Season:
2014 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2014
2013
2012
2011
2009
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Daunte Atkinson
10.89
(3.6)
PR
May 2
Twilight classic
2.
12
Kavika Fonua
10.94
PR
Apr 12
Grizzly Invite
3.
12
Diante Lora
11.26
PR
Apr 12
Grizzly Invite
4.
12
Colton Chadwick
11.49
(2.1)
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
5.
11
Jacob Winger
11.63
(3.3)
PR
May 2
Twilight classic
6.
10
Mace Kujec
11.69
Mar 25
Davis District Championships
7.
11
Broderic Hall
11.81
(.0)
Apr 18
Wildcat Invitational
8.
10
Christian Rivera-Nales
11.82
(3.7)
PR
May 2
Twilight classic
9.
11
Lucas Pectol
11.98
(-.6)
May 7
Region 1 Championships
10.
11
Korbin Markos
12.03
(-1.1)
Apr 26
Davis Invitational
11.
10
Connor McQuown
12.34
PR
Mar 25
Davis District Championships
12.
11
Chase Sexton
12.38
Mar 25
Davis District Championships
13.
11
Ben Jensen
12.40
PR
Mar 25
Davis District Championships
14.
11
Cameron Pingree
12.43
(-1.3)
May 7
Region 1 Championships
15.
12
Cayman Nielson
12.83
PR
Mar 25
Davis District Championships
16.
11
Wyatt Glover
13.52
Mar 25
Davis District Championships
17.
10
Michael Holloway
13.81
PR
Mar 25
Davis District Championships
18.
10
Braxton Miller
14.11
PR
Mar 25
Davis District Championships
19.
12
Bryson Flint
14.33
PR
Mar 25
Davis District Championships
20.
11
Andrew Benevides
14.98
PR
Mar 29
Copper Hills High Invitational
200 Meters
1.
11
Daunte Atkinson
22.45
(1.8)
Apr 26
Davis Invitational
2.
12
Kavika Fonua
22.72
(-.9)
PR
May 7
Region 1 Championships
3.
11
Colten Yardley
23.04
(-1.0)
PR
May 7
Region 1 Championships
4.
12
Colton Chadwick
23.24
PR
Apr 12
Grizzly Invite
5.
12
Diante Lora
23.30
PR
Apr 12
Grizzly Invite
6.
10
Mace Kujec
23.53
Mar 25
Davis District Championships
7.
11
Broderic Hall
23.88
Apr 12
Grizzly Invite
8.
11
Lucas Pectol
24.53
PR
Mar 25
Davis District Championships
9.
10
Connor McQuown
24.54
PR
Mar 25
Davis District Championships
10.
12
Will Haddick
24.73
PR
Mar 25
Davis District Championships
11.
10
Christian Rivera-Nales
24.79
(-.9)
PR
May 7
Region 1 Championships
12.
12
Cayman Nielson
26.52
PR
Mar 25
Davis District Championships
13.
12
Bryson Flint
29.92
PR
Mar 25
Davis District Championships
14.
12
Braiden Flint
30.56
(-1.0)
PR
May 7
Region 1 Championships
400 Meters
1.
11
Daunte Atkinson
49.95
May 2
Twilight classic
2.
9
Hunter Woodhall
51.27
May 17
UHSAA 5A State Championship
3.
11
Loren Burrell
53.48
Mar 29
Copper Hills High Invitational
4.
10
Christian Rivera-Nales
53.67
PR
May 7
Region 1 Championships
5.
12
Will Haddick
54.12
Apr 18
Wildcat Invitational
6.
10
Ben Lantz
54.16
May 2
Twilight classic
7.
10
Logan Mudrow
56.66
PR
Mar 25
Davis District Championships
8.
11
William Kirchner
57.99
PR
Mar 25
Davis District Championships
9.
11
Ben Jensen
58.44
PR
Mar 25
Davis District Championships
10.
10
Jared Seffker
59.35
PR
May 7
Region 1 Championships
800 Meters
1.
11
Ryan Andreasen
1:59.85
PR
May 2
Twilight classic
2.
11
Loren Burrell
2:04.39
PR
May 2
Twilight classic
3.
12
Cody Kelley
2:07.2h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
4.
12
Zachary Griffin
2:09.61
PR
May 2
Twilight classic
5.
9
Bryant Edgerton
2:11.7h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
6.
11
Carson Andreasen
2:12.87
Apr 18
Wildcat Invitational
7.
12
Brady Cook
2:20.95
PR
May 7
Region 1 Championships
8.
10
Zach Burrell
2:22.7h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
9.
11
Brayden Burrell
2:24.53
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
10.
10
William Cannon
2:24.54
PR
Mar 29
Copper Hills High Invitational
11.
10
Thomas Griffin
2:32.39
May 2
Twilight classic
1600 Meters
1.
12
Cody Kelley
4:37.00
PR
May 7
Region 1 Championships
2.
11
Ryan Andreasen
4:39.98
PR
May 7
Region 1 Championships
3.
9
Bryant Edgerton
4:40.49
May 7
Region 1 Championships
4.
11
Tyler Fessler
4:50.52
May 7
Region 1 Championships
5.
11
Carson Andreasen
4:55.3h
Apr 12
Grizzly Invite
6.
12
Jeff Reed
4:58.16
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
7.
12
Zachary Griffin
5:06.98
PR
Mar 25
Davis District Championships
8.
11
Tanner Robb
5:13.4h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
9.
10
Zach Burrell
5:25.09
May 2
Twilight classic
10.
11
Brayden Burrell
5:27.85
PR
May 2
Twilight classic
11.
11
Brandon Read
5:45.38
PR
Mar 25
Davis District Championships
12.
12
Nathan Poll
6:00.38
PR
May 7
Region 1 Championships
13.
10
Thomas Griffin
6:01.94
Mar 25
Davis District Championships
14.
10
Kurtis Lundell
6:02.47
PR
Mar 25
Davis District Championships
3200 Meters
1.
12
Cody Kelley
9:57.7h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
2.
9
Bryant Edgerton
10:06.8h
Apr 12
Grizzly Invite
3.
11
Ryan Andreasen
10:10.7h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
4.
11
Tyler Fessler
10:18.63
May 7
Region 1 Championships
5.
10
William Cannon
10:58.86
May 7
Region 1 Championships
6.
11
Tanner Robb
11:11.52
PR
May 7
Region 1 Championships
7.
12
Jeff Reed
11:24.66
PR
May 7
Region 1 Championships
8.
12
Zachary Griffin
12:19.87
PR
Mar 29
Copper Hills High Invitational
100m Hurdles - 36"
1.
12
Karson Nielson
15.06
(.8)
PR
Apr 26
Davis Invitational
2.
11
Colten Yardley
15.11
(.8)
PR
Apr 26
Davis Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
11
Colten Yardley
14.92
(.8)
May 17
UHSAA 5A State Championship
2.
12
Karson Nielson
15.06
(-1.3)
PR
May 7
Region 1 Championships
3.
12
Nicholas Merriman
15.80
(2.0)
PR
May 2
Twilight classic
4.
12
Blake Taurone
16.31
(1.9)
PR
May 2
Twilight classic
5.
11
Jacob Wakefield
16.46
(-.7)
May 7
Region 1 Championships
6.
12
Dalyn Welch
20.18
(-.4)
PR
May 7
Region 1 Championships
300m Hurdles - 36"
1.
11
Colten Yardley
38.51
May 7
Region 1 Championships
2.
12
Karson Nielson
39.95
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
3.
12
Blake Taurone
41.58
PR
May 7
Region 1 Championships
4.
11
Jacob Wakefield
43.50
May 7
Region 1 Championships
5.
12
Trent Hughes
44.37
PR
May 7
Region 1 Championships
6.
11
Carrick White
45.17
Mar 25
Davis District Championships
7.
11
Zach Daines
45.81
PR
May 7
Region 1 Championships
8.
12
Dalyn Welch
48.13
PR
Apr 12
Grizzly Invite
4x100 Relay
1.
-
Relay Team
42.97
Apr 26
Davis Invitational
4x200 Relay -
1.
-
Relay Team
1:38.7h
Apr 12
Grizzly Invite
4x400 Relay
1.
-
Relay Team
3:25.70
Apr 26
Davis Invitational
4x800 Relay
1.
-
Relay Team
9:17.6h
Apr 12
Grizzly Invite
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
-
Relay Team
3:46.34
Apr 26
Davis Invitational
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
-
Relay Team
3:38.8h
Apr 12
Grizzly Invite
Shot Put - 12lb
1.
12
Caden Call
53' 7.75
PR
May 7
Region 1 Championships
2.
12
Dallas Besaw
50' 8
PR
May 2
Twilight classic
3.
12
Braiden Tovey
48' 4.75
PR
May 17
UHSAA 5A State Championship
4.
12
Spencer Woodhall
46' 7.5
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
5.
11
Aamon Riley
45' 5.75
PR
May 7
Region 1 Championships
6.
12
Kavika Fonua
44' 11
Mar 25
Davis District Championships
7.
10
Joel Bolduc
44' 6
May 7
Region 1 Championships
8.
12
Jace Purser
43' 7.5
PR
May 2
Twilight classic
9.
10
Jacob Kealamakia
41' 10.25
May 7
Region 1 Championships
10.
10
Dalton Lyskowski
34' 6
PR
Mar 25
Davis District Championships
11.
11
Trace Hicken
33' 0
PR
Mar 25
Davis District Championships
12.
10
Jake Darling
32' 9
Mar 25
Davis District Championships
13.
10
Connor Kirkman
32' 5
Mar 25
Davis District Championships
14.
10
Nolan McNeely
23' 8
PR
Mar 25
Davis District Championships
Discus - 1.6kg
1.
12
Nicholas Merriman
146' 11
Apr 12
Grizzly Invite
2.
12
Braiden Tovey
146' 8
PR
Apr 12
Grizzly Invite
3.
12
Jace Purser
138' 7
PR
May 7
Region 1 Championships
4.
12
Spencer Woodhall
137' 4.5
PR
Mar 29
Copper Hills High Invitational
5.
12
Dallas Besaw
116' 11
PR
May 7
Region 1 Championships
6.
10
Jacob Kealamakia
103' 11
May 7
Region 1 Championships
7.
11
Aamon Riley
101' 0
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
8.
10
Joel Bolduc
83' 8
Mar 25
Davis District Championships
9.
10
Connor Kirkman
82' 10
Mar 25
Davis District Championships
10.
12
Hyrum Cook
52' 10
Mar 25
Davis District Championships
Javelin - 800g
1.
11
Mason Leishman
158' 8.75
May 17
UHSAA 5A State Championship
2.
11
Ben Jensen
144' 5
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
3.
12
Blake Taurone
125' 0
PR
Apr 12
Grizzly Invite
4.
11
Zack Stanger
116' 11
PR
May 7
Region 1 Championships
5.
11
Jacob Winger
116' 1
PR
May 2
Twilight classic
6.
11
Korbin Markos
115' 11
PR
May 7
Region 1 Championships
7.
11
Avin Checketts
94' 8
PR
Mar 25
Davis District Championships
8.
12
Diante Lora
86' 8
PR
Apr 12
Grizzly Invite
9.
10
Joshua Wabel
80' 7
PR
Mar 29
Copper Hills High Invitational
10.
12
Braiden Flint
78' 7
PR
May 7
Region 1 Championships
High Jump
1.
11
Mason Leishman
6' 3
PR
May 17
UHSAA 5A State Championship
2.
12
Karson Nielson
5' 11
PR
May 2
Twilight classic
3.
11
Carrick White
5' 9
PR
Apr 26
Davis Invitational
4.
12
Blake Taurone
5' 7
PR
Mar 25
Davis District Championships
Pole Vault
1.
12
Nicholas Merriman
13' 0
PR
May 2
Twilight classic
2.
12
Will Haddick
12' 6
PR
May 2
Twilight classic
3.
11
Zach Daines
10' 0
Apr 12
Grizzly Invite
4.
11
Avin Checketts
9' 0
PR
May 2
Twilight classic
Long Jump
1.
12
Nicholas Merriman
19' 9.5
(.0)
PR
May 2
Twilight classic
2.
12
Blake Taurone
18' 7.5
PR
Mar 29
Copper Hills High Invitational
3.
11
Carrick White
18' 6
May 7
Region 1 Championships
4.
12
Will Haddick
17' 11.5
PR
May 7
Region 1 Championships
Triple Jump
1.
12
Blake Taurone
40' 0.5
PR
Apr 12
Grizzly Invite
2.
11
Jacob Wakefield
38' 3
Apr 12
Grizzly Invite
3.
11
Ben Jensen
32' 7
PR
Apr 12
Grizzly Invite
Womens
100 Meters
1.
11
Jentry Skidmore
12.45
(2.0)
PR
May 2
Twilight classic
2.
10
Cidnee Davies
13.00
(1.4)
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
3.
10
Kesli Curtis
13.82
(1.7)
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
4.
11
Ariel Lantz
14.16
(3.6)
PR
May 2
Twilight classic
5.
11
Courtnee Bearnson
14.31
(3.6)
PR
May 2
Twilight classic
6.
11
Alyssa Perry
14.34
Mar 25
Davis District Championships
7.
12
Ashton O'Neil
14.47
(-1.7)
PR
May 7
Region 1 Championships
8.
11
RaCail Carter
14.49
PR
Mar 25
Davis District Championships
9.
12
Irene Polucci
14.53
(2.0)
PR
May 2
Twilight classic
10.
10
Kylie Peaslee
15.20
PR
Mar 25
Davis District Championships
11.
10
Abigayle Palmer
15.28
PR
Mar 25
Davis District Championships
12.
10
Arlyne Arteaga
15.41
Mar 25
Davis District Championships
13.
10
Kelsie Taylor
15.44
Mar 25
Davis District Championships
14.
10
Savannah Strickland
15.48
Mar 25
Davis District Championships
15.
11
Tiffany Thorpe
15.63
Mar 25
Davis District Championships
16.
12
Jenna Uusitalo
15.64
PR
Mar 25
Davis District Championships
17.
10
Nicole Kimber
15.87
PR
Mar 25
Davis District Championships
18.
10
Liz Wood
16.12
PR
Mar 25
Davis District Championships
19.
11
Morgan Breese
16.86
PR
Mar 25
Davis District Championships
200 Meters
1.
11
Jentry Skidmore
26.48
(-1.5)
May 2
Twilight classic
2.
12
Suzanne Robertson
27.26
(-.3)
PR
May 7
Region 1 Championships
3.
10
Kesli Curtis
29.20
(1.6)
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
4.
10
Arlyne Arteaga
29.22
(1.6)
Apr 18
Wildcat Invitational
5.
11
Ariel Lantz
29.27
(-.5)
PR
May 2
Twilight classic
6.
10
Kelsie Taylor
30.01
(-.3)
PR
May 7
Region 1 Championships
7.
11
Tiffany Thorpe
31.00
(-1.3)
PR
May 2
Twilight classic
8.
10
Savannah Strickland
31.49
Mar 25
Davis District Championships
9.
12
Irene Polucci
31.51
PR
Apr 12
Grizzly Invite
10.
10
Abigayle Palmer
31.56
PR
Mar 25
Davis District Championships
11.
12
Jenna Uusitalo
32.48
PR
Apr 12
Grizzly Invite
400 Meters
1.
12
Mallory Ashby
1:02.72
PR
Mar 25
Davis District Championships
2.
12
Katrina Dunlap
1:03.14
Mar 25
Davis District Championships
3.
10
Megan Page
1:06.11
PR
May 7
Region 1 Championships
4.
10
Brooklynn Nash
1:06.51
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
5.
10
Kelsie Taylor
1:08.75
PR
May 2
Twilight classic
6.
10
Amber Mechan
1:12.16
PR
May 2
Twilight classic
800 Meters
1.
11
Isabella Williams
2:17.78
PR
May 2
Twilight classic
2.
12
Sharlie Dimick
2:18.28
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
3.
12
Adriana McFarland
2:29.48
PR
May 7
Region 1 Championships
4.
11
Ashley Carter
2:46.06
PR
May 7
Region 1 Championships
5.
12
Suzanne Robertson
2:46.18
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
6.
11
Kayla Snyder
2:54.38
May 2
Twilight classic
7.
12
Becca Jacobsen
2:59.76
Apr 18
Wildcat Invitational
8.
10
Katelyn Egbert
3:00.8h
Apr 12
Grizzly Invite
9.
10
Jenna Huckaby
3:01.17
PR
Mar 29
Copper Hills High Invitational
10.
10
Amberlyn Lark
3:04.57
Mar 29
Copper Hills High Invitational
11.
11
Aimee Patterson
3:05.56
Mar 29
Copper Hills High Invitational
1600 Meters
1.
11
Isabella Williams
5:01.24
PR
May 7
Region 1 Championships
2.
12
Sharlie Dimick
5:08.58
PR
May 7
Region 1 Championships
3.
12
Adriana McFarland
5:42.57
PR
May 7
Region 1 Championships
4.
12
Maddy Neyts
5:51.15
PR
Mar 25
Davis District Championships
5.
10
Ashley Walker
5:55.03
PR
Mar 25
Davis District Championships
6.
10
Gabby Young
5:59.52
Mar 25
Davis District Championships
7.
12
Becca Jacobsen
6:06.96
PR
May 7
Region 1 Championships
8.
11
Renee Peterson
6:10.04
May 7
Region 1 Championships
9.
10
Myka Bouwhuis
6:28.60
PR
Mar 25
Davis District Championships
10.
11
Karissa Jacob
6:29.9h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
11.
11
Maddie Elwood
6:41.45
Mar 25
Davis District Championships
12.
10
Madison Wilcox
6:42.75
PR
Mar 25
Davis District Championships
13.
11
Ashley Carter
6:57.29
PR
Mar 25
Davis District Championships
14.
11
Aubrie Jacobsen
7:05.14
PR
Mar 25
Davis District Championships
15.
10
Carly Ferrin
7:07.18
PR
Mar 25
Davis District Championships
1 Mile
1.
11
Isabella Williams
4:58.84
PR
Apr 12
Arcadia Invitational Day 2
3200 Meters
1.
11
Isabella Williams
11:09.03
PR
May 7
Region 1 Championships
2.
12
Sharlie Dimick
11:24.66
PR
Mar 25
Davis District Championships
3.
12
Maddy Neyts
12:37.0h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
4.
10
Ashley Walker
13:07.07
PR
Mar 25
Davis District Championships
5.
10
Gabby Young
13:14.9h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
6.
11
Renee Peterson
13:52.65
May 7
Region 1 Championships
7.
12
Becca Jacobsen
14:16.16
Mar 25
Davis District Championships
8.
11
Karissa Jacob
14:35.35
PR
Mar 25
Davis District Championships
9.
11
Maddie Elwood
14:36.7h
PR
Apr 12
Grizzly Invite
10.
10
Madison Wilcox
14:41.71
PR
Mar 29
Copper Hills High Invitational
11.
11
Aubrie Jacobsen
15:26.26
PR
Mar 25
Davis District Championships
100m Hurdles - 33"
1.
10
Cidnee Davies
14.64
(.7)
PR
May 17
UHSAA 5A State Championship
2.
12
Suzanne Robertson
15.18
(.7)
PR
May 17
UHSAA 5A State Championship
3.
12
Emily Frei
17.80
(.0)
PR
Apr 26
Davis Invitational
4.
11
Raquel Smith
18.66
PR
Apr 12
Grizzly Invite
5.
10
Abigayle Palmer
19.90
(1.5)
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
300m Hurdles - 30"
1.
12
Suzanne Robertson
43.70
PR
May 17
UHSAA 5A State Championship
2.
12
Katrina Dunlap
49.05
PR
May 7
Region 1 Championships
3.
12
Emily Frei
52.32
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
4.
10
Abigayle Palmer
53.26
PR
May 2
Twilight classic
5.
10
Arlyne Arteaga
57.15
May 2
Twilight classic
6.
10
Jenna Huckaby
1:00.02
PR
May 2
Twilight classic
7.
12
Lauren Busby
1:01.50
Mar 25
Davis District Championships
4x100 Relay
1.
-
Relay Team
53.57
May 7
Region 1 Championships
4x200 Relay -
1.
-
Relay Team
2:02.7h
Apr 12
Grizzly Invite
4x400 Relay
1.
-
Relay Team
4:03.75
May 17
UHSAA 5A State Championship
4x800 Relay
1.
-
Relay Team
11:09.20
Apr 26
Davis Invitational
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
-
Relay Team
4:13.22
May 17
UHSAA 5A State Championship
Shot Put - 4kg
1.
11
Brenn Flint
37' 8.75
May 17
UHSAA 5A State Championship
2.
11
Shanna Thomas
27' 6.5
PR
Mar 25
Davis District Championships
3.
12
Suzanne Robertson
27' 1.25
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
4.
10
Jenna Huckaby
25' 7
PR
Apr 12
Grizzly Invite
5.
11
AiraMae Soliva
21' 7.75
PR
Mar 25
Davis District Championships
Discus - 1kg
1.
11
Brenn Flint
133' 11
May 17
UHSAA 5A State Championship
2.
11
Shanna Thomas
86' 10
Mar 25
Davis District Championships
3.
11
RaCail Carter
73' 6
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
4.
11
AiraMae Soliva
65' 2
PR
Mar 25
Davis District Championships
Javelin - 600g
1.
12
Emily Frei
88' 0
PR
May 7
Region 1 Championships
2.
11
RaCail Carter
75' 8
PR
May 2
Twilight classic
3.
11
Shanna Thomas
70' 1
Mar 25
Davis District Championships
4.
12
Suzanne Robertson
66' 3.25
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
5.
11
Brenn Flint
66' 1
Mar 25
Davis District Championships
6.
10
Nicole Kimber
64' 8
PR
May 7
Region 1 Championships
7.
11
AiraMae Soliva
59' 3
PR
Mar 25
Davis District Championships
8.
11
Morgan Breese
59' 0
PR
Mar 25
Davis District Championships
9.
12
Jenna Uusitalo
53' 9
PR
Apr 18
Wildcat Invitational
10.
11
Kayla Snyder
51' 8
PR
Apr 12
Grizzly Invite
11.
11
Ashley Carter
50' 10
PR
Mar 25
Davis District Championships
High Jump
1.
10
Cidnee Davies
5' 1
PR
Mar 25
Davis District Championships
2.
12
Suzanne Robertson
5' 0.25
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
3.
11
Raquel Smith
4' 7
PR
Mar 25
Davis District Championships
4.
12
Katrina Dunlap
4' 0
PR
Apr 12
Grizzly Invite
Pole Vault
1.
12
Mallory Ashby
9' 9
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
2.
10
Cidnee Davies
9' 0
PR
May 2
Twilight classic
3.
12
Lauren Busby
8' 0
PR
May 17
UHSAA 5A State Championship
4.
12
Becca Jacobsen
7' 6
PR
Apr 12
Grizzly Invite
5.
10
Liz Wood
6' 6
May 2
Twilight classic
6.
10
Megan Page
6' 0
PR
May 2
Twilight classic
Long Jump
1.
11
Jentry Skidmore
17' 7
Apr 18
Wildcat Invitational
2.
10
Cidnee Davies
17' 5
May 7
Region 1 Championships
3.
12
Suzanne Robertson
15' 11.75
(.0)
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
4.
10
Abigayle Palmer
14' 7
PR
May 2
Twilight classic
5.
11
RaCail Carter
13' 9.25
PR
Mar 25
Davis District Championships
6.
12
Jenna Uusitalo
13' 5.75
PR
Apr 12
Grizzly Invite
Triple Jump
1.
12
Emily Frei
27' 7
PR
Apr 12
Grizzly Invite
2.
12
Jenna Uusitalo
27' 6.5
PR
Apr 12
Grizzly Invite
Heptathlon -
1.
12
Suzanne Robertson
3778
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
*Recent improvement