Season:
2022 Outdoor
Outdoor
2222
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Indoor
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2007
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
12
Daulton Monkress
10.74
PR
Apr 22
Great Basin Open
2.
12
Jeremiah Rovelli
11.34c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
3.
12
Emiliano Serrano
11.54c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
4.
12
James Noorlander
11.72
Apr 22
Great Basin Open
5.
10
Evan Wood
11.97
May 6
CR Last Chance
6.
12
Isaiah Miranda
12.04c
Apr 8
Tim Dunne Invite
12
Aldon Martin
12.04c
Apr 8
Tim Dunne Invite
8.
11
Christian Lloyd
12.14
Apr 22
Great Basin Open
9.
10
Grant Patterson
12.44c
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
10.
12
Issac Lopez
12.92
Apr 22
Great Basin Open
11.
11
Kaleb Young
13.04c
PR
Apr 1
Minico Quad
12.
11
Dakota McNair
13.09
PR
Apr 22
Great Basin Open
13.
11
Ethan Pesek
13.24c
Apr 1
Minico Quad
14.
9
Adrian Duarte
14.24c
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
200 Meters
1.
12
Daulton Monkress
22.12
Apr 22
Great Basin Open
2.
12
Jesus Herrera Barriga
23.07
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
3.
12
Jeremiah Rovelli
23.51
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
4.
12
Emiliano Serrano
24.24
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
12
Isaiah Miranda
24.78
PR
May 6
CR Last Chance
6.
11
Christian Lloyd
25.54
May 13
District 4 4A GBC Championships
7.
11
Elijah Escobedo
25.58
PR
Apr 22
Great Basin Open
8.
10
Christopher Warth
25.94c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
9.
9
Ezekiel Escobedo
26.74c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
10.
10
James Tanner
27.31
PR
May 6
CR Last Chance
11.
9
Victor Marin Barajas
27.66
PR
May 6
CR Last Chance
12.
12
Maitland Graham
27.84c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
13.
10
Jackson Lucas
29.14c
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
400 Meters
1.
12
Daulton Monkress
48.53
PR
May 6
CR Last Chance
2.
12
Jesus Herrera Barriga
49.70
PR
May 6
CR Last Chance
3.
12
Jacob Stevens
53.33
Apr 29
Skyview Invitational 2022
4.
11
Elijah Escobedo
56.06
May 6
CR Last Chance
5.
10
Caleb Robinson
56.69
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
6.
10
Wyatt Rasmussen
58.74c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
10
Caleb Stevens
58.74c
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
8.
9
Victor Marin Barajas
59.36
May 6
CR Last Chance
9.
10
Quincy Turner
1:00.97
May 6
CR Last Chance
10.
10
Ian Andersen
1:01.64c
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
11.
9
Logan Darrow
1:03.80
PR
May 6
CR Last Chance
12.
11
Hudson Lehew
1:04.44c
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
13.
10
James Tanner
1:04.54c
PR
Apr 1
Minico Quad
14.
12
Maitland Graham
1:05.94c
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
800 Meters
1.
11
Stockton Stevens
1:59.71
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
12
Jacob Stevens
2:00.18
PR
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
3.
12
Anthony Botch
2:00.7h
PR
Apr 1
Minico Quad
4.
12
Blake Crandall
2:01.46
PR
May 6
CR Last Chance
5.
11
James Wright
2:07.88
Apr 29
Skyview Invitational 2022
6.
10
Wyatt Rasmussen
2:15.41
May 13
District 4 4A GBC Championships
7.
10
Caleb Stevens
2:22.81
May 13
District 4 4A GBC Championships
1600 Meters
1.
11
Stockton Stevens
4:27.69
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
12
Blake Crandall
4:33.89
PR
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
3.
12
Anthony Botch
4:37.4h
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
4.
12
Trevor Walter
4:44.42
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
11
James Wright
4:46.92
May 13
District 4 4A GBC Championships
6.
12
Matthew Quiroz
4:55.83
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
7.
11
Zach Zaugg
5:01.97
May 13
District 4 4A GBC Championships
8.
9
Adam Wright
5:13.76
May 13
District 4 4A GBC Championships
9.
9
Preston Dopp
5:16.80
May 13
District 4 4A GBC Championships
10.
12
Jacob Stevens
5:27.90
May 6
CR Last Chance
3200 Meters
1.
11
Stockton Stevens
9:37.32
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
12
Trevor Walter
10:20.23
PR
Apr 29
Skyview Invitational 2022
3.
11
James Wright
10:26.79
May 6
CR Last Chance
4.
12
Matthew Quiroz
10:53.67
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
11
Zach Zaugg
11:13.10
May 6
CR Last Chance
6.
9
Preston Dopp
11:15.45
May 6
CR Last Chance
7.
9
Adam Wright
11:23.93
May 13
District 4 4A GBC Championships
110m Hurdles - 39"
1.
10
Grant Patterson
16.14c
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
2.
9
Jack Carney
19.14c
PR
Apr 1
Minico Quad
3.
10
Dylan Gourley
20.20
PR
Apr 29
Skyview Invitational 2022
4.
10
Ivan Keller
20.41
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
9
Drayton Thibault
20.74c
Apr 8
Tim Dunne Invite
6.
10
Jackson Lucas
21.38
May 13
District 4 4A GBC Championships
7.
9
Garrett Gilliland
21.44
May 6
CR Last Chance
8.
9
Adrian Duarte
22.14c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
300m Hurdles - 36"
1.
10
Grant Patterson
44.01
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
2.
11
Zach Zaugg
47.47
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
3.
10
Dylan Gourley
47.59
PR
May 6
CR Last Chance
4.
10
Christopher Warth
47.65
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
11
Lance Moffitt
48.34c
PR
Apr 1
Minico Quad
6.
9
Garrett Gilliland
49.56
May 13
District 4 4A GBC Championships
7.
10
Jackson Lucas
50.84c
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
8.
9
Drayton Thibault
52.51
May 6
CR Last Chance
4x100 Relay
1.
Jeremiah Rovelli
Isaiah Miranda
Aldon Martin
Emiliano Serrano
45.29
May 13
District 4 4A GBC Championships
2.
Jeremiah Rovelli
Isaiah Miranda
Aldon Martin
Evan Wood
45.54
May 6
CR Last Chance
3.
Evan Wood
Christian Lloyd
Aldon Martin
Grant Patterson
48.74c
Apr 1
Minico Quad
4.
Maitland Graham
Kaleb Young
Issac Lopez
Ethan Pesek
50.31
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
Maitland Graham
Kaleb Young
Dakota McNair
Ethan Pesek
51.64c
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
6.
James Noorlander
Christian Lloyd
Isaiah Miranda
Emiliano Serrano
54.84c
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
4x200 Relay -
1.
Christian Lloyd
Matthew Bjorneberg
Aldon Martin
Jesus Herrera Barriga
1:33.29
May 13
District 4 4A GBC Championships
2.
James Noorlander
Matthew Bjorneberg
Emiliano Serrano
Jesus Herrera Barriga
1:34.0h
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
3.
Christopher Warth
Matthew Bjorneberg
Aldon Martin
Jesus Herrera Barriga
1:36.2h
Apr 1
Minico Quad
4.
Caleb Robinson
Maitland Graham
Christopher Warth
Evan Wood
1:45.6h
Apr 22
Great Basin Open
5.
Jackson Lucas
Maitland Graham
Christopher Warth
Wyatt Rasmussen
1:49.9h
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
4x400 Relay
1.
Jesus Herrera Barriga
Jacob Stevens
Matthew Bjorneberg
Daulton Monkress
3:24.92
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
Jesus Herrera Barriga
James Noorlander
Matthew Bjorneberg
Daulton Monkress
3:36.0h
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Evan Wood
Christian Lloyd
Elijah Escobedo
Matthew Quiroz
3:58.37
Apr 29
Skyview Invitational 2022
2.
Emiliano Serrano
Christian Lloyd
Elijah Escobedo
Matthew Quiroz
3:59.22
May 13
District 4 4A GBC Championships
3.
Elijah Escobedo
Christian Lloyd
James Noorlander
Matthew Quiroz
4:00.6h
Apr 1
Minico Quad
4.
Isaiah Miranda
Christian Lloyd
Christopher Warth
Matthew Quiroz
4:12.9h
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
Shot Put - 12lb
1.
10
TJ Hickmon
44' 7.5
May 13
District 4 4A GBC Championships
2.
11
Christian Saldivar
39' 7
May 13
District 4 4A GBC Championships
3.
12
Blake Smith
37' 2.5
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
4.
12
James Noorlander
36' 5.5
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
10
Dylan Gourley
35' 6
PR
May 6
CR Last Chance
6.
10
Quincy Turner
32' 5.75
May 6
CR Last Chance
7.
10
Reginald Williander
32' 1.5
May 6
CR Last Chance
8.
9
Carson Brown
31' 6.75
May 6
CR Last Chance
9.
10
AJ Miller
31' 4
Apr 22
Great Basin Open
10.
10
Kenyon Finn
31' 2.75
Apr 1
Minico Quad
11.
9
Aidan Saldivar
30' 11.25
May 6
CR Last Chance
12.
10
Jayden Sharp
30' 4.5
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
13.
10
Ian Andersen
23' 10.5
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
14.
11
Hudson Lehew
22' 7
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
15.
10
Tristyn Farrer
21' 8
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
Discus - 1.6kg
1.
10
TJ Hickmon
121' 2
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
2.
10
Kenyon Finn
110' 2
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
3.
11
Christian Saldivar
103' 2.25
May 13
District 4 4A GBC Championships
4.
12
James Noorlander
96' 7
PR
May 6
CR Last Chance
5.
10
Jayden Sharp
92' 3
PR
May 6
CR Last Chance
6.
9
Carson Brown
90' 7
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
7.
10
Quincy Turner
87' 1
Apr 8
Tim Dunne Invite
8.
10
Ivan Keller
82' 10.5
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
9.
12
Blake Smith
75' 8
Apr 1
Minico Quad
10.
10
AJ Miller
74' 4
Apr 1
Minico Quad
11.
10
Dylan Gourley
73' 9
PR
Apr 1
Minico Quad
12.
10
Reginald Williander
72' 6
Apr 1
Minico Quad
13.
9
Aidan Saldivar
72' 1
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
14.
10
Zach Beem
70' 7
PR
Apr 1
Minico Quad
15.
11
Hudson Lehew
65' 5
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
16.
10
Ian Andersen
63' 10
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
17.
10
Tristyn Farrer
59' 6.5
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
High Jump
1.
10
Zach Beem
5' 10
Apr 8
Tim Dunne Invite
Pole Vault
1.
11
Henry Wright
12' 6
PR
May 6
CR Last Chance
2.
10
Caleb Robinson
10' 6
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
3.
11
Elijah Shepherd
10' 0
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
4.
11
Kaleb Young
9' 0
PR
May 6
CR Last Chance
5.
9
Garrett Gilliland
8' 6
PR
May 6
CR Last Chance
11
Kaden Stimpson
8' 6
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
7.
10
James Tanner
8' 0
PR
May 6
CR Last Chance
Long Jump
1.
10
Matthew Bjorneberg
19' 8
Apr 8
Tim Dunne Invite
12
Aldon Martin
19' 8
Apr 1
Minico Quad
3.
10
Zach Beem
17' 10
May 13
District 4 4A GBC Championships
4.
11
Dakota McNair
17' 7
PR
Apr 1
Minico Quad
5.
11
Lance Moffitt
17' 5.75
PR
Apr 1
Minico Quad
6.
12
Issac Lopez
17' 1.5
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
7.
12
Jeremiah Rovelli
17' 1
PR
May 6
CR Last Chance
8.
11
Elijah Escobedo
16' 11.75
Apr 1
Minico Quad
9.
11
Ethan Pesek
16' 6.5
Apr 1
Minico Quad
10.
11
Elijah Shepherd
16' 4.5
PR
Apr 1
Minico Quad
11.
9
Ezekiel Escobedo
14' 10.75
Apr 1
Minico Quad
12.
10
Noah Thompson
14' 10
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
13.
11
Kaden Stimpson
13' 10
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
14.
9
Logan Darrow
13' 9.5
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
15.
11
Kaleb Young
13' 2
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
Triple Jump
1.
10
Grant Patterson
40' 9.75
PR
Apr 1
Minico Quad
2.
10
Matthew Bjorneberg
40' 7
Apr 8
Tim Dunne Invite
3.
10
Evan Wood
40' 4
May 6
CR Last Chance
4.
12
Isaiah Miranda
37' 8.75
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
5.
11
Lance Moffitt
36' 10.5
May 6
CR Last Chance
6.
11
Henry Wright
36' 8
PR
Apr 1
Minico Quad
7.
12
Issac Lopez
36' 5.25
May 13
District 4 4A GBC Championships
8.
10
Wyatt Rasmussen
35' 6.5
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
9.
11
Ethan Pesek
32' 11
Apr 22
Great Basin Open
11
Dakota McNair
32' 11
Apr 1
Minico Quad
11.
11
Kaden Stimpson
31' 6
Apr 1
Minico Quad
12.
10
Ivan Keller
31' 2.5
Apr 1
Minico Quad
13.
9
Ezekiel Escobedo
30' 10
Apr 22
Great Basin Open
14.
10
Noah Thompson
30' 7
PR
Apr 22
Great Basin Open
Womens
90 Meter Dash
1.
10
Ariel Wildman
12.84c
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
2.
10
Rylee Robbins
13.14c
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
100 Meters
1.
12
Mya Richardson
12.68
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
2.
10
Morgan Graham
13.10
PR
Apr 22
Great Basin Open
3.
12
Madelyn Tingey
13.18
May 13
District 4 4A GBC Championships
4.
11
Kyra Emberlin
13.20
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
11
Kathryn Pilling
13.36
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
6.
12
Cortnie Farrer
13.54c
Apr 1
Minico Quad
7.
10
Ariel Wildman
14.39
Apr 22
Great Basin Open
8.
10
Rylee Robbins
14.46
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
200 Meters
1.
10
Morgan Graham
26.00
(.6)
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
10
Tiffany Humpherys
27.00
May 13
District 4 4A GBC Championships
3.
11
Kyra Emberlin
27.04c
PR
Apr 1
Minico Quad
4.
9
Valeria Fregoso-Cuevas
29.13
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
9
Ellia Berrett
30.34c
Apr 1
Minico Quad
6.
9
Alex Vanden Bosch
30.44c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
7.
11
Elise St Clair
30.74
Apr 22
Great Basin Open
400 Meters
1.
10
Tiffany Humpherys
58.62
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
10
Morgan Graham
58.87
PR
May 6
CR Last Chance
3.
12
Olivia Oler
1:03.33
PR
May 6
CR Last Chance
4.
11
Ava Fistolera
1:06.31
PR
Apr 22
Great Basin Open
5.
11
Elise St Clair
1:14.14c
Apr 1
Minico Quad
800 Meters
1.
12
Jennaveve Bingham
2:16.63
PR
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
9
Meisha Bingham
2:32.93
May 6
CR Last Chance
3.
9
Nolan Dickerson
2:44.9h
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
4.
11
Skyla Bingham
2:49.7h
Apr 8
Tim Dunne Invite
5.
11
Jordan Holland
3:04.2h
Apr 8
Tim Dunne Invite
6.
12
Allaesa Marcellus
3:16.49
May 6
CR Last Chance
7.
12
Clara Casares
3:51.22
PR
May 6
CR Last Chance
1600 Meters
1.
10
Saylor Erickson
5:27.90
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
9
Nolan Dickerson
5:29.90
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
3.
12
Abby Robinson
5:47.71
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
4.
9
Meisha Bingham
5:50.42
PR
Apr 29
Skyview Invitational 2022
5.
10
Brittany Garling
5:52.58
May 13
District 4 4A GBC Championships
6.
12
Emma Frampton
6:09.21
May 13
District 4 4A GBC Championships
7.
10
Caysja Roberts
6:14.01
May 13
District 4 4A GBC Championships
8.
12
Summer Garling
6:38.48
May 13
District 4 4A GBC Championships
9.
11
Skyla Bingham
6:50.2h
Apr 1
Minico Quad
10.
11
Jordan Holland
7:03.69
May 13
District 4 4A GBC Championships
11.
12
Allaesa Marcellus
7:29.5h
Apr 1
Minico Quad
12.
12
Clara Casares
8:56.46
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
3200 Meters
1.
10
Saylor Erickson
11:50.56
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
9
Nolan Dickerson
11:51.53
PR
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
3.
10
Brittany Garling
12:20.55
Apr 29
Skyview Invitational 2022
4.
12
Emma Frampton
13:05.0h
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
5.
12
Summer Garling
13:11.4h
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
6.
10
Caysja Roberts
13:11.6h
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
7.
11
Skyla Bingham
14:47.5h
Apr 1
Minico Quad
8.
11
Jordan Holland
15:15.8h
PR
Apr 1
Minico Quad
100m Hurdles - 33"
1.
10
Ali Okelberry
16.95
PR
Apr 22
Great Basin Open
2.
9
Josephine Preucil
18.27
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
3.
10
Morgan Graham
18.54c
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
4.
10
Kate Jones
18.57
PR
Apr 22
Great Basin Open
5.
9
Valeria Fregoso-Cuevas
18.64
May 13
District 4 4A GBC Championships
6.
12
Cortnie Farrer
18.66
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
7.
10
Rylee Robbins
19.30
PR
Apr 22
Great Basin Open
8.
9
Alex Vanden Bosch
20.41
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
300m Hurdles - 30"
1.
10
Ali Okelberry
49.34c
Apr 8
Tim Dunne Invite
2.
10
Kate Jones
51.49
PR
May 6
CR Last Chance
3.
10
Ariel Wildman
55.24c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
4.
9
Josephine Preucil
55.64c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
5.
10
Rylee Robbins
56.54c
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
4x100 Relay
1.
Mya Richardson
Halle Walker
Madelyn Tingey
Morgan Graham
49.24
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
Mya Richardson
Kathryn Pilling
Madelyn Tingey
Morgan Graham
51.54c
Apr 8
Tim Dunne Invite
3.
-
Mya Richardson
Kyra Emberlin
Madelyn Tingey
Morgan Graham
51.74c
Apr 1
Minico Quad
4.
Mya Richardson
Madelyn Tingey
Kathryn Pilling
Morgan Graham
52.04c
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
5.
Ellia Berrett
Valeria Fregoso-Cuevas
Ariel Wildman
Olivia Oler
54.95
May 6
CR Last Chance
6.
Ellia Berrett
Valeria Fregoso-Cuevas
Ariel Wildman
Cortnie Farrer
55.54
May 13
District 4 4A GBC Championships
7.
Elise St Clair
Valeria Fregoso-Cuevas
Emily Wright
Ellia Berrett
58.14c
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
4x200 Relay -
1.
Mya Richardson
Tiffany Humphreys
Kyra Emberlin
Morgan Graham
1:43.86
May 21
IHSAA Track & Field Championshps
2.
Mya Richardson
Tiffany Humphreys
Olivia Oler
Morgan Graham
1:46.6h
Apr 8
Tim Dunne Invite
3.
Elise St Clair
Valeria Fregoso-Cuevas
Emily Wright
Ellia Berrett
2:04.67
Apr 22
Great Basin Open
4x400 Relay
1.
-
Mya Richardson
Olivia Oler
Tiffany Humphreys
Jennaveve Bingham
4:04.11
May 13
District 4 4A GBC Championships
2.
Mya Richardson
Tiffany Humphreys
Olivia Oler
Jennaveve Bingham
4:14.4h
Apr 8
Tim Dunne Invite
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Kathryn Pilling
Ava Fistolera
Kyra Emberlin
Jennaveve Bingham
1:54.80
May 13
District 4 4A GBC Championships
2.
Kathryn Pilling
Ava Fistolera
Jennaveve Bingham
Abby Robinson
1:59.18
May 6
CR Last Chance
3.
Kathryn Pilling
Ava Fistolera
Kyra Emberlin
Abby Robinson
2:00.9h
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
4.
Kathryn Pilling
Cortnie Farrer
Ava Fistolera
Abby Robinson
2:02.2h
Apr 8
Tim Dunne Invite
Shot Put - 4kg
1.
11
Austynn Russell
32' 8
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
2.
12
Lucinda Hampton
31' 9.75
PR
Apr 29
Skyview Invitational 2022
3.
12
Isabel Bjornn
31' 4.25
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
4.
12
Aaliyah Bowers
28' 4.5
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
5.
10
Emily Wright
25' 0.5
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
6.
10
Makayla Egersdorf
21' 9
Apr 8
Tim Dunne Invite
7.
10
Susan McCormack
15' 11.5
PR
Apr 1
Minico Quad
8.
9
Brooke Oler
14' 3
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
9.
9
Leila McFadden
13' 10
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
Discus - 1kg
1.
12
Isabel Bjornn
102' 10.25
PR
Apr 29
Skyview Invitational 2022
2.
12
Lucinda Hampton
97' 7
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
3.
12
Aaliyah Bowers
86' 2
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
4.
11
Austynn Russell
82' 1
Apr 8
Tim Dunne Invite
5.
10
Makayla Egersdorf
66' 8
Apr 8
Tim Dunne Invite
6.
10
Susan McCormack
54' 5
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
7.
9
Leila McFadden
38' 6.5
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
8.
9
Brooke Oler
36' 0
PR
Apr 27
JV GREAT BASIN INVITE
High Jump
1.
11
Ava Fistolera
4' 8
PR
Apr 8
Tim Dunne Invite
12
Madelyn Tingey
4' 8
Apr 8
Tim Dunne Invite
3.
10
Halle Walker
4' 7
Apr 22
Great Basin Open
Pole Vault
1.
12
Abby Robinson
9' 6
PR
May 6
CR Last Chance
2.
10
Emily Wright
8' 6
PR
May 13
District 4 4A GBC Championships
12
Cortnie Farrer
8' 6
May 6
CR Last Chance
4.
9
Josephine Preucil
8' 0
May 6
CR Last Chance
5.
9
Alex Vanden Bosch
6' 0
PR
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
Long Jump
1.
12
Madelyn Tingey
16' 2
Apr 1
Minico Quad
2.
10
Halle Walker
15' 5.5
Apr 8
Tim Dunne Invite
3.
10
Ariel Wildman
15' 0.5
May 6
CR Last Chance
4.
10
Morgan Graham
14' 10.75
Mar 17
5 Team Meet- Jerome
5.
10
Kate Jones
14' 3
PR
Apr 22
Great Basin Open
11
Kyra Emberlin
14' 3
PR
Apr 1
Minico Quad
7.
9
Valeria Fregoso-Cuevas
13' 8.75
PR
May 6
CR Last Chance
8.
9
Ellia Berrett
13' 1
Apr 1
Minico Quad
Triple Jump
1.
11
Kathryn Pilling
33' 7
Apr 1
Minico Quad
2.
10
Halle Walker
32' 7
PR
Apr 29
Skyview Invitational 2022
3.
12
Olivia Oler
31' 11.5
Apr 1
Minico Quad
4.
9
Ellia Berrett
27' 11
Apr 1
Minico Quad
*Recent improvement