Season:
2021 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
Indoor
2023
2022
2020
2018
2015
2014
2011
2010
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Lincoln Banez
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
30' 10
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Discus - 1.6kg
95' 4
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
Matthew Bowman
- 9th Grade
100 Meters
13.92
(4.4)
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
200 Meters
30.42
(2.2)
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
Pole Vault
6' 6
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Ryan Breakfield
- 11th Grade
100 Meters
12.74
(4.9)
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
200 Meters
26.45
(3.4)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
400 Meters
1:05.76
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Benjamin Brown
- 9th Grade
100 Meters
12.02
(.1)
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
200 Meters
25.17
(.2)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
Tyler Brown
- 11th Grade
100 Meters
12.66
(1.7)
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
200 Meters
26.07
(2.3)
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
400 Meters
1:00.96
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
110m Hurdles - 39"
20.44
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
300m Hurdles - 36"
46.62
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Michael Colbert
- 12th Grade
100 Meters
12.43
(-1.1)
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
200 Meters
23.95
(-.6)
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
400 Meters
53.84
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Samuel Cruz
- 11th Grade
60 Meter Dash
8.26
PR
Nov 21
Fall Time Trial
200 Meters
28.02
(2.5)
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
300 Meters
45.10
PR
Nov 21
Fall Time Trial
400 Meters
1:05.74
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
110m Hurdles - 39"
19.74
(.0)
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
300m Hurdles - 36"
52.01
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
Stephen Dahdouh
- 10th Grade
60 Meter Dash
7.98
Nov 21
Fall Time Trial
200 Meters
24.29
(2.0)
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
300 Meters
42.37
Nov 21
Fall Time Trial
110m Hurdles - 36"
17.00
(3.8)
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
110m Hurdles - 39"
16.53
(.3)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
300m Hurdles - 33"
45.80
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
300m Hurdles - 36"
43.33
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
Jonathan Davis
- 10th Grade
60 Meter Dash
7.77
PR
Nov 21
Fall Time Trial
100 Meters
11.75
(1.9)
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
200 Meters
25.25
(-.2)
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
300 Meters
45.48
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Charlie Easton
- 9th Grade
100 Meters
12.67
(2.1)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
200 Meters
26.71
(1.9)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Javae Ellis
- 10th Grade
100 Meters
13.03
(.5)
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
200 Meters
26.41
(3.7)
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
400 Meters
1:01.33
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Joe Espy
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
40' 5
PR
Mar 11
Winter Throws Trial #2
Discus - 1.6kg
95' 1
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Brandon Fong
- 11th Grade
1600 Meters
5:46.66
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
3200 Meters
12:38.77
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Zachary Fong
- 11th Grade
100 Meters
13.12
(-.5)
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
200 Meters
27.02
(2.3)
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
High Jump
4' 10
Apr 3
Spring Field/Throws Trial
Long Jump
15' 3
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Triple Jump
30' 1
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
John Funderburg IV
- 9th Grade
400 Meters
59.90
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
800 Meters
2:11.47
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters
4:46.40
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
1 Mile
4:48.98
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
3200 Meters
10:13.60
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Noah Gula
- 10th Grade
100 Meters
11.58
(4.9)
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Shot Put - 10lb
44' 10
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Shot Put - 12lb
41' 6
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Discus - 1.6kg
137' 10
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Justin Harvey
- 11th Grade
60 Meter Dash
7.62
Nov 21
Fall Time Trial
100 Meters
12.10
(.7)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
200 Meters
25.94
(-2.0)
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
300 Meters
42.18
Nov 21
Fall Time Trial
Long Jump
18' 8
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Triple Jump
35' 9
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Riley Ho
- 9th Grade
400 Meters
1:01.74
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
800 Meters
2:23.85
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
1000 Meters
3:22.03
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
5:26.46
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
3200 Meters
13:05.06
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
Tarrance Johnson
- 11th Grade
100 Meters
13.10
(-.5)
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
200 Meters
26.93
(2.5)
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
High Jump
4' 8
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Long Jump
16' 6
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Triple Jump
34' 4
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Jaiden Lal
- 9th Grade
Shot Put - 10lb
34' 8.5
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Shot Put - 12lb
27' 8
PR
Mar 11
Winter Throws Trial #2
Discus - 1.6kg
74' 0
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
Michael Le
- 11th Grade
400 Meters
1:28.58
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
800 Meters
2:24.66
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
1000 Meters
3:15.81
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
5:18.22
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Jayden Lombard
- 10th Grade
100 Meters
12.09
(4.4)
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
200 Meters
25.29
(1.9)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Jacob Lozano
- 9th Grade
Shot Put - 10lb
39' 11
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Discus - 1.6kg
105' 4
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Jacob McBeth
- 12th Grade
60 Meter Dash
7.12
PR
Nov 21
Fall Time Trial
100 Meters
10.88
(3.6)
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
200 Meters
22.42
(-1.7)
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
300 Meters
36.91
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Omar Mehr
- 9th Grade
100 Meters
13.58
(4.4)
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
200 Meters
29.06
(1.9)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Holden Mijares
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
43' 4
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Discus - 1.6kg
111' 11
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Esteban Moctezuma
- 12th Grade
400 Meters
54.85
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
800 Meters
2:08.10
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
1000 Meters
2:59.74
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
4:54.70
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
3200 Meters
11:46.61
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
Adam Monteverde
- 10th Grade
800 Meters
3:34.66
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
1600 Meters
7:42.40
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Kaden Morgan
- 11th Grade
100 Meters
13.53
(-1.1)
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
200 Meters
27.06
(-.2)
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
400 Meters
1:10.07
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
110m Hurdles - 39"
20.05
(1.0)
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
300m Hurdles - 36"
50.88
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Kyle Nguyen
- 12th Grade
800 Meters
2:19.07
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
1600 Meters
4:54.04
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
3200 Meters
10:32.14
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Chas O'Bear
- 11th Grade
1600 Meters
4:51.11
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Nnaemeka Okwuosa
- 12th Grade
100 Meters
12.06
(-1.0)
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
200 Meters
23.19
(.5)
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
110m Hurdles - 39"
15.51
(1.5)
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
300m Hurdles - 36"
40.81
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Jaeden Palmquist
- 12th Grade
800 Meters
2:28.74
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
1600 Meters
5:16.82
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Derrick Pickrel
- 12th Grade
800 Meters
2:21.28
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
1600 Meters
4:43.52
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
3200 Meters
10:31.56
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Evan Revillas
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
43' 6.5
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Discus - 1.6kg
118' 11
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Hayden Roach
- 12th Grade
1600 Meters
5:16.01
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Sean Rowing
- 10th Grade
High Jump
5' 4
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Pole Vault
10' 0
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Long Jump
17' 8.5
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Triple Jump
35' 5
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Khailel Royster
- 9th Grade
100 Meters
13.01
(1.9)
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
200 Meters
27.27
(1.9)
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
John Sahota
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
30' 11
Feb 5
Winter Throws Trial
Discus - 1.6kg
85' 11
Feb 5
Winter Throws Trial
Isaiah Singh
- 11th Grade
100 Meters
12.67
(3.6)
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
200 Meters
26.50
(3.4)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Carlo Sotelo
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
38' 11
PR
Feb 5
Winter Throws Trial
Discus - 1.6kg
78' 4
PR
Feb 5
Winter Throws Trial
Luke Stuckey
- 9th Grade
Shot Put - 10lb
31' 4
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Discus - 1.6kg
69' 6
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Kelvin Trinh
- 11th Grade
800 Meters
2:33.43
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
1600 Meters
5:49.29
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
3200 Meters
15:17.13
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Axel Verdoorn
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
41' 9
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Discus - 1.6kg
111' 10.5
Apr 3
Spring Field/Throws Trial
High Jump
5' 10
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Pole Vault
13' 0
Apr 3
Spring Field/Throws Trial
Long Jump
19' 3
(-.1)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
Atum Vong
- 11th Grade
60 Meter Dash
8.20
PR
Nov 21
Fall Time Trial
100 Meters
12.35
(1.4)
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
200 Meters
25.61
(3.4)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
300 Meters
43.97
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Savion Ward
- 10th Grade
100 Meters
13.32
(3.7)
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
200 Meters
27.80
(3.7)
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
400 Meters
1:09.07
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
John Williams
- 12th Grade
800 Meters
2:14.96
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
1000 Meters
3:01.96
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
4:52.30
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
3200 Meters
10:48.29
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Garrett Winuk
- 10th Grade
Shot Put - 10lb
34' 4.5
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Shot Put - 12lb
26' 1
Apr 3
Spring Field/Throws Trial
Discus - 1.6kg
80' 3
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Womens
Kayla Adams
- 10th Grade
800 Meters
2:48.71
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
1000 Meters
3:55.65
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
6:11.32
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
1 Mile
6:08.19
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
3200 Meters
14:18.55
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
Hannah Bates
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
19' 0
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Discus - 1kg
47' 1
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
Tyra Bell
- 10th Grade
800 Meters
2:51.03
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
1000 Meters
4:01.80
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
6:25.60
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
3200 Meters
14:15.80
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Alyssa Brown
- 11th Grade
400 Meters
1:09.00
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
800 Meters
2:45.61
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
1000 Meters
3:50.41
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Gabrielle Cortez
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
22' 9
Apr 3
Spring Field/Throws Trial
Discus - 1kg
76' 2
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Felicia Do
- 10th Grade
400 Meters
1:11.43
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
800 Meters
2:54.63
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Pole Vault
6' 0
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
Jillian Dobbins
- 11th Grade
100 Meters
12.49
(2.2)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
200 Meters
26.18
(1.6)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Halah Elbeshity
- 10th Grade
60 Meter Dash
9.17
PR
Nov 21
Fall Time Trial
200 Meters
30.86
(-1.1)
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
300 Meters
47.55
PR
Nov 21
Fall Time Trial
400 Meters
1:07.49
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
100m Hurdles - 33"
19.32
(1.3)
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
300m Hurdles - 30"
53.53
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Jatyne Ellis
- 10th Grade
100 Meters
14.90
(.4)
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
200 Meters
31.32
(3.0)
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
400 Meters
1:15.10
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Erika Ellis Jr
- 9th Grade
100 Meters
15.97
(-.5)
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Lilah Gonsalves
- 10th Grade
60 Meter Dash
8.63
PR
Nov 21
Fall Time Trial
100 Meters
13.60
(-1.1)
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
200 Meters
28.06
(-.7)
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
300 Meters
47.90
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Hailey Hernandez
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
31' 3
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Discus - 1kg
116' 3
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Favour Iyasere
- 10th Grade
100 Meters
13.07
(1.8)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
High Jump
5' 2
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Long Jump
15' 3
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Harsimar Kaur
- 9th Grade
100 Meters
15.20
(4.1)
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
200 Meters
31.34
(1.9)
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
100m Hurdles - 33"
21.73
(1.6)
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
300m Hurdles - 30"
59.77
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
Juliana Kellen
- 9th Grade
800 Meters
2:46.57
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
1000 Meters
3:54.68
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
5:59.72
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
3200 Meters
12:59.58
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Katie Knowles
- 11th Grade
60 Meter Dash
9.04
Nov 21
Fall Time Trial
200 Meters
28.34
(1.6)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
300 Meters
49.56
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Shot Put - 4kg
29' 2
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Discus - 1kg
57' 7
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Pole Vault
9' 6
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Long Jump
15' 10.5
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Brandi LaValley
- 11th Grade
60 Meter Dash
8.16
PR
Nov 21
Fall Time Trial
300 Meters
45.79
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Ellie Leon
- 10th Grade
200 Meters
29.15
(.3)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
400 Meters
1:08.67
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
Kylie Monson
- 9th Grade
800 Meters
2:47.02
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
1000 Meters
4:28.34
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
6:04.53
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
3200 Meters
13:33.09
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Pole Vault
7' 0
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Allison Myers
- 10th Grade
800 Meters
2:45.55
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
1000 Meters
3:30.49
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
5:46.05
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
3200 Meters
13:06.65
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Pole Vault
7' 6
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Destiny Palaroan
- 9th Grade
100 Meters
15.46
(3.0)
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
200 Meters
33.06
(1.9)
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Anh Phan
- 9th Grade
100 Meters
15.59
(1.0)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
200 Meters
33.69
(.3)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
Serena Pritchett
- 9th Grade
100 Meters
14.17
(1.1)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
200 Meters
30.83
(1.9)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Susan Razaqpur
- 10th Grade
60 Meter Dash
9.18
PR
Nov 21
Fall Time Trial
300 Meters
49.98
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Breanna Rivas
- 10th Grade
100 Meters
13.75
(1.1)
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
200 Meters
28.88
(1.9)
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Samantha Rohde
- 10th Grade
400 Meters
1:16.85
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
800 Meters
3:11.74
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
1000 Meters
4:31.32
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
7:17.73
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
3200 Meters
17:06.20
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
Pole Vault
6' 6
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Long Jump
11' 9
(.0)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
Chelsi Rowing
- 11th Grade
200 Meters
32.78
(-2.3)
PR
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
1000 Meters
4:31.32
PR
Nov 21
Fall Time Trial
100m Hurdles - 33"
19.16
(1.4)
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
300m Hurdles - 30"
56.87
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
Bridgete Schramm
- 11th Grade
400 Meters
1:03.84
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
800 Meters
2:30.64
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
1000 Meters
3:34.41
PR
Nov 21
Fall Time Trial
1600 Meters
6:42.65
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Alina Solis
- 10th Grade
400 Meters
1:04.64
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
800 Meters
2:40.12
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
1600 Meters
6:14.07
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Aliya Stanton
- 12th Grade
200 Meters
28.86
(-.7)
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
400 Meters
1:03.66
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
800 Meters
2:44.68
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
100m Hurdles - 33"
17.32
(-.3)
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
High Jump
4' 11
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Anjli Tejpal
- 11th Grade
60 Meter Dash
9.23
Nov 21
Fall Time Trial
100 Meters
14.18
(2.0)
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
200 Meters
29.84
(.0)
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
300 Meters
51.34
Nov 21
Fall Time Trial
400 Meters
1:09.55
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Natalie Underwood
- 9th Grade
1000 Meters
3:26.35
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Abigail Wagner
- 10th Grade
60 Meter Dash
8.83
PR
Nov 21
Fall Time Trial
200 Meters
29.52
(-1.1)
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
300 Meters
47.71
PR
Nov 21
Fall Time Trial
400 Meters
1:07.91
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
Shot Put - 4kg
26' 6
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
Discus - 1kg
96' 3
PR
Jun 5
Marauder Invitational D#lta League Schools
High Jump
4' 10
May 19
Delta: Pleasant Grove @ Davis
Pole Vault
10' 0
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
Long Jump
16' 2
PR
Apr 3
Spring Field/Throws Trial
Salace Ward
- 10th Grade
100 Meters
15.91
(3.8)
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Shot Put - 4kg
23' 10
PR
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Discus - 1kg
68' 8
PR
Apr 19
Delta: Pleasant Grove @ Elk Grove
Daphne Waters
- 10th Grade
400 Meters
1:12.94
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
800 Meters
3:02.91
Apr 13
Delta: Cosumnes Oaks @ Pleasant Grove
Pole Vault
6' 0
PR
May 6
Delta: Franklin @ Pleasant Grove
Maelani Whiting
- 10th Grade
60 Meter Dash
9.10
PR
Nov 21
Fall Time Trial
100 Meters
14.02
(1.1)
PR
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
200 Meters
30.33
PR
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
300 Meters
56.30
PR
Nov 21
Fall Time Trial
400 Meters
1:28.02
PR
Mar 27
Pleasant Grove Time Trials
Isabella Williams
- 10th Grade
60 Meter Dash
9.01
PR
Nov 21
Fall Time Trial
100 Meters
14.33
(1.0)
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
200 Meters
30.14
(.3)
PR
Jun 20
61st Annual Golden West Invitational
300 Meters
50.60
PR
Nov 21
Fall Time Trial
Marielle Winuk
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
26' 10
May 15
Delta: Pleasant Grove @ Jesuit/St. Francis
Discus - 1kg
93' 5
May 26
Delta: Sheldon @ Pleasant Grove
Blue text indicates a mark from the current week.