Season:
2023 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Indoor
2013
2012
2011
2010
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
David Aborisade
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
18.01
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
300m Hurdles - 36"
46.72
Mar 4
Skyline Raider Invitational
LJ Adeniran
- 12th Grade
Long Jump
17' 4
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Jack Ashley
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
17.65
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
300m Hurdles - 36"
43.40
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Chase Bailey
- 9th Grade
100 Meters
11.49
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Caleb Barth
- 9th Grade
800 Meters
2:44.90
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
1600 Meters
6:04.41
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Pole Vault
9' 6
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Aron Bell
- 12th Grade
400 Meters
49.29
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Nicholas Benford
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
18.96
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
300m Hurdles - 36"
48.77
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Deago Benson
- 12th Grade
100 Meters
11.41
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Quintin Bradley-Montgomery
- 12th Grade
200 Meters
22.06
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Zachary Brown
- 9th Grade
200 Meters
24.07
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Averee Cantu
- 12th Grade
400 Meters
51.29
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
800 Meters
2:03.86
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Jehlani Clemmons
- 12th Grade
200 Meters
23.97
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Cole Cuellar
- 9th Grade
Pole Vault
11' 0
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Kamryn Denson
- 12th Grade
High Jump
5' 8
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Makebla Dibaki
- 9th Grade
Long Jump
17' 7.5
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Triple Jump
38' 2.25
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Tyler Ethridge
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
37' 6
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Discus - 1.6kg
97' 4
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Seth Finnestad
- 12th Grade
1600 Meters
5:45.62
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
3200 Meters
13:34.86
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Kayden Gibson
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
16.24
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
300m Hurdles - 36"
42.74c
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Andres Guardian
- ?
Discus - 1.6kg
61' 3
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Andres Guardian Martinez
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
37' 11
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Discus - 1.6kg
108' 3
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Jalon Hall
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
40' 1
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Discus - 1.6kg
117' 6
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Jayden Haymon
- 12th Grade
High Jump
6' 0
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Austin Henderson-Lowe
- 12th Grade
High Jump
5' 10
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Luke Henvey
- 10th Grade
400 Meters
52.51
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
High Jump
6' 0
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Joseph Irvin
- 9th Grade
100 Meters
12.11
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Long Jump
16' 3
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Triple Jump
36' 10.5
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Travis Matchett
- 10th Grade
100 Meters
10.96
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Miles McArthur
- 11th Grade
800 Meters
2:12.01
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
1600 Meters
5:05.25
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
3200 Meters
11:22.86
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Ryan Mitchell
- 9th Grade
Long Jump
17' 6.25
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Roman Parham
- 11th Grade
100 Meters
11.53
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
200 Meters
23.52
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Long Jump
19' 7
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Terrell Perrier
- 12th Grade
200 Meters
25.50
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Isaac Porter
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
18.51
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
300m Hurdles - 36"
45.21
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Robert Porter
- 9th Grade
Triple Jump
35' 9.25
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Kyen Purser
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
56' 6
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Discus - 1.6kg
181' 8
PR
Apr 29
UIL 5A Region I & Wheelchair
Chad Ragle
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
15.90
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
300m Hurdles - 36"
42.90
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Kameron Redmond
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
34' 5
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Discus - 1.6kg
105' 7
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Nolan Rhew
- 12th Grade
400 Meters
56.18
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
800 Meters
2:17.15
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Long Jump
14' 5
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Daemon Rodriguez
- 12th Grade
1600 Meters
5:15.1h
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Joshua Rollins
- 12th Grade
400 Meters
50.45
PR
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
Jamarkus Rose
- 10th Grade
100 Meters
11.94c
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Ethan Rowley
- 10th Grade
400 Meters
55.61
Mar 4
Skyline Raider Invitational
800 Meters
2:09.98
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
High Jump
5' 6
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Xavier Ruffin
- 12th Grade
200 Meters
22.87
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Long Jump
22' 0.5
PR
Apr 21
UIL 5A Area 07-08 Championships
Triple Jump
44' 6
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Jaxon Salzman
- 10th Grade
Pole Vault
14' 1
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Adam Silva
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
39' 6
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Discus - 1.6kg
129' 0
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Gabriel Songer
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
53' 7
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Discus - 1.6kg
159' 10
Apr 21
UIL 5A Area 07-08 Championships
Marcos Soto
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
37' 9
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Discus - 1.6kg
117' 5
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Zwaundy Toombs
- 10th Grade
400 Meters
55.42
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Pole Vault
11' 0
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Kowen Torres
- 11th Grade
800 Meters
2:06.31
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
1600 Meters
4:58.28
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
3200 Meters
10:43.31
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Makarian Urquhart
- 12th Grade
800 Meters
1:59.30
PR
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
1600 Meters
4:42.93
Mar 4
Skyline Raider Invitational
3200 Meters
10:31.73
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Micah Urquhart
- 9th Grade
100 Meters
12.10
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Bryant Wesco
- 11th Grade
High Jump
6' 6
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Long Jump
22' 7.75
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Triple Jump
48' 6
PR
Apr 21
UIL 5A Area 07-08 Championships
Corey Williams
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
105' 1
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Womens
Ayishat Adenle
- 9th Grade
400 Meters
1:02.68
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Long Jump
13' 2.5
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Ann Ali
- 9th Grade
100 Meters
15.34c
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Kristina Bates
- 10th Grade
1600 Meters
6:21.08
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
3200 Meters
13:53.15
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Jolee Bellamy
- 9th Grade
100 Meters
14.64c
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Angelina Bohn
- 9th Grade
800 Meters
2:47.47
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Hannah Brooks
- 11th Grade
Discus - 1kg
116' 4
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Laci Brown
- 10th Grade
100 Meters
13.27
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Kennedee Canales
- 11th Grade
200 Meters
26.70
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
100m Hurdles - 33"
17.54
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Long Jump
17' 2
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Faith Davidson
- 12th Grade
800 Meters
2:44.67
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
1600 Meters
6:46.94
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Hailey Davis
- 9th Grade
High Jump
4' 8
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Madison Demouchette
- 10th Grade
800 Meters
3:04.53
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Shot Put - 4kg
28' 7
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Discus - 1kg
99' 3
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Shelby DeShane
- 9th Grade
1600 Meters
6:23.76
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Harper Edmondson
- 9th Grade
400 Meters
1:07.60
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Madeleine Fey
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
47' 10
PR
May 12
TX UIL 5A State Championships
Discus - 1kg
182' 4
PR
Apr 29
UIL 5A Region I & Wheelchair
Mayra Finnestad
- 11th Grade
1600 Meters
6:03.68
Mar 4
Skyline Raider Invitational
3200 Meters
12:55.54
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Morgan Ford
- 9th Grade
400 Meters
1:05.48
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Gretta Gardner
- 9th Grade
Pole Vault
7' 0
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Adelyn Garippa
- 9th Grade
400 Meters
1:01.72
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Triple Jump
33' 2.5
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Aniyah Givens
- 9th Grade
100 Meters
13.11
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
High Jump
5' 1
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Long Jump
16' 6.5
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Maliyah Griffin
- 9th Grade
400 Meters
1:03.61
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Dawn Haddox
- 10th Grade
200 Meters
27.06
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Meagan Hall
- 11th Grade
100 Meters
13.41
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
200 Meters
29.82
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Long Jump
17' 3.25
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Triple Jump
32' 11
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Madison Harris
- 9th Grade
200 Meters
28.54
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Lincoln Husbands
- 9th Grade
800 Meters
2:25.58
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
1600 Meters
5:18.47
Apr 21
UIL 5A Area 07-08 Championships
3200 Meters
11:39.37
Apr 21
UIL 5A Area 07-08 Championships
Natalie Jones
- 11th Grade
800 Meters
2:29.25
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
1600 Meters
5:49.27
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Kaylee Lighthart
- 9th Grade
100 Meters
14.45
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Allayah McCoy
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
19.27
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
300m Hurdles - 30"
52.08
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Mallory McLemore
- 10th Grade
400 Meters
56.91
Mar 25
Jesuit-Sheaner Relays
Triple Jump
35' 0.5
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Kaitlyn McMullin
- 11th Grade
Long Jump
15' 6.25
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Jaslyn Montero
- 9th Grade
800 Meters
2:44.18
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
1600 Meters
6:11.1h
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Jordan Morgan
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
15.48
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
300m Hurdles - 30"
48.15
Apr 21
UIL 5A Area 07-08 Championships
Long Jump
17' 3.75
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Triple Jump
37' 2
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Alexis Morris
- 11th Grade
High Jump
5' 2
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Oreoluwa Odenike
- 10th Grade
100 Meters
12.09
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Ogechi Okoh
- 9th Grade
Long Jump
13' 6.75
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Triple Jump
31' 8.75
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Ashley Olvera
- 12th Grade
1600 Meters
6:50.1h
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
3200 Meters
14:42.81
Mar 4
Skyline Raider Invitational
India Pappillion
- 10th Grade
200 Meters
26.97
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Long Jump
14' 10.5
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Austyn Pena
- 9th Grade
1600 Meters
5:51.95
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Samantha Presas
- 12th Grade
800 Meters
2:34.61
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
1600 Meters
5:59.9h
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
3200 Meters
13:35.41
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Kameron Rector
- 9th Grade
High Jump
4' 10
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Kristian Reed
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
17.33
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
300m Hurdles - 30"
52.02
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Tamia Reeder
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
36' 2
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Discus - 1kg
89' 2
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Mattea Rivera
- 12th Grade
100 Meters
14.24
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Vinaya Rodriguez
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
17.44c
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
300m Hurdles - 30"
54.05
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Lamyriah Ryes
- 11th Grade
100 Meters
13.65
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Allison Sims
- 11th Grade
100 Meters
13.44c
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Christian Smith
- 10th Grade
1600 Meters
6:38.3h
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
3200 Meters
14:55.67
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Lily Smith-Arndt
- 9th Grade
400 Meters
1:25.84
PR
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Lillie Stansberry
- 11th Grade
300m Hurdles - 30"
48.68
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
High Jump
4' 8
Mar 4
Skyline Raider Invitational
Savannah Teakell-Van Meter
- 11th Grade
Pole Vault
7' 0
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Destiny Thomas
- 9th Grade
200 Meters
28.64
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Pole Vault
8' 0
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Long Jump
14' 7.25
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Triple Jump
32' 3
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Keely Underwood
- 12th Grade
Long Jump
15' 4.5
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Rylee Wallingsford
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
23' 2
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Discus - 1kg
44' 2
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Kadia Ward
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
34' 0
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Kyleigh Ward
- 9th Grade
200 Meters
27.42
PR
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Kamimilah Williams
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
32' 5
PR
Mar 24
Euless Trinity - Susan Lumley Relays
Discus - 1kg
82' 11
Apr 13
UIL 5A District 08 Track & Field Championships
Amy Wyman
- 9th Grade
Pole Vault
8' 0
PR
Mar 10
Lancaster Meet of Champions
Blue text indicates a mark from the current week.