Season:
2022 Indoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Nachola Baragato
- ?
55 Meter Dash
8.38
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Shot Put - 12lb
27' 5.5
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Nicholas Baragqto
- 11th Grade
55 Meter Dash
8.21
PR
Jan 23
Section 11 Boys League Champs
Shot Put - 12lb
26' 2
PR
Jan 23
Section 11 Boys League Champs
Thomas Cabrera
- 11th Grade
55m Hurdles - 39"
9.64
Feb 5
Section XI Boys Small School Team Championships
Long Jump
16' 8
PR
Jan 23
Section 11 Boys League Champs
Triple Jump
36' 8
Jan 23
Section 11 Boys League Champs
Jack Feldman
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
23' 11
PR
Jan 23
Section 11 Boys League Champs
James Froh
- 10th Grade
1000 Meters
3:14.89
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Aidan Hanratty
- 10th Grade
300 Meters
39.71
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Triple Jump
38' 11
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Peter Kenney
- 10th Grade
300 Meters
46.44
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Anson Kwan
- 12th Grade
1000 Meters
2:48.75
PR
Feb 14
Section XI State Qualifier Meet
1600 Meters
4:56.31
PR
Jan 16
Stanner Games
Davin Li
- 9th Grade
600 Meters
1:33.84
PR
Feb 5
Section XI Boys Small School Team Championships
Finn McCloskey
- 10th Grade
300 Meters
41.65
Jan 16
Eli Acosta Meet
Joseph Pepper
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
32' 8.5
PR
Jan 23
Section 11 Boys League Champs
Matthew Pepper
- 10th Grade
1600 Meters
4:48.10
Feb 14
Section XI State Qualifier Meet
3200 Meters
10:43.25
Feb 5
Section XI Boys Small School Team Championships
Nolan Reinhardt
- 9th Grade
1600 Meters
5:28.76
Jan 23
Section 11 Boys League Champs
Cameron Rossi
- 10th Grade
300 Meters
40.30
PR
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
High Jump
5' 2
PR
Feb 5
Section XI Boys Small School Team Championships
James Rourke
- 11th Grade
55 Meter Dash
6.90
PR
Jan 23
Section 11 Boys League Champs
300 Meters
36.25
PR
Jan 16
Stanner Games
Chris Sanelli
- 10th Grade
1000 Meters
3:32.44
Jan 28
Section XI Last Chance Meet
Hunter Youngs
- 9th Grade
1000 Meters
3:42.38
PR
Jan 16
Eli Acosta Meet
Womens
Jenna Ban
- 10th Grade
55 Meter Dash
8.37
Jan 16
Stanner Games
300 Meters
49.45
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
Long Jump
12' 10.5
PR
Jan 6
Section 11 Jim Howard (Small Schools)
Skye Callaway
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
22' 6
PR
Jan 15
Section 11 Girls Zeitler Relay AM
Gabby Collins
- 9th Grade
1000 Meters
3:33.61
PR
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
55m Hurdles - 33"
9.98
Jan 16
Stanner Games
Sofia Condron
- 12th Grade
600 Meters
1:37.63
PR
Jan 16
Stanner Games
1000 Meters
2:57.08
PR
Mar 5
NYSPHSAA/NYS Federation Indoor Championships
Johnniah Fenner
- 11th Grade
55 Meter Dash
8.02
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
Long Jump
13' 8
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Triple Jump
34' 0
Feb 14
Section XI State Qualifier Meet
Katelynn Fratarcangeli
- 8th Grade
Shot Put - 4kg
23' 0.25
Dec 19
Bishop Loughlin Games
High Jump
4' 6
PR
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
Gabriella Geddes
- 10th Grade
600 Meters
1:54.33
PR
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Grace Goetz
- 10th Grade
600 Meters
2:09.91
PR
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Erin Kenny
- 10th Grade
1000 Meters
3:39.00
Jan 16
Stanner Games
1500 Meters
5:44.84
PR
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
Emily LaMena
- 11th Grade
1500 Meters
4:53.96
PR
Feb 14
Section XI State Qualifier Meet
1600 Meters
5:22.73
PR
Jan 16
Stanner Games
3000 Meters
10:10.81
PR
Mar 5
NYSPHSAA/NYS Federation Indoor Championships
2 Miles
11:49.29
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Emelia Maletta
- 9th Grade
300 Meters
47.75
Dec 19
Bishop Loughlin Games
1500m Racewalk
10:19.05
PR
Jan 5
Section 11 Jim Howard (Large Schools)
Olivia Maletta
- 9th Grade
55 Meter Dash
9.00
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Grace Motta
- 11th Grade
1000 Meters
3:36.79
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
Christina Munch
- 9th Grade
300 Meters
49.68
PR
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
Penelope Negron
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
20' 10.5
PR
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Melina Neofitos
- 9th Grade
55 Meter Dash
9.67
PR
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Shot Put - 4kg
18' 9
PR
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
Azn Pineda
- 9th Grade
55 Meter Dash
8.66
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Shayna Purow
- 12th Grade
High Jump
4' 3
PR
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
Nicole Savitsky
- 9th Grade
600 Meters
1:53.21
PR
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
1000 Meters
3:42.89
PR
Dec 19
Bishop Loughlin Games
Angelina Song
- 10th Grade
Long Jump
12' 4
Jan 6
Section 11 Jim Howard (Small Schools)
Triple Jump
27' 7
Jan 6
Section 11 Jim Howard (Small Schools)
Victoria Turner
- 12th Grade
55 Meter Dash
8.26
PR
Jan 6
Section 11 Jim Howard (Small Schools)
300 Meters
50.14
PR
Jan 22
Section 11 Girls League Championships
Emily Wyman
- 9th Grade
55m Hurdles - 33"
10.66
Jan 16
Stanner Games
Maddie Wyman
- 12th Grade
55 Meter Dash
8.11
PR
Jan 16
Stanner Games
Blue text indicates a mark from the current week.