Season:
2017 Indoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Garrett Ardis
- 10th Grade
800 Meters
2:28.50
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
1600 Meters
5:15.12
Mar 4
East Central Indoor Invite
Austin Bauman
- 12th Grade
800 Meters
2:32.58
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Cody Bentley
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
31' 4
Mar 4
East Central Indoor Invite
Mark Bertke
- 12th Grade
55 Meter Dash
7.11
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Pole Vault
14' 3
PR
Mar 25
HSR Finals Large Schools
Justin Brown
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
40' 3
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Anthony Chipps
- 10th Grade
55 Meter Dash
7.85
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
28.28
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Pole Vault
9' 6
Mar 4
East Central Indoor Invite
Danny Deddens
- 9th Grade
55 Meter Dash
8.17
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
28.90
Mar 4
East Central Indoor Invite
Devon Donawerth
- 9th Grade
55 Meter Dash
7.72
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
28.32
Mar 4
East Central Indoor Invite
Bradley Eberhart
- 9th Grade
55 Meter Dash
8.45
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
31.01
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Daniel Fox
- 10th Grade
55 Meter Dash
7.67
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Sid Fox
- 12th Grade
55 Meter Dash
7.65
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Shot Put - 12lb
37' 6.5
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Kaleb Geisen
- 11th Grade
1600 Meters
5:10.79
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Kameron Geisen
- 11th Grade
3200 Meters
11:09.34
PR
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
Nicholas Griffin
- 9th Grade
55 Meter Dash
7.77
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
27.43
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Andrew Grimm
- 12th Grade
800 Meters
2:24.88
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Dante Guintini
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
42' 7.25
PR
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
Brandon Hoffman
- 11th Grade
55 Meter Dash
8.14
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
29.07
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Pole Vault
11' 0
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Elliot Johnson
- 11th Grade
55 Meter Dash
7.75
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Shot Put - 12lb
38' 2.5
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Alex Ketcham
- 11th Grade
400 Meters
1:01.98
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Devin Lintz
- 10th Grade
55 Meter Dash
7.43
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Ian May
- 11th Grade
400 Meters
59.91
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Long Jump
18' 4
PR
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
Michael Medlock
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
41' 3.5
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
Keegan Moster
- 11th Grade
55m Hurdles - 39"
9.14
Mar 4
East Central Indoor Invite
Cole Norman
- 10th Grade
55 Meter Dash
8.28
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
29.97
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Natahniel Ott
- 10th Grade
55 Meter Dash
7.67
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Long Jump
15' 6
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Willy Pantoja
- 12th Grade
55 Meter Dash
7.26
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
60 Meter Dash
7.75
PR
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
200 Meters
26.14
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Long Jump
17' 3.25
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Alexander Pruitt
- 12th Grade
800 Meters
2:25.84
Mar 4
East Central Indoor Invite
Isaac Toney
- 10th Grade
55 Meter Dash
7.86
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
28.19
Mar 4
East Central Indoor Invite
Seth Ward
- 11th Grade
55 Meter Dash
6.96
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
60 Meter Dash
7.49
PR
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
High Jump
6' 0
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Noah Wheat
- 9th Grade
55 Meter Dash
7.85
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
27.29
Mar 4
East Central Indoor Invite
Womens
Mary Bertke
- 10th Grade
Pole Vault
9' 6
Mar 4
East Central Indoor Invite
Abigail Bittner
- 11th Grade
800 Meters
2:39.84
Mar 4
East Central Indoor Invite
Madison Davis
- 11th Grade
55 Meter Dash
8.54
Mar 4
East Central Indoor Invite
800 Meters
2:57.61
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Shelby Dole
- 9th Grade
800 Meters
3:19.55
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
High Jump
4' 4
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
MacKenzie Ewing
- 10th Grade
55 Meter Dash
7.91
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
60 Meter Dash
8.27
PR
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
Long Jump
16' 1
PR
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
Emma Fey
- 10th Grade
55 Meter Dash
8.24
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
400 Meters
1:04.97
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Breanne Freese
- 11th Grade
55m Hurdles - 33"
10.79
Mar 4
East Central Indoor Invite
Caige Geier
- 11th Grade
55 Meter Dash
8.88
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
33.03
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Lauren Greiwe
- 10th Grade
800 Meters
2:49.63
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
1600 Meters
6:10.71
Mar 4
East Central Indoor Invite
Lily Greiwe
- 10th Grade
400 Meters
1:08.08
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Audrey Griffin
- 11th Grade
200 Meters
29.95
Mar 4
East Central Indoor Invite
55m Hurdles - 33"
9.42
Mar 4
East Central Indoor Invite
60m Hurdles - 33"
9.66
PR
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
Eva Grimm
- 10th Grade
55 Meter Dash
7.71
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
27.54
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Maya Heilmayer
- 9th Grade
55 Meter Dash
8.61
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
30.34
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Paige Hoog
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
26' 8
Mar 4
East Central Indoor Invite
Casey Johnson
- 10th Grade
200 Meters
31.83
Mar 4
East Central Indoor Invite
Pole Vault
9' 0
Mar 4
East Central Indoor Invite
Brianna Lobenstein
- 10th Grade
55 Meter Dash
8.25
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
60 Meter Dash
8.60
PR
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
200 Meters
29.27
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
High Jump
4' 4
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Taylor Messmore
- 10th Grade
Long Jump
15' 10.5
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
Kaitlyn Miller
- 9th Grade
55 Meter Dash
8.17
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
200 Meters
30.50
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Cara Morman
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
25' 1
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Marley Muhlada
- 11th Grade
200 Meters
30.52
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
High Jump
4' 2
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Alicia Rosemeyer
- 9th Grade
200 Meters
31.51
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
55m Hurdles - 33"
10.19
Mar 4
East Central Indoor Invite
60m Hurdles - 33"
11.04
Mar 11
HSR - Whiteland Qualifier #2
Robyn Shumate
- 12th Grade
200 Meters
29.33
Mar 4
East Central Indoor Invite
High Jump
5' 1
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Katie Sizemore
- 10th Grade
800 Meters
3:20.40
Mar 4
East Central Indoor Invite
1600 Meters
7:08.71
Mar 4
East Central Indoor Invite
Allison White
- 9th Grade
200 Meters
31.27
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Pole Vault
7' 6
Mar 4
East Central Indoor Invite
Peyton Yocum
- 12th Grade
High Jump
4' 0
PR
Mar 4
East Central Indoor Invite
Long Jump
14' 0.5
Mar 4
East Central Indoor Invite
Blue text indicates a mark from the current week.