Men's Middle School 4x200 Relay

   Turn Highlighter On 
Report Filters
Record types Grade

Measurement
Help
1.-Gerald Lemmon
Conner Bell
Jude Schnellbach
Cameron Savage
89.80WAHouselAll League Boys MeetThu, May 10
2.-Aaron Chan
Santiago Gomez
Kellan Grant
Dmitriy Rogozlinikov
1:35.90ORFloyd LightWalt Morey @ Floyd LightThu, Apr 12
3.-Jayvonta Tolliver
Derrick Reedus
Bryce Ward
Chris Moone
1:36.32aOHPickerington LakeviewMiddle School State Track MeetSun, May 27
4.-J.D. Hill
Deante' Gibbons
J.C. Rudd
Kendrick Jordan
1:36.36aMOWaynesvilleCuba Middle School RelaysMon, Apr 30
5.-Relay Team 1:36.86aFLCrystal LakeBroward MSAA North RegionMon, Apr 2
6.-Preston Haire
Chris Osondu
Dylan Wilbanks
Kenny Johnson
1:36.87aTXMedlinMeet of ChampionsMon, Apr 9
7.-Relay Team 1:37.30aFLPompano BeachBroward MSAA North RegionMon, Apr 2
-Anthony Owens
Corey Pryor
David Kangara
Sam Williams
1:37.30MIParksideJackson Parkside vs. Eaton Rapids MSWed, May 2
9.-Relay Team 1:37.48aTXRobert T HillDallas Independent School District City ChampionshipThu, Apr 5
10.-Relay Team 1:37.99aFLArthur Robert Ashe, JrBroward MSAA North Central RegionTue, Apr 3
11.-Ilyaas Motley
Xavior Motley
Caleb Anthony
Vano Crabtree
1:38.22aOHCentervilleMiddle School State Track MeetSun, May 27
12.-Mike Montgomery
Howard Lankford
Davon Davies
Bryan Wyatt
1:38.25aOHWaggoner RoadMiddle School State Track MeetSun, May 27
13.-Relay Team 1:38.43aFLRamblewoodBroward MSAA North RegionMon, Apr 2
14.-Relay Team 1:38.73aFLWilliam DandyBroward MSAA North Central RegionTue, Apr 3
15.-Kevin Atchoe
Amani Kaegea
Alex Gonzalez
Yohan Plihon
1:38.90TXTidwellKeller RelaysThu, Mar 29
-Rene Cabrales
Tucker Clark
Tyler Miller
Qualynn Wells
1:38.90TXGene PikeZone 2Mon, Apr 2
17.-Jack Holt
Matthew Holloway
Habron Botts
Ryan Skees
1:39.00TXLake TravisHighland Lakes Middle School DistrictMon, Apr 2
18.-Michael Whalen
Ireece Speaks-Edge
Montre Brown
Jacey Degree
1:39.56aWACurtisOlympic League Jr High ChampionshipsTue, Jun 5
19.-Relay Team 1:39.59aFLDriftwoodBroward MSAA South Region Wed, Apr 11
20.-Reginald Hogan
Jevante Collins
Tredarious Williams
Linzer JaCeiry
1:39.60LAAndersonBelle Place Middle Cardinal RelaysWed, Mar 7
21.-Relay Team 1:39.61aFLSawgrass SpringsBroward MSAA North RegionMon, Apr 2
22.-Drew Casey
Sheldon Drake
Adam Haggitt
Jaylen Wiggins
1:39.68aMIScrippsOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, May 31
23.-Relay Team 1:39.72aTXJohn B. HoodDallas Independent School District City ChampionshipThu, Apr 5
24.-Simon Wang
Jordan Birdsall
Alex Zuver
Dallas Royer
1:39.9aOHSuperior (Montpelier)Edon Tri-meetMon, Apr 2
25.-DeAndre Sincere
Alex Smith
Maxx Whitney
Jaeger Skifstad
1:39.96aWACentral KitsapCKJH v. RTJHTue, May 8
26.-Relay Team 1:40.00aTXW. H. AtwellDallas Independent School District City ChampionshipThu, Apr 5
27.-Darion Minor
Rodney Higgins
Derry McGee
Connor Hudson
1:40.02aTXZundelowitzWF ISD City JH MeetMon, Apr 2
28.-Relay Team 1:40.07aTXH. W. LangDallas Independent School District City ChampionshipThu, Apr 5
29.-Relay Team 1:40.13aFLLauderdale LakesBroward MSAA North Central RegionTue, Apr 3
30.-Jacob Thaut
Kyler Ooley
Chandler Rainwater
Josh Robbins
1:40.14aWABallouSound Conference MeetTue, May 22
31.-Phillip Cook
Jared Butcher
David Harvey
Bobby Welch
1:40.29aOHMechanicsburgMiddle School State Track MeetSun, May 27
32.-Josh Pierce
Brandon Kitts
Ross Armeni
Kade Byland
1:40.32aOHSalemMiddle School State Track MeetSun, May 27
33.-Mike Fuller
Hunter Hamilton
Ben Hanson
Nick Papen
1:40.33aWAAylenSound Conference MeetTue, May 22
34.-Chad Allen
Mitch O\'Hara
Jarret Choat
Michael Nose
1:40.43aOHAvonMiddle School State Track MeetSun, May 27
35.-Relay Team 1:40.51aTXHouston (Amarillo)Amarillo Middle School City MeetThu, Apr 19
36.-Scylar Polk
Cole Harkrader
Dallas Justice
Wyatt Schenker
1:40.60MOHarrisonvilleKearney Jr. High InvitationalThu, Apr 26
37.-Dylan Liggett
Kyle Knowles
Zach Leonard
Tristen Sofranski
1:40.80MITraverse City EastEast Middle School vs West Middle SchoolThu, May 17
-Relay Team 1:40.80MISt. RegisCYO ChampionshipsSat, May 19
39.-Rahjee Byers
Vernon Davis
Rhochard Lawrence
Justice Crowbarker
1:40.84aMOHickman MillsYeokum Middle School InvitationalThu, Apr 5
40.-Relay Team 1:40.94aWAMill CreekKent-Tahoma Conference Meet FinalsWed, Jun 6
41.-Relay Team 1:40.95aFLWestgladesBroward MSAA North RegionMon, Apr 2
42.-Relay Team 1:40.97aFLGlades (Pembroke Pines)Broward MSAA South Region Wed, Apr 11
43.-Ian Ronan
Royce Montgomery
Erwann Basset
Ryan Johnson
1:41.04aMIDunckelOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, May 31
44.-Relay Team 1:41.08aTXBonham (Amarillo)Amarillo Middle School City MeetThu, Apr 19
45.-Relay Team 1:41.11aTXAustinAmarillo Middle School City MeetThu, Apr 19
46.-Troy Delgado
Marquis Gurske
Kristian Hernandez
Izaijha Byrd
1:41.16aWACedar HeightsOlympic League Jr High ChampionshipsTue, Jun 5
47.-Travone Roe
Jacob Dilyard
Alec Seel
Brendan Hagan
1:41.30MIOnstedOnsted vs. BlissfieldWed, May 2
-Relay Team 1:41.30ILBeardstown2A SectionalsSat, May 12
49.-Cody Matthews
Blaze Rains
Cameron Benton
Derrick Dehaas
1:41.40ORHedrickMedford RelayFri, Apr 6
50.-Relay Team 1:41.45aTXBorgerAmarillo Relays March 23-24, 2012Fri, Mar 23
51.-Matt Hamm
Cade Galvan
Alex Matalon
Zachary Wander
1:41.46aTXSan Antonio ChristianSACS Meet #3Thu, Mar 29
52.-Cole Stiles
Kordell Maestas
Jake Heeren
Michael Banaszac
1:41.60NESidneyGering Middle School RelaysSat, Apr 21
53.-Levinson Pena
Brandon Hall
Kris Sollano
Christopher Drum
1:41.63aWAMarcus WhitmanOlympic League Jr High ChampionshipsTue, Jun 5
54.-Tyler Tucker
Zach Avery
David Barnett
Alec Bennett
1:41.65aOHShawnee (Springfield)Middle School State Track MeetSun, May 27
55.-Tyree Gibbs
Andrew Davis
Devon Bazile
Jordan Worrall
1:41.83aMIPontiacOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, May 31
56.-Isaac Contreras
Diego Lopez
Christopher Salcido
Israel Varela
1:41.88aTXBowie (Amarillo)Amarillo Middle School City MeetThu, Apr 19
57.-Matthew Wells
Hunter Theofelis
Christian Vannoy
Dalton Stanley
1:41.90WAFerrucciStahl @ FerrucciThu, May 17
58.-Jacob Lewis
JaShar Turner
Darius Stone
Santonio Wright
1:41.91aMOPioneer RidgeYeokum Middle School InvitationalThu, Apr 5
-Relay Team 1:41.91aWAFairviewFairview JH @ Sedwick JHWed, May 23
60.-Relay Team 1:42.00MIGaylordGaylord dualTue, May 15
61.-Relay Team 1:42.04aFLNovaBroward MSAA South Central RegionMon, Apr 9
62.-Darrien Fleeks
Cordell Monroe
Aaron Clement
Dondre Bobo
1:42.07aTXKirby (Wichita Falls)Boomtown Middle School Boys RelaysThu, Mar 22
63.-Relay Team 1:42.13aTXAlex W. SpenceDallas Independent School District City ChampionshipThu, Apr 5
64.-Relay Team 1:42.14aOHCanton OakwoodFederal League ChampionshipSat, May 5
65.-Trevor Collins
Nathan Suhodolsky
Collin Nappi
Seth Gemienhardt
1:42.18aOHOlentangy LibertyWorthington InvitationalSat, May 5
66.-Joey Long
Jack McKenna
Adam Rabaut
Michael Towns
1:42.19aMIClifford SmartOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, May 31
67.-JacAnthony Childress
Carl Ghess
Jeremiah Owens
Tony Williams
1:42.20ILWashington (Springfield)Falcon InviteSat, May 5
68.-Julian Benevides
Sean Day
AJ Shaw
Michael Barbee
1:42.23aMIVan HoosenOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, May 31
69.-Relay Team 1:42.25aTXPlainview EstacadoAmarillo Relays March 23-24, 2012Fri, Mar 23
70.-Relay Team 1:42.27aTXPampaAmarillo Relays March 23-24, 2012Fri, Mar 23
71.-Relay Team 1:42.28aMISarah BanksOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, May 31
72.-Darren White
Fran Cardenas
C j Guerra
John Leija
1:42.30aTXVernonDistrict 6-3A MS MeetSat, Mar 31
-Relay Team 1:42.30aTXBoude StoreyDallas Independent School District City ChampionshipThu, Apr 5
-Tom Arrington
Noah Williams
Terrance Watkins
Darren Watkins
1:42.30MIShumateSoutheast Michigan Jr Hi Showcase MeetFri, May 11
75.-Andres Contreras
Daniel Tobias
Austin Lucero
Ethan Galan
1:42.35aTXHerefordAmarillo Relays March 23-24, 2012Fri, Mar 23
76.-Nolan Meekhof
Brock Bethke
Jake Sievers
Wyatt Little
1:42.37aMIJenisonRockford Boys MKO Middle School MeetWed, May 16
77.-Relay Team 1:42.40ILTurner2A SectionalsSat, May 12
-Hunter Buczkowski
Jack Kea
Damon Anderson
Kalebb Perry
1:42.40aMIWest Int. Mt. PleasantWest Oilers -vs- Midland NE -vs- JeffersonThu, May 17
-Relay Team 1:42.40aWAIllaheeFederal Way Middle Schools District MeetTue, Jun 5
80.-Brandon Orzame
David Nie
Aaron Lai
Robert Cummings
1:42.45aMIBoulan ParkOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, May 31
81.-Relay Team 1:42.50COWestviewFrank Stenson Memorial Track Meet 2012 Sat, Apr 28
82.-Relay Team 1:42.60LAJ.H. WilliamsAbbeville Jr Wildcat RelaysSat, Mar 24
-Bobby Creduer
Luke Hodsen
Ryan Nicholson
Mark Spellman
1:42.60TXDripping SpringsHighland Lakes Middle School DistrictMon, Apr 2
84.-Relay Team 1:42.64aFLParkway (Fort Lauderdale)Broward MSAA North Central RegionTue, Apr 3
85.-Relay Team 1:42.67aTXTravis (Amarillo)Amarillo Middle School City MeetThu, Apr 19
86.-Logan Blake
Bryant Jolma
Dacoda Crane
Caleb Hoffmann
1:42.69aORHigh DesertCentral Oregon Large School District ChampionshipSat, May 12
-Zach Davidson
Ruben Quintanilla
Tyler Ide
Josiah Arnold
1:42.69aWAGlacier ViewSound Conference MeetTue, May 22
88.-Bryce Boivert
Gerardo Chapa
Parker Hamlin
Canaan Clark-Bateman
1:42.70TXHill CountryHighland Lakes Middle School DistrictMon, Apr 2
-Kyle Adams
Luke Beeler
Daniel McQueen
Jacob Lowman
1:42.70ILWarsawWarsawTue, May 1
90.-Marco Rosario
Shaquielle Blevins
Jared Harper
Jake Hallberg
1:42.72aMIClarkstonOakland County 7th and 8th Grade Track MeetThu, May 31
91.-Decarlo Blackwell
Steven Billingsley
Dylan Bush
Omar Ibrahim
1:42.76aOHFinlandWorthington InvitationalSat, May 5
92.-Tristan Murphy
Correy Stewart
Foulon Sheppard
Chase Himmelspach
1:42.78aOHMaysvilleMiddle School State Track MeetSun, May 27
93.-Anson Rowley
Sean Terry
John Patrick
Peter Economo
1:43.00MIOxfordSashbaw versus OxfordThu, May 3
94.-Brandon Moore
Seth Taylor
Tytan Rumball
Emerson Lowe
1:43.06aOHPort ClintonMiddle School State Track MeetSun, May 27
95.-Jonathan DeDoes
Jacob Reese
Daniel Herrin
Brock Wright
1:43.15aTXPrince of Peace ChristianTAPS ChampionshipTue, Apr 24
96.-Kaden Russell
Malik Moore
Torge Klaassen
Andrew Brown
1:43.17aOHStanton (Hammondsville)Middle School State Track MeetSun, May 27
97.-Damion Lazarus
Seth Vincent
Tyler Duffrin
Colten Powell
1:43.19aMIHanover HortonRon Rayla InviteFri, May 11
98.-Garrett Womack
Luke Trevino
Justin Grigg
Andrew Petrucelli
1:43.20TXHudson BendHighland Lakes Middle School DistrictMon, Apr 2
-Patrick Bowan
John Lucero
Cole Kruse
Aetwan Ross-Jones
1:43.20aMORaymore-PeculiarYeokum Middle School InvitationalThu, Apr 5
-Travien Baker
Chadderick Kirkland
Harold McNeil
Xavier Bush
1:43.20FLJames A. Shanks2nd Annual Gadsden County MS InvitationalSat, Apr 21
101.-Isaiah Bailey
Nathaniel Hosey
Dakota McClain
Brad Studenmund
1:43.22aOHClear ForkMiddle School State Track MeetSun, May 27
102.-Kobe Burse
Anthony Mikesell
Spencer Stube
Tyler Trovinger
1:43.23aMIMona ShoresRockford Boys MKO Middle School MeetWed, May 16
103.-Danny Kim
Matt Vickery
Zach Metiva
Spencer Hulbert
1:43.30aMIJefferson (Midland)West Oilers -vs- Midland NE -vs- JeffersonThu, May 17
104.-Relay Team 1:43.38aWVStonewall JacksonKVT & FOA InvitationalWed, Mar 28
105.-Joey Palumbo
Ben Rhodes
Kenny Noll
Michael Donisi
1:43.54aOHSheridanMiddle School State Track MeetSun, May 27
106.-Josh Rubiano
Spencer Gamble
Andre Keels
Robert Agyekum
1:43.56aOHOlentangy OrangeWorthington InvitationalSat, May 5
107.-Logan Johnson
Ethan Bunker
Logan Redabaugh
Ryan Vomacka
1:43.58aCOTurnerNPLMS LEAGUE TRACK MEETFri, May 4
108.-Relay Team 1:43.60OHPickerington RidgeviewPickerington InvitationalSat, Apr 14
109.-Relay Team 1:43.66aFLMcnicolBroward MSAA South Region Wed, Apr 11
110.-David Chapelle
Tavion Carter
Reggie Hicks
Shawn Punch
1:43.70TXTrinity Christian Cedar HillTCS Junior High RelaysThu, Apr 5

View Next Page -> (Total stats: 1,203)
 
Get your free Coach Account

Only coaches need an account to manage their team and register for meets. Everyone else can browse the stats without an account.


Are you a coach? Sign Up and start saving time.

All coach accounts are completely free.
Site Supporters gain extra features, such as team photos and advanced meet hosting features.