Season:
2019 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
12
Nico Vite
11.21
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
12
Nolan Bell
11.59
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
3.
10
Will Monger
11.63
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
4.
12
Blain Dilly
11.65
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
5.
10
Sam Jensen
11.77
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
6.
12
Sam Spiker
11.80
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
7.
12
Tanner Pafford
12.22
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
8.
11
Gage Taylor
12.35
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
9.
11
Aden Gallon
12.47
(.2)
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
10.
10
Jarrod Dilly
12.48
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
11.
10
Kenyon Lewis
13.04
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
12.
9
Cody McClarnon
13.12
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
200 Meters
1.
12
Nico Vite
22.75
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
10
Sam Jensen
23.40
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
3.
12
Nolan Bell
23.53
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
4.
10
Will Monger
24.38
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
5.
12
Noah Scott
24.96
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
6.
10
Jarrod Dilly
25.05
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
7.
10
Jack Espinoza
26.54
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
8.
11
Orry Davis
26.55
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
9.
10
Cole Marks
27.19
PR
May 3
Wiseman Invite
10.
10
Aj Legerski
27.53
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
400 Meters
1.
12
Blain Dilly
52.21
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
2.
12
Nico Vite
53.01
PR
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
3.
12
Kaycee Clark-Mellott
54.87
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
4.
12
Sam Spiker
55.67
PR
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
5.
10
Will Monger
55.69
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
6.
11
Gage Taylor
57.19
PR
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
7.
9
Andrew Schlabach
1:02.27
PR
May 3
Wiseman Invite
800 Meters
1.
11
Trevor Stephen
2:00.88
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
2.
12
Austin Stephen
2:01.74
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
3.
12
Joshua Broomfield
2:06.67
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
4.
9
Tristan Knueppel
2:08.73
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
5.
12
Kaycee Clark-Mellott
2:10.60
PR
May 3
Wiseman Invite
6.
9
Braden Kivisto
2:13.69
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
7.
10
Caden Bogus
2:16.31
May 3
Wiseman Invite
8.
12
Blain Dilly
2:18.92
PR
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
9.
12
Matthew Pacheco
2:19.43
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
10.
9
Jacob Frentheway
2:19.51
Mar 30
Altitude Running Invitational
11.
9
Jason Frentheway
2:20.59
Mar 30
Altitude Running Invitational
12.
10
Kade Swilling
2:23.25
PR
May 3
Wiseman Invite
13.
10
Trae Fenn
2:32.09
PR
May 3
Wiseman Invite
14.
9
Andrew Schlabach
2:32.51
PR
May 3
Wiseman Invite
15.
9
Joshua Hamilton
2:41.26
May 3
Wiseman Invite
16.
12
Jordan Ennis
2:46.50
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
17.
9
Eliott Beer
2:51.97
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
18.
9
Gavin Peters
2:54.87
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
19.
9
Gavin Drew
3:10.11
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
1600 Meters
1.
11
Trevor Stephen
4:35.28
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
12
Austin Stephen
4:42.21
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
3.
9
Braden Kivisto
4:57.19
PR
May 3
Wiseman Invite
4.
12
Joshua Broomfield
5:00.06
PR
May 3
Wiseman Invite
5.
9
Jacob Frentheway
5:00.32
May 3
Wiseman Invite
6.
9
Jason Frentheway
5:00.94
May 3
Wiseman Invite
7.
12
Matthew Pacheco
5:03.16
Apr 27
Liberty Bell Invitational
8.
9
Tristan Knueppel
5:11.70
Mar 30
Altitude Running Invitational
9.
12
Kaycee Clark-Mellott
5:22.25
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
10.
10
Kade Swilling
5:24.55
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
11.
12
Colter Anderson
5:26.08
May 3
Wiseman Invite
12.
10
Trae Fenn
5:36.67
PR
May 3
Wiseman Invite
13.
9
Gavin Peters
5:53.15
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
14.
9
Andrew Schlabach
5:54.25
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
15.
9
Eliott Beer
6:09.93
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
16.
12
Jordan Ennis
6:13.09
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
17.
9
Joshua Hamilton
6:16.94
May 3
Wiseman Invite
18.
9
Gavin Drew
6:25.57
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
3200 Meters
1.
12
Joshua Broomfield
10:14.33
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
2.
11
Trevor Stephen
10:26.04
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
3.
9
Jacob Frentheway
10:26.91
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
4.
12
Austin Stephen
10:29.64
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
5.
12
Colter Anderson
10:52.20
May 3
Wiseman Invite
6.
9
Braden Kivisto
10:56.75
PR
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
7.
9
Jason Frentheway
11:01.88
Apr 27
Liberty Bell Invitational
8.
12
Matthew Pacheco
11:18.23
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
9.
10
Kade Swilling
11:35.59
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
12
Tanner Pafford
15.29
PR
May 18
Wyoming State Championships
300m Hurdles - 36"
1.
12
Tanner Pafford
42.24
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
9
Cody McClarnon
44.53
PR
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
3.
10
Cole Marks
47.57
Mar 30
Altitude Running Invitational
4x100 Relay
1.
Nolan Bell
Nico Vite
Sam Jensen
Will Monger
44.19
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
2.
Aden Gallon
Nolan Bell
Nico Vite
Sam Jensen
44.90
May 3
Wiseman Invite
3.
Relay Team
45.41
Apr 27
Liberty Bell Invitational
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:41.46
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
4x400 Relay
1.
Kaycee Clark-Mellott
Blain Dilly
Sam Spiker
Nolan Bell
3:34.24
May 3
Wiseman Invite
2.
Relay Team
3:44.38
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
3.
Nolan Bell
Sam Jensen
Cole Marks
Will Monger
3:49.78
Mar 30
Altitude Running Invitational
4.
9
Jacob Frentheway
Jason Frentheway
Braden Kivisto
Tristan Knueppel
4:07.47
May 3
Wiseman Invite
4x800 Relay
1.
Kaycee Clark-Mellott
Joshua Broomfield
Austin Stephen
Trevor Stephen
8:43.42
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
2.
Relay Team
8:58.37
Apr 27
Liberty Bell Invitational
3.
Jacob Frentheway
Jason Frentheway
Tristan Knueppel
Matthew Pacheco
9:17.88
Mar 30
Altitude Running Invitational
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Sam Jensen
Nico Vite
Kaycee Clark-Mellott
Austin Stephen
3:42.18
May 18
Wyoming State Championships
2.
Sam Jensen
Nico Vite
Sam Spiker
Austin Stephen
3:48.94
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
Shot Put - 12lb
1.
12
Riley Cash
50' 7
PR
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
2.
11
Tanner Bullock
50' 1
PR
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
3.
12
Matt Millin
43' 6.5
PR
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
4.
10
Joe Davis
40' 1
PR
May 3
Wiseman Invite
5.
11
Hunter Bjorkquist
35' 2.25
PR
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
6.
11
Mason Newman
29' 0.5
PR
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
7.
11
Aaron Cross
26' 9
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
Discus - 1.6kg
1.
11
Tanner Bullock
143' 10
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
12
Riley Cash
135' 10
May 18
Wyoming State Championships
3.
12
Matt Millin
126' 2
PR
May 3
Wiseman Invite
4.
10
Jarrod Dilly
97' 1
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
5.
11
Mason Newman
92' 11
PR
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
6.
11
Hunter Bjorkquist
87' 9
PR
May 3
Wiseman Invite
7.
11
Aaron Cross
74' 2
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
8.
10
Joe Davis
67' 8
PR
May 3
Wiseman Invite
High Jump
1.
11
Orry Davis
5' 8
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
2.
12
Noah Scott
5' 6
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
3.
12
Nolan Bell
5' 4
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
Pole Vault
1.
10
Cody Hunter
11' 4
Apr 27
Liberty Bell Invitational
2.
10
Aj Legerski
9' 4
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
3.
10
Jack Espinoza
9' 0
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
Long Jump
1.
12
Sam Spiker
21' 1.75
PR
May 3
Wiseman Invite
2.
12
Blain Dilly
20' 10.5
PR
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
3.
11
Aden Gallon
20' 8.5
PR
May 18
Wyoming State Championships
4.
9
Cody McClarnon
19' 0
May 3
Wiseman Invite
5.
10
Cole Marks
17' 3.75
May 3
Wiseman Invite
6.
10
Kenyon Lewis
17' 3.5
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
Triple Jump
1.
12
Blain Dilly
45' 2
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
12
Sam Spiker
43' 6.75
May 18
Wyoming State Championships
3.
11
Aden Gallon
41' 6.75
PR
May 18
Wyoming State Championships
4.
9
Cody McClarnon
35' 3.75
(-1.4)
PR
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
5.
10
Kenyon Lewis
34' 0
(-1.1)
PR
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
6.
10
Cole Marks
33' 11.25
(.0)
Mar 30
Altitude Running Invitational
7.
10
Freddie Pillivant
32' 2.5
(.0)
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
Womens
100 Meters
1.
12
Jenna Goodrich
12.66
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
12
Taylen Sewell
13.45
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
3.
9
Claire Melchior
13.48
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
4.
10
Elizabeth Prescott
13.51
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
5.
10
Jessica Salinas
13.60
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
6.
9
Katie Thomson
13.61
(-.1)
Apr 27
Liberty Bell Invitational
7.
9
Kamryn Tempel
13.69
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
8.
10
Lexi Puev
13.81
(1.6)
Apr 27
Liberty Bell Invitational
9.
12
Janessa Miller
14.00
(1.9)
Mar 30
Altitude Running Invitational
10.
10
Reese Bradley
14.31
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
11.
9
Kira Brownell
14.79
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
12.
10
Billie Kaiya Kircher
15.19
PR
May 3
Wiseman Invite
13.
12
Aida De Los Rios Bar
15.22
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
14.
10
Delaney Ferguson
15.26
PR
May 3
Wiseman Invite
15.
9
Desiree Lovato
15.54
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
16.
10
Chloe Hensley
16.09
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
17.
12
Syuan-Ya Syu
17.29
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
200 Meters
1.
12
Jenna Goodrich
25.98
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
10
Elizabeth Prescott
27.40
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
3.
10
Lexi Puev
27.93
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
4.
12
Janessa Miller
28.39
(-1.5)
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
5.
9
Katie Thomson
28.94
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
6.
12
Maggie Rossman
30.69
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
7.
10
Brooke Syracuse
31.32
(.0)
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
8.
10
Delaney Ferguson
31.77
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
9.
9
Desiree Lovato
32.24
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
10.
12
Aida De Los Rios Bar
32.90
(.0)
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
11.
10
Chloe Hensley
33.83
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
12.
12
Syuan-Ya Syu
35.39
PR
May 3
Wiseman Invite
400 Meters
1.
10
Elizabeth Prescott
1:01.16
May 18
Wyoming State Championships
2.
10
Jessica Salinas
1:03.75
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
3.
9
Claire Melchior
1:05.59
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
4.
11
Katheryne Carrier
1:05.75
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
5.
12
Annie Forseth
1:08.86
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
6.
12
Maggie Rossman
1:09.74
PR
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
7.
9
Kira Brownell
1:13.33
PR
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
8.
12
Aida De Los Rios Bar
1:18.26
PR
May 3
Wiseman Invite
800 Meters
1.
12
Claudia Miller
2:19.00
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
2.
11
Emma Reed
2:29.77
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
3.
12
Annie Forseth
2:31.87
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
4.
9
Kaya Pillavant
2:32.44
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
5.
11
Katheryne Carrier
2:40.00
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
6.
11
Rylie Purdy
2:40.04
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
7.
10
Katherine Etchepare
2:47.59
PR
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
8.
11
Jamie Kaste
3:18.73
PR
May 3
Wiseman Invite
1500 Meters
1.
12
Claudia Miller
4:42.26
PR
Apr 6
Arcadia Invitational
1600 Meters
1.
12
Claudia Miller
5:00.65
PR
Apr 6
Arcadia Invitational
2.
9
Kaya Pillavant
5:45.36
PR
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
3.
11
Emma Reed
5:59.40
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
4.
10
Katherine Etchepare
6:00.73
PR
May 3
Wiseman Invite
5.
11
Rylie Purdy
6:03.90
Mar 30
Altitude Running Invitational
6.
12
Annie Forseth
6:10.18
PR
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
7.
11
Jamie Kaste
7:00.09
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
1 Mile
1.
12
Claudia Miller
5:02.50
PR
Apr 6
Arcadia Invitational
3200 Meters
1.
12
Claudia Miller
11:14.45
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
9
Kaya Pillavant
11:52.44
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
3.
10
Katherine Etchepare
12:38.62
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
100m Hurdles - 33"
1.
12
Taylen Sewell
15.75
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
2.
10
Reese Bradley
16.52
PR
May 18
Wyoming State Championships
3.
9
Kamryn Tempel
18.61
(.0)
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
4.
9
Kira Brownell
19.37
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
300m Hurdles - 30"
1.
12
Taylen Sewell
48.92
PR
May 18
Wyoming State Championships
2.
9
Kamryn Tempel
49.63
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
3.
10
Reese Bradley
50.01
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
4.
9
Kira Brownell
53.60
PR
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
4x100 Relay
1.
Taylen Sewell
Jessica Salinas
Janessa Miller
Elizabeth Prescott
52.31
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
2.
Taylen Sewell
Lexi Puev
Claire Melchior
Janessa Miller
53.06
Apr 27
Liberty Bell Invitational
3.
Relay Team
53.80
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:49.60
Apr 27
Liberty Bell Invitational
2.
Delaney Ferguson
Lexi Puev
Brooke Syracuse
Maggie Rossman
2:00.00
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
4x400 Relay
1.
Elizabeth Prescott
Jessica Salinas
Katheryne Carrier
Janessa Miller
4:17.95
May 18
Wyoming State Championships
2.
Elizabeth Prescott
Jess Salinas
Katie Thomson
Janessa Miller
4:22.02
Apr 27
Liberty Bell Invitational
3.
Relay Team
4:22.05
May 3
Wiseman Invite
4.
Elizabeth Prescott
Jess Salinas
Janessa Miller
Lexi Puev
4:23.95
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
5.
Jess Salinas
Janessa Miller
Claudia Miller
Katie Thomson
4:24.51
Mar 30
Altitude Running Invitational
6.
Reese Bradley
Kira Brownell
Chloe Hensley
Annie Forseth
4:33.05
May 3
Wiseman Invite
7.
Reese Bradley
Elizabeth Prescott
Taylen Sewell
Kaya Pillavant
4:35.06
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
4x800 Relay
1.
Emma Reed
Rylie Purdy
Annie Forseth
Kaya Pillavant
10:22.03
May 18
Wyoming State Championships
2.
Relay Team
10:30.96
Apr 27
Liberty Bell Invitational
3.
Katheryne Carrier
Katherine Etchepare
Annie Forseth
Kaya Pillavant
10:43.22
Mar 30
Altitude Running Invitational
4.
Kira Brownell
Katherine Etchepare
Annie Forseth
Jess Salinas
11:17.85
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Reese Bradley
Elizabeth Prescott
Taylen Sewell
Claudia Miller
1:58.20
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
2.
Claudia Miller
Lexi Puev
Brooke Syracuse
Chloe Hensley
2:04.25
Mar 30
Altitude Running Invitational
3.
Delaney Ferguson
Chloe Hensley
Katheryne Carrier
Brooke Syracuse
2:05.12
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Claudia Miller
Jessica Salinas
Elizabeth Prescott
Janessa Miller
4:20.19
May 18
Wyoming State Championships
2.
Janessa Miller
Jessica Salinas
Elizabeth Prescott
Claudia Miller
4:20.83
May 3
Wiseman Invite
Shot Put - 4kg
1.
11
Kyla Bush
42' 1.5
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
2.
11
Kaitlyn Migneault
40' 8
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
3.
10
Kayla Kirkbride
26' 2
May 3
Wiseman Invite
4.
9
Dianna Teasley
19' 4.5
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
5.
11
Makenna Dempsey
19' 2.5
PR
May 3
Wiseman Invite
Discus - 1kg
1.
11
Kaitlyn Migneault
131' 3
PR
Apr 27
Liberty Bell Invitational
2.
11
Kyla Bush
129' 5
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
3.
10
Kayla Kirkbride
79' 9
May 3
Wiseman Invite
4.
9
Dianna Teasley
56' 8
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
5.
11
Makenna Dempsey
47' 0
PR
May 3
Wiseman Invite
High Jump
1.
11
Elizabeth Fearneyhough
5' 0
PR
Apr 6
David S. D'Evelyn Invitational
2.
9
Kamryn Tempel
4' 7
PR
Mar 30
Altitude Running Invitational
3.
9
Ashlyn Ruder
4' 2
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
Pole Vault
1.
10
Kalea Reisdorfer
10' 6
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
2.
11
Andraya Gallegos
9' 0
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
3.
9
Kaylee Bell
8' 6
May 11
Wyoming 1A-2A-4A East Regional
Long Jump
1.
12
Jenna Goodrich
17' 9.5
PR
Apr 15
Okie Blanchard Invitational
2.
12
Janessa Miller
15' 10.25
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
3.
9
Katie Thomson
15' 7
(-.2)
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
4.
9
Claire Melchior
15' 3.75
PR
May 3
Wiseman Invite
5.
10
Billie Kaiya Kircher
12' 3.75
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
6.
9
Ashlyn Ruder
11' 7.5
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
Triple Jump
1.
12
Jenna Goodrich
35' 2
(.1)
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
2.
9
Katie Thomson
34' 11
(.4)
Mar 22
Runners Roost of Fort Collins Invitational
3.
10
Billie Kaiya Kircher
27' 4.75
PR
Apr 18
Cheyenne Central Invitational
*Recent improvement