Season:
2019 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2002
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Bryan Aguilar
- 9th Grade
800 Meters
2:29.58
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
5:31.31
May 10
Friendship Games
Leard Alaj
- ?
100 Meters
13.72
PR
May 10
Friendship Games
Christian Alvarado
- 9th Grade
100 Meters
12.81
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
26.06
PR
May 10
Friendship Games
400 Meters
1:01.10
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Aiden Anderson
- 11th Grade
200 Meters
26.29
PR
May 4
Mountie Madness
Triple Jump
37' 6
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Matthew Audi
- 11th Grade
1600 Meters
4:31.79
PR
May 4
Mountie Madness
1 Mile
4:43.00
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
3200 Meters
10:01.94
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Jack Balk
- 11th Grade
1600 Meters
4:47.23
May 2
Section 1 League 1C Championship
1 Mile
4:58.81
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
3200 Meters
10:02.63
PR
May 10
Friendship Games
Brian Bare
- 12th Grade
100 Meters
11.72
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
23.84
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Cole Browning
- ?
100 Meters
14.22
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
31.27
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Lucas Browning
- ?
100 Meters
15.30
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
200 Meters
33.42
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Adam Chen
- 11th Grade
800 Meters
2:21.15
PR
May 4
Mountie Madness
1600 Meters
5:27.63
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
3200 Meters
11:32.90
PR
May 10
Friendship Games
Aidan Citterio
- 10th Grade
200 Meters
26.72
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
400 Meters
58.55
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Wes Collins
- 12th Grade
800 Meters
2:07.10
Apr 18
Red Raider Relays
1600 Meters
4:53.79
May 4
Mountie Madness
1 Mile
5:03.42
Apr 27
Gold Rush Invitational
Emanuel Cordoba
- 11th Grade
200 Meters
26.77
May 4
Mountie Madness
110m Hurdles - 39"
21.03
May 10
Friendship Games
400m Hurdles - 36"
1:08.72
Apr 18
Red Raider Relays
Anthony Cueman
- 9th Grade
Shot Put - 12lb
25' 4
May 4
Mountie Madness
Discus - 1.6kg
65' 0
May 2
Section 1 League 1C Championship
James Cunningham
- ?
800 Meters
2:47.27
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Thomas Czerwinski
- 12th Grade
100 Meters
11.31
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
22.63
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
400 Meters
50.14
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Dylan Daccarett
- 10th Grade
Long Jump
16' 6.5
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Paul Daccarett
- 10th Grade
100 Meters
12.20
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
25.18
PR
May 10
Friendship Games
Long Jump
14' 6
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Neil Daterao
- 9th Grade
800 Meters
2:17.80
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
High Jump
4' 6
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Long Jump
16' 10
PR
May 4
Mountie Madness
Triple Jump
36' 8
Apr 27
Gold Rush Invitational
Dennis Debellis
- ?
Pole Vault
10' 0
PR
May 4
Mountie Madness
Joe Debellis
- 9th Grade
200 Meters
26.69
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Pole Vault
9' 6
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Travis Delaney
- 10th Grade
1600 Meters
4:25.62
PR
May 31
Section 1 State Qualifier
3200 Meters
9:59.18
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Isai Dennison-Alexander
- 11th Grade
100 Meters
12.59
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
25.51
PR
May 4
Mountie Madness
Long Jump
17' 0.25
PR
May 4
Mountie Madness
Andrew Dispensa
- 10th Grade
100 Meters
13.81
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
200 Meters
29.07
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Jason Dunn
- ?
100 Meters
12.90
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
26.63
PR
May 10
Friendship Games
400 Meters
1:02.51
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Sam Eisberg
- 12th Grade
100 Meters
13.46
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
27.26
PR
May 4
Mountie Madness
400m Hurdles - 36"
1:11.94
PR
May 10
Friendship Games
Jo'El Emmanuel
- 10th Grade
High Jump
6' 3
PR
May 31
Section 1 State Qualifier
Pole Vault
10' 0
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Triple Jump
39' 0.25
May 4
Mountie Madness
Marcangel Fabre
- 11th Grade
100 Meters
12.67
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
26.59
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Matthew Ferrar
- 11th Grade
1600 Meters
5:36.72
PR
May 10
Friendship Games
Karl Francois
- 12th Grade
110m Hurdles - 39"
18.68
PR
May 10
Friendship Games
400m Hurdles - 36"
1:11.96
PR
May 10
Friendship Games
Triple Jump
35' 5.25
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Ryan Giardina
- 11th Grade
3200 Meters
10:54.87
May 10
Friendship Games
Zach Goodman
- 9th Grade
800 Meters
2:36.06
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
6:01.71
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
3000 Meters
12:41.41
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Daniel Hamilton
- 12th Grade
200 Meters
24.21
May 4
Mountie Madness
400 Meters
51.84
Apr 18
Red Raider Relays
Owen Hamilton
- 10th Grade
800 Meters
2:29.40
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
5:03.73
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
3000 Meters
10:51.73
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
3200 Meters
11:07.93
PR
May 10
Friendship Games
Jarid Hart
- 9th Grade
100 Meters
12.81
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
28.31
Apr 27
Gold Rush Invitational
Kenley Hector
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
28' 1
PR
May 4
Mountie Madness
Discus - 1.6kg
72' 5
PR
May 4
Mountie Madness
Amaechila (Travis) Iwuagwu
- 9th Grade
200 Meters
27.97
Apr 27
Gold Rush Invitational
110m Hurdles - 39"
19.07
May 2
Section 1 League 1C Championship
400m Hurdles - 36"
1:13.79
May 2
Section 1 League 1C Championship
Trevor Iwuagwu
- 9th Grade
Long Jump
18' 2
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Triple Jump
36' 6.5
May 2
Section 1 League 1C Championship
Justin Jacob
- ?
Shot Put - 12lb
29' 8.5
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Discus - 1.6kg
67' 4
PR
May 4
Mountie Madness
Chris Jean-Baptiste
- ?
100 Meters
13.26
PR
May 10
Friendship Games
Gabe Jersey
- ?
200 Meters
27.90
PR
May 4
Mountie Madness
400 Meters
1:02.23
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
800 Meters
2:23.71
PR
May 10
Friendship Games
Samson Joseph
- 9th Grade
400 Meters
52.13
May 23
Section 1 Class A Championships
Noah Katz
- 9th Grade
Shot Put - 10lb
19' 10
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Shot Put - 12lb
19' 10.25
May 4
Mountie Madness
Discus - 1.6kg
52' 6
May 2
Section 1 League 1C Championship
Nathan Kingsland
- 9th Grade
800 Meters
2:17.01
Apr 18
Red Raider Relays
1600 Meters
5:17.16
May 2
Section 1 League 1C Championship
3000 Meters
11:06.02
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
3200 Meters
11:23.86
PR
May 10
Friendship Games
Joseph Korongy
- 11th Grade
400 Meters
56.17
PR
Apr 18
Red Raider Relays
High Jump
5' 9
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Long Jump
20' 2.25
PR
May 4
Mountie Madness
Triple Jump
40' 2.25
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Tyler Lazarus
- ?
100 Meters
13.97
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
28.26
PR
May 4
Mountie Madness
Mario Leal
- ?
Shot Put - 12lb
22' 7.25
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Discus - 1.6kg
42' 2
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Chris Liporace
- ?
100 Meters
13.20
PR
May 10
Friendship Games
Noah Loeb
- 11th Grade
800 Meters
1:59.56
PR
May 31
Section 1 State Qualifier
1600 Meters
4:35.70
PR
May 10
Friendship Games
Humberto Lopez
- ?
100 Meters
13.92
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
28.61
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Vassily Lowenfels
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
29' 0.25
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Discus - 1.6kg
85' 7
May 10
Friendship Games
Clev Lubin
- 10th Grade
100 Meters
12.00
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
25.62
PR
May 10
Friendship Games
Mason Mayer
- 8th Grade
1600 Meters
5:02.34
May 10
Friendship Games
3200 Meters
10:44.73
Apr 18
Red Raider Relays
3k Steeplechase
11:40.85
May 31
Section 1 State Qualifier
Jack McCluskey
- 10th Grade
800 Meters
2:27.62
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
5:04.60
May 2
Section 1 League 1C Championship
Jordan Meyer
- 8th Grade
Shot Put - 12lb
29' 11
May 2
Section 1 League 1C Championship
Discus - 1.6kg
64' 9
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Javelin - 800g
83' 1.75
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Ben Miller
- 10th Grade
100 Meters
14.19
PR
May 10
Friendship Games
High Jump
4' 8
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Triple Jump
32' 3.5
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Matthew Moise
- 11th Grade
100 Meters
12.34
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
200 Meters
23.94
PR
May 4
Mountie Madness
400 Meters
51.30
PR
May 10
Friendship Games
John Nivelo
- ?
Shot Put - 10lb
20' 3
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Shot Put - 12lb
19' 9
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Discus - 1.6kg
51' 10
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Aidan O'Connell
- 11th Grade
800 Meters
2:00.26
PR
May 31
Section 1 State Qualifier
1600 Meters
4:33.90
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Sean O'Connor
- 9th Grade
800 Meters
2:33.02
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
5:27.44
May 2
Section 1 League 1C Championship
Ethan Oluwole
- 10th Grade
High Jump
5' 9
May 23
Section 1 Class A Championships
Triple Jump
40' 7.75
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Toby Onuoha
- 12th Grade
200 Meters
23.99
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
High Jump
6' 2
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Triple Jump
42' 4.5
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Deepak Persaud
- 11th Grade
800 Meters
2:13.28
PR
May 4
Mountie Madness
1600 Meters
4:56.94
PR
May 10
Friendship Games
Jose Ramirez
- 12th Grade
100 Meters
13.56
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
28.10
PR
May 4
Mountie Madness
Eric Rao
- 11th Grade
200 Meters
25.62
PR
May 4
Mountie Madness
400 Meters
58.26
May 2
Section 1 League 1C Championship
Matt Reichner
- 12th Grade
800 Meters
2:15.13
PR
May 4
Mountie Madness
1600 Meters
4:54.04
PR
Apr 18
Red Raider Relays
1 Mile
5:09.03
Apr 27
Gold Rush Invitational
3200 Meters
10:33.35
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Jeffrey Li Rivera
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
17.40
May 10
Friendship Games
400m Hurdles - 36"
1:06.45
Apr 18
Red Raider Relays
Brandon Rodriguez
- 9th Grade
800 Meters
2:46.67
May 4
Mountie Madness
1600 Meters
6:16.09
May 10
Friendship Games
Nick Romagnali
- 9th Grade
Shot Put - 10lb
23' 1
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Shot Put - 12lb
24' 1.5
May 4
Mountie Madness
Discus - 1.6kg
60' 1
May 2
Section 1 League 1C Championship
Raul Sanchez
- 11th Grade
800 Meters
2:50.90
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
6:04.22
May 10
Friendship Games
Luke Schaarschuch
- 11th Grade
800 Meters
2:34.27
PR
May 4
Mountie Madness
1600 Meters
5:37.89
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Sunny Sharma
- 12th Grade
100 Meters
13.17
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
26.44
PR
May 10
Friendship Games
400 Meters
58.01
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
800 Meters
2:21.40
Apr 18
Red Raider Relays
Curran Skoglund
- 10th Grade
800 Meters
2:08.37
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
4:48.44
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Steven Smith
- 11th Grade
400 Meters
55.43
PR
May 10
Friendship Games
Malcolm Solan
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
32' 2.5
PR
May 4
Mountie Madness
Discus - 1.6kg
78' 6
PR
May 10
Friendship Games
Brendan Strey
- 11th Grade
800 Meters
2:09.16
PR
May 10
Friendship Games
1600 Meters
4:53.00
PR
May 4
Mountie Madness
1 Mile
5:00.17
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
3200 Meters
10:24.25
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Frank Tassone
- 10th Grade
800 Meters
3:00.33
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
5:55.64
May 10
Friendship Games
Oscar Tepepan-Aviles
- 10th Grade
100 Meters
13.28
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
28.05
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Aiden Tuohy
- 10th Grade
100 Meters
13.89
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
28.54
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
400 Meters
1:02.02
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Mike Vigliotti
- 12th Grade
800 Meters
2:30.09
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
5:04.00
PR
May 4
Mountie Madness
1 Mile
5:27.39
Apr 27
Gold Rush Invitational
3200 Meters
11:01.38
PR
May 10
Friendship Games
Logan Waldman
- 10th Grade
800 Meters
2:36.90
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
1600 Meters
5:31.18
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Womens
Rebecca Aguirre
- 8th Grade
High Jump
4' 2.75
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Pole Vault
6' 11.75
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Triple Jump
29' 9.25
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Carla Alliance
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
27' 11
PR
May 4
Mountie Madness
Discus - 1kg
69' 9
PR
May 10
Friendship Games
Ifechi Amasiani
- 11th Grade
100 Meters
13.88
May 10
Friendship Games
200 Meters
28.88
May 10
Friendship Games
Karhala Andre
- 10th Grade
100 Meters
14.09
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
200 Meters
30.02
(.2)
Apr 18
Red Raider Relays
Eliana Assouline-Sampson
- 9th Grade
100 Meters
15.13
May 10
Friendship Games
200 Meters
32.24
May 2
Section 1 League 1C Championship
Josette Audi
- 10th Grade
800 Meters
2:39.56
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
1500 Meters
5:29.35
May 2
Section 1 League 1C Championship
3000 Meters
11:40.93
PR
May 10
Friendship Games
3200 Meters
12:34.95
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Annelyse Benn
- 12th Grade
100 Meters
13.14
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
26.01
PR
May 4
Mountie Madness
400 Meters
58.03
May 2
Section 1 League 1C Championship
Kayla Bioh
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
21' 3.5
PR
May 4
Mountie Madness
Kyra Bower
- 11th Grade
100 Meters
16.01
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
35.16
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Triple Jump
29' 11.25
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Lindsey Braunfotel
- 12th Grade
200 Meters
31.33
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
200m Hurdles - 30"
35.56
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
400m Hurdles - 30"
1:19.52
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Kayla Collado
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
16' 9.25
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Discus - 1kg
43' 4
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Monal Daterao
- 11th Grade
400m Hurdles - 30"
1:07.21
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Long Jump
15' 5.75
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Triple Jump
33' 8.75
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Olivia DeBellis
- 8th Grade
200 Meters
31.08
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
High Jump
4' 0
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Pole Vault
7' 0
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Kaya Duran
- 8th Grade
800 Meters
2:24.38
May 23
Section 1 Class A Championships
1500 Meters
5:04.10
PR
May 10
Friendship Games
3000 Meters
11:57.04
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
3200 Meters
12:15.63
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Catalina Echavarria
- 7th Grade
800 Meters
2:45.77
PR
May 4
Mountie Madness
1500 Meters
5:27.36
PR
May 10
Friendship Games
1 Mile
6:24.05
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
2k Steeplechase
8:36.60
May 31
Section 1 State Qualifier
Reese Frisch
- 12th Grade
100 Meters
14.94
May 10
Friendship Games
200 Meters
30.57
May 4
Mountie Madness
400 Meters
1:12.07
May 2
Section 1 League 1C Championship
Sarah Galvin
- 10th Grade
100 Meters
13.67
May 2
Section 1 League 1C Championship
200 Meters
26.72
Apr 27
Gold Rush Invitational
400 Meters
1:00.04
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Harley Gold
- 11th Grade
400 Meters
1:04.53
May 23
Section 1 Class A Championships
800 Meters
2:34.84
May 2
Section 1 League 1C Championship
400m Hurdles - 30"
1:17.23
PR
May 10
Friendship Games
Karie Goldman
- 9th Grade
1500 Meters
5:54.32
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
3000 Meters
13:07.10
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Jordan Graham
- 12th Grade
800 Meters
2:46.84
PR
May 4
Mountie Madness
1500 Meters
5:45.69
May 10
Friendship Games
Mary Hennelly
- 11th Grade
800 Meters
2:15.54
May 23
Section 1 Class A Championships
1500 Meters
4:46.22
May 10
Friendship Games
1600 Meters
5:01.64
Apr 18
Red Raider Relays
3000 Meters
10:20.95
Apr 27
125th Annual Penn Relays
2k Steeplechase
6:43.35
PR
Jun 8
NYSPHSAA Outdoor Track & Field Championships
Brooke Hirsch
- 9th Grade
1500 Meters
5:00.09
May 2
Section 1 League 1C Championship
3000 Meters
11:01.82
May 23
Section 1 Class A Championships
Samantha Horn
- 9th Grade
100 Meters
16.33
May 10
Friendship Games
200 Meters
35.77
May 2
Section 1 League 1C Championship
Emma Jacobs
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
20.42
(-.6)
Apr 18
Red Raider Relays
400m Hurdles - 30"
1:27.83
Apr 18
Red Raider Relays
Long Jump
11' 3
Apr 18
Red Raider Relays
Triple Jump
27' 4.25
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Ashanty Joseph
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
26' 9
PR
May 4
Mountie Madness
Discus - 1kg
60' 10
PR
May 10
Friendship Games
Naomi Julien
- 9th Grade
100 Meters
14.07
May 10
Friendship Games
200 Meters
28.48
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Jeanine Khatib
- 10th Grade
100 Meters
15.71
May 10
Friendship Games
200 Meters
35.07
May 2
Section 1 League 1C Championship
400 Meters
1:15.40
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Kelsey Kotecki
- 11th Grade
400 Meters
1:02.58
PR
May 10
Friendship Games
100m Hurdles - 33"
17.81
(-1.1)
PR
Apr 18
Red Raider Relays
400m Hurdles - 30"
1:09.68
PR
May 31
Section 1 State Qualifier
Gianna Landrum
- ?
Shot Put - 4kg
18' 9
PR
May 4
Mountie Madness
Discus - 1kg
37' 6
PR
May 4
Mountie Madness
Juliana Lecei
- ?
Shot Put - 4kg
18' 8.25
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Discus - 1kg
24' 0
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Sophie Lloyd
- 8th Grade
800 Meters
3:02.30
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
1500 Meters
5:58.70
PR
May 10
Friendship Games
3000 Meters
13:51.19
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Olivia Lucia
- 9th Grade
100 Meters
16.63
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
35.97
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Trinity Lynch
- 9th Grade
800 Meters
3:17.21
May 2
Section 1 League 1C Championship
1500 Meters
6:13.44
May 10
Friendship Games
Catherine McCaffrey
- 8th Grade
1500 Meters
5:18.95
May 23
Section 1 Class A Championships
3000 Meters
11:47.39
May 10
Friendship Games
3200 Meters
12:19.48
Apr 18
Red Raider Relays
Naiomi Meran
- 12th Grade
Long Jump
17' 5.5
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Triple Jump
37' 7
PR
May 31
Section 1 State Qualifier
Peyton Migliaccio
- 10th Grade
High Jump
4' 6
Apr 27
Gold Rush Invitational
Triple Jump
30' 1
May 2
Section 1 League 1C Championship
Kara Mucavel
- 9th Grade
100 Meters
16.82
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
36.66
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Corrine Myles
- 9th Grade
100 Meters
15.42
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
32.64
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
High Jump
4' 0
PR
Apr 27
Gold Rush Invitational
Eunice Nelson
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
23' 0
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Discus - 1kg
59' 8
PR
May 10
Friendship Games
Long Jump
14' 5.75
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Nadia Nelson
- 12th Grade
200 Meters
27.25
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
400 Meters
1:01.64
May 2
Section 1 League 1C Championship
Ellanah Newman
- 8th Grade
100m Hurdles - 33"
18.81
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Pole Vault
7' 6
PR
May 4
Mountie Madness
Triple Jump
30' 2.5
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Paige Palmer
- 11th Grade
100 Meters
15.52
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
34.07
May 2
Section 1 League 1C Championship
400 Meters
1:22.10
May 2
Section 1 League 1C Championship
Kenisse Peters
- ?
100 Meters
17.22
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Kaitlene Poblete
- 11th Grade
200 Meters
30.12
PR
May 4
Mountie Madness
100m Hurdles - 33"
19.46
May 10
Friendship Games
Triple Jump
30' 10
PR
May 4
Mountie Madness
Esther Pollak
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
23' 6.25
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Discus - 1kg
44' 9
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Natalia Rojek
- 10th Grade
100 Meters
14.90
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
30.85
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
400 Meters
1:07.30
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Ashley Romero
- ?
100 Meters
17.03
PR
May 10
Friendship Games
200 Meters
37.32
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Julia Ross
- 9th Grade
800 Meters
2:44.03
PR
Apr 18
Red Raider Relays
1500 Meters
5:44.57
PR
May 10
Friendship Games
Amanda Schmidt
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
29' 5.5
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Discus - 1kg
76' 7.75
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Madysyn Scott
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
35' 10
Apr 27
Gold Rush Invitational
Discus - 1kg
64' 5
PR
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Kaitlyn Silva
- ?
Shot Put - 4kg
14' 4.5
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Arianna Smith
- 9th Grade
200 Meters
30.24
May 2
Section 1 League 1C Championship
400 Meters
1:02.48
May 31
Section 1 State Qualifier
800 Meters
2:42.20
PR
May 10
Friendship Games
Hannah Solomon-Hollander
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
18.58
Apr 27
Gold Rush Invitational
Pole Vault
10' 0
PR
May 23
Section 1 Class A Championships
Triple Jump
29' 0
Apr 6
Pearl River Pirate Relays
Gabriela Vargas
- 10th Grade
100 Meters
15.84
May 10
Friendship Games
200 Meters
34.29
May 2
Section 1 League 1C Championship
High Jump
3' 6
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Samara Viau
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
19' 4.5
PR
May 4
Mountie Madness
Discus - 1kg
36' 9
PR
May 4
Mountie Madness
Calista Williams
- ?
100 Meters
15.28
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
200 Meters
33.13
PR
May 2
Section 1 League 1C Championship
Deirdre Young
- 11th Grade
800 Meters
2:37.53
May 2
Section 1 League 1C Championship
3000 Meters
11:44.77
May 10
Friendship Games
Fiona Young
- 8th Grade
3000 Meters
12:06.67
May 10
Friendship Games
2k Steeplechase
8:27.31
May 31
Section 1 State Qualifier
Catherine Zajac
- 12th Grade
800 Meters
2:44.63
PR
Apr 18
Red Raider Relays
400m Hurdles - 30"
1:18.40
PR
Apr 18
Red Raider Relays
Blue text indicates a mark from the current week.