Season:
2014 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Indoor
2024
2020
2019
2018
2017
2016
2013
2012
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
12
Xavier Dennison
11.21
PR
May 10
District 2-4A Championships
2.
12
Simon Bailey
11.34c
PR
Apr 19
Capital City Invite
3.
12
Sydney Ellis
11.74c
PR
Apr 19
Capital City Invite
4.
9
Nic Dowdy
11.84c
Apr 19
Capital City Invite
5.
9
Isaac Timmerman
12.01
PR
May 10
District 2-4A Championships
6.
9
Nicolas Dowdy
12.54c
Mar 8
Chile Quad
7.
11
Nolan Fox
13.04c
PR
Mar 8
Chile Quad
200 Meters
1.
12
Simon Bailey
22.34c
PR
Apr 19
Capital City Invite
2.
12
Sydney Ellis
23.94c
PR
Apr 19
Capital City Invite
3.
9
Isaac Timmerman
24.14c
PR
Apr 19
Capital City Invite
4.
9
Nic Dowdy
24.24c
Apr 19
Capital City Invite
12
Xavier Dennison
24.24
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
6.
12
Joe Roback
24.36
PR
May 10
District 2-4A Championships
7.
11
Luke Kachelmeier
24.94
PR
May 10
District 2-4A Championships
8.
10
Nathan Scrimshaw
26.42
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
9.
9
Liam Johnson
27.04c
Mar 8
Chile Quad
400 Meters
1.
12
Joe Roback
50.94
PR
May 10
District 2-4A Championships
2.
12
Simon Bailey
51.15
(1.0)
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
3.
11
Alexi Ortega
51.18
PR
May 17
4A State Championship
4.
9
Miroslav Betts
51.50
May 17
4A State Championship
5.
11
Skyler McCall
52.84c
PR
Apr 19
Capital City Invite
6.
9
Ben Roback
53.25
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
7.
12
Skyler Veenis
54.74c
PR
Apr 19
Capital City Invite
8.
11
Greg Ahlers
54.94c
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
9.
12
Seth Drop
55.94c
PR
Apr 19
Capital City Invite
10.
12
Nathan Aguirre
57.44c
PR
Mar 8
Chile Quad
11.
10
Daniel Aguirre
1:07.44c
PR
Mar 8
Chile Quad
800 Meters
1.
10
Hayden Walker
2:06.8h
Apr 19
Capital City Invite
11
Greg Ahlers
2:06.8h
PR
Mar 8
Chile Quad
3.
11
Matt Ticknor
2:15.23
May 10
District 2-4A Championships
4.
10
Victor Kim
2:18.4h
Mar 8
Chile Quad
5.
9
Kai Coblentz
2:19.80
May 10
District 2-4A Championships
6.
9
Chris Buntain
2:21.83
May 10
District 2-4A Championships
7.
12
Jared Borrego
2:26.90
PR
May 10
District 2-4A Championships
8.
10
John Rees
2:27.2h
PR
Mar 8
Chile Quad
1500 Meters
1.
12
Simon Bailey
4:39.43
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
1600 Meters
1.
12
Colin Hemez
4:24.33
PR
May 17
4A State Championship
2.
12
Mike Walker
4:34.54
PR
May 17
4A State Championship
3.
10
Hayden Walker
4:42.61
Apr 5
Rio Rancho Invitational
4.
12
Jeremy Goettee
4:51.15
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
5.
10
Conner Bailey
5:00.6h
Apr 19
Capital City Invite
6.
9
Chris Buntain
5:02.3h
Apr 19
Capital City Invite
7.
10
Victor Kim
5:06.3h
Mar 8
Chile Quad
8.
10
John Rees
5:12.6h
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
9.
12
Jared Borrego
5:28.6h
PR
Mar 8
Chile Quad
3200 Meters
1.
12
Colin Hemez
9:40.63
PR
May 17
4A State Championship
2.
12
Mike Walker
9:45.63
PR
May 17
4A State Championship
3.
10
Hayden Walker
10:24.05
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
4.
12
Jeremy Goettee
10:33.34
PR
May 17
4A State Championship
5.
10
John Rees
10:48.62
May 10
District 2-4A Championships
6.
10
Conner Bailey
10:51.16
May 10
District 2-4A Championships
7.
10
Victor Kim
10:52.9h
Apr 19
Capital City Invite
110m Hurdles - 39"
1.
10
Nathan Scrimshaw
16.67
PR
May 17
4A State Championship
11
Greg Ahlers
16.67
PR
May 10
District 2-4A Championships
3.
12
Skyler Veenis
17.01
PR
May 10
District 2-4A Championships
4.
11
Jonmichael Weaver
18.12
Apr 5
Rio Rancho Invitational
5.
12
Tyler Mullen
18.74c
PR
Apr 19
Capital City Invite
6.
12
Simon Bailey
18.79
(-1.0)
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
300m Hurdles - 36"
1.
12
Skyler Veenis
40.86
PR
May 17
4A State Championship
2.
11
Greg Ahlers
42.44c
PR
Apr 19
Capital City Invite
3.
12
Tyler Mullen
42.84c
PR
Apr 19
Capital City Invite
4.
10
Nathan Scrimshaw
44.74c
PR
Apr 19
Capital City Invite
5.
11
Jonmichael Weaver
46.06
Apr 5
Rio Rancho Invitational
6.
10
Koby Cotter
47.92
May 10
District 2-4A Championships
4x100 Relay
1.
-
Xavier Dennison
Sydney Ellis
Miroslav Betts
Simon Bailey
43.59
May 17
4A State Championship
2.
-
Relay Team
43.84
May 10
District 2-4A Championships
3.
-
Miroslav Betts
Xavier Dennison
Sydney Ellis
Nicolas Dowdy
44.74c
Apr 19
Capital City Invite
4.
-
Xavier Dennison
Sydney Ellis
Alexi Ortega
Skyler McCall
45.13
Apr 5
Rio Rancho Invitational
5.
-
Xavier Dennison
Sydney Ellis
Skyler McCall
Alexi Ortega
46.54c
Mar 8
Chile Quad
6.
9
Miroslav Betts
Nicolas Dowdy
Liam Johnson
Isaac Timmerman
48.84c
Mar 8
Chile Quad
4x200 Relay -
1.
-
Xavier Dennison
Sydney Ellis
Alexi Ortega
Simon Bailey
1:31.41
May 17
4A State Championship
2.
-
Relay Team
1:31.82
May 10
District 2-4A Championships
3.
-
Miroslav Betts
Simon Bailey
Xavier Dennison
Sydney Ellis
1:33.3h
Apr 19
Capital City Invite
4.
-
Xavier Dennison
Sydney Ellis
Alexi Ortega
Skyler McCall
1:35.80
Apr 5
Rio Rancho Invitational
5.
-
Xavier Dennison
Sydney Ellis
Skyler Veenis
Joe Roback
1:37.5h
Mar 8
Chile Quad
6.
9
Liam Johnson
Isaac Timmerman
Nathaniel Ortega
Nicolas Dowdy
1:45.2h
Mar 8
Chile Quad
4x400 Relay
1.
-
Miroslav Betts
Joe Roback
Alexi Ortega
Simon Bailey
3:24.03
May 17
4A State Championship
2.
-
Miroslav Betts
Joe Roback
Nathaniel Ortega
Simon Bailey
3:28.21
May 17
4A State Championship
3.
-
Relay Team
3:34.46
May 10
District 2-4A Championships
4.
-
Ben Roback
Greg Ahlers
Alexi Ortega
Miroslav Betts
3:39.21
Apr 5
Rio Rancho Invitational
5.
-
Miroslav Betts
Alexi Ortega
Skyler McCall
Colin Hemez
3:39.5h
Mar 8
Chile Quad
6.
-
Colin Hemez
Greg Ahlers
Skyler Veenis
Joe Roback
3:40.3h
Apr 19
Capital City Invite
7.
-
Nathaniel Ortega
Hayden Walker
Isaac Timmerman
Joey Sorenson
3:57.1h
Mar 8
Chile Quad
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
-
Relay Team
3:38.1h
Apr 19
Capital City Invite
2.
-
Xavier Dennison
Tyler Mullen
Skyler Veenis
Skyler McCall
3:40.10
May 17
4A State Championship
3.
-
Sydney Ellis
Tyler Mullen
Skyler Veenis
Mike Walker
4:00.4h
Mar 8
Chile Quad
4.
-
Nathan Aguirre
Nate Phillips
Jonmichael Weaver
Nicolas Dowdy
4:24.3h
Mar 8
Chile Quad
Shot Put - 12lb
1.
12
Colin Nickless
44' 8
PR
May 10
District 2-4A Championships
2.
11
John Schueler
42' 2.75
PR
May 10
District 2-4A Championships
3.
12
Collin Nickless
39' 4
PR
Mar 8
Chile Quad
4.
11
Zach Sturgeon
36' 6
May 10
District 2-4A Championships
5.
12
Simon Bailey
36' 3.5
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
6.
11
TJ Keane
35' 0
PR
Apr 19
Capital City Invite
7.
10
Sam Harvey
32' 1
May 10
District 2-4A Championships
8.
9
Macklin Cunico
31' 7
PR
Mar 8
Chile Quad
9.
9
Patrick Irish
31' 5
PR
Apr 19
Capital City Invite
10.
11
Tom Collins
30' 5
PR
Mar 8
Chile Quad
Discus - 1.6kg
1.
12
Colin Nickless
148' 7
PR
May 17
4A State Championship
2.
11
John Schueler
139' 4
PR
May 17
4A State Championship
3.
12
Collin Nickless
125' 11
PR
Mar 8
Chile Quad
4.
11
Zach Sturgeon
103' 10
PR
May 10
District 2-4A Championships
5.
11
Tom Collins
94' 11
PR
May 10
District 2-4A Championships
6.
12
Simon Bailey
94' 10.25
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
7.
11
TJ Keane
88' 1
PR
Apr 19
Capital City Invite
8.
9
Joey Sorenson
79' 0
PR
Mar 8
Chile Quad
Javelin - 800g
1.
12
Xavier Dennison
156' 6
PR
May 10
District 2-4A Championships
2.
12
Seth Drop
147' 3
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
3.
9
Macklin Cunico
138' 0
May 10
District 2-4A Championships
4.
9
Sincere Bahaghighat
115' 11
May 10
District 2-4A Championships
5.
9
Quinton Jones
113' 3
PR
May 10
District 2-4A Championships
6.
12
Simon Bailey
112' 11
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
7.
9
Joey Sorenson
83' 11
PR
Mar 8
Chile Quad
High Jump
1.
11
Greg Ahlers
6' 2
Apr 19
Capital City Invite
2.
11
Skyler McCall
6' 2
PR
Apr 19
Capital City Invite
3.
12
Simon Bailey
6' 0
PR
Apr 19
Capital City Invite
4.
12
Skyler Veenis
5' 10
PR
May 17
4A State Championship
5.
10
Nathan Scrimshaw
5' 8
Apr 5
Rio Rancho Invitational
Pole Vault
1.
12
Seth Drop
12' 6
PR
Apr 19
Capital City Invite
2.
9
Liam Johnson
11' 6
Apr 19
Capital City Invite
3.
10
Sean Reynolds
11' 0
May 10
District 2-4A Championships
4.
12
Simon Bailey
10' 7
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
5.
9
Tyler Moore
9' 0
Apr 19
Capital City Invite
Long Jump
1.
12
Simon Bailey
20' 7.5
(.2)
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
2.
9
Miroslav Betts
19' 3
May 10
District 2-4A Championships
3.
9
Nathaniel Ortega
18' 0.5
May 10
District 2-4A Championships
4.
11
Alexi Ortega
18' 0
Mar 15
Cleveland Invitational
5.
12
Sydney Ellis
17' 10
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
6.
11
Greg Ahlers
17' 8
PR
May 10
District 2-4A Championships
7.
9
Isaac Timmerman
16' 4.5
PR
Apr 19
Capital City Invite
8.
9
Quinton Jones
14' 11.5
PR
Apr 19
Capital City Invite
Triple Jump
1.
11
Greg Ahlers
39' 5.5
PR
May 10
District 2-4A Championships
2.
9
Isaac Timmerman
38' 7
May 10
District 2-4A Championships
3.
10
Koby Cotter
37' 1
PR
May 10
District 2-4A Championships
4.
9
Sincere Bahaghighat
35' 5
PR
May 10
District 2-4A Championships
5.
10
Sincheng Huang
34' 10
PR
May 10
District 2-4A Championships
6.
10
Nathan Scrimshaw
33' 0.5
PR
Mar 8
Chile Quad
Decathlon -
1.
12
Simon Bailey
5588
PR
Jun 7
Great Southwest 39th Track&Field Classic
Womens
100 Meters
1.
9
Elena Abeyta
12.94c
PR
Apr 19
Capital City Invite
2.
9
Claire Ticknor
13.08
PR
May 10
District 2-4A Championships
3.
12
Hayley Schake
13.25
Apr 5
Rio Rancho Invitational
4.
9
Elizabeth Lockhart
13.34c
Apr 19
Capital City Invite
5.
9
Sienna Ahlers
13.44c
PR
Apr 19
Capital City Invite
6.
9
Sophie Wood
13.64c
Apr 19
Capital City Invite
7.
9
Elizabeth Smeltz
13.94c
PR
Mar 8
Chile Quad
10
Charlotte Leonard
13.84c
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
9.
10
Sierra Foley
14.24c
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
10.
10
Catherine McDonald
14.54c
PR
Mar 8
Chile Quad
11.
9
Anjelika Garcia
14.62
PR
May 10
District 2-4A Championships
12.
10
Jordan Henson
14.74c
PR
Mar 8
Chile Quad
13.
11
Sarah Stubben
14.74c
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
14.
11
Mckenna Nadeau
14.99
PR
May 10
District 2-4A Championships
15.
9
April Lopez
15.44c
PR
Mar 8
Chile Quad
200 Meters
1.
12
Hayley Schake
26.85
PR
May 17
4A State Championship
2.
9
Elena Abeyta
26.87
May 10
District 2-4A Championships
3.
9
Claire Ticknor
27.28
Apr 5
Rio Rancho Invitational
4.
9
Sophie Wood
28.24c
Apr 19
Capital City Invite
5.
9
Emily Mercer
28.44c
PR
Apr 19
Capital City Invite
6.
10
Julia O'Brien
28.94c
PR
Apr 19
Capital City Invite
7.
12
Venessa Martinez
29.02
PR
May 10
District 2-4A Championships
8.
10
Isabelle Runde
30.14c
PR
Apr 19
Capital City Invite
10
Sierra Foley
30.14c
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
10.
11
Mckenna Nadeau
30.42
PR
May 10
District 2-4A Championships
11.
10
Charlotte Leonard
30.64c
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
12.
9
Anjelika Garcia
30.87
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
13.
10
Kayla Tousley
31.84c
PR
Mar 8
Chile Quad
14.
12
Rose Biggs
32.54c
PR
Mar 8
Chile Quad
400 Meters
1.
12
Hayley Schake
58.85
PR
May 10
District 2-4A Championships
2.
9
Elena Abeyta
59.07
May 17
4A State Championship
3.
9
Sienna Ahlers
1:01.13
PR
May 10
District 2-4A Championships
4.
9
Claire Ticknor
1:01.94
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
5.
11
Haley Butler-Moore
1:02.96
PR
May 10
District 2-4A Championships
6.
9
Kaitlin Bennett
1:04.84c
Apr 19
Capital City Invite
7.
9
Elizabeth Lockhart
1:05.34c
PR
Apr 19
Capital City Invite
10
Julia O'Brien
1:05.34c
PR
Apr 19
Capital City Invite
9.
10
Sierra Foley
1:05.45
PR
May 10
District 2-4A Championships
10.
12
Amanda Mercer
1:05.52
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
11.
12
Venessa Martinez
1:11.14c
PR
Mar 8
Chile Quad
12.
12
Shannon Doyle
1:11.44c
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
13.
12
Rose Biggs
1:17.74c
PR
Mar 8
Chile Quad
800 Meters
1.
10
Kathryn Stockton
2:20.19
PR
May 17
4A State Championship
2.
11
Haley Butler-Moore
2:23.76
PR
May 17
4A State Championship
3.
12
Mikayla Pulliam
2:28.6h
PR
Mar 8
Chile Quad
4.
9
Sienna Ahlers
2:30.83
May 17
4A State Championship
5.
10
Julia O'Brien
2:34.62
PR
May 10
District 2-4A Championships
6.
10
Madison Foley
2:35.1h
PR
Apr 19
Capital City Invite
7.
10
Nicola Vasquez
2:36.56
PR
May 10
District 2-4A Championships
8.
10
Isabelle Runde
2:37.84
Apr 5
Rio Rancho Invitational
9.
12
Amanda Mercer
2:38.3h
PR
Apr 19
Capital City Invite
10.
12
Hayley Schake
2:41.3h
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
11.
10
Talia Dreicer
2:41.7h
Mar 15
Cleveland Invitational
12.
9
Maria Sandoval
2:44.9h
PR
Mar 8
Chile Quad
1600 Meters
1.
12
Mikayla Pulliam
5:25.15
PR
May 17
4A State Championship
2.
10
Madison Foley
5:26.52
May 17
4A State Championship
3.
10
Sophia Galvez
5:29.81
May 17
4A State Championship
4.
10
Nicola Vasquez
5:33.70
PR
May 17
4A State Championship
5.
12
Amanda Mercer
5:37.10
May 17
4A State Championship
6.
11
Haley Butler-Moore
5:37.9h
PR
Apr 19
Capital City Invite
7.
10
Talia Dreicer
5:53.05
Apr 5
Rio Rancho Invitational
8.
10
Alexandria Chavaria
6:38.9h
PR
Apr 19
Capital City Invite
9.
11
Alex Chavarria
6:39.09
May 10
District 2-4A Championships
10.
10
Allison Cunningham
6:41.8h
PR
Mar 8
Chile Quad
3200 Meters
1.
10
Nicola Vasquez
11:49.33
PR
May 17
4A State Championship
2.
10
Sophia Galvez
11:53.83
May 17
4A State Championship
3.
12
Mikayla Pulliam
12:05.42
May 10
District 2-4A Championships
4.
12
Amanda Mercer
12:12.22
May 17
4A State Championship
5.
10
Madison Foley
12:17.47
May 10
District 2-4A Championships
6.
10
Talia Dreicer
13:37.7h
Apr 19
Capital City Invite
100m Hurdles - 33"
1.
11
Chelsea Challacombe
16.24c
Apr 19
Capital City Invite
2.
10
Charlotte Leonard
18.45
PR
May 10
District 2-4A Championships
3.
9
Elizabeth Lockhart
19.34c
Mar 8
Chile Quad
4.
9
Emily Mercer
19.54
May 10
District 2-4A Championships
5.
12
Amanda Mercer
20.48
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
6.
9
Alexis Quintana
21.54
PR
May 10
District 2-4A Championships
300m Hurdles - 30"
1.
9
Claire Ticknor
48.01
PR
May 10
District 2-4A Championships
2.
9
Emily Mercer
48.89
May 10
District 2-4A Championships
3.
9
Elizabeth Lockhart
49.69
PR
May 10
District 2-4A Championships
4.
10
Charlotte Leonard
50.94c
PR
Apr 19
Capital City Invite
5.
10
Talia Dreicer
53.44c
PR
Apr 19
Capital City Invite
6.
11
Chelsea Challacombe
54.64
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
7.
9
Alexis Quintana
57.72
PR
May 10
District 2-4A Championships
8.
10
Elise Koskelo
59.34c
PR
Mar 8
Chile Quad
4x100 Relay
1.
-
Elena Abeyta
Claire Ticknor
Chelsea Chalacombe
Hayley Schake
49.96
May 17
4A State Championship
2.
-
Chelsea Challacombe
Hayley Schake
Elena Abeyta
Claire Ticknor
50.04c
Apr 19
Capital City Invite
3.
-
Relay Team
50.16
May 10
District 2-4A Championships
4.
-
Elena Abeyta
Sienna Ahlers
Claire Ticknor
Charlotte Leonard
50.98
Apr 5
Rio Rancho Invitational
4x200 Relay -
1.
-
Chelsea Challacombe
Hayley Schake
Elena Abeyta
Claire Ticknor
1:46.8h
Apr 19
Capital City Invite
2.
-
Elizabeth Lockhart
Sophie Wood
Charlotte Leonard
Claire Ticknor
1:48.30
May 17
4A State Championship
3.
-
Relay Team
1:51.03
May 10
District 2-4A Championships
4.
-
Julia O'Brien
Hayley Schake
Anjelika Garcia
Kathryn Stockton
1:54.4h
Mar 8
Chile Quad
5.
-
Sienna Ahlers
Anjelika Garcia
Charlotte Leonard
Julia O'Brien
1:55.72
Apr 5
Rio Rancho Invitational
6.
-
Zoe Cahllacombe
Roxanne Greiggs
Mckenna Nadeau
Maria Sandoval
2:03.5h
Mar 8
Chile Quad
4x400 Relay
1.
-
Relay Team
4:07.44
May 10
District 2-4A Championships
2.
-
Elena Abeyta
Kathryn Stockton
Sienna Ahlers
Hayley Schake
4:07.65
May 17
4A State Championship
3.
-
Elena Abeyta
Kathryn Stockton
Madison Foley
Hayley Schake
4:09.16
May 17
4A State Championship
4.
-
Haley Butler-Moore
Hayley Schake
Mikayla Pulliam
Anjelika Garcia
4:22.51
Apr 5
Rio Rancho Invitational
5.
-
Haley Butler-Moore
Sienna Ahlers
Isabelle Runde
Kathryn Stockton
4:23.9h
Apr 19
Capital City Invite
6.
-
Hayley Schake
Madison Foley
Julia O'Brien
Kayla Tousley
4:25.1h
Mar 8
Chile Quad
7.
-
Elizabeth Lockhart
Stephanie Kuzmack
Sienna Ahlers
Elizabeth Smeltz
4:35.0h
Mar 8
Chile Quad
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
-
Elena Abeyta
Julia O'Brien
Sienna Ahlers
Haley Butler-Moore
4:21.21
May 17
4A State Championship
2.
-
Madison Foley
Julia O'Brien
Sienna Ahlers
Haley Butler-Moore
4:22.02
May 17
4A State Championship
3.
-
Relay Team
4:27.3h
Apr 19
Capital City Invite
4.
-
Sienna Ahlers
Amanda Mercer
Sophia Galvez
Isabelle Runde
4:40.48
Apr 5
Rio Rancho Invitational
5.
-
Stephanie Kuzmack
Emily Mercer
Sienna Ahlers
Anjelika Garcia
4:53.1h
Mar 8
Chile Quad
6.
-
Sophie Wood
Rose Biggs
Roxanne Greiggs
Jordan Henson
5:37.6h
Mar 8
Chile Quad
Shot Put - 4kg
1.
11
Chelsea Challacombe
34' 7
PR
Apr 5
Rio Rancho Invitational
2.
11
Ashley Land
32' 2.5
May 10
District 2-4A Championships
3.
9
Zoe Challacombe
28' 1.5
Apr 19
Capital City Invite
4.
11
Jodi Thomas
23' 5
PR
May 10
District 2-4A Championships
5.
11
Marcela Mas
22' 3
May 10
District 2-4A Championships
Discus - 1kg
1.
11
Ashley Land
96' 3
May 10
District 2-4A Championships
2.
11
Marcela Mas
75' 3
May 10
District 2-4A Championships
3.
11
Jodi Thomas
67' 0
PR
May 10
District 2-4A Championships
4.
9
Kilkee Flynn
63' 0
PR
May 10
District 2-4A Championships
Javelin - 600g
1.
12
Samantha Fenner
96' 5
PR
May 10
District 2-4A Championships
2.
11
Jodi Thomas
88' 2
PR
May 10
District 2-4A Championships
3.
9
Shannon Irwin
75' 7
May 10
District 2-4A Championships
4.
11
Ashley Land
63' 4
PR
May 10
District 2-4A Championships
5.
9
Zoe Challacombe
47' 6
PR
Mar 8
Chile Quad
High Jump
1.
11
Chelsea Challacombe
5' 4
PR
May 17
4A State Championship
2.
9
Fiona Rogers
4' 8
May 10
District 2-4A Championships
9
Anjelika Garcia
4' 8
PR
May 10
District 2-4A Championships
4.
12
Venessa Martinez
4' 4
PR
Mar 8
Chile Quad
Pole Vault
1.
10
Roxanne Greiggs
7' 6
PR
May 10
District 2-4A Championships
2.
9
Elizabeth Lockhart
6' 6
PR
Mar 15
Cleveland Invitational
Long Jump
1.
11
Chelsea Challacombe
17' 2.5
May 17
4A State Championship
2.
9
Elena Abeyta
16' 11.5
May 10
District 2-4A Championships
3.
10
Charlotte Leonard
15' 8
PR
May 10
District 2-4A Championships
4.
9
Sophie Wood
14' 8
Apr 19
Capital City Invite
5.
11
Sarah Stubben
11' 5.25
Mar 15
Cleveland Invitational
Triple Jump
1.
9
Elizabeth Lockhart
35' 9.5
May 17
4A State Championship
2.
10
Roxanne Greiggs
31' 7
PR
May 10
District 2-4A Championships
3.
11
Sarah Stubben
27' 9
Mar 15
Cleveland Invitational
*Recent improvement