Season:
2022 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Indoor
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2010
2009
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Will Allen
- 12th Grade
800 Meters
1:57.45
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
1600 Meters
4:18.46
PR
Jun 4
WIAA D1 State Track & Field Championships
3200 Meters
9:45.39
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Ryan Anderson
- 10th Grade
100 Meters
13.44
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Brayden Banks
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
21.99
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
300m Hurdles - 36"
49.79
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Long Jump
15' 4
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Gabe Bayles
- 10th Grade
100 Meters
14.00
May 9
Kenosha County JV Invite
200 Meters
27.75
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Mason Biehn
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
69' 10
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Coren Bracey
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
23.17
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
300m Hurdles - 36"
53.41
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Jack Bremer
- 11th Grade
400 Meters
1:03.98
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
800 Meters
2:27.46
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
1600 Meters
5:46.85
Apr 19
Elkhorn JV Invite
High Jump
5' 0
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Jacob Bricco
- ?
Long Jump
13' 9
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Nick Bundza
- 11th Grade
Long Jump
16' 2.5
May 10
Kenosha County Invite
Triple Jump
37' 4.5
PR
May 10
Kenosha County Invite
Noah Burnett
- 9th Grade
800 Meters
2:40.06
May 9
Kenosha County JV Invite
1600 Meters
5:58.21
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Joe Canvin
- 10th Grade
800 Meters
2:28.16
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
1600 Meters
5:43.19
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Stephen Ceisel
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
23.33
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
300m Hurdles - 36"
55.52
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Josh Dorobek
- 10th Grade
200 Meters
26.60
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Joel Engberg
- 12th Grade
Pole Vault
11' 6
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Ethan Fisher
- 10th Grade
100 Meters
13.40
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Colin Fort
- 10th Grade
100 Meters
12.76
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
200 Meters
26.14
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
300m Hurdles - 36"
49.65
PR
May 10
Kenosha County Invite
Long Jump
17' 10.5
PR
May 10
Kenosha County Invite
Triple Jump
36' 3
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Lukas Galley
- 9th Grade
800 Meters
2:12.95
May 10
Kenosha County Invite
Aiden Gomez
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
35' 11
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Travis Harpster
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
33' 3
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Discus - 1.6kg
99' 10
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Keegan Kinzle
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
31' 10
May 9
Kenosha County JV Invite
Discus - 1.6kg
97' 9
May 9
Kenosha County JV Invite
Mike Knox
- 9th Grade
3200 Meters
13:15.31
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Brock Koeppel
- 10th Grade
100 Meters
13.26
PR
May 10
Kenosha County Invite
Blake Lardinois
- 10th Grade
100 Meters
14.20
May 9
Kenosha County JV Invite
Bryan Lenaour
- 11th Grade
200 Meters
25.17
PR
May 10
Kenosha County Invite
400 Meters
56.64
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Erick Lopez
- 9th Grade
400 Meters
1:08.61
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
1600 Meters
6:12.85
Apr 19
Elkhorn JV Invite
3200 Meters
13:47.87
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Marcos Lowe
- 10th Grade
1600 Meters
4:48.35
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Kyle Martinez
- 11th Grade
200 Meters
25.78
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
400 Meters
58.25
May 10
Kenosha County Invite
Tristan Martinez
- 10th Grade
Long Jump
16' 0.75
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Triple Jump
34' 3
PR
May 10
Kenosha County Invite
Mason McNeill
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
52' 2
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Discus - 1.6kg
148' 7
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Hunter Nader
- 10th Grade
200 Meters
28.35
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Dennis Padgett
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
38' 3
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Christian Peter
- 10th Grade
200 Meters
26.41
May 9
Kenosha County JV Invite
Reid Pumala
- 9th Grade
400 Meters
1:05.59
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
800 Meters
2:33.52
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Jacob Rasor
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
18.20
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
300m Hurdles - 36"
46.18
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Mike Rasor
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
16.61
Apr 29
Mel Pinsker Invite
300m Hurdles - 36"
42.41
PR
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
High Jump
5' 4
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Gabe Ruffalo
- 9th Grade
200 Meters
28.75
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Matteo Ruffalo
- 9th Grade
100 Meters
13.70
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Rocco Ruffalo
- 10th Grade
100 Meters
13.30
May 9
Kenosha County JV Invite
Seth Scheele
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
19.94
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
300m Hurdles - 36"
48.59
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Caiden Schmaling
- 11th Grade
100 Meters
13.99
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Konstandino Sdralis
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
29' 3.5
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Discus - 1.6kg
78' 0
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Camden Sears
- 9th Grade
200 Meters
29.99
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Alex Sippy
- 11th Grade
Long Jump
19' 1
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Jesse Sorensen
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
25' 7.5
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Discus - 1.6kg
88' 10
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Lucas Sternburg
- 11th Grade
3200 Meters
10:39.21
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Brandon Stewart
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
29' 1.5
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Discus - 1.6kg
84' 2
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Ruslan StGermain
- 10th Grade
100 Meters
12.68
May 10
Kenosha County Invite
200 Meters
26.04
May 10
Kenosha County Invite
Teddy Sweet
- 10th Grade
Pole Vault
8' 0
PR
May 10
Kenosha County Invite
Niko Therman
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
42' 2
PR
May 10
Kenosha County Invite
Discus - 1.6kg
152' 4
Jun 4
WIAA D1 State Track & Field Championships
Bryan Topercer
- 12th Grade
400 Meters
49.29
Jun 4
WIAA D1 State Track & Field Championships
Josh Topercer
- 10th Grade
100 Meters
13.54
May 9
Kenosha County JV Invite
Jack Verhaalen
- 9th Grade
100 Meters
12.71
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Pole Vault
9' 6
May 10
Kenosha County Invite
Travis Verhaalen
- 10th Grade
1600 Meters
5:12.33
Apr 29
Mel Pinsker Invite
3200 Meters
10:58.42
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Connor Wade
- 11th Grade
200 Meters
24.32
PR
May 10
Kenosha County Invite
Jacob Ward
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
34' 6.25
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Mason Wierzbicki
- 10th Grade
Discus - 1.6kg
83' 1
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Long Jump
15' 1
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Jacob Yehle
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
19' 9.75
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Garrett Zagame
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
26' 4.5
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Discus - 1.6kg
70' 11
May 9
Kenosha County JV Invite
Womens
Kialis Anderson
- 12th Grade
100 Meters
12.78
(2.6)
Jun 4
WIAA D1 State Track & Field Championships
200 Meters
26.58
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Brooke Bergman
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
23.85
May 10
Kenosha County Invite
Grace Bertz
- 9th Grade
Pole Vault
6' 6
May 10
Kenosha County Invite
Natalia Bishop
- 9th Grade
Long Jump
11' 11
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Kenny Broadway
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
27' 0
May 10
Kenosha County Invite
Lauren Buesing
- 10th Grade
400 Meters
1:08.21
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Lillian Canvin
- 10th Grade
Long Jump
12' 7
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Aleah Daniels
- 10th Grade
200 Meters
28.22
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Gabriell Eppers
- 11th Grade
200 Meters
30.88
Apr 29
Mel Pinsker Invite
High Jump
4' 8
PR
May 10
Kenosha County Invite
Shelby Fabbri
- 9th Grade
300m Hurdles - 30"
54.52
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Clare Fallon
- 10th Grade
400 Meters
1:01.73
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Brenda Gagliano
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
23' 10.5
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Discus - 1kg
81' 2
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Margaret Gillmore
- 10th Grade
800 Meters
2:43.81
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
1600 Meters
6:11.66
PR
May 10
Kenosha County Invite
Lauren Goforth
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
31' 2.75
PR
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Gina Grenyo
- 12th Grade
400 Meters
1:12.13
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Hailey Harpster
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
20.10
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
300m Hurdles - 30"
58.01
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Leeanna Hauch
- 10th Grade
1600 Meters
8:40.77
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Long Jump
8' 7.75
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Ava Herriges
- 9th Grade
100 Meters
15.83
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
100m Hurdles - 33"
25.45
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Jada Hockman
- 10th Grade
Long Jump
9' 0.5
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Marley Kinzle
- 10th Grade
High Jump
4' 2
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Pole Vault
9' 9
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Rosse Klunchero
- 9th Grade
100 Meters
16.01
May 9
Kenosha County JV Invite
200 Meters
32.60
May 9
Kenosha County JV Invite
Long Jump
6' 9.5
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Ellie Lahare
- 11th Grade
100 Meters
18.64
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Long Jump
10' 3
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Carly Lois
- 12th Grade
100 Meters
14.12
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Chloe Lois
- 10th Grade
Discus - 1kg
86' 0
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Julia Luellen
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
25' 7
May 10
Kenosha County Invite
Pole Vault
6' 6
May 10
Kenosha County Invite
Julia MacIntyre
- 10th Grade
800 Meters
2:39.98
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Evelyn Neideffer
- 9th Grade
100 Meters
14.53
PR
May 10
Kenosha County Invite
100m Hurdles - 33"
18.88
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Long Jump
14' 9.5
May 10
Kenosha County Invite
Triple Jump
30' 8
May 10
Kenosha County Invite
Elizabeth Nickolette
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
22' 7.5
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Discus - 1kg
57' 11
May 9
Kenosha County JV Invite
Marie Nickolette
- 12th Grade
100 Meters
14.05
May 10
Kenosha County Invite
Triana Pham
- 10th Grade
100 Meters
15.61
Apr 19
Elkhorn JV Invite
200 Meters
34.35
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Lindsey Piktel
- 9th Grade
High Jump
4' 6
PR
May 10
Kenosha County Invite
Karen Pisano
- 9th Grade
1600 Meters
7:04.76
Apr 19
Elkhorn JV Invite
3200 Meters
15:50.40
May 9
Kenosha County JV Invite
Hannah Richard
- 9th Grade
800 Meters
3:24.01
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
1600 Meters
7:56.43
PR
May 9
Kenosha County JV Invite
Jessie Richards
- 11th Grade
High Jump
4' 6
PR
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Triple Jump
30' 6.75
PR
May 23
WIAA D1 Regional - Union Grove
Maureen Rosenick
- 9th Grade
1600 Meters
6:51.99
PR
Apr 29
Mel Pinsker Invite
Jessica Roynon
- 9th Grade
100 Meters
14.83
May 9
Kenosha County JV Invite
200 Meters
29.90
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Jenna Shumaker
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
16' 9
PR
Apr 19
Elkhorn JV Invite
Brynn Wiezerbicki
- 10th Grade
Long Jump
16' 9.5
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Triple Jump
34' 4.5
PR
May 26
WIAA D1 Sectional - South Milwaukee
Blue text indicates a mark from the current week.