Season:
2013 Outdoor
Outdoor
2222
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1997
1996
1995
1990
1989
1988
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1976
1975
1968
1967
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
1998
1985
1983
1982
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Cameron Ahmed
- 12th Grade
1600 Meters
4:40.30
PR
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
3200 Meters
10:20.99
PR
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
Drake Arrowsmith
- 11th Grade
Discus - 1.6kg
119' 8
PR
Apr 20
Hank Smith Invitational
Adam (AJ) Barber
- 12th Grade
400 Meters
53.82
PR
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
Bobby Bogantz
- 10th Grade
1600 Meters
4:39.38
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
3200 Meters
10:22.75
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Matt Brockway
- 9th Grade
200 Meters
24.31
PR
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
Jack Brown
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
36' 11
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
Michael Buckles
- 10th Grade
400 Meters
53.68
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Cody Conley
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
16.84
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
300m Hurdles - 36"
41.09
PR
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
Christian Johnson
- 10th Grade
100 Meters
11.70
May 9
Delaware County Elite Meet
Long Jump
17' 6.5
PR
Apr 20
Hank Smith Invitational
Jonathan Kahrmann
- 10th Grade
1600 Meters
5:19.6h
Apr 20
Hank Smith Invitational
John Lankford
- 11th Grade
100 Meters
12.09
May 9
Delaware County Elite Meet
Tyler Martin
- 10th Grade
Long Jump
19' 10.5
May 9
Delaware County Elite Meet
Joe Mazzi
- 10th Grade
300m Hurdles - 36"
43.86
May 9
Delaware County Elite Meet
Ben Muench
- 11th Grade
200 Meters
24.63
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
High Jump
5' 6
PR
Apr 20
Hank Smith Invitational
Joe Muench
- 10th Grade
800 Meters
2:01.26
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
Logan Perry
- 11th Grade
800 Meters
2:05.28
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Kevin Rankin
- 12th Grade
High Jump
6' 1
PR
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
Cole Stark
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
16.12
May 9
Delaware County Elite Meet
300m Hurdles - 36"
43.64c
Apr 20
Hank Smith Invitational
High Jump
6' 0
May 9
Delaware County Elite Meet
Long Jump
19' 11.25
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
Michael Takatch
- 11th Grade
Pole Vault
12' 0
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
Austin Thomas
- 11th Grade
400 Meters
55.24c
PR
Apr 20
Hank Smith Invitational
Kaden Thompson
- 11th Grade
Pole Vault
12' 0
May 9
Delaware County Elite Meet
Brant Weiss
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
47' 5
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Discus - 1.6kg
142' 8
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Brandon Wright
- 12th Grade
100 Meters
12.22
May 25
OHSAA Central District Division I Section I
200 Meters
25.14c
Apr 20
Hank Smith Invitational
Womens
Sara Althauser
- 9th Grade
300m Hurdles - 30"
50.36
May 9
Delaware County Elite Meet
Jamie Annis
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
14.76
(.9)
May 31
D1 Region 3 Finals
300m Hurdles - 30"
45.51
PR
May 31
D1 Region 3 Finals
Olivia Beckett
- 12th Grade
Discus - 1kg
98' 1
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Bethany Bogantz
- 12th Grade
800 Meters
2:28.67
May 9
Delaware County Elite Meet
1600 Meters
5:27.41
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Kristen Carty
- 11th Grade
100 Meters
15.04c
Apr 20
Hank Smith Invitational
Laylaa Crawford
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
30' 0.5
May 9
Delaware County Elite Meet
Discus - 1kg
116' 0
PR
May 31
D1 Region 3 Finals
Olivia Daggett
- 11th Grade
400 Meters
1:05.64c
Apr 20
Hank Smith Invitational
Samantha Godby
- 10th Grade
200 Meters
29.54c
Apr 20
Hank Smith Invitational
Makenna Hemming
- 10th Grade
1600 Meters
5:55.6h
PR
Apr 20
Hank Smith Invitational
3200 Meters
12:58.78
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Stephanie Keller
- 12th Grade
1600 Meters
6:00.9h
Apr 20
Hank Smith Invitational
3200 Meters
12:50.91
May 9
Delaware County Elite Meet
Avery Kerns
- 10th Grade
High Jump
5' 0
May 9
Delaware County Elite Meet
Erin Lescinsky
- 9th Grade
Pole Vault
7' 6
PR
Apr 20
Hank Smith Invitational
Jordan Lyle
- 12th Grade
Pole Vault
10' 8
PR
May 31
D1 Region 3 Finals
Anna Mackey
- 9th Grade
Long Jump
16' 1
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Asia Medlock
- 12th Grade
200 Meters
28.22
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
400 Meters
1:03.02
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Khaliyah Medlock
- 10th Grade
100 Meters
15.24c
Apr 20
Hank Smith Invitational
Amber Shaheen
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
17.97
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
Addison Shawver
- 10th Grade
800 Meters
2:46.0h
Apr 20
Hank Smith Invitational
Olivia Small
- 11th Grade
200 Meters
26.07
PR
May 9
Delaware County Elite Meet
High Jump
5' 3
PR
Apr 20
Hank Smith Invitational
Long Jump
19' 8.75
(1.6)
PR
Jun 8
OHSAA D1 State Track & Field Championships
Leah Thomas
- 12th Grade
100 Meters
12.89
May 9
Delaware County Elite Meet
Cassie Walaszak
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
29' 9.5
May 9
Delaware County Elite Meet
Colleen White
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
25' 2
Apr 20
Hank Smith Invitational
Discus - 1kg
49' 10.5
Apr 20
Hank Smith Invitational
Blue text indicates a mark from the current week.