Athletic.net Team Results Management

Women's Region 1 200 Meters

   Turn Highlighter On 
Report Filters
Standard - 339 Straight Relay Splits Wheelchair Ambulatory 
Record types Grade

Measurement
Help
1.12DerRenae Freeman24.38aFLWest OrangeMetro Conference FinalsThu, Mar 22
2.10Kristina Knott24.61aFLColonialFHSAA Class 4A State ChampionshipSat, May 5
3.9Teahna Daniels24.80awFLDr PhillipsUNF Spring Break InvitationalFri, Mar 2
4.11Sandra Akachukwa24.88aFLFreedom (Orlando)FHSAA Class 4A State ChampionshipSat, May 5
5.11Glenda Phillip24.98aFLWest OrangeFHSAA 4A District 3 ChampionshipFri, Apr 20
6.11Justice Donald25.22aFLBooneFHSAA Class 4A State ChampionshipSat, May 5
7.12Alicia Stephens25.40aFLOcoeeFHSAA 4A District 3 ChampionshipFri, Apr 20
8.10Dasha Arnold25.45aFLFirst CoastChandra Cheeseborough InvitationalSat, Apr 7
9.12Nicole Poole25.52awFLLake BrantleyLake Brantley InvitationalSat, Mar 3
10.12DaKesha Jackson25.53aFLSanford SeminoleSeminole Athletic Conference FinalsThu, Apr 12
11.10Sherline Valentine25.70aFLEast RiverFHSAA Class 4A Region 1 ChampionshipThu, Apr 26
12.10Katurah Smith25.72aFLColonialGolden South ClassicSat, May 26
13.12Rayeish Lowe Chin25.76aFLApopkaLake Brantley Dev Meet #4Tue, Mar 13
11Shanice Mccoy25.76aFLWekivaFHSAA 4A District 3 ChampionshipFri, Apr 20
15.12Terika Henry25.84aFLWest OrangeUSF/George M. Steinbrenner InvitationalSat, Mar 17
16.10Paris Mcgee25.93aFLLake BrantleySeminole Athletic Conference FinalsThu, Apr 12
17.12Elena Ainsley26.05aFLLake BrantleyBob Hayes InvitationalSat, Mar 17
18.10Princess Alana Bell26.07aFLWest OrangeFHSAA 4A District 3 ChampionshipFri, Apr 20
19.12Alyssa Younker26.09aFLHagertyDeltona InvitationalFri, Mar 16
20.10Courtney Blanden26.11aFLLake MaryLake Mary Rams InvitationalSat, Mar 31
21.11Brya Greene26.17aFLColonialBrian Jaeger Elite ClassicSat, Apr 14
10Tricia Davis26.17aFLGatewayFHSAA 4A District 4 ChampionshipThu, Apr 19
23.9Lyric Schmalz26.19aFLColonialRoyal InvitationalFri, Mar 30
24.10Teresa Ehigou26.25aFLWinter ParkFHSAA 4A District 4 ChampionshipThu, Apr 19
25.12Shakeena Clark26.31aFLWekivaLake Brantley InvitationalSat, Mar 3
26.12Keisha Jackson26.32aFLSanford SeminoleEmbry-Riddle Spike's ClassicSat, Mar 24
27.10Lestly Brand26.35aFLWest OrangeMetro Fresh/Soph ChampionshipSat, Mar 17
28.9Christen Barney26.37aFLFlagler Palm CoastFive Star Conference ChampionshipFri, Mar 30
29.10Tineisha Mallory26.41aFLFirst CoastChandra Cheeseborough InvitationalSat, Apr 7
30.9Krista Colubiale26.49aFLSpruce CreekFive Star Conference ChampionshipFri, Mar 30
31.10Fendi Johnson26.50aFLViera (Melbourne)Cape Coast Conference ChampionshipsThu, Apr 5
32.11Tetisheri Menna26.59aFLHagertySeminole Athletic Conference FinalsThu, Apr 12
33.12Serenna Wells26.61awFLBuchholzLake Brantley InvitationalSat, Mar 3
12Courtney Johnson26.61aFLColonialFHSAA 4A District 4 ChampionshipThu, Apr 19
35.10Jasmine Ryles26.73aFLWinter ParkMetro Conference FinalsThu, Mar 22
12Brianna Clark26.73aFLFreedom (Orlando)Lake Brantley Developmental Meet #5Wed, Mar 28
37.11Camille Capalles26.74aFLFreedom (Orlando)FHSAA 4A District 4 ChampionshipThu, Apr 19
38.9Kristina Harris26.75aFLSpruce CreekFive Star Conference ChampionshipFri, Mar 30
39.11Jacoy Hutto26.76aFLWekivaLake Brantley Dev Meet #4Tue, Mar 13
40.10Amari Hollins26.78aFLFlagler Palm CoastFHSAA 4A District 1 ChampionshipWed, Apr 18
41.9Crystal Odoh26.80aFLLake BrantleySeminole Athletic Conference FinalsThu, Apr 12
42.12Keara McKnight26.92aFLWekivaLake Brantley OpenSat, Feb 25
43.12Shani Cox26.97aFLWekivaBrian Jaeger Elite ClassicSat, Apr 14
44.11Timesha Jackson27.10aFLFreedom (Orlando)Disney's Track and Field ShowcaseSat, Mar 17
45.11Lindsay Washington27.12aFLWinter ParkDisney's Track and Field ShowcaseSat, Mar 17
46.10Tania White27.13aFLWinter ParkWildcat OpenMon, Feb 20
10Jarae Bargaineer27.13aFLWekivaLake Brantley Dev Meet #4Tue, Mar 13
48.10Tahjaye Myers27.16aFLMandarinChandra Cheeseborough InvitationalSat, Apr 7
49.9Karlyvelle Ladouceur27.18aFLWinter ParkMetro Conference Prelims-EastWed, Mar 21
50.9Tiana Jones27.19aFLMandarinChandra Cheeseborough InvitationalSat, Apr 7
51.11Ashley Lewis27.22aFLOlympiaHarmony InvitationalSat, Mar 3
52.11Erin Graham27.24cFLDeLandDeland Quad MeetTue, Mar 13
53.10Kimberly Neismith27.28aFLDr PhillipsFHSAA 4A District 3 ChampionshipFri, Apr 20
54.9Najah Louis27.29aFLWest OrangeLake Mary Rams InvitationalSat, Mar 31
55.12Alyssa Bengala27.31aFLCypress CreekLake Highland Track and Field Elite ClassicSat, Mar 10
56.9Mikayla Mondy27.33aFLMandarinChandra Cheeseborough InvitationalSat, Apr 7
57.10Sydney Schilling27.36awFLHagertyLake Brantley InvitationalSat, Mar 3
9Ladeijah Williams27.36aFLFlagler Palm CoastFHSAA 4A District 1 ChampionshipWed, Apr 18
59.10Ashley Clerrobrun27.38aFLLake MaryLake Brantley Developmental Meet #5Wed, Mar 28
60.10Jazlynd Rollins27.39aFLBuchholzAlachua County ChampionshipWed, Mar 28
10Sarah Diloreto27.39aFLFlagler Palm CoastFHSAA 4A District 1 ChampionshipWed, Apr 18
62.10Chasity White27.40aFLApopkaMetro Fresh/Soph ChampionshipSat, Mar 17
63.10Dominique Mathis27.41aFLTimber CreekMetro Fresh/Soph ChampionshipSat, Mar 17
64.9Devonne Friday27.43aFLFlagler Palm CoastFive Star Conference Fresh/Soph Tue, Mar 27
65.12Brianna Gregory27.44cFLDeLandDeland Quad MeetTue, Mar 13
66.10Chantelle Rumph27.45aFLLake MaryLake Mary Rams InvitationalSat, Mar 31
10Tiombe James27.45aFLMandarinFHSAA 4A District 1 ChampionshipWed, Apr 18
68.11Megan Tse27.47aFLSpruce CreekEast Coast ClassicFri, Feb 24
10Shanaira Brown27.47aFLCypress CreekMetro Conference FinalsThu, Mar 22
70.11Tekenna King27.48aFLFirst CoastChandra Cheeseborough InvitationalSat, Apr 7
71.9Ebony Luster27.52aFLLake MaryBob Hayes InvitationalSat, Mar 17
72.9Jasmine Thomas27.53aFLSanford SeminoleSeminole Athletic Conference Freshman/Sophomore Wed, Apr 4
73.12Aiyanna Little27.55awFLOcoeeLake Brantley InvitationalSat, Mar 3
74.11Rachel Wofford27.61aFLSpruce CreekDeltona InvitationalFri, Mar 16
75.12Taylor Long27.65aFLLake BrantleyLake Brantley Dev Meet #4Tue, Mar 13
10Lisa Hicks27.65aFLOlympiaLake Mary Rams InvitationalSat, Mar 31
77.10Mikeia Pooler27.66aFLOrange City UniversityFive Star Conference Fresh/Soph Tue, Mar 27
78.10Lauren Perry27.67aFLMandarinFriday Knight InviteFri, Mar 16
79.10Symone Jernigan27.70aFLFreedom (Orlando)Lake Highland Track and Field Elite ClassicSat, Mar 10
80.10Tierra Williams27.75aFLFlagler Palm CoastFive Star Conference Fresh/Soph Tue, Mar 27
81.9Katherine Mboinwu27.76aFLTimber CreekMetro Conference Prelims-EastWed, Mar 21
82.11Madison Tucker27.78aFLOviedoTrinity Prep Developmental Meet #2Tue, Mar 27
83.9Nicole Palmer27.80aFLLake BrantleyLake Brantley Dev. Meet #2Wed, Feb 29
84.10Brittany Chambers27.82aFLApopkaLake Brantley InvitationalSat, Mar 3
85.11Jasmyne Anderson27.83aFLHagertySeminole Athletic Conference FinalsThu, Apr 12
86.10Lauren Buczynski27.84cFLOrange City UniversityDeltona Quad MeetTue, Mar 13
87.10Shaniah Irvin27.85aFLWekivaMetro Conference Prelims-WestWed, Mar 21
88.10Ellynez Martinez27.86aFLFreedom (Orlando)Metro Conference Prelims-EastWed, Mar 21
89.11Briana Tolbert27.89aFLSpruce CreekDeltona InvitationalFri, Mar 16
90.12Flore Septimus27.90aFLOcoeeLake Brantley Developmental Meet #5Wed, Mar 28
91.12Champaighna Horice27.91aFLApopkaLake Brantley InvitationalSat, Mar 3
92.10Lamicah Lindsey27.93aFLBuchholzAlachua County ChampionshipWed, Mar 28
93.9Jennifer Burns27.94cFLSpruce CreekDeland Quad MeetWed, Mar 7
10Vonshai Cosby27.94aFLOcoeeFHSAA 4A District 3 ChampionshipFri, Apr 20
95.12Laila Foster27.95aFLApopkaLake Brantley OpenSat, Feb 25
96.10Carly Jaskulski28.03aFLHagertyDeltona InvitationalFri, Mar 16
11Wilmire Joseph28.03aFLFreedom (Orlando)Disney's Track and Field ShowcaseSat, Mar 17
98.11Zakiya White28.04aFLOrange City UniversityFive Star Conference ChampionshipFri, Mar 30
99.10Alex Mastrobunno28.05aFLHagertySeminole Athletic Conference Freshman/Sophomore Wed, Apr 4
100.10Quiana Brown28.06aFLBuchholzAlachua County ChampionshipWed, Mar 28
101.10Cady McCue28.11aFLOviedoFHSAA 4A District 3 ChampionshipFri, Apr 20
102.9Amaris Daniels28.13aFLFirst CoastFHSAA 4A District 1 ChampionshipWed, Apr 18
103.9Zaynah Henry28.14aFLCypress CreekLake Brantley OpenSat, Feb 25
10Kassandra Bonilla28.14aFLLake MaryLake Brantley Developmental Meet #5Wed, Mar 28
105.10Cherish Pierre28.15aFLOviedoTrinity Prep Developmental Meet #2Tue, Mar 27
106.10Mia Sanders28.18aFLViera (Melbourne)Martin County InvitationalFri, Mar 9
107.11Mariah Bunk28.19aFLWekivaLake Brantley Dev. Meet #2Wed, Feb 29
10Viandra Jenkins28.19awFLEast RiverLake Brantley InvitationalSat, Mar 3
109.12Shamara Scruggs28.21aFLFletcherFHSAA 4A District 1 ChampionshipWed, Apr 18
110.10Bianca Krige28.22aFLLymanSeminole Athletic Conference Freshman/Sophomore Wed, Apr 4

View Next Page -> (Total stats: 339)
 
Get your free Coach Account

Only coaches need an account to manage their team and register for meets. Everyone else can browse the stats without an account.


Are you a coach? Sign Up and start saving time.

All coach accounts are completely free.
Site Supporters gain extra features, such as team photos and advanced meet hosting features.