Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Indoor
2017
2016
2013
2011
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Noah Arnold
- 11th Grade
Triple Jump
45' 5
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Shadrack Banks
- 9th Grade
Long Jump
21' 2
Feb 23
Clear Falls Knight Relays
Christian Briscoe
- ?
Long Jump
21' 8
PR
Mar 2
Dickinson C L Hanna Gator Relays
Que'len Brown
- 12th Grade
200 Meters
22.16
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Trevion Clayton
- 10th Grade
800 Meters
2:03.4h
Mar 23
Clear Springs Charger Relays
James Cotton
- 11th Grade
110m Hurdles - 39"
16.50
(-1.0)
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
300m Hurdles - 36"
41.94c
Mar 2
Dickinson C L Hanna Gator Relays
Dematrius Davis
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
16.21
(-1.0)
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Ralph Davis
- 12th Grade
400 Meters
51.61
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Long Jump
22' 11.25
PR
Apr 20
UIL 6A Area 21/22
Thomas Davis
- 12th Grade
Long Jump
23' 9.5
Apr 20
UIL 6A Area 21/22
Brandon Frazier
- 10th Grade
300m Hurdles - 36"
39.51
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Long Jump
22' 7
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Jose Gonzalez
- 11th Grade
1600 Meters
4:23.78
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
3200 Meters
9:52.65
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Dillen Griffen
- 12th Grade
Pole Vault
13' 8
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Dorian Hewitt
- 11th Grade
100 Meters
10.73
Apr 20
UIL 6A Area 21/22
Tayvion Johnson
- 12th Grade
High Jump
6' 0
Mar 23
Clear Springs Charger Relays
Noah Jones
- 11th Grade
800 Meters
2:09.97
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
1600 Meters
4:50.34
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Dan Lerma
- 11th Grade
800 Meters
2:05.56
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Brian Martinez
- 11th Grade
1600 Meters
4:39.80
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
3200 Meters
10:19.0h
Mar 2
Dickinson C L Hanna Gator Relays
Matthew Munoz
- 9th Grade
300m Hurdles - 36"
42.04c
Mar 23
Clear Springs Charger Relays
Luis Portillo
- 12th Grade
1600 Meters
4:37.2h
PR
Mar 23
Clear Springs Charger Relays
3200 Meters
10:07.74
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Colton Price
- ?
Discus - 1.6kg
113' 3
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Ashton Reynolds
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
40' 6
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Payne Scott
- 12th Grade
Pole Vault
11' 6
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Rayveon Shelton
- 11th Grade
400 Meters
48.96
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
High Jump
6' 4
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Triple Jump
44' 11
Mar 2
Dickinson C L Hanna Gator Relays
Shemar Smith
- 10th Grade
High Jump
6' 0
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Hector Solis
- 10th Grade
3200 Meters
11:18.56
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Keeyon Stewart
- 11th Grade
100 Meters
11.17
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
200 Meters
23.03
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
James Ware
- 10th Grade
100 Meters
11.13
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Randy Woodard
- 10th Grade
High Jump
6' 2
PR
Mar 2
Dickinson C L Hanna Gator Relays
Womens
Raygan Ballard
- 11th Grade
200 Meters
26.47
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Kendall Boston
- 11th Grade
200 Meters
28.62
(-.5)
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
400 Meters
1:02.74
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Paigelyn Carter
- 11th Grade
400 Meters
58.83
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Ariauna Edwards
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
13.90
(3.8)
Apr 28
UIL 6A Region III (F-Sa)
Long Jump
18' 0
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Brionna Fisher
- 9th Grade
800 Meters
2:32.06
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Triple Jump
32' 0.5
(.7)
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Kemi Franklin
- ?
Pole Vault
8' 6
PR
Mar 2
Dickinson C L Hanna Gator Relays
Darrian George
- 10th Grade
Long Jump
16' 9
(2.4)
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Triple Jump
32' 9.5
(.9)
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Jennice Herrera
- 12th Grade
1600 Meters
5:39.28
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
3200 Meters
12:30.67
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Faythe Huffman
- 11th Grade
High Jump
4' 8
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Destiny Johnson
- 12th Grade
200 Meters
27.57
(-1.6)
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
400 Meters
1:00.93
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Venice Macawili
- 12th Grade
1600 Meters
5:36.45
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
3200 Meters
12:18.92
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Courtney Odom
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
34' 4.5
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Discus - 1kg
104' 11
Mar 2
Dickinson C L Hanna Gator Relays
Braelyn Pickrom
- 12th Grade
Pole Vault
9' 0
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Aaliyah Potts
- 11th Grade
200 Meters
25.76
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Long Jump
16' 4.5
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Animee Rich
- 11th Grade
400 Meters
1:00.23
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Serenity Rogers Lyman
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
13.87
(1.9)
May 12
TX UIL 6A State Championships
Sierra Skinner
- 11th Grade
800 Meters
2:37.84
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Ahmiracle Stoll
- 10th Grade
High Jump
5' 0
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Pole Vault
8' 6
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Long Jump
16' 3.5
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
I'brianna Sutton
- 9th Grade
100 Meters
12.83
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Leticia Vega
- 12th Grade
1600 Meters
6:02.53
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
3200 Meters
13:04.22
PR
Mar 17
TSU Relays - HS & MS Divs (F-Sa)
Katrina Wells
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
29' 9.5
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Discus - 1kg
83' 11
PR
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Aaliyah Woodard
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
33' 8.75
Mar 23
Clear Springs Charger Relays
Discus - 1kg
73' 2
Apr 12
UIL 6A District 21 (W-Th)
Blue text indicates a mark from the current week.