Team Results Management
Team Mascot

Lane Tech HS

    Indians - Chicago, IL


Athlete Records

Highlighter is active: an entry to show highlight options.

Mens

Chris Agunloye - 9th Grade
100 Meters13.28aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
200 Meters27.63aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
David Alegre - 10th Grade
800 Meters2:19.10aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters5:13.47aMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
3200 Meters11:23.83aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Auggy Alfaro - 12th Grade
400 Meters - Relay Split58.80Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters2:14.70aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters4:45.64aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
3200 Meters10:08.66aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Augustin Alfaro - 12th Grade
3200 Meters10:11.45aApr 29Wanner Knights Invitational
 
Franklin Alfaro - 11th Grade
100 MetersDNSApr 14Lane Tech Boys 6-Team
200 Meters28.03aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Richard Arroyo - 12th Grade
800 MetersDNSApr 14Lane Tech Boys 6-Team
1600 Meters5:48.68aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Renato Arteaga - 9th Grade
400 Meters - Relay Split67.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters2:36.49aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
1600 Meters6:12.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Ali Asghar - 11th Grade
100 Meters14.20aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Gavin Atack - 9th Grade
100 Meters14.25aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
200 Meters27.99aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 MetersDNSApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Aschalw Ayele - 10th Grade
800 Meters2:19.68aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Mirza Baig - 11th Grade
100 Meters13.43aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters27.65aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
400 Meters65.23aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Uriel Bandera - 10th Grade
400 Meters - Relay Split57.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
800 Meters2:13.75aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
800 Meters - Relay Split2:16.60Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
3200 Meters11:17.23aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Michael Banks - 11th Grade
200 Meters24.91aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
110m Hurdles - 39"15.71aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
300m Hurdles - 36"42.56aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Nigel Bautista - 11th Grade
100 Meters13.89aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters28.54cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
Shot Put - 12lb28' 10.25Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
Discus - 1.6kg62' 2.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Virad Bhatti - 9th Grade
100 Meters13.52aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Bright Boachie - 12th Grade
100 Meters11.72aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters24.00aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
400 Meters - Relay Split54.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
High Jump5' 10.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Joshua Brown - 10th Grade
100 Meters12.32aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters23.94aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
400 Meters54.35aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Derrick Cabrerra - 11th Grade
100 Meters14.17aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
Shot Put - 12lb39' 0.50Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Discus - 1.6kg88' 9.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Khalem Caldwell - 9th Grade
Shot Put - 12lb31' 4.50Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Discus - 1.6kg87' 5.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Vincent Camacho - 11th Grade
100 Meters12.76aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters26.86aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Jeremiah Camphor - 11th Grade
Shot Put - 12lb33' 7.50Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Discus - 1.6kg81' 10.75Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Vince Costello - 11th Grade
400 Meters60.11aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
800 Meters2:17.24aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
800 Meters - Relay Split2:12.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters4:55.66aApr 29Wanner Knights Invitational
 
Henry Davalos - 11th Grade
100 Meters13.54aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Seth Davis - 12th Grade
Shot Put - 12lb29' 11.50Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
Discus - 1.6kg86' 4.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Sabian Edouard - 11th Grade
100 Meters12.57aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters25.10aApr 29Wanner Knights Invitational
400 Meters - Relay Split60.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
Pole Vault12' 6.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
Triple Jump37' 1.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Pedro Fernandez - 12th Grade
400 Meters - Relay Split55.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
800 Meters2:04.43aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters4:48.09aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters10:36.42aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Max Foley - 10th Grade
200 Meters27.85aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
400 Meters - Relay Split57.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Daniel Gramajo - 9th Grade
200 Meters28.74cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Andy Granados - 12th Grade
400 Meters - Relay Split55.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
1600 Meters4:41.21aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
3200 Meters10:30.58aApr 29Wanner Knights Invitational
 
Anthony Groza - 9th Grade
400 Meters - Relay Split61.60Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
Pole Vault10' 0.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
Long Jump14' 8.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Edwin Guallpa - 10th Grade
200 Meters32.14cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Myles Hallas - 10th Grade
100 Meters12.28aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
200 Meters25.70aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters60.00aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
High Jump5' 0.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Long Jump17' 1.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Ibraheem Hamzat - 12th Grade
100 Meters12.19aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters25.32aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
Pole Vault12' 6.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Triple Jump39' 4.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Theo Handley - 9th Grade
Shot Put - 12lb20' 6.50Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Discus - 1.6kg61' 9.25Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Hassan Hassan - 12th Grade
100 Meters12.71aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
200 Meters26.75aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
Long Jump19' 1.25Apr 29Wanner Knights Invitational
 
Elliot Hernandez - 10th Grade
100 Meters15.12aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
200 Meters31.04cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Anthony Herrera - 9th Grade
100 Meters13.64aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Michael Herrera - 11th Grade
100 Meters12.93aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters25.58aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters - Relay Split63.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Julian Higueros - 9th Grade
400 Meters - Relay Split58.80Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
800 Meters - Relay Split2:11.60Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters4:42.98aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
3200 Meters10:03.57aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Marc Hill - 12th Grade
400 Meters - Relay Split57.70Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters2:11.65aApr 29Wanner Knights Invitational
1600 Meters5:03.07aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters11:42.00Apr 2Intra-City Quad
 
Jacob Holstead - 9th Grade
800 Meters2:43.93aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters6:03.19aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
Shot Put - 12lb31' 2.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Aubrey Howard - 10th Grade
110m Hurdles - 39"23.51aMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
300m Hurdles - 36"48.45aMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Rashid Jackson - 11th Grade
100 Meters11.82aApr 29Wanner Knights Invitational
 
Martin Jimenez - 11th Grade
100 Meters13.31aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
200 Meters28.10aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Xavier Josephs - 11th Grade
200 Meters25.68aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
110m Hurdles - 39"17.22aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
300m Hurdles - 36"45.19aApr 29Wanner Knights Invitational
 
Daniel Julius - 10th Grade
800 Meters2:27.16aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters5:11.90aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters11:43.00Apr 2Intra-City Quad
 
Elijah Kantrow - 10th Grade
100 Meters15.61aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters59.24cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Mohammed Kashan - 10th Grade
200 MetersDNSApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
800 Meters2:28.49aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Xavier Kelley - 9th Grade
200 Meters26.14aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Anthony Keung - 10th Grade
100 Meters12.26aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters25.06aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Emeka Kolawole - 10th Grade
200 Meters27.44cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
110m Hurdles - 39"19.21aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
300m Hurdles - 36"49.02aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
High Jump5' 4.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
Triple JumpSCRApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Patryk Labedz - 11th Grade
200 Meters27.59aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Max Lawrence - 10th Grade
100 Meters15.51aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
200 Meters29.34cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
400 MetersDNSApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Hugo Lopez - 10th Grade
800 Meters2:30.91aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
800 Meters - Relay Split2:31.70Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters5:58.00Apr 2Intra-City Quad
 
D'Yontae Luster - 11th Grade
200 Meters27.64cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Henry Luu - 12th Grade
100 Meters12.51aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Nigel Maloney - 11th Grade
200 Meters25.92aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters56.40aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
400 Meters - Relay Split57.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Earl Manaog - 10th Grade
200 Meters24.32aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
400 Meters56.15aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
400 Meters - Relay Split58.70Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
Long Jump19' 0.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Ayden Marcano - 11th Grade
100 Meters12.20aApr 29Wanner Knights Invitational
200 Meters25.10aApr 29Wanner Knights Invitational
400 Meters - Relay Split61.40Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
High Jump5' 6.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
Triple Jump36' 8.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Ulisses Martinez - 11th Grade
200 Meters27.06aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters - Relay Split60.80Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Kamil Marzec - 10th Grade
200 Meters29.04cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Lorenzo Mazzanti - 9th Grade
100 Meters15.29aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Cristian Medina - 12th Grade
200 Meters27.93aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
400 Meters62.05aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Jorge Medina - 9th Grade
100 Meters15.80aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
200 Meters30.05aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Hector Merchan - 9th Grade
400 Meters - Relay Split69.70Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters2:29.67aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
1600 Meters5:30.43aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters12:37.57aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Mustaquir Mohammed - 10th Grade
200 Meters26.01aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters58.18aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
400 Meters - Relay Split56.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
800 Meters2:10.36aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
Long JumpDNSApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Ivan Montanez - 11th Grade
200 Meters28.44aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Tyreye Morris - 10th Grade
200 Meters27.94aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
Shot Put - 12lb36' 4.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Discus - 1.6kg96' 0.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Mohammed Munshi - 10th Grade
200 Meters30.84cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
400 Meters71.64aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Richard Nguyen - 10th Grade
200 Meters26.74cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
400 Meters60.14aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Jakub Nieroda - 11th Grade
100 Meters11.74aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
200 Meters24.77aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters - Relay Split57.50Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
Triple Jump37' 2.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Chris Nieto - 10th Grade
200 Meters30.08aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Michael Noonan - 10th Grade
400 Meters - Relay Split57.20Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters2:08.76aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters4:50.99aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Nick Noriega - 10th Grade
200 Meters30.54cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Max Obasiolu - 12th Grade
400 Meters - Relay Split53.40Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters2:05.77aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters11:03.65aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Ladislao Ocampo - 11th Grade
400 Meters - Relay Split59.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters2:13.92aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
800 Meters - Relay Split2:12.50Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters4:57.43aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Ikponmwonsa Odiase - 9th Grade
100 Meters13.70aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 MetersDNSApr 14Lane Tech Boys 6-Team
High Jump4' 10.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Long Jump16' 6.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Jeremiah Olojo - 11th Grade
200 Meters29.32aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
Shot Put - 12lb43' 4.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
Discus - 1.6kg131' 11.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
David Oluyadi - 11th Grade
100 Meters12.41aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters25.77aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
400 Meters55.10aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters - Relay Split54.10Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
High Jump5' 8.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
Long Jump20' 5.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Triple Jump42' 1.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Pedro Orellana - 12th Grade
400 Meters - Relay Split65.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters2:28.74aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
800 Meters - Relay Split2:31.30Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters5:32.96aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters12:44.00Apr 2Intra-City Quad
 
Peter Ornowski - 9th Grade
100 Meters14.50aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Jack Parrenas - 9th Grade
100 Meters14.85aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Hermes Pazos - 10th Grade
200 Meters28.84cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
KC Pruitt - 10th Grade
400 Meters - Relay Split59.50Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
1600 Meters4:40.58aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters10:10.95aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Anthony Pulido - 9th Grade
400 Meters - Relay Split59.70Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Daniel Quinones - 10th Grade
Shot Put - 12lb26' 3.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Discus - 1.6kg80' 4.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Hasan Rahim - 10th Grade
100 Meters14.34aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Alberto Ramirez - 10th Grade
800 Meters2:16.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
800 Meters - Relay Split2:24.70Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters5:01.69aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters11:50.00Apr 2Intra-City Quad
 
Joel Reyes - 10th Grade
800 Meters2:22.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
800 Meters - Relay Split2:21.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters5:20.16aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Daniel Reynolds - 9th Grade
100 Meters12.26aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters26.28aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters58.57aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Jason Rivera - 11th Grade
400 Meters - Relay Split56.80Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
800 Meters2:05.96aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters4:36.72aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters10:02.45aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Nicholas Rizvi - 9th Grade
Shot Put - 12lb23' 5.50Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Discus - 1.6kg87' 2.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Joey Robinson - 11th Grade
100 Meters12.67aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
400 Meters62.04aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Adrian Rodriguez - 9th Grade
200 Meters31.44cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
400 Meters66.31aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Will Rodriguez - 10th Grade
200 MetersDNSApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
Shot Put - 12lb31' 0.00Apr 14Lane Tech Boys 6-Team
Discus - 1.6kg75' 3.00Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Eli Rosenfeld - 10th Grade
400 Meters55.88aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
800 Meters2:07.01aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
1600 Meters5:50.79aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Trevor Ryan - 10th Grade
100 Meters15.18aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Favio Saabedra - 11th Grade
400 Meters - Relay Split59.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters - Relay Split2:15.90Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters5:05.05aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters11:37.12aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Neil Saini - 10th Grade
200 Meters24.92aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
110m Hurdles - 39"21.53aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
300m Hurdles - 36"48.73aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Nicholas Schoessling - 11th Grade
400 Meters57.25aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters - Relay Split57.70Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
800 Meters2:05.44aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters4:37.86aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
3200 Meters10:33.19aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Tommy Scholle - 9th Grade
800 Meters2:24.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
3200 Meters11:19.27aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Nathaniel Segura - 9th Grade
100 Meters12.46aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters26.44aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 MetersDNSApr 14Lane Tech Boys 6-Team
Long Jump16' 9.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Harvir Singh - 10th Grade
400 Meters65.21aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Nygel Sotomayor - 11th Grade
400 Meters63.47aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Angel Tovar - 11th Grade
400 Meters60.90aApr 29Wanner Knights Invitational
800 Meters - Relay Split2:15.20Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters5:05.22aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
3200 Meters11:03.70aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Israel Vazquez - 11th Grade
100 Meters12.99aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
 
Kevin Vilchez - 11th Grade
100 Meters13.98aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters31.85aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Matthew Waller - 9th Grade
400 Meters63.77aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
800 Meters2:31.32aApr 14Lane Tech Boys 6-Team
800 Meters - Relay Split2:26.40Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
 
Daniel Weber - 11th Grade
100 Meters13.64aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters27.84cMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Kyle Williams - 12th Grade
100 Meters11.71aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters23.67aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
400 Meters53.78aApr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
400 Meters - Relay Split53.80Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Zhen Wu - 10th Grade
200 Meters30.76aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Steven Yee - 9th Grade
800 Meters - Relay Split2:22.60Apr 22Niles North Dan Horyn Invitati..
1600 Meters5:07.98aMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
3200 Meters11:04.30aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 

Womens

Maria Aguilar - 10th Grade
Shot Put - 4kg25' 0.00Apr 15Bruce Ritter Invitational
Discus - 1kg85' 7.00Apr 15Bruce Ritter Invitational
 
Victoria Anagnostopoulos - 11th Grade
100 Meters23.17aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Jean Ang - 12th Grade
Shot Put - 4kg26' 0.00Apr 23Sue Pariseau Invitational
 
Anna Baltudis - 11th Grade
200 Meters26.44aApr 16Mike Rebeck Invitational
400 Meters61.08aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
300m Hurdles - 30"46.90aApr 15Bruce Ritter Invitational
 
Sophia Burke - 11th Grade
1600 Meters6:27.39aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Audrey Calkins - 9th Grade
800 Meters2:46.46aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Emma Calkins - 10th Grade
800 Meters2:46.54aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Caroline Capone - 10th Grade
800 Meters3:13.21aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Arleth Cebrero - 11th Grade
100 Meters15.77aApr 16Mike Rebeck Invitational
 
Belinda Cortez - 12th Grade
800 Meters2:37.43aApr 15Bruce Ritter Invitational
1600 Meters5:53.76aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Imani Davis - 12th Grade
200 Meters26.89aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters57.96aApr 15Bruce Ritter Invitational
1600 Meters5:18.10aApr 16Mike Rebeck Invitational
 
Sydney Davis - 9th Grade
100 Meters13.93aApr 16Mike Rebeck Invitational
200 Meters28.12aApr 16Mike Rebeck Invitational
400 Meters64.93aApr 23Sue Pariseau Invitational
 
Jennifer Dejesus - 9th Grade
100 Meters15.13aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters35.52aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
800 Meters3:13.09aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Jennifer Delgado - 10th Grade
100 MetersDNSApr 23Sue Pariseau Invitational
200 MetersDNSApr 23Sue Pariseau Invitational
 
Ayoko Djisseglo - 12th Grade
100 Meters14.51aApr 15Bruce Ritter Invitational
200 Meters29.50aApr 15Bruce Ritter Invitational
400 Meters65.96aApr 23Sue Pariseau Invitational
Triple Jump26' 10.50Apr 16Mike Rebeck Invitational
 
Karen Dorantes - 11th Grade
1600 Meters5:42.88aApr 15Bruce Ritter Invitational
3200 Meters12:22.87aApr 23Sue Pariseau Invitational
 
Caroline Egan - 10th Grade
Shot Put - 4kg29' 6.00Apr 16Mike Rebeck Invitational
Discus - 1kg76' 3.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Cynthia Elue - 11th Grade
100 Meters15.25aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters32.85aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Camille Forte - 9th Grade
400 Meters65.85aApr 16Mike Rebeck Invitational
800 Meters2:31.34aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters5:53.38aMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Natalie Gantert - 10th Grade
1600 Meters5:52.43aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
3200 Meters13:05.35aApr 15Bruce Ritter Invitational
 
Sophia Haloulos - 9th Grade
400 Meters83.22aApr 28*CPS Girls' Soph Qualifying
800 Meters2:51.34aApr 16Mike Rebeck Invitational
1600 Meters6:12.97aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Amira Hardman - 10th Grade
100 Meters13.58aApr 23Sue Pariseau Invitational
400 MetersDNSApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
Long Jump16' 7.00Apr 23Sue Pariseau Invitational
 
Maya Hope - 9th Grade
200 Meters36.12aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
400 Meters82.39aApr 28*CPS Girls' Soph Qualifying
 
Deanna James - 9th Grade
100 Meters16.38aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters32.27aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Ioana Javevic - 9th Grade
100 Meters16.69aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters42.65aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Christeena Jojo - 10th Grade
400 Meters72.43aApr 16Mike Rebeck Invitational
 
Imani Jones - 11th Grade
100m Hurdles - 33"18.72aApr 23Sue Pariseau Invitational
300m Hurdles - 30"59.47aMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
Long Jump15' 0.75Apr 15Bruce Ritter Invitational
Triple Jump31' 6.75Apr 15Bruce Ritter Invitational
 
Nuala Kalensky - 9th Grade
800 Meters2:48.89aApr 23Sue Pariseau Invitational
1600 Meters6:35.22aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Madeline King - 9th Grade
800 Meters2:29.09aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 MetersDNSMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Valori Laudarji - 10th Grade
200 Meters30.89aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
High Jump4' 2.00Apr 16Mike Rebeck Invitational
Triple Jump32' 0.50Apr 15Bruce Ritter Invitational
 
Julia Lawson - 12th Grade
100m Hurdles - 33"19.61aApr 15Bruce Ritter Invitational
300m Hurdles - 30"55.27aMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Roman Maleydi - 10th Grade
Shot Put - 4kg23' 11.25Apr 23Sue Pariseau Invitational
Discus - 1kg56' 3.00Apr 23Sue Pariseau Invitational
 
Ella Mastellari - 9th Grade
1600 Meters6:12.30aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Jacqueline Mendro - 10th Grade
800 Meters2:49.47aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Lauren Mitchell - 10th Grade
Shot Put - 4kg26' 4.00Apr 16Mike Rebeck Invitational
Discus - 1kg79' 7.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Olivia Molette - 11th Grade
300m Hurdles - 30"54.92aApr 16Mike Rebeck Invitational
Long Jump16' 8.75Apr 23Sue Pariseau Invitational
 
Jalyssa Montes - ?
High Jump3' 10.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Sarah Olojo - 10th Grade
200 Meters31.87aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
High Jump4' 4.00Apr 23Sue Pariseau Invitational
Triple Jump31' 7.00Apr 16Mike Rebeck Invitational
 
Alexa Pawlowski - 10th Grade
300m Hurdles - 30"58.75aApr 16Mike Rebeck Invitational
 
Ayanna Prince - ?
Shot Put - 4kg19' 4.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
Discus - 1kg44' 9.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Denise Reyes - 11th Grade
100 Meters14.54aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters39.42aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Denise Rodriguez - 10th Grade
100 Meters16.69aApr 16Mike Rebeck Invitational
200 MetersDNSApr 23Sue Pariseau Invitational
400 Meters79.57aApr 16Mike Rebeck Invitational
 
Valerie Rodriguez - 9th Grade
100 MetersDNSApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters39.99aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
High Jump4' 2.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Stephanie Saurez - 9th Grade
1600 Meters6:04.74aApr 23Sue Pariseau Invitational
 
Aleksandra Savich - 11th Grade
100 Meters16.96aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters47.25aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
High JumpNHMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Victoria Schaddel - 9th Grade
800 Meters3:11.97aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Maggie Schoelle - 11th Grade
800 Meters2:25.32aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters5:11.39aApr 15Bruce Ritter Invitational
3200 Meters10:54.51aApr 23Sue Pariseau Invitational
 
Mia Shaw - ?
Shot Put - 4kg19' 2.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
Discus - 1kg63' 3.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Mya Smith - 9th Grade
Discus - 1kg56' 2.00Apr 16Mike Rebeck Invitational
 
Octavia Tey - 10th Grade
100 Meters15.40aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters32.69aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
High Jump3' 10.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Myra Thompson - ?
200 Meters31.63aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Isabella Travern - 9th Grade
800 Meters2:55.92aApr 16Mike Rebeck Invitational
1600 Meters6:12.44aMar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Hannah VanderMeulen - 9th Grade
200 Meters33.13aApr 16Mike Rebeck Invitational
800 Meters2:44.05aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters6:09.79aApr 28*CPS Girls' Soph Qualifying
3200 Meters13:35.47aApr 15Bruce Ritter Invitational
 
Venus Vazquez - 10th Grade
Shot Put - 4kg29' 6.50Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
Discus - 1kg73' 9.50Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
 
Sheridan Waldack - 10th Grade
800 Meters2:37.41aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
1600 Meters5:55.82aApr 16Mike Rebeck Invitational
 
Natalie Waters - 10th Grade
Shot Put - 4kg20' 7.00Mar 25Lane Tech Len Jareczek Relays
Discus - 1kg63' 0.00Apr 6Lane/ St. Ignatius Dual
 
Julia Wysocki - 9th Grade
100 Meters16.44aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual
200 Meters41.03aApr 6Lane/ St. Ignatius Dual