Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1993
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1971
1958
1957
Indoor
2013
2011
2010
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Sean Mcdonald
10.94
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
2.
11
Leslie Cummings
11.41
Apr 20
West Valley Invitational
3.
10
Kye Carter
12.20
Mar 31
Hornet Invitational
4.
11
Jayden Campbell
12.33
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
5.
9
Eli Cortinas
12.54c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
6.
10
Vanuel Wade
12.61
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
7.
9
Tyson Zander
12.64c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
8.
11
Landon Huber
12.85
Mar 14
Enterprise @ West Valley
9.
11
Justice Ortiz
12.94c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
10.
9
Brandon Richey
13.04c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
11.
11
Kaleb Devine
13.14c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
12.
11
Allen Mcfarland
13.60
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
13.
9
Ethan Nystrom
14.71
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
14.
10
Matt Grant
16.25
(.7)
Jun 2
100th CIF State T&F Champs Finals 2018
200 Meters
1.
11
Sean Mcdonald
22.38
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
2.
11
Leslie Cummings
23.24c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
3.
10
Kye Carter
24.74c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
4.
11
Jayden Campbell
25.47
Mar 31
Hornet Invitational
5.
9
Eli Cortinas
25.49
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
6.
11
Landon Huber
25.74
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
7.
9
Tyson Zander
25.83
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
8.
9
Brandon Richey
26.08
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
9.
10
Vanuel Wade
26.54c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
10.
11
Justice Ortiz
27.44
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
11.
10
Matt Grant
38.02
(.4)
PR
Jun 2
100th CIF State T&F Champs Finals 2018
400 Meters
1.
11
Leslie Cummings
52.74c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
2.
11
Jacob Garrett
52.86
Apr 20
West Valley Invitational
3.
11
Sean Mcdonald
52.94c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
4.
9
Luke Harbour
54.34
PR
May 18
Division I Championships
5.
12
Tyler Davis
54.74c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
11
Lucas Wright
54.74c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
7.
9
Brandon Richey
56.69
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
8.
11
Justice Ortiz
1:01.45
PR
Mar 31
Hornet Invitational
9.
10
Ryan Ulloa
1:03.04c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
10.
9
Ethan Nystrom
1:08.21
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
800 Meters
1.
11
Jacob Garrett
2:00.00
May 25
CIF Northern Section Finals
2.
11
Dixon Moore
2:07.03
Apr 27
Yreka Lions F/S & Varsity Invitational
3.
10
Nick Torres
2:11.39
May 4
Sweet Elite District Meet
4.
12
Avery Grady
2:14.73
Mar 14
Enterprise @ West Valley
5.
11
Michael Scheibner
2:25.09
PR
Mar 31
Hornet Invitational
6.
10
Ryan Ulloa
2:26.55
May 4
Sweet Elite District Meet
7.
11
Robert Pixton
2:28.53
PR
Mar 31
Hornet Invitational
8.
12
Robert Moore
2:29.51
Mar 31
Hornet Invitational
9.
9
Trey Schlange
2:43.0h
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
10.
9
Ethan Nystrom
2:43.92
Apr 14
47th John Frank Invitational
1500 Meters
1.
11
Dixon Moore
4:24.95
Apr 14
47th John Frank Invitational
2.
10
Nick Torres
4:25.95
Apr 14
47th John Frank Invitational
3.
9
Luke Harbour
4:35.40
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
1600 Meters
1.
12
Avery Grady
4:31.72
PR
May 18
Division I Championships
2.
11
Dixon Moore
4:37.24
PR
May 25
CIF Northern Section Finals
3.
10
Nick Torres
4:39.25
May 18
Division I Championships
4.
11
Jacob Garrett
4:42.09
May 4
Sweet Elite District Meet
5.
9
Luke Harbour
4:56.92
PR
May 18
Division I Championships
6.
10
Ryan Ulloa
5:15.25
PR
Mar 31
Hornet Invitational
7.
9
Trey Schlange
5:44.34
PR
Mar 31
Hornet Invitational
8.
11
Michael Scheibner
5:56.20
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
9.
12
Robert Moore
6:32.35
Mar 14
Enterprise @ West Valley
3000 Meters
1.
10
Nick Torres
9:46.75
Apr 14
47th John Frank Invitational
2.
11
Dixon Moore
10:05.63
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
3200 Meters
1.
12
Avery Grady
9:45.76
PR
May 25
CIF Northern Section Finals
2.
10
Nick Torres
10:04.76
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
3.
11
Dixon Moore
10:22.29
PR
Apr 20
West Valley Invitational
4.
10
Ryan Ulloa
11:41.02
PR
Mar 31
Hornet Invitational
110m Hurdles - 36"
1.
10
Kye Carter
17.78
PR
Mar 31
Hornet Invitational
2.
9
Eli Cortinas
19.87
PR
Mar 31
Hornet Invitational
3.
9
Ethan Nystrom
23.45
PR
Mar 31
Hornet Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
12
Brock Fischer
14.72
PR
Apr 20
West Valley Invitational
2.
11
Lucas Wright
15.65
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
3.
11
Khristain Clements
17.15
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
4.
10
Kye Carter
18.04c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
5.
Brock Fischer
Khristain Clements
Lucas Wright
Leslie Cummings
1:07.31
PR
Mar 23
Eagle Classic Relays
6.
Kye Carter
Ethan Nystrom
Tyson Zander
Damien Gomez
1:23.21
PR
Mar 23
Eagle Classic Relays
300m Hurdles - 33"
1.
10
Kye Carter
43.40
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
300m Hurdles - 36"
1.
12
Brock Fischer
39.43
PR
Jun 1
100th CIF State T&F Champs Prelims 2018
2.
11
Leslie Cummings
39.45
May 4
Sweet Elite District Meet
3.
11
Lucas Wright
42.35
Apr 14
47th John Frank Invitational
4.
11
Matthew Amasaki
43.65
Mar 31
Hornet Invitational
4x100 Relay
1.
Brock Fischer
Sean Mcdonald
Jayden Campbell
Matthew Amasaki
43.62
May 4
Sweet Elite District Meet
2.
Brock Fischer
Matthew Amasaki
Leslie Cummings
Sean Mcdonald
43.79
Mar 14
Enterprise @ West Valley
3.
Brock Fischer
Sean Mcdonald
Matthew Amasaki
Leslie Cummings
43.83
Apr 20
West Valley Invitational
4.
Brock Fischer
Leslie Cummings
Matthew Amasaki
Sean Mcdonald
43.86
Apr 28
Sacramento Meet of Champions
5.
Brock Fischer
Sean Mcdonald
Jayden Campbell
Leslie Cummings
44.04c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
6.
Kye Carter
Eli Cortinas
Vanuel Wade
Tyson Zander
48.14c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
7.
Relay Team
48.92
Mar 31
Hornet Invitational
8.
Kye Carter
Eli Cortinas
Tyson Zander
Vanuel Wade
49.26
Mar 23
Eagle Classic Relays
4x200 Relay -
1.
Sean Mcdonald
Leslie Cummings
Matthew Amasaki
Jayden Campbell
1:36.11
Mar 23
Eagle Classic Relays
4x400 Relay
1.
Brock Fischer
Jacob Garrett
Matthew Amasaki
Leslie Cummings
3:32.69
Apr 20
West Valley Invitational
2.
Brock Fischer
Matthew Amasaki
Jacob Garrett
Leslie Cummings
3:33.04
Apr 14
47th John Frank Invitational
3.
Tyler Davis
Jacob Garrett
Matthew Amasaki
Khristain Clements
3:35.64
May 18
Division I Championships
4.
Leslie Cummings
Jacob Garrett
Brock Fischer
Sean Mcdonald
3:39.23
Mar 23
Eagle Classic Relays
5.
Matthew Amasaki
Leslie Cummings
Brock Fischer
Sean Mcdonald
3:41.72
Mar 17
Don Christopher's "Garlic Classic"
6.
Brock Fischer
Matthew Amasaki
Tyler Davis
Lucas Wright
3:41.86
May 4
Sweet Elite District Meet
7.
Relay Team
3:48.02
Mar 14
Enterprise @ West Valley
8.
Brandon Richey
Ryan Ulloa
Kye Carter
Tyson Zander
3:51.27
May 18
Division I Championships
9.
Luke Harbour
Ryan Ulloa
A Tyson
Jeremy Moore
4:00.90
Apr 14
47th John Frank Invitational
10.
Ryan Ulloa
Luke Harbour
Trey Schlange
Jeremy Moore
4:17.77
Mar 23
Eagle Classic Relays
4x800 Relay
1.
Jacob Garrett
Avery Grady
Nick Torres
Dixon Moore
8:50.92
Mar 23
Eagle Classic Relays
2.
Luke Harbour
Trey Schlange
Ryan Ulloa
Ethan Nystrom
10:28.91
Mar 23
Eagle Classic Relays
SMR 800m - [200-100-100-400]
1.
Jayden Campbell
Khristain Clements
Lucas Wright
Tyler Davis
1:48.00
Mar 23
Eagle Classic Relays
2.
Eli Cortinas
Luke Harbour
A Tyson
Vanuel Wade
1:51.11
Mar 23
Eagle Classic Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Nick Torres
Dixon Moore
Jacob Garrett
Avery Grady
11:39.27
Mar 23
Eagle Classic Relays
2.
Trey Schlange
Ryan Ulloa
Ethan Nystrom
Luke Harbour
13:41.98
Mar 23
Eagle Classic Relays
Shot Put - 10lb
1.
10
Jacob Anderson
39' 7
PR
May 18
Division I Championships
2.
9
Jacob Hermann
33' 3
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
3.
9
Jordan Hazilwood Jr.
32' 2
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
4.
10
Dylan Cuevas
31' 0
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
5.
10
Matt Grant
15' 11.25
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
Shot Put - 12lb
1.
12
Josh Hanan
44' 11
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
2.
11
Brandon Porter
40' 6
May 18
Division I Championships
3.
11
Jayden Campbell
40' 3.5
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
4.
11
Kai Rosero
38' 3
May 4
Sweet Elite District Meet
5.
11
Nicholas Meyer
35' 2
Mar 31
Hornet Invitational
6.
11
James Ziegler
34' 3
Apr 27
Yreka Lions F/S & Varsity Invitational
7.
9
Jacob Hermann
31' 10.5
PR
Apr 27
Yreka Lions F/S & Varsity Invitational
8.
10
Matt Grant
18' 2
PR
Jun 1
100th CIF State T&F Champs Prelims 2018
Discus - 1.6kg
1.
11
James Ziegler
125' 4
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
2.
12
Josh Hanan
120' 4
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
3.
11
Brandon Porter
102' 10
PR
Mar 31
Hornet Invitational
4.
10
Jacob Anderson
88' 3
Apr 14
47th John Frank Invitational
5.
11
Nicholas Meyer
86' 2
Apr 18
Enterprise vs Shasta
6.
10
Dylan Cuevas
81' 7
PR
Mar 31
Hornet Invitational
7.
11
Kai Rosero
79' 4
Apr 18
Enterprise vs Shasta
8.
11
Robert Pixton
77' 5
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
9.
9
Jacob Hermann
74' 9
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
10.
9
Jordan Hazilwood Jr.
67' 1
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
High Jump
1.
11
Lucas Wright
6' 2
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
2.
12
Brock Fischer
5' 10
Apr 18
Enterprise vs Shasta
11
Khristain Clements
5' 10
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
Long Jump
1.
11
Sean Mcdonald
21' 3.25
PR
Mar 31
Hornet Invitational
2.
11
Matthew Amasaki
18' 4.75
Mar 31
Hornet Invitational
3.
12
Tyler Davis
18' 2.25
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
4.
11
Landon Huber
17' 6.5
May 4
Sweet Elite District Meet
5.
11
Robert Pixton
15' 3.5
Apr 18
Enterprise vs Shasta
Triple Jump
1.
11
Lucas Wright
41' 4
May 4
Sweet Elite District Meet
2.
12
Tyler Davis
37' 6.5
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
3.
11
Landon Huber
36' 8
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
4.
11
Robert Pixton
28' 6
Apr 18
Enterprise vs Shasta
Womens
100 Meters
1.
11
Maryna Whitmore
13.34c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
2.
10
Kianna Chao
13.47
PR
Apr 20
West Valley Invitational
3.
10
Kayanna Chao
13.78
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
4.
11
Bailey-Takaia James
13.94c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
5.
9
Emma Seitz
14.01
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
6.
9
Danielle Yoder
14.14c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
7.
10
Natayah Saetern
14.24c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
8.
10
Skylynn Gall
14.44c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
9.
9
Kennedy Baer
14.94c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
10.
11
Hailey-Takia James
15.14c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
11.
9
Sopjia Triantafyllou
15.24
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
12.
9
Yesenia Rivera
15.34
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
13.
9
Abby Williams
15.69
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
14.
9
Nevaeh Hale
15.79
PR
Mar 31
Hornet Invitational
15.
11
Shamari Hoffman
15.91
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
16.
9
Madyson Lovett
16.15
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
17.
10
Alexis Thompson
16.71
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
18.
10
Katelyn Carpenter
17.54c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
200 Meters
1.
11
Maryna Whitmore
27.76
PR
Apr 20
West Valley Invitational
2.
10
Kayanna Chao
28.64
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
3.
11
Bailey-Takaia James
28.74c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
4.
10
Kianna Chao
28.84
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
5.
9
Emma Seitz
29.65
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
6.
9
Danielle Yoder
30.33
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
7.
10
Natayah Saetern
30.34c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
8.
9
Sopjia Triantafyllou
30.74
PR
Mar 31
Hornet Invitational
9.
9
Kennedy Baer
30.90
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
10.
9
Mia Torres
31.16
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
11.
11
Shamari Hoffman
31.58
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
12.
9
Nevaeh Hale
31.74c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
13.
11
Hailey-Takia James
32.24c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
14.
9
Yesenia Rivera
32.33
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
15.
9
Abby Williams
33.14c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
16.
10
Alexis Thompson
35.23
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
17.
10
Katelyn Carpenter
38.34c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
400 Meters
1.
11
Caroline Forseth
1:02.88
PR
May 18
Division I Championships
2.
9
Mia Torres
1:05.43
May 18
Division I Championships
3.
9
Kaleia Mizuta
1:05.54c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
4.
9
Sopjia Triantafyllou
1:06.34c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
5.
10
Kianna Chao
1:08.04c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
6.
9
Abby Williams
1:10.44c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
7.
11
Dulce Hernandez
1:14.15
PR
Mar 31
Hornet Invitational
8.
12
Laura Dunarova
1:18.44c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
9.
9
Nevaeh Hale
1:20.39
PR
Mar 31
Hornet Invitational
800 Meters
1.
11
Caroline Forseth
2:27.30
May 25
CIF Northern Section Finals
2.
9
Mia Torres
2:34.72
May 4
Sweet Elite District Meet
3.
10
Remy Hickle
2:57.07
May 4
Sweet Elite District Meet
4.
11
Dulce Hernandez
3:03.47
PR
Mar 31
Hornet Invitational
5.
9
Arianna Frescas
3:08.5h
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
6.
9
Mikenzie Fisher
3:12.0h
Apr 18
Enterprise vs Shasta
1500 Meters
1.
9
Mia Torres
5:31.92
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
2.
9
Arianna Frescas
6:20.07
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
1600 Meters
1.
9
Mia Torres
5:46.81
PR
Mar 31
Hornet Invitational
2.
11
Caroline Forseth
5:47.93
Mar 31
Hornet Invitational
3.
10
Remy Hickle
6:07.25
Apr 20
West Valley Invitational
4.
9
Arianna Frescas
6:43.18
PR
Mar 31
Hornet Invitational
3000 Meters
1.
9
Arianna Frescas
14:20.68
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
3200 Meters
1.
10
Remy Hickle
14:13.90
Mar 31
Hornet Invitational
2.
9
Arianna Frescas
15:34.95
PR
Mar 31
Hornet Invitational
100m Hurdles - 30"
1.
10
Skylynn Gall
16.47
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
2.
9
Kate Jackson
18.43
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
3.
9
Madyson Lovett
18.83
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
4.
9
Kennedy Baer
19.78
PR
Mar 31
Hornet Invitational
5.
9
Emma Seitz
19.97
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
100m Hurdles - 33"
1.
10
Skylynn Gall
18.25
PR
Apr 20
West Valley Invitational
2.
9
Madyson Lovett
18.54c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
3.
9
Kate Jackson
18.84c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
4.
9
Kennedy Baer
19.54c
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
5.
Skylynn Gall
Kate Jackson
Emma Seitz
Madyson Lovett
1:16.92
PR
Mar 23
Eagle Classic Relays
300m Hurdles - 30"
1.
9
Madyson Lovett
54.58
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
2.
9
Kate Jackson
55.17
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
3.
9
Nevaeh Hale
57.80
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
4x100 Relay
1.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Emma Seitz
Danielle Yoder
53.05
May 4
Sweet Elite District Meet
2.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Caroline Forseth
Alexis Zeigler
53.14
Apr 27
Yreka Lions F/S & Varsity Invitational
3.
Maryna Whitmore
Kianna Chao
Emma Seitz
Kayanna Chao
53.46
Apr 20
West Valley Invitational
4.
Emma Seitz
Danielle Yoder
Skylynn Gall
Natayah Saetern
53.48
May 18
Division I Championships
5.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Skylynn Gall
Emma Seitz
54.07
Apr 14
47th John Frank Invitational
6.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Maryna Whitmore
Laura Dunarova
54.28
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
7.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Skylynn Gall
Abby Williams
54.34c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
8.
Caroline Forseth
Bailey-Takaia James
Hailey-Takia James
Shamari Hoffman
54.44c
Apr 18
Enterprise vs Shasta
9.
Caroline Forseth
Bailey-Takaia James
Maryna Whitmore
Shamari Hoffman
54.76
Mar 31
Hornet Invitational
10.
Relay Team
54.98
Mar 31
Hornet Invitational
11.
9
Kennedy Baer
Yesenia Rivera
Sopjia Triantafyllou
Danielle Yoder
55.67
Mar 23
Eagle Classic Relays
12.
Bailey-Takaia James
Maryna Whitmore
Shamari Hoffman
Hailey-Takia James
57.50
Mar 23
Eagle Classic Relays
4x200 Relay -
1.
Bailey-Takaia James
Maryna Whitmore
Caroline Forseth
Alyssa Burke
1:58.14
Mar 23
Eagle Classic Relays
2.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Emma Seitz
Sopjia Triantafyllou
2:07.25
Mar 23
Eagle Classic Relays
4x400 Relay
1.
Kayanna Chao
Caroline Forseth
Maryna Whitmore
Mia Torres
4:26.92
Apr 20
West Valley Invitational
2.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Caroline Forseth
Maryna Whitmore
4:30.22
Apr 27
Yreka Lions F/S & Varsity Invitational
3.
Mia Torres
Kaleia Mizuta
Skylynn Gall
Sopjia Triantafyllou
4:39.37
May 18
Division I Championships
4.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Sopjia Triantafyllou
Mia Torres
4:42.93
May 4
Sweet Elite District Meet
5.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Skylynn Gall
Mia Torres
4:44.05
Mar 17
Don Christopher's "Garlic Classic"
6.
Relay Team
4:46.33
Mar 31
Hornet Invitational
7.
Maryna Whitmore
Caroline Forseth
Morgan Emmons
Dulce Hernandez
4:48.75
Mar 23
Eagle Classic Relays
8.
Kayanna Chao
Skylynn Gall
Mia Torres
Sopjia Triantafyllou
4:53.0h
Apr 18
Enterprise vs Shasta
4x800 Relay
1.
Arianna Frescas
Mikenzie Fisher
Remy Hickle
Mia Torres
11:59.65
Mar 23
Eagle Classic Relays
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Bailey-Takaia James
Shamari Hoffman
Maryna Whitmore
Caroline Forseth
2:02.24
Mar 23
Eagle Classic Relays
2.
Kayanna Chao
Kianna Chao
Sopjia Triantafyllou
Mia Torres
2:09.56
Mar 23
Eagle Classic Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Remy Hickle
Abby Williams
Arianna Frescas
Mia Torres
15:43.68
Mar 23
Eagle Classic Relays
Shot Put - 4kg
1.
10
Arika Baxter
34' 11
May 18
Division I Championships
2.
10
Sophia Pusteri
29' 2.75
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
3.
11
Aurora Brannon-Vasquez
28' 8
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
4.
9
Kaleia Mizuta
27' 8.5
PR
May 18
Division I Championships
5.
11
Sydney Whetstone
26' 9
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
6.
12
Alyssa Burke
25' 8.25
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
7.
9
Jacey Whetstone
25' 1
Apr 14
47th John Frank Invitational
8.
11
Haley Beckworth
23' 7.5
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
9.
9
Kimberly Nickel
22' 4
Mar 31
Hornet Invitational
10.
10
Natayah Saetern
21' 4
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
11.
9
Abby Williams
18' 5.75
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
Discus - 1kg
1.
11
Alexis Zeigler
99' 5
PR
May 18
Division I Championships
2.
10
Arika Baxter
95' 6
May 18
Division I Championships
3.
9
Kaleia Mizuta
93' 1
PR
May 18
Division I Championships
4.
11
Aurora Brannon-Vasquez
92' 5
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
5.
9
Meaghan Shaughnessy
77' 1
Apr 18
Enterprise vs Shasta
6.
11
Haley Beckworth
70' 4
Mar 31
Hornet Invitational
7.
9
Kimberly Nickel
69' 7
Apr 18
Enterprise vs Shasta
8.
11
Sydney Whetstone
67' 9
PR
Mar 31
Hornet Invitational
9.
9
Jacey Whetstone
66' 4
PR
Apr 14
47th John Frank Invitational
10.
10
Sophia Pusteri
63' 9
Mar 14
Enterprise @ West Valley
11.
10
Natayah Saetern
49' 11
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
12.
9
Nevaeh Hale
40' 1
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
High Jump
1.
12
Alyssa Burke
5' 2
Mar 17
Don Christopher's "Garlic Classic"
2.
11
Alexis Zeigler
4' 8
PR
May 4
Sweet Elite District Meet
3.
9
Kimberly Nickel
4' 0
PR
Mar 31
Hornet Invitational
9
Meaghan Shaughnessy
4' 0
PR
Mar 23
Eagle Classic Relays
5.
10
Alexis Thompson
3' 9
PR
Mar 23
Eagle Classic Relays
Long Jump
1.
12
Alyssa Burke
16' 5.75
May 18
Division I Championships
2.
11
Alexis Zeigler
15' 2.5
Apr 20
West Valley Invitational
3.
9
Danielle Yoder
14' 2.5
PR
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
4.
10
Natayah Saetern
13' 7.5
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
5.
10
Skylynn Gall
13' 2.75
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
6.
9
Madyson Lovett
13' 1.25
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
7.
9
Kate Jackson
12' 8.75
Apr 14
47th John Frank Invitational
8.
9
Yesenia Rivera
12' 8.5
PR
Mar 14
Enterprise @ West Valley
9.
-
Andrea Mcintyre
11' 8
PR
Apr 18
Enterprise vs Shasta
10.
10
Alexis Thompson
11' 6
Mar 14
Enterprise @ West Valley
11.
11
Chloe Lee
11' 0.5
Mar 14
Enterprise @ West Valley
12.
11
Cindy Pham
10' 2
Mar 31
Hornet Invitational
13.
9
Mikenzie Fisher
9' 5
PR
Mar 31
Hornet Invitational
Triple Jump
1.
12
Alyssa Burke
36' 7
(1.3)
PR
May 25
CIF Northern Section Finals
2.
11
Alexis Zeigler
32' 1.5
PR
May 18
Division I Championships
3.
9
Madyson Lovett
29' 1
May 11
EAL-SRL Championships at Chico
*Recent improvement