Season:
2009 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1997
1986
1985
1984
1981
1979
1978
1977
1975
1974
1973
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2009
2008
2007
1983
1982
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Tyler Ames
- 12th Grade
3200 Meters
9:30.6h
PR
May 2
Optimist Invitational
Matt Beaman
- 10th Grade
High Jump
5' 10
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Cameron Beebe
- 10th Grade
Pole Vault
10' 6
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Matt Bogard
- 10th Grade
1600 Meters
5:01.49
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
3200 Meters
11:37.35
PR
May 2
Lakeview Invitational
Albert Brannan
- 11th Grade
400 Meters
53.26
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Tyler Elliott
- 11th Grade
200 Meters
23.24
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Seth Gambone
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
15.61
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
300m Hurdles - 36"
43.20
PR
May 2
Lakeview Invitational
Discus - 1.6kg
139' 9
PR
May 2
Lakeview Invitational
Long Jump
20' 2
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Andrew Gardner
- 11th Grade
200 Meters
23.68
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
400 Meters
53.27
May 2
Lakeview Invitational
Michael Graham
- 12th Grade
Pole Vault
9' 6
PR
May 2
Lakeview Invitational
Heath Harris
- 12th Grade
800 Meters
2:02.89
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
1600 Meters
4:21.77
PR
Jun 6
OHSAA D2 State Track & Field Championships
3200 Meters
9:50.84
PR
Apr 25
Poland Invitational
Clint Hess
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
46' 5.25
PR
May 2
Lakeview Invitational
Discus - 1.6kg
130' 4
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Andy Innocenzi
- 11th Grade
800 Meters
2:21.32
PR
May 2
Lakeview Invitational
Sam Jenkins
- 12th Grade
400 Meters
52.74
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
1600 Meters
5:10.49
PR
May 2
Lakeview Invitational
Aaron Jesse
- 10th Grade
800 Meters
2:03.70
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
1600 Meters
5:20.14
PR
May 2
Lakeview Invitational
Nick Kohuth
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
47' 9.5
Apr 25
Poland Invitational
Toma Leveto
- 10th Grade
300m Hurdles - 36"
44.34
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Long Jump
19' 8
May 2
Lakeview Invitational
Daniel Marhulik
- 10th Grade
200 Meters
24.12
May 2
Lakeview Invitational
Elliott Metheny
- 10th Grade
High Jump
5' 4
PR
May 2
Lakeview Invitational
Ben Moody
- 12th Grade
100 Meters
10.81
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
110m Hurdles - 39"
13.99
PR
May 2
Lakeview Invitational
Long Jump
22' 3.25
(2.3)
PR
Jun 6
OHSAA D2 State Track & Field Championships
Nick Tripi
- 10th Grade
3200 Meters
10:50.75
May 2
Lakeview Invitational
Desmond Vaughn
- 10th Grade
100 Meters
11.45
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Womens
Desirae Ainsley
- 12th Grade
High Jump
4' 8
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Long Jump
11' 6.5
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Julie Bevilacqua
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
17.31
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Long Jump
12' 10
May 2
Lakeview Invitational
Brittany Bowers
- 10th Grade
Discus - 1kg
75' 5
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Kaitlyn Braunegg
- 9th Grade
400 Meters
1:07.40
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Kelsey Dickey
- 10th Grade
800 Meters
2:36.59
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Abby Dunn
- 9th Grade
High Jump
4' 8
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Pole Vault
7' 6
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Ali Gagne
- 9th Grade
800 Meters
2:30.83
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Maria Gardner
- 10th Grade
100 Meters
13.16
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Kristen Harris
- 9th Grade
100m Hurdles - 33"
17.94c
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Rachel Herriman
- 9th Grade
1600 Meters
6:37.35
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Lindsey Jerina
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
27' 2.5
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Kiley Mathews
- 12th Grade
200 Meters
26.42
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
400 Meters
58.92
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Nicole Moldovan
- 10th Grade
300m Hurdles - 30"
50.36
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Rachel Rubadiri
- 9th Grade
Long Jump
14' 7.75
Apr 25
Poland Invitational
Lauren Schattinger
- 9th Grade
100 Meters
12.56
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
200 Meters
26.01
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Jordan St.Clair
- 11th Grade
1600 Meters
6:22.20
PR
May 2
Lakeview Invitational
3200 Meters
14:00.73
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Riana Stanko
- 10th Grade
1600 Meters
5:50.01
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
3200 Meters
13:28.62
PR
May 2
Lakeview Invitational
Jennifer Ulam
- 11th Grade
300m Hurdles - 30"
51.03
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Pole Vault
6' 0
May 2
Lakeview Invitational
Casey Watson
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
34' 8.5
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Discus - 1kg
121' 9
PR
May 21
NEO Division II Andover District Day 2
Blue text indicates a mark from the current week.