Women's United States 4x200 Relay

   Turn Highlighter On 
Report Filters
Record types Grade

Measurement
Help
1.-Rebekah Lanier
Emily Herman
Lizzie McHan
Seyitan Olaifa
1:45.41aTXNorthland ChristianNHAL District MeetFri, Apr 1
2.-Hailey Sullivan
Shavauna Fortin
Addie Lutz
Kaleala Bass
1:45.90IDGrangevilleKamiahTue, Apr 19
3.-Abby Baldwin
Breanna Poncho
Frankie Kluckman
Alexis Kemp
1:47.45aTXCypress ChristianNHAL District MeetFri, Apr 1
4.-Jamee Davis
Taylor Lambouris
Camille Little
Aria Moore
1:48.79aMIDunckelOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
5.-Cami Branson
Alexa May
Alden Longbotham
Peyton Travis
1:51.66aTXTrinity Christian AddisonTom Landry Relays MSFri, Apr 1
6.-Molly Moreman
Jewel Karrip
Michaela Tucker
Hannah Cady
1:51.80aMIOakviewOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
7.-Relay Team 1:51.96aTXHill CountryHighland Lakes Middle School District Meet Wed, Apr 6
8.-Kennedy Peyton
Cindy Lee
Sara` Clow
Kristen Falecki
1:52.08aWAIllaheeLakota @ IllaheeThu, Jun 2
9.-McKenna Campbell
Alex Johnson
Kylee Roberts
Haley Nichols
1:52.20ORCascade (Bend)Pilot ButteTue, Apr 12
10.-Camari Graham
Tamera Carter
Nikkia Thompson
Dorraine Johnson
1:52.50OHPickerington RidgeviewPickerington Lakeview RelaysSat, Apr 30
11.-Julia Liggett
Olivia Harris
Sierra Wangler
Akwia Tilton
1:52.81aMIRoyal Oak ShrineOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
12.-Talia Telford
Catara Samuel
Jada Washington
Shaun Ashley
1:52.82aTXMann (Amarillo)Amarillo Middle School City MeetThu, Apr 21
13.-Relay Team 1:52.88aWVDunbar Stonewall/Pepsi InvitationalThu, Apr 28
14.-Infinity Rowe
Simone Thompson
Tania Taylor
Destinee Hendricks
1:53.14aMIPontiacOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
15.-Nicole Francis
Sierra Andres
Adaiwu Nwaiwu
AnnMarie Vincenzo
1:53.20TXCoppell NorthChisholm Trail RelaysThu, Mar 24
-Amel Osman
Ally Franke
Nialani Robinson
Allison Hatch
1:53.20OHWalnut HillsFAVC EastMon, May 9
17.-Maddie Toth
Katie Jennings
Taylor Paradoski
Payton Dimoff
1:53.28aMIHart (Rochester)Oakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
18.-Emily Goss
Katie Beth Stafford
Tae'lor Hodge
Sam Nolan
1:53.49aTXCrockett (Amarillo)Amarillo Middle School City MeetThu, Apr 21
19.-Taylor Johnson
Jesse Buttolph
Terra Seyler
Victoria Zehnder
1:53.68aCOPlatte ValleyLeague Meet at Platte ValleyFri, May 6
20.-Bailey Dabney
Tiffani Ferrell
Alexandra Galeski
Keyera Gaulden
1:53.85aWARidgetopOlympic League ChampionshipsThu, Jun 2
21.-Brooke Renshaw
Sarah Moore
Tasjia Thomas
Autumn Green
1:53.90MORaymore-PeculiarHarrisonville InviteMon, Apr 25
22.-Ryenn McAdory
Amber Jamison
Maggie Hebert
Raiven Owusu
1:53.94aMIVan HoosenOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
23.-Kassie Kiley
Sydney Williams
Alex Jovanovski
Destiny Gardner
1:54.10OHPickerington LakeviewPickerington Lakeview RelaysSat, Apr 30
24.-Relay Team 1:54.20WAKirklandEvergreen @ KirklandFri, May 20
25.-Monica Pittigilio
Lianna Riley
Randi Jannette
Taylor Rieves
1:54.24aMIBrandonOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
26.-Olivia Stephens
Michaela Campbell
Payton Lott
Kaniya Weatherspoon
1:54.55aMIParksideRon Rayla MS InvitationalFri, May 13
27.-Relay Team 1:54.70IDSouth NampaInter-Valley League Field EventsThu, May 5
28.-Jordan Kane
Breinna Patterson
Jynessa Thomas
Nya Dorsey
1:54.80aMOWaynesvilleCuba Middle School InvitationalMon, May 2
29.-Anna Koepke
Sue Meyer
Kristen Charboneau
Emily Ellis
1:54.88aMOOwensvilleCuba Middle School InvitationalMon, May 2
30.-Cydne Harrell
katlyn King
Seandrea Jones
Jaelin Hatton
1:54.90TXImaniLutheran South MS Practice Meet 2Tue, Mar 1
31.-Martha Strawbridge
M. Janda
Ashlyn Fahrenbruch
Lydia Lind
1:55.00COTurnerTurner, Ft. Lupton,Milliken @ ValleyThu, Mar 24
-Ayla Jackson
Shkedria Walker
Valerie Taylor
Ty'Onna Ashton
1:55.00LAHaughtonElm Grove/Haughton RelaysTue, Apr 19
-Relay Team 1:55a.0WACedar HeightsCentral Kitsap v. Cedar HeightsTue, May 24
34.-Jourdan Davis
Sherelle Robinson
Tahlia Wilson
Jordan Bailey
1:55.08aTXTrinity Christian Cedar HillTom Landry Relays MSFri, Apr 1
35.-Courtney Roberts
Taylor Schmidt
Emma Loken
Rosanna Li
1:55.15aMIBoulan ParkOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
36.-Kerri Hall
Tamia Abney
Dajonique Dorty
LaDonnica Foster
1:55.20LAAlexandria Middle MagnetAMMS JAGUAR RELAYSTue, Apr 5
37.-La'Travia Taylor
Bre-Auna Jackson
Deserae Peavy
Selena Willis
1:55.26aTXHouston (Amarillo)Amarillo Middle School City MeetThu, Apr 21
38.-Relay Team 1:55.28aMIWilliamstonWilliamston vs. East Lansing McDonaldWed, May 11
39.-Emily Smith
Hannah Deeb
Madeline Guderian
God'sTime Osa
1:55.31aTXPrince of Peace ChristianPrince of Peace Christian School MS InviitationalFri, Apr 15
40.-Relay Team 1:55.40TXDunbarFORT WORTH MIDDLE SCHOOLSMon, Mar 7
-Frankie Jans
Annie Fuller
Jessica Gustad
Mia Hogan
1:55.40MIManisteeManistee vs. FrankfortTue, May 17
42.-Kenya Harris
Marquisa Laughlin
Joieanna Williams
Jhetamia Lacann
1:55.50NCWilsonSouthwest,JT Williams,Smith vs WilsonThu, Apr 28
43.-Relay Team 1:55.60WAEvergreen-RedmondEvergreen @ KirklandFri, May 20
44.-Lauressa Bentacour
Alexis Lenoir
Layne McDow
Kelsey Mendez
1:55.70MIWhite Pine (Saginaw)West Intermediate vs. Saginaw White PineThu, May 12
45.-J'Mia Cheadle
Taelor Ingram
Kalynn Murray
Kymani Smith
1:55.80MORaytown CentralYeokum InviteFri, Apr 8
-Cassie Bivens
Ashley Guilmette
Lilly Carson
McKenzie Black
1:55.80OHGreenLake MS Meet of ChampionsSat, Apr 30
-Elo Agbaike
Karissa Kaide
Shelby Powell
Jamie Ely
1:55.80OHDavisOlentangy RelaysFri, May 6
48.-Brea Aikens
Raven Williams
Ariane Williams
Terralynn Dominick
1:55.89aLAGonzalesAscension Parish Middle School Championships Wed, Mar 9
49.-Reya Ybarra
Channing Drake
Halle Staib
McKenzie James
1:56.00aTXRosehill ChristianNHAL District MeetFri, Apr 1
-Kelsie Booker
Karlie Lee
Morgan Cornick
Madyson Roper
1:56.00aMOSteelvilleCubaWed, Apr 13
-Anna Green
Kyla Miller
Theresa Gipson
Cassidy Fifield
1:56.00WACavelero Mid-HighCav, LS@CMSWed, May 25
-Relay Team 1:56.00MIBirch RunTVC Divisional MeetWed, May 25
53.-Shauna Bailey
Haley Tewes
Lauren Tewes
Morgan Fuerst
1:56.05aMIPierce (Waterford)Oakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
54.-Amanda Belinger
Grace Sheenan
Ashley Grove
Rachael Mccracken
1:56.12aMIEast (Farmington Hills)Oakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
55.-Ariel Crumes
Dayna Pienta
Leah Richards
Alexis Loiselle
1:56.13aMIReutherOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
56.-Carlie Bradford
Elizabeth Lefor
Kelsie Shaw
Allegra Berry
1:56.16aMIGreenvilleWMMSC 8th Grade League ChampionshipThu, May 19
57.-Relay Team 1:56.17aTXWestover ParkAmarillo Relays March 25 & 26, 2011Fri, Mar 25
-Toni Bustos
Marissa Bridgwater
Amariah Maes
Angeline Kou
1:56.17aTXFanninAmarillo MS - Bonham, de Zavala, Fannin, Mann, HoustonWed, Apr 6
59.-Relay Team 1:56.36aMIJefferson (Midland)Bay City Western Middle School InvitationalMon, May 23
60.-Rylee Morgan
Haylee Weeks
Madi Schoening
Kate Thompson
1:56.38aIDSacajaweaBi-State ChampionshipsTue, May 17
61.-Brooke Henney
Dagny Koehler
Callie Spytman
Lindsay Wood
1:56.42aMIClarkstonOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
62.-Melissa Cross
Meagan Catchings
Brylie Barnette
Shaiyanne Monroe
1:56.44aWAStahlSound Conference MeetThu, May 26
63.-Skylar Smith
Sarah Nicholas
Leah Edens
Cheyenne Loop
1:56.60IDAsotinKamiahTue, Apr 19
64.-Chloe Cochran
Rachel Sneeringer
Josee Erlandson
Haylea Roberson
1:56.61aWVWinfieldMVC ChampionshipsTue, May 10
65.-Rachel Capper
Macy Hotchkiss
Olivia Corley
Georgia Love
1:56.69aTXCovenant ClassicalCSAF District MeetSat, Apr 16
66.-Relay Team 1:56.70OHGalionBucyrus Middle School InvitationalSat, May 14
67.-Tavia Daniels
Jessica Morford
Courtney Tyree
Diara Washington
1:56.80OHSt DominicThe Cougar Invitational for GirlsSun, May 1
68.-Courtney Armbrester
Megan McCaffrey
Nicole Jimenez
Anna Lee Konsoer-Rose
1:56.84aMIForest Hills EasternWMMSC 8th Grade League ChampionshipThu, May 19
69.-Mikayla Battistone
Steph Mumper
Bailey Clark
Alexcia Bennett
1:56.93aMISt. Joseph Upton (Saint Joseph)South West Michigan Invitaional Division 1Thu, May 19
70.-Caleigh Stowe
Lauren Sanchez
Megan Schmidt
Nicole Mossner
1:56.94aMIFreelandMid Michigan MEGASTAR MeetWed, Jun 1
71.-Taylor Link
Taylor Rice
Kayla Markey
Kamryn McCabe
1:57.07aILWest CentralTitan RelaysTue, May 10
72.-Relay Team 1:57.10MISpring LakeLakes 8 middle school conference meetWed, May 18
73.-Amy Gordon
Kathleen Russell
Brianna Wells
Elizabeth Jones
1:57.18aMIMac DonaldWilliamston vs. East Lansing McDonaldWed, May 11
74.-Erica Sheahan
Jessica Starr
Jordan Schneider
Nicole Gross
1:57.20MIBeal CityEvart InvitationalFri, Apr 29
-Nicole Doyle
Michelle Finley
Lauren Cagle
Katelyn Henthorn
1:57.20OHMt VernonPickerington Lakeview RelaysSat, Apr 30
76.-Relay Team 1:57.23aMICramerBay City Western Middle School InvitationalMon, May 23
77.-Relay Team 1:57.30MOHickman MillsYeokum InviteFri, Apr 8
-Ashleigh Quesenberry
Taylor Smith
Jordan Gels
Mikaela Lyons
1:57.30OHOlentangy OrangePickerington Lakeview RelaysSat, Apr 30
79.-Madeline Aldrich
Ellysa Baradat
Meghan Hillis
Lauren Irwin
1:57.54aWACurtisOlympic League ChampionshipsThu, Jun 2
80.-Emma Boyd
Ana Robinson
Jeryne Fish
Rubii Tamen
1:57.60DCNational Cathedral for GirlsLandon Home MeetThu, Apr 7
81.-Catherine Thompson
KK Pedigo
Kira McBride
Kara Davis
1:57.64aTXProvidence ChristianTom Landry Relays MSFri, Apr 1
82.-Megan Ashlock
Cassady Roberts
Nicole Ramirez
MaKayla Ramirez
1:57.70TXCity ViewIowa Park Middle School MeetThu, Mar 24
-Relay Team 1:57.70aTXPlainview EstacadoAmarillo Relays March 25 & 26, 2011Fri, Mar 25
84.-Kenzie McGraw
Catherine Hammond
Sydney Longford
Lacey Duncan
1:57.72aTXMidland ChristianTrinity School Jr RelaysThu, Mar 24
-Marin Robertson
Monica Shuk
Shannon Parr
Hannah Paulczak
1:57.72aMIMuirOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
86.-Relay Team 1:57.87aTXDumasAmarillo Relays March 25 & 26, 2011Fri, Mar 25
-Marisa Engel
Megan Remer
Meredith St Henry
Jadin Fields
1:57.87aMIScrippsOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
88.-Tiffany McKinley
Dajenique Williams
Ri'anah Fuller
Lori Davis
1:57.92aTXKIPP Spirit College PrepCypress MS RelaysTue, Mar 22
89.-Tia Hatton
Abbie Potts
Aijah Randolph
Jordan Mierjeski
1:57.96aORSky ViewCentral Oregon Large School District ChampionshipsThu, May 12
90.-Cameron Conrad
Karen Roseberry
Emalee Wright
Catharen Stuebe
1:58.00TXMedlinMedlin RelaysThu, Mar 3
-Relay Team 1:58.00IDKunaInter-Valley League Field EventsThu, May 5
-Serena Otis
Crystal Kruger
Emily Parrish
Brayana Elmore
1:58.00WAFairviewFairview vs. Cedar HeightsThu, May 19
93.-Anna Ash
Sierra Kolan
Carley Bailey
Tori Van Doren
1:58.02aMOMontgomery County R-IIHermann MS RelaysFri, Apr 8
94.-Sunny Brassel
Jillian Pelzer
Nicole Rapacki
Samarya Bryant
1:58.09aMIWalnut CreekOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2
95.-Destiny Sanders
Sierra Crank
Sherry Johnson
Niquelle Kendal
1:58.10NCGrierGRIER vs Southwest vs Mt Holly vs CramertonWed, Apr 20
96.-Desma Feather
Brittni Haddox
Princess Moore
Crystal Woodrum
1:58.11aWVHorace Mann Horace Mann InvitationalThu, May 5
97.-Kayla Haywood
Katie Hennigan
Caroline Lloyd
Lindsey Edgell
1:58.13aWVBridgeportHarry Green InvitationalSat, May 7
-Makayla Granger
Sydney Mendenhal
Sadie Mensing
Julia Stepanchenko
1:58.13aWAValley ViewNorth County South Division FinalsThu, Jun 2
99.-Layla Spurr
Margot Maraghe
Nicole Godbout
Tessa LaPatra
1:58.20WATops @ SewardNorth Seattle Middle SchoolsFri, Apr 8
-Relay Team 1:58.20WAInglewoodInglewood @ Finn HillFri, Apr 22
-Mia Corbin
Taylor Walker
Hadley Bezon
Alyssa Horne
1:58.20WATahoma - Blue (TMS)Tahoma Blue v Mill CreekWed, May 18
102.-Kourtienee Suggs
Nakiela Sinclair
Kaylin Forrest
Jaleesa Garner
1:58.26aMIRoss BeattySouth West Michigan Invitational Division 2Wed, May 18
103.-Kendal Hurd
Paige Cook
Terah Barrio
Lindsay Kerney
1:58.30WALakewoodLeague Meet at LakewoodWed, May 4
-Relay Team 1:58.30WALakotaLakota @ IllaheeThu, Jun 2
105.-Relay Team 1:58.40IDMountain HomeInter-Valley League Field EventsThu, May 5
-Allison Day
Kaylynn Riggins
Shanel Waters
Ericka Johnson
1:58.40MIPinewoodCrestwood vs. Jenison, PinewoodWed, May 11
107.-Madison Davis
Hannah Loveland
Anna Hagar
Millie McBride
1:58.49aWAFerrucciSound Conference MeetThu, May 26
108.-Alyssa Heller
Bailey Booth
Tiffany Pryce
Lauren Heller
1:58.50OHHoly Family-StowWalsh Jesuit HSSun, Apr 17
109.-Ellie McClung
Brooke McCoy
Hanah Edens
Courtney Strobel
1:58.57aWVSissonvilleKanawha County ChampionshipsTue, May 10
-Savannah Wiseman
Mary Sanders
Riley Fain
Asada Hatcher
1:58.57aMIDerbyOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, Jun 2

View Next Page -> (Total stats: 991)
 
Get your free Coach Account

Only coaches need an account to manage their team and register for meets. Everyone else can browse the stats without an account.


Are you a coach? Sign Up and start saving time.

All coach accounts are completely free.
Site Supporters gain extra features, such as team photos and advanced meet hosting features.