Athletic.net Team Results Management

Women's Florida 4x800 Relay

   Turn Highlighter On 
Report Filters
Record types Grade

Measurement
Help
1.-Sarah Davis
Allison Spiegel
Jamie Heekin
Elizabeth Tucker
9:18.60aFLBishop KennyFHSAA 2A Track & Field ChampionshipsSat, May 1
2.-Kiara Dale
Crystal Wachob
Laporshia Gould
Daronisha Lott
9:23.48aFLPine ForestFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
3.-Lauren Houghteling
Akeeba Rose
Ebony Rose
Adriana Allen
9:24.17aFLDr. Michael M. KropFlorida RelaysFri, Apr 2
4.-Shelby Salimone
Jana Stolting
Elizabeth Santoro
Stefanie Kurgatt
9:27.01aFLMaclayFHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
5.-Sarah Spann
Rachel Petrik
Courtney Russo
Katie Russo
9:28.63aFLFort MyersFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
6.-Amelia Williams
Rebecca Chandler
Rachel Rice
Elizabeth Morris
9:29.09aFLThe BollesFHSAA 2A Track & Field ChampionshipsSat, May 1
7.-Tianeisha Bogan
Barbara Vilson
Stephany Valesco
Chenique McCall
9:30.26aFLSouth DadeFlorida RelaysFri, Apr 2
8.-Olivia Ortiz
Ashley Platt
Natalie Novak
Kristin Zarrella
9:33.67aFLLakewood RanchFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
9.-Emily Groenveld
Allison Ridenour
Dominique Kelly
Caroline Pauls
9:33.79aFLCalvary Christian (Ft. Lauderdale)FHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
10.-Julie Wollrath
Ali Cobb
Sarah Garrett
Kaili Corcoran
9:34.14aFLHoly Trinity EpiscopalFHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
11.-Vivian Grimes
Kia Heller-Spencer
Erika Fluehr
Kathryn Fluehr
9:34.92aFLCommunity SchoolFHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
12.-Jazmyne Branch
Jeronda Stringfield
Jasmine Sutton
Bria Upshur
9:35.81aFLWest FloridaFHSAA 2A Track & Field ChampionshipsSat, May 1
13.-Lateefah Dooling
Amanda Veve
Ashley McCormick
Rachelle Alexander
9:37.09aFLAmerican HeritageFHSAA 2A Track & Field ChampionshipsSat, May 1
14.-Ariel Allen
Tori Donaway
Jasmine Hall
Catherine White
9:37.11aFLForrestFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
15.-Isabella Cuervo
Lauren Archer
Christina Beecham
Nicole Carpio
9:39.42aFLRansom-EvergladesFHSAA 2A Region 4 ChampionshipsWed, Apr 21
16.-Olivia Fay
Katie Roussin
Monica Falgons
Stephanie Schappert
9:39.50aFLPope John Paul IIFHSAA 2A Track & Field ChampionshipsSat, May 1
17.-Courtney Filliben
Alessandra Valdes
Stephanie Padron
Victoria Villarnovo
9:40.41aFLOur Lady Of LourdesFSU RelaysSat, Mar 27
18.-Brianna Streeter
Yolanda Springer
Alexus Jacobs
Keisha Richburg
9:40.90aFLMiami NorthwesternFlorida RelaysFri, Apr 2
19.-Sanley Richemond
Sharnise Smith
Shelly Donna
Shanay Mayes
9:41.27aFLOak RidgeFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
20.-Tayler Johnson
Alyssa Younker
Amy Ankli
Shannon Dunne
9:41.85aFLHagertyFHSAA 4A District 2 ChampionshipWed, Apr 21
21.-Sarena Humphrey
Chante Chatman
Charlotte Hooper
Marla Collins
9:42.03aFLGainesvilleFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
22.-Brianna Forde
Shanaya Crandon
Ashlee Funderburk
Kala Funderburk
9:42.07aFLLakewoodFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
23.-Kelly Hensley
Tia-Rose Raymond
Stephanie Ball
Teena Pierre
9:42.86aFLLincoln Park AcademyFHSAA 2A Region 3 ChampionshipsWed, Apr 21
24.-Sarah deVaux
Jessica Niemiec
Iolani Scanlan
Holly Stanton
9:43.61aFLFort Walton BeachFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
25.-Gina Barbato
Katie Martin
Colleen Doherty
Amanda McWilliams
9:44.70aFLAcademy Of The Holy NamesFHSAA 2A Track & Field ChampionshipsSat, May 1
26.-Dana Roberson
Savannah Lacey
Danielle Turk
Ryley McCallum
9:44.93aFLOviedoFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
27.-Jaclyn White
Sasha Spalding
Kailey Genrich
Mikayla Bogulski
9:45.89aFLSpringsteadFHSAA 3A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 29
28.-Alison Hicks
Tifani Kerrison
Javonni Hampton
jazmyne Gilliam
9:46.74aFLJonesFHSAA 2A Track & Field ChampionshipsSat, May 1
29.-Shannon Meggs
Brooke Foley
Leah Chisolm
Erin Kocher
9:46.76aFLWhartonFHSAA 4A District 6 ChampionshipFri, Apr 23
30.-Ariel Grey
Fern Powell
Kelsey Sturman
Marissa Davis
9:47.37aFLWiregrass RanchFHSAA 3A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 29
31.-Kacy Smith
Maria Frank
Aja Curth
Katie Solis
9:47.64aFLEsteroFHSAA 2A Region 3 ChampionshipsWed, Apr 21
32.-Morgan Brown
Meghan Roberts
Shanna Breil
Kylee Skidmore
9:48.62aFLP.K. YongeFHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
33.-Taylor Russell
Holly Page
Jensen Swopes
Hayley Tomlinson
9:49.23aFLBishop MooreFHSAA 2A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 22
34.-Relay Team 9:49.25aFLBoyd AndersonBCAA ChampionshipsSat, Mar 20
35.-Kathy Harcourt
Jen Martin
Karah Riley
Gabriela Paisan
9:50.05aFLBarron CollierFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
36.-Renee Vaughns
Sarah Richter
Jessica Furst
Dana Cannon
9:51.26aFLWesley ChapelFHSAA 2A Region 3 ChampionshipsWed, Apr 21
37.-Alyssa Barron
Carrie Davis
Monica Scroggin
Priscilla Tarrau
9:51.27aFLGulliver PrepFHSAA 2A Region 4 ChampionshipsWed, Apr 21
38.-Relay Team 9:52.64aFLPine CrestWA InvitationalFri, Mar 26
39.-Alexandra Payne
Natalie Sesto
Giselle Suarez
Julia Daggett
9:53.41aFLSt Thomas AquinasFlorida RelaysFri, Apr 2
40.-Emily Ahrens
Hannah Keiler
Lauren Lapointe
Grace Thomas
9:53.89aFLVero Beach SeniorFHSAA 4A District 8 ChampionshipsFri, Apr 23
41.-Relay Team 9:55.32aFLDr PhillipsFlorida RelaysFri, Apr 2
42.-Marissa Chase
Kayla Miller
Anna Rich
Patricia Lewis
9:55.45aFLRiverview (Sarasota)FHSAA 4A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 29
43.-Miranda Stewart
Rebecca Eaves
Hannah Mora
Mallory White
9:55.69aFLLakeland ChristianFHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
44.-Zoey Volenec
Tori Ehrhart
Breanna McManus
Jocelyn Adona
9:56.29aFLSpruce CreekFHSAA 4A District 2 ChampionshipWed, Apr 21
45.-Kayla Greeson
Savannah Bradley
Shelby Davidson
Ashley Bunting
9:56.35aFLCocoa BeachFHSAA 2A Region 3 ChampionshipsWed, Apr 21
46.-Relay Team 9:56.62aFLFreedom (Tampa)Florida RelaysFri, Apr 2
47.-Abby McCool
Lauren Eschbach
Laura Nelson
Marsel Mosley
9:56.93aFLNiceville SeniorFSU RelaysSat, Mar 27
48.-Sarai Waters
Shayna Brock
Emily Hamas
Kassandra Harden
9:57.05aFLLake BrantleyFlorida RelaysFri, Apr 2
49.-Natalie Concepcion
Rachel Licea
Liliana Garvalosa
Lauren Gonzalez
9:57.32aFLJohn A Ferguson SeniorFHSAA 4A District 15 ChampionshipsThu, Apr 22
50.-Toni-Marie Brown
Allyson Smith
Danielle Hagins
Julia Schorner
9:57.33aFLFlagler Palm CoastFHSAA 4A District 1 ChampionshipsTue, Apr 20
51.-Kaitlin Rodriguez
Lauren Rodriguez
Ashley Laguna
Breanna Saunders
9:58.20aFLCreeksideFHSAA 3A District 3 ChampionshipsWed, Apr 21
52.-Relay Team 9:58.34aFLRobinsonFHSAA 2A District 9 ChampionshipsThu, Apr 15
53.-Sarah Schultz
Gabrielle Greenleaf
Alicia Konstantinovic
Katelyn Greenleaf
9:58.84aFLNorthside ChristianFHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
54.-Kierney Henderson
Ryann Fleck
Madison West
Kristi Maconi
9:59.92aFLFleming IslandFHSAA 4A District 1 ChampionshipsTue, Apr 20
55.-Liz Mottle
Sky Morison
Brandi Hatzenbuhler
Mollie Hibbard
10:00.09aFLSatelliteFHSAA 2A Region 3 ChampionshipsWed, Apr 21
56.-Jessica Brantley
Anne-Marie Blaney
Shana Zajkowski
Catherine Blaney
10:00.27aFLBelleviewFHSAA 3A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 29
57.-Jascity Hutchison
Morgan Koch
Danielle Oster
Laurel Brennan
10:01.11aFLPark Vista CommunityFHSAA 4A District 9 ChampionshipsThu, Apr 22
58.-Leslie Blackshear
Christine Griggs
Chelsea Burns
Susannah Anderson
10:02.06aFLEpiscopal (Jacksonville)FHSAA 2A Region 1 ChampionshipsFri, Apr 23
59.-Relay Team 10:02.54aFLVanguardFHSAA 3A District 5 ChampionshipsThu, Apr 22
60.-Lindsey Sullivan
Mary Kate Ponder
Olivia Martins
Theresa Duncan
10:02.58aFLMandarinFHSAA 4A District 1 ChampionshipsTue, Apr 20
61.-Fallon Mayer
Ashlyn Straughan
Paula Lodge
Danielle Scaffidi
10:03.02aFLNorth PortFHSAA 4A District 7 ChampionshipsThu, Apr 22
62.-Monique Starke
Dieldra Clark
Danielle Robinson-Pierre
Teadra Jones
10:03.10aFLBooker T. Washington (Pensacola)FHSAA 3A District 1 ChampionshipsWed, Apr 21
63.-Michaela Kennedy
Caroline Gibson
Katherine Ralston
Julia Rodriguez
10:03.11aFLH B PlantFHSAA 4A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 29
64.-Michelle Howell
Michelle Olivarez
Jillian Collins
Christine Domnique
10:03.94aFLRoyal Palm BeachFHSAA 4A District 9 ChampionshipsThu, Apr 22
65.-Tifara Clark
Allison Murray
Sidney Earp
Marissa Sheals
10:04.06aFLFlorida State University/Florida HighFHSAA 2A Region 1 ChampionshipsFri, Apr 23
66.-Ursalina Aguilar
Marsha Ariol
Jessica Curran
Michelle Diez
10:04.07aFLArchbishop McCarthyFHSAA 2A Region 4 ChampionshipsWed, Apr 21
67.-Emily VanGelder
Brittney Olinger
Kate Forsmark
Marissa Allegra
10:04.68aFLOak HallFHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
68.-Relay Team 10:04.88aFLWinter ParkDisneyworld HS Track & Field ShowcaseSat, Mar 13
69.-Kathryn Massengill
Angelica Price
Amita Dhillon
Jessie Greathouse
10:05.18aFLBerkeley PrepFHSAA 2A District 9 ChampionshipsThu, Apr 15
70.-Veronica Stookey
Ashlyn Stadtlander
Katelyn Stadtlander
Anaya Reid
10:05.22aFLSt CloudFHSAA 3A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 29
71.-Shanice Suarez
Immaculate Morno
Sabrina Stern
Sydney Harris
10:05.43aFLFlanaganFHSAA 4A District 12 ChampionshipsThu, Apr 22
72.-Abrea Johnson
Emily Kaelin
Laura Nelson
Joy Waitman
10:05.50aFLMiltonFHSAA 3A District 1 ChampionshipsWed, Apr 21
73.-Haley Wagner
Katie Rispone
Cassidy Anderson
Bethany Chestnut
10:06.51aFLBakerFHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
74.-Chelsea Connor
Brittany Connor
Kylie Koral
Samantha Travis
10:07.26aFLHarmonyFHSAA 3A District 6 ChampionshipsWed, Apr 21
75.-Katie Lyerly
Kelsey Coon
Savannah Wofford
Mallory Bane
10:07.83aFLSt Johns Country DayFHSAA 1A Track & Field ChampionshipsFri, Apr 30
76.-Kendall Andrews
Kelley Bahn
Jodie McGuff
Lily Williams
10:07.95aFLLawton ChilesFlorida RelaysFri, Apr 2
77.-Mercedes Williams
Adonreke Ilegebe
Kelly Sanford
Kennedy Brown
10:08.09aFLSanford SeminoleFHSAA 4A District 2 ChampionshipWed, Apr 21
78.-Kimberly Wedderburn
Jerrica Armstrong
Tiffany Mcleary
Rose Chery
10:08.57aFLMiami NorlandFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
79.-Lauren Nygren
Mary Ann Brown
Haley Mckissack
Marilyn Guevaro
10:08.71aFLOrange ParkFHSAA 4A District 1 ChampionshipsTue, Apr 20
80.-Relay Team 10:09.81aFLKings AcademyFHSAA 1A Region 4 ChampionshipsThu, Apr 22
81.-Relay Team 10:10.21aFLSouth Florida HEATFHSAA 1A Region 4 ChampionshipsThu, Apr 22
82.-Currie Dickerson
Faith Lewis
Cristina Corzine
Erika Kolakowski
10:10.75aFLPlant CityFHSAA 3A District 9 ChampionshipsFri, Apr 23
83.-Shakeena Clark
Ashley Duncan
Tia Sinclair
Jacoy Hutto
10:11.04aFLWekivaBob Hayes InvitationalSat, Mar 20
84.-Julie Holling
Nicloe Shaw
Kelsey Coty
Samantha Haddad
10:11.18aFLJensen BeachFHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
85.-Samantha Moody
Katherine Midgett
Alexandra Midgett
Kayla Vinson
10:11.29aFLRidgeviewFHSAA 3A District 3 ChampionshipsWed, Apr 21
86.-Monique Rowe
Gabby D'Angelo
Samantha Shreffler
Candice Patrick
10:11.55aFLCoral SpringsFHSAA 4A District 10 ChampionshipsThu, Apr 22
87.-Heather Snyder
Sandra Boyington
Kylie Fagan
Chloe Benoist
10:12.45aFLLecantoFHSAA 3A District 5 ChampionshipsThu, Apr 22
88.-Simone Williams
Petra Dornton
Danielle Lusk
Ali Broyles
10:12.52aFLRockledgeFHSAA 2A Region 3 ChampionshipsWed, Apr 21
89.-Jessica Prendergast
Allie Duncan
Casey O`neill
Aubrey Schonoff
10:12.65aFLLake Highland PrepFHSAA 2A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 22
90.-Emily Kolilas
Dayna Cline
Calyxs Schenecker
Mikala Hanson
10:12.91aFLKingFHSAA 3A District 9 ChampionshipsFri, Apr 23
91.-Kaitlyn O'Donnell
Victoria Kasprow
Sarah Kavana
Sandra Pratt
10:13.62aFLGaitherFHSAA 4A District 6 ChampionshipFri, Apr 23
92.-Camille Jackson
Rebekah Karadeema
Emily O'Shea
Anna Barber
10:13.66aFLProvidenceEagle InvitationalFri, Feb 26
93.-Martina Carreno
Micaela Del Alcazar
Kassandra Gonzalez
Valeria Paz
10:13.68aFLMiami SunsetFlorida RelaysFri, Apr 2
94.-Relay Team 10:15.01aFLNorth Fort MyersFlorida RelaysFri, Apr 2
95.-Haley Gethin
Maggie Kreuzkamp
Erin Gethin
Tiffany Trevino
10:15.84aFLViera (Melbourne)FHSAA 3A Track & Field ChampionshipsFri, May 7
96.-Relay Team 10:15.89aFLWestminster AcademyFHSAA 1A Region 4 ChampionshipsThu, Apr 22
97.-Relay Team 10:16.01aFLPlantationBCAA ChampionshipsSat, Mar 20
98.-Allison Richmond
Aryel Vulccin
Chloe Harper
Viviana Hugo
10:16.16aFLEvergladesFHSAA 4A District 12 ChampionshipsThu, Apr 22
99.-Audrey Carson
Alyssa Valdez
Rachel Flaws
Jessica Oram
10:17.11aFLPaceFHSAA 3A District 1 ChampionshipsWed, Apr 21
-Alexis Beaudoin
Katie Heller
Rachel Greer
Vanessa Valentine
10:17.11aFLMelbourneFHSAA 4A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 29
101.-Winter Davenport
Erica Boccumini
Megan Murphy
Emilie Flament
10:17.20aFLOlympiaFHSAA 4A District 3 ChampionshipFri, Apr 23
102.-Cierra Clark
Debra Santana
Mallory Simerville
Kristen Yokom
10:17.95aFLWinter SpringsFHSAA 4A District 2 ChampionshipWed, Apr 21
103.-Cassandra Gordon
Emily Delaney
Michelle Golonka
Abby Garner
10:18.85aFLLemon BayFHSAA 3A District 11 ChampionshipsThu, Apr 22
104.-Brook Webb
Amie Ethington
Kelsey Jones
Hannah Rigatti
10:19.27aFLPort CharlotteFHSAA 4A District 7 ChampionshipsThu, Apr 22
105.-Tyler Suitt
Victoria Kidder
Qyteshia Middlebrooks
Shelby Eyles
10:20.00aFLBoca CiegaFHSAA 3A District 10 ChampionshipsWed, Apr 21
106.-Relay Team 10:20.07aFLColonialFlorida RelaysFri, Apr 2
107.-Jennifer Pfeifler
Gina Bertelli
Kathleen Costers
Samantha Welsh
10:20.33aFLGulf BreezeFHSAA 3A District 1 ChampionshipsWed, Apr 21
108.-Brooke Ciciero
Amber Deschene
Rachel Zeron
Alicia Aldridge
10:21.12aFLEast LakeFHSAA 4A Region 2 ChampionshipsThu, Apr 29
109.-Brianna Collins
Natalie Watt
Katherine Dennis
Andrea Peterson
10:21.42aFLYuleeFHSAA 2A Region 1 ChampionshipsFri, Apr 23
110.-Christine Hartley
Megan Carter
Carolina Sermini
Stayca Lozano
10:21.64aFLEast RidgeFHSAA 4A District 3 ChampionshipFri, Apr 23

View Next Page -> (Total stats: 345)
 
Get your free Coach Account

Only coaches need an account to manage their team and register for meets. Everyone else can browse the stats without an account.


Are you a coach? Sign Up and start saving time.

All coach accounts are completely free.
Site Supporters gain extra features, such as team photos and advanced meet hosting features.