Season:
2017 Outdoor
Outdoor
2020
2019
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
1999
1998
1997
1996
1995
1993
1992
1991
1990
1983
1982
1981
Indoor
2017
2016
2014
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Dane Budke
- 10th Grade
100 Meters
13.90
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
200 Meters
28.69
PR
Apr 8
Lakota Invitational
400 Meters
1:05.56
PR
Apr 1
David Schorr Invitational
Long Jump
13' 8
PR
Apr 29
Liberty-Benton Invitational
Patrick Castillo
- 11th Grade
400 Meters
1:00.58
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
800 Meters
2:21.00
PR
Apr 29
Liberty-Benton Invitational
Nick Dehaven
- 12th Grade
1600 Meters
4:27.55
PR
May 26
OHSAA D3 Region 10
3200 Meters
10:02.35
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Andrew Edgington
- ?
800 Meters
3:00.76
PR
Apr 1
David Schorr Invitational
Joseph Frankart
- 12th Grade
100 Meters
16.13
PR
Apr 29
Liberty-Benton Invitational
Aaron Frederick
- 9th Grade
800 Meters
2:37.71
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Auggie Frohnen
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
39' 7.5
PR
Apr 29
Liberty-Benton Invitational
Discus - 1.6kg
105' 4
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Maco Gonzalez
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
31' 4
PR
Apr 8
Lakota Invitational
Discus - 1.6kg
81' 11
PR
Apr 8
Lakota Invitational
Austin Goodman
- 10th Grade
Pole Vault
10' 6
PR
Apr 8
Lakota Invitational
Gabriel Hatter
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
18.85
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Ben Heck
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
36' 9
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Discus - 1.6kg
95' 7
Apr 29
Liberty-Benton Invitational
Spencer Hipsher
- 12th Grade
100 Meters
13.72
Apr 1
David Schorr Invitational
200 Meters
27.05
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Nick Kelbley
- 12th Grade
Long Jump
17' 3
PR
Apr 1
David Schorr Invitational
Joel Lopez
- 12th Grade
100 Meters
12.92
Apr 8
Lakota Invitational
Long Jump
15' 1
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Drew Meyers
- 9th Grade
400 Meters
1:04.88
PR
Apr 29
Liberty-Benton Invitational
Pole Vault
10' 0
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Carson Noel
- 12th Grade
400 Meters
1:00.90
PR
Apr 8
Lakota Invitational
Daniel Portillo
- 9th Grade
800 Meters
2:28.44
PR
Apr 8
Lakota Invitational
Anthony Reinhart
- 9th Grade
400 Meters
1:02.17
PR
Apr 1
David Schorr Invitational
Greg Ricker
- 12th Grade
1600 Meters
5:12.23
Apr 1
David Schorr Invitational
3200 Meters
11:21.90
Apr 1
David Schorr Invitational
Vincent Volpe
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
32' 10
PR
Apr 29
Liberty-Benton Invitational
Discus - 1.6kg
113' 2
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Brody Whetsel
- 12th Grade
200 Meters
25.64
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Triple Jump
31' 0.5
PR
Apr 8
Lakota Invitational
Womens
Jennifer Chasco
- 9th Grade
Discus - 1kg
77' 8
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Aleiya Douglas
- 9th Grade
100 Meters
15.88
PR
Apr 1
David Schorr Invitational
Long Jump
13' 2
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Taiah Douglas
- 11th Grade
200 Meters
32.36
Apr 8
Lakota Invitational
High Jump
4' 6
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Natalie Frankart
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
26' 4
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Erika Gonzales
- 9th Grade
1600 Meters
6:02.14
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
3200 Meters
13:10.28
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Hannah Kelbley
- 10th Grade
100 Meters
15.03
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Long Jump
14' 4.5
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Hannah Myers
- 9th Grade
200 Meters
30.77
PR
Apr 8
Lakota Invitational
400 Meters
1:09.71
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Jaden Ogg
- 12th Grade
400 Meters
1:22.97
PR
Apr 1
David Schorr Invitational
100m Hurdles - 33"
19.77
Apr 29
Liberty-Benton Invitational
Pole Vault
7' 6
Apr 8
Lakota Invitational
Emma Prince
- 11th Grade
100 Meters
15.55
Apr 1
David Schorr Invitational
Mikayla Recker
- 11th Grade
100 Meters
16.17
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
400 Meters
1:13.97
PR
Apr 8
Lakota Invitational
Long Jump
12' 8
Apr 1
David Schorr Invitational
Riann Reinhart
- 11th Grade
Discus - 1kg
97' 5
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Ashlee Shiley
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
27' 8.5
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Peighton Troike
- 11th Grade
100 Meters
15.22
PR
Apr 8
Lakota Invitational
200 Meters
31.36
PR
Apr 1
David Schorr Invitational
High Jump
4' 10
PR
Apr 8
Lakota Invitational
Sophia Volpe
- 12th Grade
1600 Meters
5:04.63
PR
Jun 3
OHSAA D3 State Meet
3200 Meters
10:55.27
PR
May 20
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg
Sarah Walter
- 10th Grade
100 Meters
17.73
Apr 29
Liberty-Benton Invitational
Blue text indicates a mark from the current week.