Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1976
1975
1974
1973
1971
1970
1966
1965
1963
Indoor
2024
2023
2022
1992
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Alexander Garside
11.92
(2.4)
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
11
Edward Schoedinger
12.12
PR
Apr 20
Pat McMillan Invitational
3.
10
Danner Rogers
12.14c
PR
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
4.
10
Solomon Wiley
12.84c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
5.
9
William Petry
13.74c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
9
Phillip Martin Jr
14.24c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
9
Philip Luehmann
14.24c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
200 Meters
1.
11
Edward Schoedinger
23.74
PR
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
11
Alexander Garside
24.62
May 11
Mid-State League - Ohio
3.
10
Patrick Beck
25.19
(.0)
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
4.
10
Danner Rogers
25.64c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
5.
9
Philip Luehmann
29.34c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
10
Solomon Wiley
29.44c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
9
Phillip Martin Jr
29.54c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
400 Meters
1.
12
Grant Heilman
52.03
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
9
Spencer Stevenson
52.42
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
11
John Niermeyer
57.55
PR
May 4
Columbus East Invitational
4.
11
William Simpson
59.44c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
800 Meters
1.
12
Alexander Hirsch
1:58.91
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
11
Grant Halliday
2:03.95
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
11
Nicholas Hall
2:07.12
May 11
Mid-State League - Ohio
4.
12
Andrew Rogers
2:12.17
May 4
Columbus East Invitational
5.
11
Charles Andorka
2:25.8h
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
1600 Meters
1.
10
Miles Feinknopf
4:40.93
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
12
Samuel Warner
4:47.77
PR
Apr 20
Pat McMillan Invitational
3.
11
Theodore Snowdon
4:58.85
PR
May 4
Columbus East Invitational
4.
12
Andrew Rogers
5:00.59
May 11
Mid-State League - Ohio
5.
12
Joshua Needleman
5:04.39
PR
May 4
Columbus East Invitational
6.
12
Gabriel Hoffman
5:15.2h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
3200 Meters
1.
12
Samuel Warner
10:29.6h
PR
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
2.
12
Gabriel Hoffman
11:03.51
PR
May 11
Mid-State League - Ohio
3.
12
Andrew Rogers
11:20.8h
PR
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
9
William Petry
18.20
May 4
Columbus East Invitational
2.
9
Ronan Sears
19.44c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
3.
9
William Ross
19.64c
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
4.
10
Gadi Bandler
22.04c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
5.
10
Anthony Samson
22.14c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
9
Samuel Schulman
22.84c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
300m Hurdles - 36"
1.
9
William Petry
46.83
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
11
Charles McFadden
47.07
Apr 20
Pat McMillan Invitational
3.
10
Anthony Samson
49.75
PR
May 11
Mid-State League - Ohio
4.
9
Samuel Schulman
53.14c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
5.
9
William Ross
53.54c
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
10
Gadi Bandler
54.84c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4x100 Relay
1.
Charles McFadden
Alexander Garside
Edward Schoedinger
Danner Rogers
45.24
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
-
Alexander Garside
Charles McFadden
Danner Rogers
Edward Schoedinger
45.84
May 11
Mid-State League - Ohio
3.
Relay Team
46.29
Apr 20
Pat McMillan Invitational
4.
Bradley Binsky
Patrick Beck
Isaac Binsky
Connor Damron
50.70
May 4
Columbus East Invitational
5.
Bradley Binsky
Isaac Binsky
Ronan Sears
Thomas Brown
56.74c
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4x200 Relay -
1.
Charles McFadden
Edward Schoedinger
Danner Rogers
Patrick Beck
1:35.41
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
Charles McFadden
Alexander Garside
Danner Rogers
Patrick Beck
1:36.80
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
Charles McFadden
Danner Rogers
Edward Schoedinger
Bradley Binsky
1:37.39
May 11
Mid-State League - Ohio
4.
-
William Simpson
Charles McFadden
Danner Rogers
Edward Schoedinger
1:40.8h
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
5.
Patrick Beck
Bradley Binsky
Thomas Brown
Isaac Binsky
1:42.4h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
Relay Team
1:43.58
Apr 20
Pat McMillan Invitational
7.
Bradley Binsky
Patrick Beck
Isaac Binsky
Matthew Levy
1:45.29
May 4
Columbus East Invitational
8.
9
Samson Adler
Matthew Levy
Ronan Sears
Nathan Ma
1:51.1h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4x400 Relay
1.
-
Grant Halliday
Grant Heilman
Alexander Hirsch
Spencer Stevenson
3:36.10
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
Grant Halliday
Miles Feinknopf
Alexander Hirsch
Spencer Stevenson
3:39.30
May 4
Columbus East Invitational
3.
Relay Team
3:40.53
Apr 20
Pat McMillan Invitational
4.
Spencer Stevenson
Danner Rogers
William McIntyre
Marley Burnett
4:11.0h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
5.
Nathan Ma
Matthew Levy
Isaac Binsky
Samson Adler
4:22.0h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4x800 Relay
1.
-
Grant Halliday
Grant Heilman
Alexander Hirsch
Spencer Stevenson
8:09.80
May 26
OHSAA D2 Region 6
2.
Grant Halliday
Grant Heilman
Miles Feinknopf
Spencer Stevenson
8:30.52
May 4
Columbus East Invitational
3.
Relay Team
8:30.94
Apr 25
Braves Invitational
4.
John Niermeyer
Charles Andorka
William Simpson
Spencer Stevenson
9:12.9h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
1:44.92
Apr 20
Pat McMillan Invitational
DMR 4000m - [800-400-1200-1600]
1.
Relay Team
11:41.42
Apr 25
Braves Invitational
4x100 Shuttle Hurdles - 39"
1.
Relay Team
1:17.58
Apr 20
Pat McMillan Invitational
Shot Put - 12lb
1.
10
Justin Mauk
39' 8
PR
May 4
Columbus East Invitational
2.
10
Hunter Johnson
33' 10
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
9
Ryan Kemp
33' 1
May 4
Columbus East Invitational
4.
9
Phillip Martin Jr
27' 1.5
Apr 5
BC-BX-FU Tri
5.
9
Maxwell Clous
26' 7.5
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
11
Theo Schwallie
26' 1
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
10
Michael Tartal
21' 9
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
Discus - 1.6kg
1.
10
Hunter Johnson
103' 8
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
10
Justin Mauk
97' 1
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
11
Theo Schwallie
70' 3
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4.
9
Ryan Kemp
65' 0
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
5.
10
Michael Tartal
58' 11
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
9
Maxwell Clous
55' 6
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
9
Phillip Martin Jr
54' 4
Apr 5
BC-BX-FU Tri
High Jump
1.
12
Kohl White
5' 8
PR
May 11
Mid-State League - Ohio
Long Jump
1.
11
Alexander Garside
19' 6.5
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
10
Danner Rogers
17' 10
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
9
William Ross
16' 0
Apr 20
Pat McMillan Invitational
4.
12
Connor Damron
15' 8
PR
Apr 25
Braves Invitational
5.
9
Spencer Stevenson
15' 7.5
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
9
Samson Adler
15' 4
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
9
Thomas Brown
13' 6.5
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
8.
9
Nathan Ma
12' 10.75
Apr 5
BC-BX-FU Tri
Womens
100 Meters
1.
10
Caroline Bunker
13.67
PR
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
9
Ryann Donahey
13.75
(.7)
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
11
Kaitlyn Tidwell
14.04c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4.
10
Joni Dunker
14.12
(1.7)
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
5.
12
Maggie Bunker
14.21
Apr 24
Fairfield Union Open
6.
10
Lucy Powers
14.24c
May 5
Mt. Gilead Invitational
7.
9
Sophia Peacock
14.29
PR
Apr 20
Pat McMillan Invitational
8.
11
Margaux Harding
14.74c
Apr 5
BC-BX-FU Tri
9.
12
Isabel Bowling
14.84c
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
10.
-
Amaya Luke
15.49
PR
Apr 24
Fairfield Union Open
11.
11
Milani McGee
15.54c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
12.
11
Lydia Wicks
15.64c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
13.
10
Sydney Altman
16.74c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
14.
9
Megan Diehl
18.04c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
10
Abigail Luper
18.04c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
16.
9
Ellen Arens
18.74c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
17.
9
Natalie Griffith
22.34c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
200 Meters
1.
10
Caroline Bunker
28.21
PR
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
10
Lucy Powers
28.57
May 11
Mid-State League - Ohio
3.
9
Ryann Donahey
28.77
(.1)
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
4.
11
Margaux Harding
29.24c
May 5
Mt. Gilead Invitational
5.
12
Maggie Bunker
29.28
Apr 24
Fairfield Union Open
6.
10
Joni Dunker
29.43
(.0)
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
7.
11
Kaitlyn Tidwell
30.14c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
8.
12
Isabel Bowling
30.94c
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
9.
9
Sophia Peacock
32.20
PR
Apr 24
Fairfield Union Open
10.
11
Lydia Wicks
32.74c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
9
Hayley Heideman
32.74c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
12.
9
Brooke Cowan
32.84c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
13.
9
Lauren Fournier
33.24c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
14.
9
Camila Melgar-Zubieta
34.54c
Apr 5
BC-BX-FU Tri
15.
10
Sydney Altman
36.54c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
16.
9
Natalie Griffith
40.24c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
400 Meters
1.
10
Caroline Bunker
1:03.40
PR
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
12
Astashiona McDonald
1:05.52
PR
May 11
Mid-State League - Ohio
3.
12
Maggie Bunker
1:06.19
Apr 14
Mansfield/Mehock Relay
4.
9
Samantha Nack
1:07.22
May 19
OHSAA D2 Central District
5.
11
Allison Hoyer
1:08.90
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
6.
10
Sophia Baker
1:10.54c
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
12
Rebecca Dashevsky
1:11.71
PR
Apr 24
Fairfield Union Open
8.
9
Leah Tadese
1:12.04c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
9.
12
Victoria Bonner
1:19.34c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
10.
10
Grayson Denby
1:20.04c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
800 Meters
1.
12
Molly Fagin
2:22.38
PR
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
9
Karleigh Place
2:26.69
May 11
Mid-State League - Ohio
3.
10
Caroline Bunker
2:33.15
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
4.
9
Hannah Hayden
2:35.7h
PR
May 5
Mt. Gilead Invitational
5.
9
Leah Tadese
2:42.18
PR
Apr 24
Fairfield Union Open
6.
11
Claire Flora
2:49.8h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
10
Claire Sapp
2:50.5h
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
1600 Meters
1.
12
Molly Fagin
5:16.27
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
9
Maria Steinke
5:34.72
Apr 20
Pat McMillan Invitational
3.
9
Hannah Hayden
5:37.47
May 11
Mid-State League - Ohio
4.
9
Alexandra Grieshop
5:47.5h
PR
May 5
Mt. Gilead Invitational
5.
9
Karleigh Place
6:00.45
PR
Apr 24
Fairfield Union Open
6.
10
Ella Jaede Hayden
6:08.80
Apr 24
Fairfield Union Open
7.
11
Eleanor Rupp
6:29.3h
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
8.
10
Grayson Denby
6:46.90
PR
Apr 24
Fairfield Union Open
9.
12
Mia Flora
7:24.8h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
10.
12
Leah Shorr
7:30.4h
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
11.
12
Isabelle Luscher
7:33.4h
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
3200 Meters
1.
12
Molly Fagin
11:21.32
Jun 2
OHSAA D2 State Championships
2.
9
Maria Steinke
11:45.72
May 11
Mid-State League - Ohio
3.
9
Hannah Hayden
12:24.65
Apr 24
Fairfield Union Open
4.
9
Alexandra Grieshop
12:29.99
PR
Apr 24
Fairfield Union Open
5.
11
Anna Politi
13:13.59
PR
Apr 24
Fairfield Union Open
6.
10
Julia Miracle
13:42.0h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
10
Ella Jaede Hayden
13:51.4h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
100m Hurdles - 33"
1.
9
Selah Foster
17.11
(2.0)
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
12
Libby Brown
18.24c
May 5
Mt. Gilead Invitational
3.
12
Elizabeth Brown
18.84c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4.
12
Tess Stuber
19.60
(2.0)
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
5.
9
Ryann Donahey
19.74c
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
6.
9
Sophia Peacock
20.54c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
11
Jessica Levitt
21.44c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
8.
9
Sophia Jones
21.64c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
300m Hurdles - 30"
1.
12
Libby Brown
48.44
May 26
OHSAA D2 Region 6
2.
9
Selah Foster
49.98
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
12
Elizabeth Brown
53.14c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4.
12
Tess Stuber
56.84c
PR
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
5.
9
Ryann Donahey
57.61
Apr 24
Fairfield Union Open
6.
9
Sophia Jones
1:01.24c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
11
Jessica Levitt
1:06.34c
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4x100 Relay
1.
Caroline Bunker
Maggie Bunker
Margaux Harding
Lucy Powers
52.03
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
Ryann Donahey
Joni Dunker
Margaux Harding
Lucy Powers
52.55
May 11
Mid-State League - Ohio
3.
Lucy Powers
Caroline Bunker
Margaux Harding
Maggie Bunker
52.64
May 26
OHSAA D2 Region 6
4.
Relay Team
52.86
Apr 20
Pat McMillan Invitational
5.
Joni Dunker
Caroline Bunker
Margaux Harding
Kaitlyn Tidwell
54.64c
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
Joni Dunker
Lucy Powers
Margaux Harding
Libby Brown
55.24
Apr 24
Fairfield Union Open
7.
-
Ryann Donahey
Sophia Peacock
Margaux Harding
Lucy Powers
56.84c
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
8.
Ryann Donahey
Milani McGee
Sophia Peacock
Caroline Bunker
57.30
Apr 24
Fairfield Union Open
9.
Sophia Peacock
Tess Stuber
Abigail Luper
Camila Melgar-Zubieta
59.84c
Apr 5
BC-BX-FU Tri
10.
Isabel Bowling
Sophia Jones
Brooke Cowan
Jessica Levitt
1:00.01
Apr 24
Fairfield Union Open
11.
Sydney Altman
Ellen Arens
Lydia Wicks
Jarkynai Kadyrova
1:07.94c
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4x200 Relay -
1.
Caroline Bunker
Lucy Powers
Margaux Harding
Maggie Bunker
1:48.36
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
Relay Team
1:52.86
Apr 20
Pat McMillan Invitational
3.
Joni Dunker
Libby Brown
Margaux Harding
Astashiona McDonald
1:54.91
May 11
Mid-State League - Ohio
4.
Joni Dunker
Lucy Powers
Margaux Harding
Libby Brown
1:55.80
Apr 24
Fairfield Union Open
5.
Caroline Bunker
Lucy Powers
Margaux Harding
Astashiona McDonald
1:55.9h
May 5
Mt. Gilead Invitational
6.
Isabel Bowling
Selah Foster
Caroline Bunker
Astashiona McDonald
1:57.50
Apr 24
Fairfield Union Open
7.
Elizabeth Brown
Caroline Bunker
Margaux Harding
Kaitlyn Tidwell
1:58.0h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
8.
Isabel Bowling
Hayley Heideman
Sophia Jones
Lauren Fournier
2:06.4h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
9.
Ryann Donahey
Sophia Jones
Brooke Cowan
Milani McGee
2:07.00
Apr 24
Fairfield Union Open
10.
Joni Dunker
Brooke Cowan
Shyla Hutchins
Astashiona McDonald
2:07.1h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4x400 Relay
1.
Astashiona McDonald
Caroline Bunker
Samantha Nack
Libby Brown
4:17.46
May 19
OHSAA D2 Central District
2.
Astashiona McDonald
Caroline Bunker
Molly Fagin
Libby Brown
4:20.25
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
Libby Brown
Molly Fagin
Caroline Bunker
Samantha Nack
4:24.65
May 11
Mid-State League - Ohio
4.
Relay Team
4:27.38
Apr 20
Pat McMillan Invitational
5.
Astashiona McDonald
Karleigh Place
Allison Hoyer
Libby Brown
4:32.0h
May 5
Mt. Gilead Invitational
6.
Molly Fagin
Caroline Bunker
Maggie Bunker
Astashiona McDonald
4:32.62
Apr 24
Fairfield Union Open
7.
Caroline Bunker
Margret Bunker
Samantha Nack
Elizabeth Brown
4:40.0h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
8.
Leah Tadese
Sophia Baker
Karleigh Place
Samantha Nack
4:48.86
Apr 24
Fairfield Union Open
9.
Claire Flora
Ann Muscarella
Allison Hoyer
Sophia Baker
4:49.2h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
10.
-
Molly Fagin
Samantha Nack
Karleigh Place
Astashiona McDonald
4:49.3h
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
11.
9
Hannah Hayden
Karleigh Place
Maria Steinke
Leah Tadese
4:52.5h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
12.
Grayson Denby
Claire Sapp
Eleanor Rupp
Shyla Hutchins
5:09.6h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
13.
Claire Flora
Ann Muscarella
Grayson Denby
Victoria Bonner
5:17.15
Apr 24
Fairfield Union Open
4x800 Relay
1.
Molly Fagin
Caroline Bunker
Karleigh Place
Maria Steinke
9:45.03
May 26
OHSAA D2 Region 6
2.
Hannah Hayden
Molly Fagin
Maria Steinke
Karleigh Place
9:57.80
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
Molly Fagin
Maria Steinke
Hannah Hayden
Karleigh Place
10:01.26
May 11
Mid-State League - Ohio
4.
Caroline Bunker
Leah Tadese
Hannah Hayden
Karleigh Place
10:28.3h
May 5
Mt. Gilead Invitational
5.
Relay Team
10:35.74
Apr 20
Pat McMillan Invitational
6.
9
Maria Steinke
Leah Tadese
Hannah Hayden
Karleigh Place
10:39.7h
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
7.
9
Hannah Hayden
Maria Steinke
Alexandra Grieshop
Karleigh Place
10:56.0h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
8.
Alexandra Grieshop
Sophia Baker
Ann Muscarella
Claire Flora
11:22.05
Apr 24
Fairfield Union Open
9.
Leah Tadese
Allison Hoyer
Ann Muscarella
Samantha Nack
11:23.9h
Apr 5
BC-BX-FU Tri
10.
Samantha Nack
Allison Hoyer
Rebecca Dashevsky
Ruth Tadese
11:49.25
Apr 24
Fairfield Union Open
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
1:59.99
Apr 20
Pat McMillan Invitational
DMR 4000m - [800-400-1200-1600]
1.
Relay Team
14:12.29
Apr 20
Pat McMillan Invitational
4x100 Shuttle Hurdles - 33"
1.
Relay Team
1:14.7h
Apr 20
Pat McMillan Invitational
2.
Ryann Donahey
Tess Stuber
Selah Foster
Sophia Peacock
1:17.6h
May 5
Mt. Gilead Invitational
Shot Put - 4kg
1.
10
Nya Harris
32' 4.5
May 5
Mt. Gilead Invitational
2.
11
Freddie Collins
32' 1
Apr 20
Pat McMillan Invitational
3.
12
Sonia Brickey
29' 8
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
4.
12
Sharon Brickey
21' 8
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
5.
9
Hannah Spangle
21' 0.75
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
6.
12
Celine Smith
20' 8.5
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
11
Lee Cook
20' 5
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
8.
9
MiMi Calhoun
19' 6.5
Apr 5
BC-BX-FU Tri
9.
11
Milani McGee
17' 8
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
10.
11
Irene Posada Merida
16' 0
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
Discus - 1kg
1.
11
Freddie Collins
118' 8
May 11
Mid-State League - Ohio
2.
10
Nya Harris
79' 5
Apr 20
Pat McMillan Invitational
3.
12
Sonia Brickey
77' 7
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
4.
12
Sharon Brickey
66' 0
Apr 5
BC-BX-FU Tri
5.
11
Lee Cook
54' 11
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
6.
9
Hannah Spangle
51' 5
Apr 5
BC-BX-FU Tri
7.
12
Celine Smith
50' 8
Apr 5
BC-BX-FU Tri
8.
9
MiMi Calhoun
48' 2
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
9.
11
Milani McGee
44' 6
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
10.
9
Ari Bertman
42' 0
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
11.
11
Irene Posada Merida
31' 5
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
High Jump
1.
11
Kaitlyn Tidwell
5' 0
PR
Apr 20
Pat McMillan Invitational
2.
9
Hayley Heideman
4' 4
PR
Apr 5
BC-BX-FU Tri
3.
12
Victoria Bonner
4' 4
Apr 5
BC-BX-FU Tri
Long Jump
1.
10
Lucy Powers
15' 8.5
(1.4)
May 26
OHSAA D2 Region 6
2.
12
Tess Stuber
14' 4
PR
May 19
OHSAA D2 Central District
3.
9
Sophia Peacock
13' 9.75
PR
Apr 28
Anthony Wilson Invitational
4.
12
Victoria Bonner
9' 7
PR
Apr 24
Fairfield Union Open
*Recent improvement