Women's District 4 1600 Meters

   Turn Highlighter On 
Report Filters
Standard - 60 Relay Splits - 1 Wheelchair Ambulatory 
Record types Grade

Measurement
Help
1.11Chantalle Blundell5:29.79aWAHockinsonWIAA 2A/3A/4A State Championship - All DaysSat, May 28
2.12Lindsay Andersen5:30.05aWATumwaterWIAA 2A/3A/4A State Championship - All DaysSat, May 28
3.11Dani Eggleston5:34.50WAR A LongPanther TwilightFri, Apr 29
4.11Chantel Blundell5:35.70WAHockinsonSouthwest Washington Track ClassicFri, May 6
5.9Hallie Whitley5:37.57aWANorth ThurstonChehalis Activators InviteSat, Apr 23
6.12Annnie Voetberg5:38.60WACentraliaPanther TwilightFri, Apr 29
7.11Jadyn Gourley5:38.80WAHockinsonSouthwest Washington Track ClassicFri, May 6
8.12Kenzie Nix5:39.44aWANorth Thurston2A Evergreen Sub-DistrictsFri, May 13
9.12Makenzie Smith5:44.59aWAAberdeen47th Shaner InviteFri, May 6
10.9Rachel Eshenbaugh5:44.61aWARiver Ridge47th Shaner InviteFri, May 6
11.11Marissa Sodders5:45.58aWAAberdeen2A Evergreen Sub-DistrictsFri, May 13
12.11Brianna Cowin5:45.70WACentraliaWFWest @ CentraliaWed, Apr 20
13.11Kendall Utter5:48.90WAWashougalTiger Invite Sat, Mar 26
14.11Hailey Gibson5:54.20WAAberdeenBlack Hills/Aberdeen @ River RidgeWed, Apr 20
15.11Lydia Rush5:58.65aWANorth ThurstonCentralia, North Thurston @ Black HillsWed, Mar 30
16.9Tori Weeks5:58.85aWAW F West47th Shaner InviteFri, May 6
17.11Abigael Strand5:59.40WATumwaterTumwater @ North ThurstonWed, Apr 20
18.10Lexi Elliott6:02.70WAWoodlandLewis River InvitationalSat, Apr 30
19.9Madeline Wood6:02.80WAMark MorrisGSHL 2A Sub District FinalsFri, May 13
20.10Malia Caswell6:07.50WAHockinsonPanther TwilightFri, Apr 29
21.9Hannah Wright6:08.90WAWashougalGSHL 2A Sub District FinalsFri, May 13
22.12Kendra Wilson6:12.00WATumwaterTumwater, River Ridge @ W F WestWed, Mar 30
23.12Brittany Crawford6:12.30WABlack HillsTrack Friends OpenerFri, Mar 18
24.11Kayla Lockard6:17.40WAWashougalBruin InviteFri, Apr 22
25.10Bailee Christiansen6:18.00WAHockinsonMark Morris @ HockinsonWed, Apr 27
26.11Hannah Barclay6:20.00WAHockinsonMark Morris @ HockinsonWed, Apr 27
27.12Fanny Nordstrum6:23.30WABlack Hills2A Evergreen Conf. JV ChampionshipsWed, May 11
28.11Feleesha Roth-Anderson6:26.10WAR A LongR.A. Long vs HockinsonTue, Apr 19
29.11Emily Gunderson6:27.50WAHockinsonTiger Invite Sat, Mar 26
30.9Avery Miller6:28.70WANorth ThurstonFreshman InvitationalSat, May 7
31.10Elizabeth Wallis6:31.50WAMark MorrisMark Morris @ WoodlandTue, Apr 19
32.11Lea Caines6:31.86aWABlack HillsBlack Hills @ TumwaterTue, Apr 12
33.10Emily Alexander6:33.70WATumwaterTumwater @ North ThurstonWed, Apr 20
34.9Erin Kitchens6:34.90WAMark MorrisMark Morris @ WoodlandTue, Apr 19
35.9Arianna Ross6:35.00WAR A LongR A Long @ Fort VancouverWed, Mar 23
36.11Claire Rifkin6:36.00WAHockinsonMark Morris @ HockinsonWed, Apr 27
37.10Lunden Lisherness6:36.10WAAberdeenBlack Hills/Aberdeen @ River RidgeWed, Apr 20
38.11Kassi Spinnie6:39.10WAW F WestTumwater, River Ridge @ W F WestWed, Mar 30
39.10Emily Bradseth6:40.00WAHockinsonMark Morris @ HockinsonWed, Apr 27
40.9Jordyn Jansen6:40.20WAR A LongKalama Twilight InviteFri, Apr 22
41.11Johari Dupont6:40.40WABlack HillsBlack Hills/Aberdeen @ River RidgeWed, Apr 20
42.12Brandie Nordstrum6:41.70WARiver RidgeTumwater, River Ridge @ W F WestWed, Mar 30
43.9Brooke Croeni6:45.00WAWashougalHockinson & Woodland @ WashougalThu, Mar 31
44.11Julia Lendzion6:49.20WANorth ThurstonAberdeen, North Thurston @ W.F. WestThu, Apr 14
45.11Kyndra Gregoire6:51.2aWANorth ThurstonTumwater @ North ThurstonWed, Apr 20
46.10Allie Oropeza6:52.10WAAberdeenBlack Hills/Aberdeen @ River RidgeWed, Apr 20
47.11Samantha May6:53.40WAAberdeenBlack Hills/Aberdeen @ River RidgeWed, Apr 20
48.10Cassie Holcolmbe6:58.00WAWashougalWashougal @ Mark MorrisTue, May 3
49.11Micah Carcellar7:05.00WAAberdeenBlack Hills/Aberdeen @ River RidgeWed, Apr 20
50.9Dani Roberson7:07.00WAR A LongR A Long @ Fort VancouverWed, Mar 23
51.9Jewels Jugum7:08.40WAAberdeenAberdeen, North Thurston @ W.F. WestThu, Apr 14
52.9McKenzie Lofgren7:12.50WAW F WestFreshman InvitationalSat, May 7
53.11Allee Alverson7:16.00WAW F WestTumwater, River Ridge @ W F WestWed, Mar 30
54.10Taylor Roberson7:16.20WAW F WestTumwater, River Ridge @ W F WestWed, Mar 30
55.9Grace Lyles7:27.00WAAberdeenTumwater, Aberdeen @ CentraliaFri, Mar 25
56.10Selena Alvarado7:27.90WAAberdeenAberdeen, North Thurston @ W.F. WestThu, Apr 14
57.11Valerie Cortes7:45.40WAAberdeenTrack Friends OpenerFri, Mar 18
58.10Mindy Metcalf7:52.00WAHockinsonMark Morris @ HockinsonWed, Apr 27
59.9Kassidy Spittle7:58.00WACentraliaTumwater, Aberdeen @ CentraliaFri, Mar 25
60.12Lisa Robertson8:31.60WAAberdeenGrays Harbor County MeetSat, Apr 16
 
Get your free Coach Account

Only coaches need an account to manage their team and register for meets. Everyone else can browse the stats without an account.


Are you a coach? Sign Up and start saving time.

All coach accounts are completely free.
Site Supporters gain extra features, such as team photos and advanced meet hosting features.