Men's Region 4 200 Meters

   Turn Highlighter On 
Report Filters
Standard - 211 Straight Relay Splits Wheelchair Ambulatory 
Record types Grade

Measurement
Help
1.12Dwight Davis21.51aFLHallandale5th Annual Hallandale InvitationalSat, Mar 10
2.12Christian Roberson21.62aFLHallandaleFHSAA Class 3A State ChampionshipFri, May 4
3.12Jaquez Wilson21.73awFLHallandaleBCAA SOUTH QUALIFIERTue, Mar 20
10Lamark Campbell21.73aFLFort LauderdaleFHSAA Class 3A State ChampionshipFri, May 4
5.12Justin Hunter21.79aFLPembroke Pines CharterCity of Miramar InvitationalSat, Mar 31
6.12Alfonso Horner21.92aFLBelen Jesuit PrepFHSAA Class 3A State ChampionshipFri, May 4
7.12Alton Elaphar22.08aFLBaysideAstronaut InvitationalFri, Mar 23
8.12Juan Paul Green22.16aFLMiami Carol City SrGMAC ChampionshipSat, Mar 24
9.12Derrick Walter22.28aFLHallandale5th Annual Hallandale InvitationalSat, Mar 10
10.10Terrence Council-Spivey22.33aFLHeritage (Palm Bay)FHSAA Class 3A Region 4 ChampionshipTue, Apr 24
11.12Jordan Clarke22.51aFLFort LauderdaleBCAA North Central QualifierWed, Mar 21
12Reshawd Fyne22.51aFLMartin CountyFHSAA 3A District 14 ChampionshipTue, Apr 17
13.11Donnie Howard22.52awFLMiami Carol City SrCity of Miramar InvitationalSat, Mar 31
14.11De'andre Coley22.55awFLMiami NorthwesternCity of Miramar InvitationalSat, Mar 31
15.12Deon Robinson22.59aFLMiami Carol City SrFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
16.10Dalvin Cook22.62aFLMiami CentralFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
17.11Simeon Thomas22.71aFLMiami Carol City SrFHSAA Class 3A Region 4 ChampionshipTue, Apr 24
18.12Zach Burrows22.76aFLMartin CountyFHSAA 3A District 14 ChampionshipTue, Apr 17
12Amari Williams22.76aFLStranahanFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
20.12Brandon Battle22.77aFLMartin CountyMartin County InvitationalFri, Mar 9
12Fetty Davie22.77aFLMiami Norland5th Annual Hallandale InvitationalSat, Mar 10
22.11Ryan Bermudez22.79aFLMiami Springs SrFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
23.12Jeff Gaspard22.80aFLBaysideCape Coast Conference ChampionshipsThu, Apr 5
24.12Imani Davis22.86aFLBelen Jesuit PrepBelen Tri MeetTue, Apr 10
25.11Xavier Hines22.91awFLBelen Jesuit PrepCity of Miramar InvitationalSat, Mar 31
26.12Roldjy Chavannes22.98aFLMiami Carol City Sr5th Annual Hallandale InvitationalSat, Mar 10
27.12Jared Sanders23.04aFLHallandaleBob Hayes InvitationalSat, Mar 17
28.12Marquez Hall23.06aFLBlanche ElyFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
29.11Matthew Jackson23.08aFLBlanche ElyFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
30.11Diego Jones23.11aFLBoynton Beach CommunityPalm Beach Central ConferenceThu, Mar 29
31.11Kenje James23.13aFLFort LauderdaleBCAA North Central QualifierWed, Mar 21
32.11Mike Thomas23.19aFLOkeechobeeJensen Beach Falcon ClassicSat, Mar 31
33.11Elliott Policarpe23.20aFLFort LauderdaleFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
34.12Tyai Jackson23.24aFLJensen BeachJensen Beach Meet #1Tue, Feb 28
35.11Neil Morrison23.27aFLPembroke Pines CharterBCAA SOUTH QUALIFIERTue, Mar 20
11Matthew Birdens23.27aFLSouth ForkFHSAA 3A District 14 ChampionshipTue, Apr 17
37.9Antwuan Musgrove23.29awFLHallandale5th Annual Hallandale InvitationalSat, Mar 10
12Rico Pierre23.29aFLSouth ForkHoly Trinity Elite ClassicFri, Mar 30
39.11Jalen Alexander23.35aFLMiami Carol City Sr5th Annual Hallandale InvitationalSat, Mar 10
40.12Neely Cunningham23.36aFLBaysideFHSAA 3A District 13 ChampionshipWed, Apr 18
41.12Marcus Chambers23.37aFLHeritage (Palm Bay)FHSAA Class 3A Region 4 ChampionshipTue, Apr 24
42.11Aaron Brown23.42aFLMiami NorthwesternFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
43.11Gerald Williams23.45aFLHomestead SeniorVarela Viper Track and Field ClassicWed, Mar 28
44.12Rodney Williams23.48aFLDillardBCAA South Central QualifierWed, Mar 21
45.11Darius Tice23.50awFLMiami NorthwesternCity of Miramar InvitationalSat, Mar 31
46.12Fred Taylor23.53aFLPalm Beach LakesNorth Palm Beach ConferenceWed, Mar 28
47.11Raymond Attley23.54aFLMiami NorlandGMAC North QualifierThu, Mar 22
48.12Tyler King23.57aFLSebastian RiverFHSAA 3A District 13 ChampionshipWed, Apr 18
49.11Alfred Battle23.58aFLCardinal Gibbons5th Annual Hallandale InvitationalSat, Mar 10
50.11Richard Seraphin23.60aFLLake Worth CommunityPalm Beach Central ConferenceThu, Mar 29
51.12Devin Lakes23.62aFLPalm BayCape Coast Conference ChampionshipsThu, Apr 5
52.11Stephen Smiley23.65aFLStranahanFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
53.11Aundrae Allen23.66aFLMiami NorthwesternSam Burley Hall of Fame InvitationalFri, Mar 2
54.11Marcus McClain23.69aFLSouth ForkJupiter Quad MeetFri, Apr 13
55.11Lyle Messam23.70aFLPort St LucieSt Lucie County Track & Field ChampionshipThu, Mar 22
10Andre Deshon23.70aFLBelen Jesuit PrepJAF InvitationalThu, Apr 5
12Legend Dodd23.70aFLSouth ForkJupiter Quad MeetFri, Apr 13
58.9Cameron Cooper23.74aFLMiami NorlandFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
59.12Quandrell Ridley23.76aFLOkeechobeeFHSAA 3A District 14 ChampionshipTue, Apr 17
60.9Ritchie Robinson23.77aFLBlanche ElyBCAA North QualifierTue, Mar 20
61.12Loren Crutchfield23.81aFLOlympic HeightsFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
10Bryan Pierre23.81aFLFort LauderdaleFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
63.11Dikingson Juste23.84aFLPort St LucieJensen Beach Meet #1Tue, Feb 28
64.11Justin Campbell23.85aFLBlanche Ely5th Annual Hallandale InvitationalSat, Mar 10
12Charles McCall23.85aFLMiami Norland5th Annual Hallandale InvitationalSat, Mar 10
12Lonez Jean-Louis23.85aFLHeritage (Palm Bay)FHSAA 3A District 13 ChampionshipWed, Apr 18
67.12Kevin Fallwood23.86aFLMiami Carol City SrFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
68.9Devonte Gibson23.87aFLBoynton Beach CommunityPark Vista Meet #2Tue, Feb 28
69.12Chevanne Brunvert23.90aFLForest Hill CommunityPark Vista InvitationalFri, Mar 9
70.11Andre Carrion23.93aFLHomestead SeniorVarela Viper Track and Field ClassicWed, Mar 28
71.12Gregory Valentin23.94aFLMater AcademyBelen Tri MeetTue, Apr 10
72.12Trevor Sykes23.96aFLLake Worth CommunityFHSAA 3A District 14 ChampionshipTue, Apr 17
73.12Bryan Wilson24.02aFLSouth ForkHoly Trinity Elite ClassicFri, Mar 30
11Tyris Wooten24.02aFLHeritage (Palm Bay)Cape Coast Conference ChampionshipsThu, Apr 5
75.11D'Andre Watson24.03aFLPalm Beach LakesFHSAA 3A District 14 ChampionshipTue, Apr 17
76.11Lorenz Velasco24.05aFLSouth ForkMartin County InvitationalFri, Mar 9
11Tevin Cottle24.05aFLBoynton Beach CommunityFHSAA 3A District 14 ChampionshipTue, Apr 17
78.10Tim Spugnardi24.08aFLJensen BeachMartin County InvitationalFri, Mar 9
79.12Mikel Carter24.11aFLJensen BeachMartin County InvitationalFri, Mar 9
12Dmarche Henderson24.11aFLHeritage (Palm Bay)Cape Coast Conference ChampionshipsThu, Apr 5
81.12Lance Lily24.12aFLForest Hill CommunityFHSAA 3A District 14 ChampionshipTue, Apr 17
82.10Imani Short24.13awFLMiami NorlandCity of Miramar InvitationalSat, Mar 31
83.9Antonio Cotton24.15aFLMiami CentralSam Burley Hall of Fame InvitationalFri, Mar 2
11Michael Anderson24.15aFLHialeah Miami LakesFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
85.11J Braswell24.16aFLLake Worth CommunityPalm Beach Central ConferenceThu, Mar 29
86.11Ryan Murphy24.19aFLBelen Jesuit PrepBelen Tri MeetTue, Apr 10
87.11Lazarus Waldon24.21aFLHialeah Miami LakesGMAC North QualifierThu, Mar 22
88.12Nathan Orfanedes24.27aFLArchbishop McCarthyArchbishop McArthy Home MeetTue, Mar 27
12Brandon Barr24.27aFLPalm Beach LakesNorth Palm Beach ConferenceWed, Mar 28
90.11Marquist Hudge24.28aFLMiami CentralFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
91.12Gary Ziegler24.29aFLMiami NorthwesternFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
92.10Isaiah McFadden24.30aFLPort St LucieFHSAA 3A District 14 ChampionshipTue, Apr 17
93.12Pouchi Michel24.31aFLMiami CentralLouie Bing Classic ChampionshipSat, Feb 25
94.10Dallas Jones24.32awFLHallandaleBCAA SOUTH QUALIFIERTue, Mar 20
11Leo Washington24.32aFLHollywood HillsFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
96.12Jeffrey Medina24.33aFLMater AcademyLouie Bing Classic ChampionshipSat, Feb 25
10Fiteau Pinchinat24.33aFLMiami NorthwesternFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
98.12Vincent Campbell24.34aFLBlanche ElyBCAA North QualifierTue, Mar 20
11Kerolin Francois24.34aFLForest Hill CommunityPalm Beach Central ConferenceThu, Mar 29
12Dominic Forrester24.34aFLStranahanFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
101.10Roschelle Thomas24.40aFLOkeechobeeHoly Trinity Inviational Fri, Mar 2
102.11Austin Blazs24.41aFLCardinal GibbonsBCAA North Central QualifierWed, Mar 21
9Winston Jackson24.41aFLCardinal GibbonsFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
104.11Javier Alarcon24.43aFLHialeah Miami LakesGMAC North QualifierThu, Mar 22
105.10Amir Thomas24.44aFLArchbishop McCarthyFHSAA 3A District 15 ChampionshipSat, Apr 21
106.8Jaelyn Faulk24.50aFLMater AcademyCrusader InvitationalSat, Mar 10
107.9Malik Visille24.51aFLMiami CentralLouie Bing Classic ChampionshipSat, Feb 25
108.12Jeffrey Valdez24.53aFLMater AcademyFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
109.9Lenwood Joyner24.54aFLMiami CentralFHSAA 3A District 16 ChampionshipTue, Apr 17
110.12Josh Schrack24.57aFLEau GallieCape Coast Conference ChampionshipsThu, Apr 5

View Next Page -> (Total stats: 211)
 
Get your free Coach Account

Only coaches need an account to manage their team and register for meets. Everyone else can browse the stats without an account.


Are you a coach? Sign Up and start saving time.

All coach accounts are completely free.
Site Supporters gain extra features, such as team photos and advanced meet hosting features.