Season:
2015 Indoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2005
2003
2002
2001
2000
Indoor
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
60 Meter Dash
1.
11
Jackson Ringle
7.86
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
2.
11
Ethan Soria
8.08
PR
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
400 Meters
1.
11
Jackson Ringle
57.53
PR
Mar 27
The Waters Meet
2.
10
Collin Feucht
59.08
Mar 27
The Waters Meet
3.
10
David Flynn
1:03.30
PR
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
4.
10
Nate Thomas
1:05.88
Mar 27
The Waters Meet
800 Meters
1.
10
Collin Feucht
2:22.37
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
2.
11
Erik Danner
2:30.27
Mar 27
The Waters Meet
1600 Meters
1.
11
Augustin Ramirez
5:47.78
PR
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
2.
12
Jonny Stutzman
6:02.30
Mar 27
The Waters Meet
3.
11
Danny Rabideau
6:06.74
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
3200 Meters
1.
11
Danny Rabideau
14:06.71
PR
Mar 27
The Waters Meet
60m Hurdles - 39"
1.
9
Jacob Tubbs
11.59
Mar 27
The Waters Meet
2.
10
Riley Stack
12.12
Mar 27
The Waters Meet
4x200 Relay -
1.
-
Relay Team
1:43.30
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
2.
-
Christian Borges
Ethan Soria
David Flynn
Khalil Sawyer
1:47.34
Mar 27
The Waters Meet
4x400 Relay
1.
-
Collin Feucht
David Flynn
Jackson Ringle
Dustin Sharp
4:00.26
Mar 27
The Waters Meet
2.
-
Relay Team
4:02.00
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
Shot Put - 12lb
1.
11
Rayshaun Manthey
39' 5
Mar 27
The Waters Meet
2.
10
Allan Klink
35' 1
Mar 27
The Waters Meet
3.
12
Dustin Wondra
30' 4
PR
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
High Jump
1.
10
Khalil Sawyer
5' 6
PR
Mar 27
The Waters Meet
Pole Vault
1.
10
Collin Feucht
8' 6
PR
Mar 27
The Waters Meet
Long Jump
1.
11
Michael Von Schledorn
18' 3
PR
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
2.
11
Dustin Sharp
18' 0
Mar 27
The Waters Meet
3.
10
Khalil Sawyer
16' 6.5
PR
Mar 19
UW-Oshkosh Boys Small School Invite
Triple Jump
1.
10
David Flynn
35' 8.5
Mar 27
The Waters Meet
Womens
60 Meter Dash
1.
10
Corissa Hacker
10.00
PR
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
2.
11
Nicole Nielson
10.18
PR
Mar 27
The Waters Meet
3.
11
Nicole Nielsen
10.28
PR
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
400 Meters
1.
12
Puneet Bajwa
1:09.26
PR
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
2.
10
Ally Hoffmann
1:10.82
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
3.
9
Hope Nelson
1:16.51
PR
Mar 27
The Waters Meet
800 Meters
1.
12
Puneet Bajwa
2:49.60
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
2.
9
Paige Bauer
2:57.85
Mar 27
The Waters Meet
1600 Meters
1.
9
Paige Bauer
6:43.00
Mar 27
The Waters Meet
2.
11
Alyssa Halverson
7:10.85
PR
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
3200 Meters
1.
9
Paige Bauer
14:25.67
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
60m Hurdles - 33"
1.
10
Natalie Geiger
11.12
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
2.
12
Layla Alberts
11.60
PR
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
4x200 Relay -
1.
-
Layla Alberts
Ally Hoffman
Hope Nelson
Natalie Geiger
2:05.26
Mar 27
The Waters Meet
2.
-
Relay Team
2:12.20
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
4x400 Relay
1.
-
Relay Team
4:45.30
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
Shot Put - 4kg
1.
10
Natalie Geiger
30' 8
Mar 27
The Waters Meet
2.
9
Angel Hohner
21' 10
PR
Mar 27
The Waters Meet
High Jump
1.
10
Ally Hoffmann
4' 0
Mar 27
The Waters Meet
Long Jump
1.
9
Hope Nelson
12' 5
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
2.
12
Puneet Bajwa
9' 2.5
PR
Mar 27
The Waters Meet
Triple Jump
1.
12
Layla Alberts
30' 2.75
PR
Mar 31
UW-Oshkosh Girls Small School Invite
*Recent improvement