Season:
2006 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1982
1981
1980
1979
1978
1972
1967
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2004
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Adam Alderman
- 9th Grade
100 Meters
11.76
May 20
Central District DII Section 2
200 Meters
24.05
May 20
Central District DII Section 2
Nivhan Arumugasamy
- 11th Grade
100 Meters
12.45
PR
May 20
Central District DII Section 2
Michael Beach
- 12th Grade
Discus - 1.6kg
106' 0
PR
May 20
Central District DII Section 2
John Brockman
- 10th Grade
200 Meters
23.52
May 20
Central District DII Section 2
400 Meters
52.37
PR
May 20
Central District DII Section 2
High Jump
5' 10
May 20
Central District DII Section 2
Mike Brown
- 10th Grade
300m Hurdles - 36"
45.12
May 20
Central District DII Section 2
Mark Chupka
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
40' 8.75
PR
May 20
Central District DII Section 2
High Jump
6' 0
May 26
Regional DII
Miles Clark
- 9th Grade
800 Meters
2:07.95
PR
May 20
Central District DII Section 2
Scott Comisford
- 9th Grade
1600 Meters
5:11.31
PR
May 20
Central District DII Section 2
Ben Davis
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
16.37
May 20
Central District DII Section 2
Long Jump
18' 9.25
May 20
Central District DII Section 2
Cody Hall
- 9th Grade
1600 Meters
5:03.70
May 20
Central District DII Section 2
Ryan Herrick
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
43' 10
May 20
Central District DII Section 2
Discus - 1.6kg
125' 10
PR
May 20
Central District DII Section 2
Evan Kinsley
- 11th Grade
Long Jump
20' 0.5
PR
May 20
Central District DII Section 2
Andrew Martyn
- 10th Grade
Pole Vault
9' 0
PR
May 20
Central District DII Section 2
Patrick Merrilees
- 10th Grade
3200 Meters
12:05.17
May 20
Central District DII Section 2
Colin Pleasants
- 9th Grade
400 Meters
56.55
May 20
Central District DII Section 2
Mark Schmid
- 11th Grade
800 Meters
2:04.91
May 20
Central District DII Section 2
Billy York
- 10th Grade
3200 Meters
11:41.52
May 20
Central District DII Section 2
Womens
Erika Abraham
- 12th Grade
200 Meters
29.44
PR
May 20
Central District DII Section 2
Diana Ashbaugh
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
21' 6.5
May 20
Central District DII Section 2
Discus - 1kg
63' 5
PR
May 20
Central District DII Section 2
Annie Beecham
- 12th Grade
1600 Meters
5:19.83
PR
May 20
Central District DII Section 2
3200 Meters
11:21.34
PR
Jun 3
OHSAA D2 State Track & Field Championships
Mackenzie Bomprezzi
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
20.73
May 20
Central District DII Section 2
Hannah Combe
- 9th Grade
800 Meters
2:33.45
May 20
Central District DII Section 2
Erin Dean
- 12th Grade
3200 Meters
13:46.92
PR
May 20
Central District DII Section 2
Heather Elliott
- 11th Grade
400 Meters
1:08.62
May 20
Central District DII Section 2
Lindsey Jeffries
- 10th Grade
300m Hurdles - 30"
47.27
May 20
Central District DII Section 2
Long Jump
16' 9
May 20
Central District DII Section 2
Alex Kerns
- 9th Grade
Long Jump
13' 9
May 20
Central District DII Section 2
Erin Kintner
- 10th Grade
1600 Meters
6:22.76
PR
May 20
Central District DII Section 2
Becka Marcucci
- 11th Grade
Pole Vault
7' 0
May 20
Central District DII Section 2
Aundrea Noe
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
17.23
PR
May 20
Central District DII Section 2
Jordan Pastor
- 10th Grade
100 Meters
13.62
PR
May 20
Central District DII Section 2
200 Meters
30.20
PR
May 20
Central District DII Section 2
Jonni Perkins
- 12th Grade
800 Meters
2:25.59
May 26
Regional DII
Kristen Reid
- 12th Grade
400 Meters
1:04.15
May 20
Central District DII Section 2
Brooke Watts
- 11th Grade
High Jump
4' 8
PR
May 20
Central District DII Section 2
Blue text indicates a mark from the current week.