4x100 RelayCompare top 10 |
| 1. | | Cameron Willey Sean Sieber Reggie Harris Mason Sali-orvald | 43.08 | WA | West Valley (Yakima) | May 20 | Big 9 4A District 6 Championships Day 2 @ Davis |
| | | Cameron Willey Sean Sieber Mason Sali-orvald Cody Allen | 43.08 | WA | West Valley (Yakima) | May 18 | Big 9 4A District 6 Championships Day 1 @ Eastmont |
| 3. | | Dillon Baker Tylis Shavers Drew Reyes Quincy Backes | 43.62 | WA | Eisenhower | May 18 | Big 9 4A District 6 Championships Day 1 @ Eastmont |
| 4. | | Jacob Andrew Nate Andaya Christian Mcdonnell Garrett Cheney | 43.78 | WA | Ellensburg | May 12 | CWAC District 5/6 Meet |
| 5. | | Joe Davis Nate Andaya Christian Mcdonnell Garrett Cheney | 43.79 | WA | Ellensburg | May 19 | 2A District 5/6/7 Regional Qualifier |
| 6. | | Andres Garcia Cameron Ditter Bryan Neill Jacob Weber | 43.85 | WA | Selah | May 04 | CWAC League - EV/Oth/Pro/Sel |
| 7. | | Nate Andaya Joe Davis Christian Mcdonnell Garrett Cheney | 44.08 | WA | Ellensburg | Apr 01 | Don Holder Relays |
| 8. | | Owen Stevenson Andrew Driver Wesley Gibb Devin Powers | 44.14 | WA | Kittitas | Apr 29 | Undeberg Invite |
| 9. | | Corby Lowry Logan Hamlin Skylar Gray Ryan Harle | 44.17 | WA | Prosser | May 04 | CWAC League - EV/Oth/Pro/Sel |
| | | Relay Team | 44.17 | WA | Kittitas | May 19 | 22B District 5/6 Championships |
4x400 RelayCompare top 10 |
| 1. | | Cameron Ditter Jacob Weber Gideon Bolton Brigham Cardon | 3:26.26 | WA | Selah | May 27 | WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet |
| 2. | | Wilber Perez Chris Grant Jonathan Perez Anthony Sanchez | 3:27.02 | WA | Toppenish | May 19 | 2A District 5/6/7 Regional Qualifier |
| 3. | | Nathon Maltos Griffey Sarmiento Xavier Estrada Uriel Diaz | 3:28.51 | WA | Sunnyside | May 20 | Big 9 4A District 6 Championships Day 2 @ Davis |
| 4. | | Tylis Shavers Drew Reyes Dillon Baker Quincy Backes | 3:28.94 | WA | Eisenhower | May 20 | Big 9 4A District 6 Championships Day 2 @ Davis |
| 5. | | Moise Cook Jesus Gonzalez Tylis Shavers Quincy Backes | 3:29.41 | WA | Eisenhower | May 11 | CBBN Inter-City Championships |
| 6. | | Tylis Shavers Moise Cook Ulyses Ayala Quincy Backes | 3:32.62 | WA | Eisenhower | Apr 29 | Shoreline Invitational (boys) |
| 7. | | Logan Hamlin Garrett Wheeler Matt Gibbons Skylar Gray | 3:33.31 | WA | Prosser | May 12 | CWAC District 5/6 Meet |
| 8. | | Relay Team | 3:33.64 | WA | Sunnyside | Apr 01 | Clay Lewis Invitational |
| 9. | | Quincy Backes Moise Cook Drew Reyes Dillon Baker | 3:34.44 | WA | Eisenhower | May 04 | CBBN #3: Davis, Eastmont, Moses Lake @ Eisenhower |
| 10. | | Logan Hamlin Logan Hatfield Ryan Harle Skylar Gray | 3:35.32 | WA | Prosser | Apr 13 | CWAC League-Eburg, GView,Sel,Pro |
4x800 RelayCompare top 10 |
| 1. | | Trysten Crawford Gideon Bolton Daniel Callahan Cody Salinas | 8:59.32 | WA | Selah | Mar 25 | Ramos Relays |
| 2. | | Jesus Gonzalez Jonathan Valenzuela Angel Cuevas Juan Valenzuela | 9:00.05 | WA | Eisenhower | Apr 22 | Blue Devil Legends Invite |
| 3. | | Wade Koerner Wesley Avila Ian Redfield Nate Mendoza | 9:08.86 | WA | Zillah | Mar 25 | Ramos Relays |
| 4. | | Shea Mattson Laron Love Christopher Urakawa Jared Storseth | 9:09.11 | WA | Selah | Mar 25 | Ramos Relays |
| 5. | | Jose Acosta Jacob Torres Max Wahl Tito Torres | 9:24.56 | WA | Prosser | Mar 25 | Ramos Relays |
| 6. | | Ray Sanchey Jaylen Lucei Alexis Galvan Carlos Gomez | 9:37.26 | WA | White Swan | Mar 25 | Ray Cockrum Relays |
| 7. | | Abel Troncoso Emmanuel Troncoso Andrew Olson Ethan Boisselle | 9:37.78 | WA | Zillah | Mar 25 | Ramos Relays |
| 8. | | Relay Team | 9:50.75 | WA | Granger | Mar 25 | Ramos Relays |
| 9. | | Oliver Piel Andy Bennett Jonah Goudy Noah Pastrana | 10:16.31 | WA | Yakama Nation Tribal | Mar 25 | Ramos Relays |
| 10. | | Vincent Ruiz William Zaikawsky Abelino Pena Damian Gutierrez | 10:41.00 | WA | Grandview | Mar 25 | Ramos Relays |
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]Compare top 10 |
| 1. | | Angel Cuevas Jesus Gonzalez Rogelio Mares Alfonso Cuevas | 10:52.47 | WA | Eisenhower | Apr 29 | Shoreline Invitational (boys) |
| 2. | | Angel Cuevas Tylis Shavers Moise Cook Alfonso Cuevas | 10:52.94 | WA | Eisenhower | Apr 15 | Pasco Invitational |
| 3. | | Jonathan Valenzuela Antonio Heredia Rogelio Mares Jesus Gonzalez | 11:23.09 | WA | Eisenhower | Apr 22 | Blue Devil Legends Invite |
| 4. | | Haiden Drury Jonathan Perez Anthony Sanchez Juan Lara | 11:26.92 | WA | Toppenish | Apr 01 | Don Holder Relays |
| 5. | | Carlos Soto-Ontiveros Jovanny Rivas Josue Martinez-Vences Fernando Anaya | 11:27.75 | WA | A.C. Davis | Apr 15 | Pasco Invitational |
| 6. | | Isaac Fillmore Steven Dray Trenten Vernon Quentin Rickey | 11:33.12 | WA | West Valley (Yakima) | Apr 15 | Pasco Invitational |
| 7. | | Christopher Urakawa Jared Storseth Trysten Crawford Shea Mattson | 11:43.73 | WA | Selah | Apr 15 | Pasco Invitational |
| 8. | | Gideon Bolton Cody Salinas Daniel Callahan Trysten Crawford | 11:50.18 | WA | Selah | Mar 25 | Ramos Relays |
| 9. | | Laron Love Jared Storseth Christopher Urakawa Shea Mattson | 11:55.57 | WA | Selah | Mar 25 | Ramos Relays |
| 10. | | Wade Koerner Wesley Avila Ian Redfield Nate Mendoza | 11:56.54 | WA | Zillah | Mar 25 | Ramos Relays |