - (1-4) - Independence HS
Gabby Weitzel
- 7th Grade
100 Meters
14.0h
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Standing Long Jump
5' 11
PR
Apr 28
CLE CYO 4 - (5-8) - Padua HS
Morgan Whipkey
- 8th Grade
100 Meters
16.5h
Apr 7
CLE CYO 1 - (5-8) - Olmsted Falls HS
200m Hurdles - 30"
41.2h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
High Jump
3' 6
PR
Apr 14
CLE CYO 2 - (5-8) - Medina Buckeye HS
Long Jump
9' 10
PR
Apr 21
CLE CYO 3 - (5-8) - Independence HS
Standing Long Jump
5' 11
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Brynn Whitling
- 7th Grade
100 Meters
15.7h
PR
May 5
CLE CYO 5 - (5-8) - Walsh Jesuit HS
Shot Put - 6lb
18' 2
PR
May 18
CLE CYO - Sectional Championship - Padua HS
Alyssa Wise
- 2nd Grade
100 Meters
20.1h
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
200 Meters
47.8h
PR
Apr 27
CLE CYO 4 - (1-4) - Independence HS
Long Jump
5' 1
PR
Apr 13
CLE CYO 2 - (1-4) - Independence HS
Standing Long Jump
3' 11.5
PR
Apr 6
CLE CYO 1 - (1-4) - Independence HS
Blue text indicates a mark from the current week.