District 4 Track & Field Top 10

 Turn Highlighter On 
Report Filters
Records/event Grade
Record types
Measurement
Help

Mens xshow...

100 Meters
1.11Jarred Gambrell11.04aPAAthens Area
2.11Josh Maloney11.06aPAMt Carmel Area
3.12Dan Riley11.14cPAAthens Area
12Justin Pellowski11.14cPAMt Carmel Area
5.10Jesse Dagutis11.23aPASayre Area
6.12Brandon Schuster11.24aPATowanda Area
7.11Ryan Moss11.34cPAWellsboro Area
8.12Akeem Calaman11.39aPATowanda Area
9.10Meyrick Lamb11.44cPAMt Carmel Area
10.-Bryan Hill11.46aPASouth Williamsport Area
200 Meters
1.11Jarred Gambrell22.49aPAAthens Area
2.11Josh Maloney22.64aPAMt Carmel Area
3.12Brandon Schuster22.82aPATowanda Area
4.12Dan Riley22.99aPAAthens Area
5.12Caleb Getty23.06aPAWellsboro Area
6.10Jordan Dawsey23.12aPATowanda Area
7.10Meyrick Lamb23.34cPAMt Carmel Area
12Pat Riley23.34aPAAthens Area
9.11Ryan Moss23.38aPAWellsboro Area
10.10Jesse Dagutis23.44cPASayre Area
12Justin Pellowski23.44cPAMt Carmel Area
400 Meters
1.11Mike Wright50.11aPADanville
2.11Michael Wright51.13aPADanville
3.12Dan Riley51.18aPAAthens Area
4.11Matt Oldroyd51.58aPATroy Area
5.10Jordan Dawsey51.61aPATowanda Area
6.11Josh Maloney51.64cPAMt Carmel Area
7.11Marcus Oldroyd52.12aPATroy Area
8.12Brandon Schuster52.18aPATowanda Area
9.11Scott Beeman52.72aPASayre Area
10.12Justin Latorre52.74cPAMt Carmel Area
800 Meters
1.11Matt Oldroyd1:56.27aPATroy Area
2.11Jake Balchikonis1:59.45aPANortheast Bradford
11Jacob Balchikonis1:59.45aPANortheast Bradford
4.11Greg Olenginski2:00.27aPALewisburg Area
5.11Donny Scatena2:01.08aPACentral Columbia
6.11Ryan Lopes2:02.53aPALewisburg Area
7.12Marty Davis2:02.59aPABloomsburg
8.10Jevin Tryon2:02.91aPAMilton Area
9.11Scott Beeman2:03.00aPASayre Area
10.9Clay Stoner2:03.72aPAMontoursville
1600 Meters
1.12Tyler Erhard4:22.31aPAEast Juniata
2.10Andrew Hess4:33.00aPACentral Columbia
3.12Chance Cook4:33.87aPATowanda Area
4.11Scott Beeman4:34.98aPASayre Area
5.12Jacob Shedden4:35.09aPANorth Penn (Blossburg)
6.12Chris Brandt4:35.74aPADanville
7.12Joel Christian4:36.52aPATowanda Area
8.11Blake Bunner4:37. 90aPACanton Area
9.10Mikael Hause4:38.00PAMt Carmel Area
10.11Kent Upham4:39.74aPANortheast Bradford
3200 Meters
1.12Jacob Shedden9:43.76aPANorth Penn (Blossburg)
2.12Joel Christian9:44.07aPATowanda Area
3.12Tyler Erhard9:55.81aPAEast Juniata
4.9Curt Jewett10:03.50aPANortheast Bradford
5.10Dan Isenberg10:14.20aPAWarrior Run Area
6.10Andrew Hess10:17.42aPACentral Columbia
7.11Kent Upham10:18.45aPANortheast Bradford
8.11Tim Sayre10:20.11aPAWellsboro Area
9.12Tyler Barnhart10:21.16aPADanville
10.11Stephan Tewksbury10:22.00aPAWyalusing Valley Senior
110m Hurdles - 39"
1.11Kyle Pane14.74aPAAthens Area
2.12Charles Franklin15.21aPABloomsburg
3.12Matt Ishman15.25aPAMilton Area
4.11Bradley Miner15.54aPAAthens Area
5.10Matt Moore15.75aPASouthern Columbia Area
6.12Ryan Bowersox15.79aPAMilton Area
7.12Robert Mitros16.15aPATowanda Area
8.12Brett Wood16.19aPANorth Penn (Blossburg)
9.11Zach Rager16.24aPALewisburg Area
10.12Dylan Miller16.40aPATowanda Area
300m Hurdles - 36"
1.12Charles Franklin40.34aPABloomsburg
2.12Brett Wood40.97aPANorth Penn (Blossburg)
3.12Ryan Bowersox41.61aPAMilton Area
4.12Pat Rodgers41.81aPAMontgomery Area
5.11Kyle Pane42.04aPAAthens Area
6.11Bradley Miner42.08aPAAthens Area
7.12Brock Long42.14cPAMt Carmel Area
8.12Lucas Evans42.24aPACanton Area
9.10Matt Moore42.37aPASouthern Columbia Area
10.12Dylan Miller42.62aPATowanda Area
4x100 Relay
1.-Shawn Geiser
Caleb Getty
Ryan Moss
Kyle Leber
43.19aPAWellsboro Area
2.-Kyle Pane
Pat Riley
Jarred Gambrell
Dan Riley
43.8670aPAAthens Area
3.-Tyler Hodge
Josh Maloney
Meyrick Lamb
Justin Pellowski
44.04cPAMt Carmel Area
4.-Akeem Calaman
Robert Mitros
Brandon Schuster
Jordan Dawsey
44.18aPATowanda Area
5.-John Santiago
Ezekiel Baez
Mark Baez
Domair Anderson
44.83aPAMilton Area
6.-Cody Haupt
Mike Neff
Josh Walker
Tim Williams
45.10aPAMontoursville
7.-Brett Rhone
Charles Franklin
Blake Rankin
Adam Naessig
45.21aPABloomsburg
8.-Blaine Johnson
Hiriam O'Connor
Christian Harvey
Sam Hunter
45.22aPAHughesville
9.-Greg Unrath
Lewis Adams
Darin Finnerty
Josh Folta
45.46aPAWyalusing Valley Senior
10.-Ryan Keiser
Brandon Harmon
Chris Roberts
Hunter Pugh
45.83aPACentral Columbia
4x400 Relay
1.-Relay Team3:27.83aPAMt Carmel Area
2.-Brad Baily
Billy Bruce
Marcus Oldroyd
Matt Oldroyd
3:31.33aPATroy Area
3.-Ben Kerlin
Charles Cole
Greg Olenginski
Luk Olenginski
3:32.89aPALewisburg Area
4.-Mike Wright
Tyler Barnhart
Matt McConnell
Dylan Friday
3:35.36aPADanville
5.-Jarred Gambrell
David Munn
Pat Riley
Dan Riley
3:35.55aPAAthens Area
6.-Jacob Kendall
Aaron Voelker
Scott Beeman
Jesse Dagutis
3:35.81aPASayre Area
7.-Ryan Moss
Rich Straniere
Ethan Callahahn
Mark Straniere
3:36.76aPAWellsboro Area
8.-Brian Layng
Eddie Larcom
Blake Bunner
Lucas Evans
3:37.33aPACanton Area
9.-Adam Naessig
Joe Gillespie-Hill
Marty Davis
Charles Franklin
3:38.90aPABloomsburg
10.-Dylan Phillips
Clay Stoner
Garrett Evans
Tim Williams
3:39.46aPAMontoursville
4x800 Relay
1.-Relay Team8:08.16aPADanville
2.-Ben Kerlin
Greg Olenginski
Robbie Murcek
Luk Olenginski
8:13.50aPALewisburg Area
3.-Dylan Lawrence
Chris Monahan
Mikael Hause
Justin Skavery
8:25.43aPAMt Carmel Area
4.-Billy Shoop
David Shoop
Brandon Talisesky
Kyle Myhre
8:29.17aPASouthern Columbia Area
5.-Kyle Robbins
Harley Drake
zack Despreaux
Matt Oldroyd
8:29.49aPATroy Area
6.-Chance Cook
Ryan Hotaling
Joel Christian
Jesse Olsen
8:32.50aPATowanda Area
7.-Jordan Jackson
Sam Rice
Tim Sayre
Mark Straniere
8:36.20aPAWellsboro Area
8.-Jacob Balchikonis
Kent Upham
Curt Jewett
Sam Williams
8:37.20PANortheast Bradford
9.-Alexander Shek
Mike Babakov
Jevin Tryon
Kenny Davis
8:40.21aPAMilton Area
10.-Adam Schaub
Travis Keister
William Klaus
Jacob Klaus
8:41.23aPAMidd - West
Shot Put - 12lb
1.12Clay McCarty55' 3.75PAAthens Area
2.11Mike Recla55' 2.00PABloomsburg
3.12Holden Wallace53' 2.75PADanville
4.12Shane Yeager48' 4.75PASouthern Columbia Area
5.12Chris Ferro47' 11.25PACentral Columbia
6.11Cody Chaffee47' 3.00PANortheast Bradford
7.12Brad Witcoskie47' 2.50PASouthern Columbia Area
8.12Aaron Lamphere46' 3.00PATowanda Area
9.12Blake Berresford45' 9.25PAMontoursville
10.12Tallis Roberts44' 8.00PACanton Area
Discus - 1.6kg
1.12Clay McCarty155' 10.00PAAthens Area
2.12Holden Wallace154' 8.00PADanville
3.11Mike Recla147' 1.00PABloomsburg
4.12Austin Tokarz143' 4.00PAMontoursville
5.12Chris Ferro142' 0.00PACentral Columbia
6.11Cody Chaffee138' 1.00PANortheast Bradford
7.12Jared Smith133' 5.00PALewisburg Area
8.12Shawn McCullum131' 7.00PAMt Carmel Area
9.9Tom Schetroma127' 6.00PASouthern Columbia Area
10.12Eric Godshall127' 0.00PATroy Area
Javelin - 800g
1.11Damon Yocum180' 5.00PAWarrior Run Area
2.11Rob Robbins173' 0.00PANortheast Bradford
3.12Nathan Thomson168' 2.00PATowanda Area
4.11Tim Baker166' 5.00PAMilton Area
5.12Nathan Thompson165' 3.00PATowanda Area
6.11Greg Pomarico163' 6.00PANorth Penn (Blossburg)
7.10Merle Moscarello163' 4.00PALewisburg Area
8.12Derrick Hauck161' 5.00PAMontgomery Area
9.12Pat Lasko161' 1.00PAAthens Area
12Cameron Day161' 1.00PAHughesville
High Jump
1.11Josh Beech6' 4.00PAWilliamson
2.12Caleb Getty6' 2.00PAWellsboro Area
11Rob Robbins6' 2.00PANortheast Bradford
12Patrick Smith6' 2.00PAWyalusing Valley Senior
11Tucker Allyn6' 2.00PAWyalusing Valley Senior
11Jacob Nance6' 2.00PANorth Penn (Blossburg)
7.11Scott Ryder6' 0.00PAMontgomery Area
12Andrew Koch6' 0.00PACentral Columbia
9.11Jake Townsend5' 10.00PASouthern Columbia Area
12David Munn5' 10.00PAAthens Area
12Pat Riley5' 10.00PAAthens Area
10Blake Rankin5' 10.00PABloomsburg
12Mike Rudy5' 10.00PADanville
11Ian Kanezo5' 10.00PAMt Carmel Area
9Austin Bunner5' 10.00PACanton Area
Pole Vault
1.12Dylan Miller15' 0.00PATowanda Area
2.12Brett Rhone14' 6.00PABloomsburg
12Robert Mitros14' 6.00PATowanda Area
4.12Dean Frutchey14' 0.00PATowanda Area
5.11Donny Scatena13' 6.00PACentral Columbia
12Chris Pfirman13' 6.00PAWarrior Run Area
12Colton Schools13' 6.00PAWyalusing Valley Senior
8.12Colt Coffman13' 3.00PAMontoursville
9.10Cam Cassels13' 0.00PALewisburg Area
11Brett Duell13' 0.00PASouthern Columbia Area
Long Jump
1.11Jarred Gambrell22' 8.75PAAthens Area
2.12Mike Bernett22' 1.50PAAthens Area
3.12Caleb Getty21' 8.75PAWellsboro Area
4.12Pat Rodgers21' 6.00PAMontgomery Area
5.12Pat Riley20' 10.50PAAthens Area
6.12Patrick Smith20' 4.50PAWyalusing Valley Senior
7.12Max Fedder20' 2.25PAMilton Area
8.11Dante Anskis20' 0.00PASouthern Columbia Area
9.10Tye Sheets19' 11.75PASouth Williamsport Area
10.11Lewis Adams19' 11.00PAWyalusing Valley Senior
Triple Jump
1.11Jarred Gambrell49' 2.25PAAthens Area
2.12Charles Franklin44' 10.00PABloomsburg
3.12Josh Folta43' 3.50PAWyalusing Valley Senior
4.12Dan Riley43' 0.00PAAthens Area
5.12Pat Riley42' 7.00PAAthens Area
6.12Patrick Smith41' 9.50PAWyalusing Valley Senior
7.12Max Fedder41' 8.50PAMilton Area
8.12Mike Bernett41' 1.75PAAthens Area
9.9Udoka Eze41' 1.25PALewisburg Area
10.12Chris Pfirman41' 1.00PAWarrior Run Area

Womens xshow...

100 Meters
1.10Taylor Acorn12.55a16PAWellsboro Area
2.12Monica Manney12.60aPASouthern Columbia Area
3.11Alexis Getty12.64a17PAWellsboro Area
4.11Cassandra Stone12.65aPACanton Area
5.10Cassidy Merrifield12.69aPAHughesville
10Rachel Brame12.69aPALewisburg Area
7.11Olivia Lopes12.79aPALewisburg Area
8.11Ines Antensteiner12.80aPALewisburg Area
9.9Laura Lockard12.89aPAAthens Area
10.11Morgan McCann13.07aPABloomsburg
200 Meters
1.11Ines Antensteiner25.84aPALewisburg Area
2.10Taylor Acorn25.89a16PAWellsboro Area
3.10Cassidy Merrifield26.37aPAHughesville
4.11Olivia Lopes26.49aPALewisburg Area
5.11Alexis Getty26.64c17PAWellsboro Area
6.9Laura Lockard26.86aPAAthens Area
7.11Alex Marple26.90a17PAWellsboro Area
8.11Samantha Zampetti27.22aPADanville
9.10Rachel Brame27.26aPALewisburg Area
10.11Morgan McCann27.32aPABloomsburg
400 Meters
1.10Lauren Ball59.43aPABloomsburg
2.10Taylor Acorn59.46a16PAWellsboro Area
3.12Danielle Lawler59.63aPAMt Carmel Area
4.9Laura Lockard60.60aPAAthens Area
5.10Raina Rogers60.80a15PAWellsboro Area
6.12Jenny Byerly61.11aPALewisburg Area
7.10Cassidy Merrifield61.21aPAHughesville
8.11Alexis Getty61.45a17PAWellsboro Area
9.12Samantha Ruane62.05aPACentral Columbia
10.11Hailey Stoner62.09aPAMontoursville
800 Meters
1.12Kalyn Fisher2:10.62aPALewisburg Area
2.12Cynthia Adams2:18.62aPASouthern Columbia Area
3.9Erika Huffman2:21.67aPAWyalusing Valley Senior
4.12Colleen Dempsey2:22.07aPANorth Penn (Blossburg)
5.12Hannah Harvey-Sampson2:22.84aPAAthens Area
6.9Genevieve Gerhard2:22.91aPALewisburg Area
7.12Julia Buffinton2:23.52aPALewisburg Area
8.11Hannah Robinson2:24.00PASayre Area
9.11Kelsey Williams2:24.37aPADanville
10.12Hannah Bowen2:25.60aPALewisburg Area
1600 Meters
1.12Kalyn Fisher4:59.96aPALewisburg Area
2.11Shannon Wright5:08.49aPALewisburg Area
3.12Hannah Bowen5:09.33aPALewisburg Area
4.11Susan Learn5:17.42aPANorth Penn (Blossburg)
5.11Hannah Robinson5:19.17aPASayre Area
6.11Megan Ashford5:23.84aPABloomsburg
7.12Sophie Weaver5:24.68a18PAWellsboro Area
8.9Hannah Merrifield5:25.69aPAHughesville
9.9Erika Huffman5:33.90aPAWyalusing Valley Senior
10.11Alex Middlebrook5:35.00PASayre Area
3200 Meters
1.10Alison Billas11:07.38aPADanville
2.11Susan Learn11:16.96aPANorth Penn (Blossburg)
3.11Shannon Wright11:34.40aPALewisburg Area
4.10Mallory Reed11:42.56aPAMilton Area
5.11Megan Ashford11:43.19aPABloomsburg
6.12Sophie Weaver11:48.78a17PAWellsboro Area
7.12Hannah Bowen11:52.20aPALewisburg Area
8.12Emily Knight11:52.87aPALewisburg Area
9.11Yelena Share11:55.72aPAMilton Area
10.10Rachel Magliane11:56.61aPADanville
100m Hurdles - 33"
1.11Sarah Hunter15.49aPAHughesville
2.12Hannah Jones15.50aPALewisburg Area
3.11Alex Marple15.88a17PAWellsboro Area
4.12Rachel Haupt15.92aPAMontoursville
5.11Moira Nester16.02aPAMilton Area
6.11Kaitlyn Faulkner16.12aPAWyalusing Valley Senior
7.11Brodie Ercole16.24aPALewisburg Area
8.12Margo Woodring16.34aPAAthens Area
9.12Jenna Carl16.48aPASouthern Columbia Area
10.12Deanne Griffin16.58aPALewisburg Area
300m Hurdles - 30"
1.12Rachel Haupt45.20aPAMontoursville
2.12Hannah Jones45.94aPALewisburg Area
3.12Regan Rogers47.87a17PAWellsboro Area
4.11Brodie Ercole47.98aPALewisburg Area
5.11Alex Marple48.20a17PAWellsboro Area
6.11Rachel Chulock48.52aPACentral Columbia
7.11Amber Chamberlain48.62aPATroy Area
8.11Moira Nester48.76aPAMilton Area
9.12Alexis Knorr49.46aPABloomsburg
10.10Bryana Clayton49.88aPAWarrior Run Area
4x100 Relay
1.-Relay Team49.03aPALewisburg Area
2.-Alexis Getty
Alex Marple
Kierra LaForge
Taylor Acorn
49.96aPAWellsboro Area
3.-Makenzie Stover
Rachel Moore
Bryana Clayton
Alexa Muffly
50.26aPAWarrior Run Area
4.-Relay Team50.73aPABloomsburg
5.-Stephanie Feldser
Callie Basile
Sarah Hunter
Cassidy Merrifield
51.06aPAHughesville
6.-Maggie Keiser
Mandy Metzger
Cailin Landis
Moira Nester
51.45aPAMilton Area
7.-Monica Manney
Tamara Bradley
Cassidy Wray
Lindsey Landis
51.76aPASouthern Columbia Area
8.-Samantha Ruane
Rachel Chulock
Trishita Barndt
Olivia Grazio
52.66aPACentral Columbia
9.-Maddy Moser
Kiersten Zerbe
Abbi Woll
Samantha Zampetti
52.72aPADanville
10.-Relay Team52.78aPAMt Carmel Area
4x400 Relay
1.-Relay Team3:54.90aPALewisburg Area
2.-Alexis Getty
Regan Rogers
Raina Rogers
Taylor Acorn
3:55.04aPAWellsboro Area
3.-Makenzie Stover
Rachel Moore
Bryana Clayton
Alexa Muffly
4:05.72aPAWarrior Run Area
4.-Danielle Lawler
Alyssa Butkiewicz
Brittney McAndrew
Samantha Bressi
4:06.20aPAMt Carmel Area
5.-Cynthia Adams
Megan Phillips
Rachael Scicchitano
Jenna Carl
4:15.98aPASouthern Columbia Area
6.-Moira Nester
Mandy Metzger
Karey Wolfe
Mel Hartley
4:16.11aPAMilton Area
7.-Hailey Stoner
Karen Schulte
Kate Colley
Rachel Haupt
4:16.31aPAMontoursville
8.-Carolyn Magahan
Monica Daugherty
Hannah Harvey-Sampson
Laura Lockard
4:17.50aPAAthens Area
9.-Jennifer Santo
Taylor Nedurian
Aneesa Golshan
Cassidy Merrifield
4:18.94aPAHughesville
10.-Luisa Shedden
Megan Yanchuk
Vannessa Benson
Amber Chamberlain
4:24.10aPATroy Area
4x800 Relay
1.-Relay Team9:19.47aPALewisburg Area
2.-Relay Team9:37.80aPASouthern Columbia Area
3.-Relay Team9:53.62aPADanville
4.-Jennifer Santo
Taylor Nedurian
Hannah Merrifield
Aneesa Golshan
9:55.30PAHughesville
5.-Yelena Share
Mallory Reed
Gabrielle Seibert
Mel Hartley
10:09.50PAMilton Area
6.-Kate Diltz
Megan Bien
Jessica Snyder
Danielle Blass
10:12.00PACentral Columbia
7.-Raina Rogers
Becky Chambers
Vicki Pearson
Sophie Weaver
10:14.00aPAWellsboro Area
8.-Colleen Dempsey
Evangeline Kajewski
Chelsea Moran
Susan Learn
10:16.00aPANorth Penn (Blossburg)
9.-Emily Patton
Ashley Whipple
Carolyn Magahan
Hannah Harvey-Sampson
10:19.52aPAAthens Area
10.-Becky Groover
Casey Norton
Vannessa Benson
Amber Chamberlain
10:22.10PATroy Area
Shot Put - 4kg
1.12Abbi Woll35' 10.50PADanville
2.11Kylee Sutton35' 0.00PATowanda Area
3.12Jenna Wargo34' 11.75PALewisburg Area
4.11Sara Williams34' 6.25PANew Covenant Academy
5.11Christine Mrozek34' 0.50PAMt Carmel Area
6.12Harley Straub33' 10.75PAEast Juniata
7.10Kelsey Carlsen33' 7.00PANortheast Bradford
8.11Clarissa Winter33' 1.00PAWarrior Run Area
9.11Chelsie Miller32' 5.50PAAthens Area
10.11Lisa Breuer32' 5.00PASayre Area
Discus - 1kg
1.12Jenna Wargo119' 5.00PALewisburg Area
2.11Kylee Sutton109' 5.50PATowanda Area
3.12Marisa Farronato106' 8.00PAMt Carmel Area
4.11Cassie Mace104' 10.00PAMt Carmel Area
5.11Shawnee Lutcher103' 8.00PAWarrior Run Area
6.12Sunset Smith101' 10.00PAAthens Area
7.10Sarah Wigg101' 6.00PAMontgomery Area
8.12Shelby Mathis100' 7.00PAWyalusing Valley Senior
9.11Clarissa Winter99' 10.00PAWarrior Run Area
10.10Rachel Dixon98' 0.00PALewisburg Area
Javelin - 600g
1.12Jenna Wargo141' 8.00PALewisburg Area
2.10Kelsey Carlsen136' 5.00PANortheast Bradford
3.-Tierney Pfirman135' 11.00PASouth Williamsport Area
4.12Allie Jones126' 9.00PAWarrior Run Area
5.12Jocelyn Schultz123' 10.00PABloomsburg
6.11Alexandra Oley120' 2.00PASouthern Columbia Area
7.10Heather Bolick119' 5.00PAMt Carmel Area
8.11Emily Gherghel116' 1.00PAMontgomery Area
9.12Michelle Bergquist112' 10.00PASayre Area
10.12Kristiana Winder110' 5.00PASouth Williamsport Area
High Jump
1.12Regan Rogers5' 7.0017PAWellsboro Area
2.11Cassandra Stone5' 2.00PACanton Area
3.12Chelsea Shearer5' 0.00PAMontoursville
4.11Danielle Bernini4' 10.50PAMt Carmel Area
5.12Kristin Keiser4' 10.00PAWarrior Run Area
12Amy Driskell4' 10.0017PAWellsboro Area
10Taylor Acorn4' 10.0016PAWellsboro Area
10Jessica Kopatz4' 10.00PAAthens Area
9.11Alexa Furek4' 9.00PAMontgomery Area
10Anna Schultz4' 9.00PAMontgomery Area
Pole Vault
1.12Elise Buffinton11' 9.00PALewisburg Area
2.10Virginia LaMacchia11' 6.00PACentral Columbia
3.12Kelsey Davis11' 3.00PACentral Columbia
4.10Alexa Muffly10' 3.00PAWarrior Run Area
5.12Charley Taft9' 6.0018PAWellsboro Area
6.12Alexis Knorr9' 3.00PABloomsburg
11Season Whitenight9' 3.00PABloomsburg
9Vicki Soltys9' 3.00PAMilton Area
11Miriam Cash9' 3.00PAMilton Area
10.10Kayla Hanley8' 9.00PASouthern Columbia Area
12Krissy Kline8' 9.00PAHughesville
Long Jump
1.10Lauren Ball18' 0.00PABloomsburg
2.12Makenzie Stover17' 10.75PAWarrior Run Area
3.12Casey Danowsky17' 4.50PALewisburg Area
4.11Alexis Getty17' 0.0017PAWellsboro Area
5.11Megan Yanchuk16' 11.50PATroy Area
6.11Lewissa Barndt16' 9.00PACentral Columbia
7.9Tayler Eshbach16' 7.00PAMontoursville
8.10Raina Rogers16' 3.7515PAWellsboro Area
9.12Cailin Landis16' 3.25PAMilton Area
10.10Montannah James16' 3.00PADanville
11Kaitlyn Faulkner16' 3.00PAWyalusing Valley Senior
Triple Jump
1.12Regan Rogers35' 9.7517PAWellsboro Area
2.11Ishani Ekule34' 5.50PADanville
3.10Dana Shearer33' 6.00PAHughesville
4.12Mariah Monahan33' 3.75PATowanda Area
5.12Amanda Merrill33' 2.50PASayre Area
6.12Kelsey Davis33' 2.00PACentral Columbia
7.10Ilea Franklin32' 11.00PABloomsburg
8.12Tamara Bradley32' 9.00PASouthern Columbia Area
9.12Rachel Shanley32' 7.00PACanton Area
10Sydney Howard32' 7.00PALewisburg Area
View Top 1 in These Events | View More Events
Log in to embed this report into your website
Get your free Coach Account

Only coaches need an account to manage their team and register for meets. Everyone else can browse the stats without an account.


Are you a coach? Sign Up and start saving time.

All coach accounts are completely free.
Site Supporters gain extra features, such as team photos and advanced meet hosting features.