Season:
2017 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
Indoor
2021
2016
2015
2014
2012
2011
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
12
Anthony Parker
11.51
PR
May 13
Palmer Invitational
2.
12
James Curro
11.56
Apr 15
8x8
3.
11
Dharma Waldron
11.95
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
4.
9
AJ Fitisemanu
12.12
PR
May 13
Palmer Invitational
5.
10
Roos Helgesen
12.19
Apr 20
Quad 1
6.
12
Evan Seaman
12.21
May 11
JR SR FAT Last Chance
7.
11
Michale Badua
12.25
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
8.
10
Tristian Wilhoit
12.31
Apr 20
Quad 1
9.
9
Joshua Espejo
12.32
PR
May 6
Frosh Soph day2
10.
11
Christian Fischer
12.39
May 11
JR SR FAT Last Chance
11.
9
Edgie Fernandez
12.70
May 6
Frosh Soph day2
12.
12
Reese Kodama
12.71
Apr 27
Quad 3
13.
12
Jack Divelbiss
12.79
PR
Apr 20
Quad 1
11
Ethan Nguyen
12.79
Apr 15
8x8
15.
9
Zachary Hoogerhyde
12.85
May 13
Palmer Invitational
16.
10
Adesanjo Wolfe
12.96
May 6
Frosh Soph day2
17.
11
Josef Somers
13.10
Apr 15
8x8
18.
9
Isaiah Moses
13.16
PR
Apr 20
Quad 1
19.
10
Jin San Yoon
13.19
Apr 27
Quad 3
20.
9
Kendell Taylor
13.22
PR
Apr 20
Quad 1
21.
10
David Startz
13.23
PR
May 6
Frosh Soph day2
22.
11
Keefe Peters
13.24
May 11
JR SR FAT Last Chance
12
Won Ro
13.24
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
24.
10
Jaili Rescober
13.33
May 6
Frosh Soph day2
25.
10
Toven Tungul
13.50
PR
Apr 20
Quad 1
26.
9
Jin Seo Yoon
13.52
PR
May 6
Frosh Soph day2
27.
9
Monta Rabb
13.64
PR
Apr 20
Quad 1
28.
10
Cole Schuller
13.78
PR
May 6
Frosh Soph day2
29.
11
Jared Hall
13.83
PR
May 6
Frosh Soph day2
30.
9
Andrew Howard
13.88
PR
May 20
Region IV Championships
31.
10
Robert Macnevin
13.94
Apr 27
Quad 3
32.
9
Isaac San Juan
14.07
Apr 20
Quad 1
33.
12
James Scott
14.41
Apr 27
Quad 3
34.
9
Patrick Nuesca
14.46
Apr 27
Quad 3
35.
11
Jacob Wilcox
19.14
PR
Apr 27
Quad 3
36.
11
Joe Divelbiss
18:40.00
PR
May 13
Palmer Invitational
200 Meters
1.
12
Anthony Parker
23.10
PR
May 27
ASAA 4A State Championships
2.
12
James Curro
23.62
PR
Apr 15
8x8
3.
11
Dharma Waldron
24.65
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
4.
10
Roos Helgesen
24.70
Apr 15
8x8
11
Michale Badua
24.70
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
6.
10
Tristian Wilhoit
25.41
Apr 15
8x8
7.
12
Evan Seaman
25.47
May 11
JR SR FAT Last Chance
8.
11
Christian Fischer
25.53
May 11
JR SR FAT Last Chance
9.
9
AJ Fitisemanu
25.56
PR
May 13
Palmer Invitational
10.
9
Joshua Espejo
25.70
PR
Apr 15
8x8
11.
12
Reese Kodama
25.90
Apr 15
8x8
12.
11
Carson Kress
26.19
PR
Apr 27
Quad 3
13.
9
Zachary Hoogerhyde
26.45
May 13
Palmer Invitational
14.
9
Isaiah Moses
26.70
PR
Apr 20
Quad 1
15.
11
Josef Somers
26.90
Apr 27
Quad 3
16.
11
Ethan Nguyen
26.93
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
17.
11
Keefe Peters
27.02
May 11
JR SR FAT Last Chance
18.
9
Miguelito Talbert
27.30
May 6
Frosh Soph day2
19.
10
David Startz
27.33
PR
May 6
Frosh Soph day2
20.
10
Robert Macnevin
27.83
PR
Apr 27
Quad 3
21.
10
Adesanjo Wolfe
27.87
Apr 15
8x8
22.
10
Enrique Rodriguez
28.42
PR
Apr 15
8x8
23.
9
Isaac San Juan
29.91
Apr 20
Quad 1
24.
12
Won Ro
30.12
Apr 15
8x8
25.
9
Patrick Nuesca
30.85
May 6
Frosh Soph day2
400 Meters
1.
10
Roos Helgesen
53.54
May 19
Region 4 prelims
2.
12
Jack Divelbiss
56.66
PR
Apr 20
Quad 1
3.
9
Dastzeni Tibbits
56.76
PR
May 13
Palmer Invitational
4.
12
Reese Kodama
56.84
PR
Apr 27
Quad 3
5.
11
Micah Barber
58.35
PR
Apr 20
Quad 1
6.
11
Carson Kress
58.59
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
7.
9
Isaiah Moses
58.99
PR
May 13
Palmer Invitational
8.
9
Miguelito Talbert
59.59
PR
May 6
Frosh Soph day2
9.
11
Josef Somers
59.91
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
10.
11
Christian Fischer
1:00.06
PR
Apr 27
Quad 3
11.
12
Evan Seaman
1:02.43
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
12.
10
Cole Schuller
1:05.12
PR
Apr 20
Quad 1
13.
10
Takuma Inoue
1:06.10
PR
Apr 20
Quad 1
800 Meters
1.
10
George Cvancara
2:05.35
May 19
Region 4 prelims
2.
11
Alek Heil
2:09.58
PR
May 19
Region 4 prelims
3.
10
Cameron Sheldon
2:11.94
Apr 15
8x8
4.
11
Micah Barber
2:15.48
May 19
Region 4 prelims
5.
9
Dastzeni Tibbits
2:17.4h
PR
Apr 27
Quad 3
6.
9
Dallin Gardiner
2:18.2h
Apr 27
Quad 3
7.
11
Joe Divelbiss
2:23.16
PR
May 13
Palmer Invitational
8.
12
Evan Seaman
2:29.1h
PR
Apr 27
Quad 3
9.
10
Takuma Inoue
2:31.87
PR
Apr 15
8x8
10.
9
Kurtis Brumbaugh
2:33.84
May 13
Palmer Invitational
11.
12
James Scott
2:41.51
PR
Apr 15
8x8
12.
9
Zachary Williams
2:43.80
May 6
Frosh Soph day2
13.
9
Aidan King
2:51.8h
PR
Apr 27
Quad 3
1600 Meters
1.
10
Niko Latva-Kiskola
4:40.73
Apr 15
8x8
2.
10
George Cvancara
4:43.38
May 6
Frosh Soph day2
3.
10
Cameron Sheldon
4:46.39
May 20
Region IV Championships
4.
9
Dallin Gardiner
4:54.03
Apr 27
Quad 3
5.
9
Dastzeni Tibbits
5:09.86
PR
Apr 20
Quad 1
6.
11
Joe Divelbiss
5:22.81
Apr 15
8x8
7.
9
Kurtis Brumbaugh
5:25.75
May 13
Palmer Invitational
8.
9
Marty Rygh
5:29.67
Apr 27
Quad 3
9.
11
William Lemmons
5:34.04
Apr 27
Quad 3
10.
12
James Scott
5:34.69
PR
Apr 27
Quad 3
11.
9
Zachary Williams
5:52.02
May 6
Frosh Soph day2
12.
10
Roland McWhite
5:59.39
Apr 27
Quad 3
13.
9
Aidan King
6:07.28
PR
Apr 20
Quad 1
3200 Meters
1.
10
Cameron Sheldon
10:17.46
PR
May 20
Region IV Championships
2.
10
George Cvancara
10:27.58
May 13
Palmer Invitational
3.
10
Niko Latva-Kiskola
10:31.68
Apr 15
8x8
4.
9
Dallin Gardiner
10:43.91
May 5
Frosh Soph
5.
11
Joe Divelbiss
10:47.23
PR
May 20
Region IV Championships
6.
9
Marty Rygh
11:22.72
Apr 27
Quad 3
7.
9
Kurtis Brumbaugh
11:23.46
Apr 27
Quad 3
8.
11
William Lemmons
12:16.17
Apr 20
Quad 1
9.
9
Zachary Williams
12:58.20
PR
Apr 20
Quad 1
110m Hurdles - 39"
1.
10
Toven Tungul
18.57
Apr 27
Quad 3
2.
9
Jake Wright
18.73
May 19
Region 4 prelims
3.
9
Alexander Jones
20.76
May 6
Frosh Soph day2
300m Hurdles - 36"
1.
9
Joshua Espejo
46.89
PR
May 19
Region 4 prelims
2.
9
Jake Wright
47.71
Apr 27
Quad 3
3.
10
Toven Tungul
49.55
May 19
Region 4 prelims
4.
11
Micah Barber
51.49
Apr 27
Quad 3
5.
9
Alexander Jones
52.64
May 6
Frosh Soph day2
6.
9
Logan Stonerock
54.23
PR
May 6
Frosh Soph day2
7.
9
Aidan King
1:14.46
PR
May 6
Frosh Soph day2
4x100 Relay
1.
Relay Team
45.27
May 20
Region IV Championships
2.
Evan Seaman
Ethan Nguyen
AJ Fitisemanu
Joshua Espejo
47.49
May 13
Palmer Invitational
4x200 Relay -
1.
Evan Seaman
Ethan Nguyen
Reese Kodama
Josef Somers
1:42.26
May 13
Palmer Invitational
2.
Relay Team
1:42.46
Apr 27
Quad 3
4x400 Relay
1.
Relay Team
3:45.29
May 20
Region IV Championships
2.
Josef Somers
Reese Kodama
Carson Kress
Christian Fischer
4:00.60
May 13
Palmer Invitational
4x800 Relay
1.
Relay Team
8:30.27
May 19
Region 4 prelims
Niko Latva-Kiskola
Cameron Sheldon
Alek Heil
George Cvancara
8:30.27
May 20
Region IV Championships
3.
Micah Barber
George Cvancara
Joe Divelbiss
Dastzeni Tibbits
8:58.74
Apr 20
Quad 1
4.
Dallin Gardiner
George Cvancara
Micah Barber
Dastzeni Tibbits
9:15.61
Apr 15
8x8
5.
Roos Helgesen
Micah Barber
Kurtis Brumbaugh
Dastzeni Tibbits
9:16.61
May 13
Palmer Invitational
6.
Dallin Gardiner
Cameron Sheldon
Alek Heil
James Scott
9:29.12
Apr 20
Quad 1
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Tristian Wilhoit
Joshua Espejo
Isaiah Moses
AJ Fitisemanu
1:45.76
May 13
Palmer Invitational
Shot Put - 12lb
1.
11
Dharma Waldron
40' 4
PR
May 20
Region IV Championships
2.
10
Caleb Yabes
37' 6
PR
May 19
Region 4 prelims
3.
12
Connor Merrill
32' 8.25
PR
May 19
Region 4 prelims
4.
10
Austin Teeter
31' 7
PR
May 13
Palmer Invitational
5.
11
Jared Hall
30' 9.25
May 13
Palmer Invitational
6.
9
Austin Parks
30' 5.5
May 13
Palmer Invitational
7.
9
Kaleb Babcock
30' 1.5
PR
Apr 27
Quad 3
8.
9
Andrew Howard
28' 10
PR
Apr 27
Quad 3
9.
12
Kernell Villamor
26' 5.5
PR
Apr 20
Quad 1
10.
11
Jacob Wilcox
13' 7.5
PR
May 20
Region IV Championships
Discus - 1.6kg
1.
11
Dharma Waldron
113' 1
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
2.
12
Connor Merrill
100' 9
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
3.
9
Austin Parks
90' 7
PR
Apr 20
Quad 1
4.
10
Caleb Yabes
90' 4
PR
May 19
Region 4 prelims
5.
11
Jared Hall
89' 6
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
6.
9
Kaleb Babcock
82' 6
PR
May 5
Frosh Soph
7.
10
Austin Teeter
81' 8
PR
May 5
Frosh Soph
8.
9
Andrew Howard
74' 3
PR
Apr 27
Quad 3
9.
12
Kernell Villamor
66' 2
PR
Apr 20
Quad 1
High Jump
1.
10
Tristian Wilhoit
5' 10
PR
Apr 15
8x8
2.
10
Jin San Yoon
5' 0
PR
May 5
Frosh Soph
Long Jump
1.
12
Cephas Ekuase
20' 8
PR
May 20
Region IV Championships
2.
10
Tristian Wilhoit
20' 1
May 20
Region IV Championships
3.
9
Dastzeni Tibbits
17' 3.5
May 5
Frosh Soph
4.
9
Kaleb Babcock
14' 1
PR
May 5
Frosh Soph
5.
11
Jared Hall
14' 0
PR
May 20
Region IV Championships
6.
9
Aidan King
13' 7.5
PR
May 5
Frosh Soph
7.
9
Austin Parks
13' 3
PR
May 5
Frosh Soph
8.
9
Aidan Caldarera
12' 1
PR
May 5
Frosh Soph
9.
9
Andrew Howard
12' 0
PR
May 20
Region IV Championships
10.
11
Jacob Wilcox
1' 10.5
PR
May 20
Region IV Championships
Triple Jump
1.
10
Tristian Wilhoit
41' 5.25
PR
May 13
Palmer Invitational
2.
9
Dastzeni Tibbits
35' 1
May 5
Frosh Soph
Womens
100 Meters
1.
10
Madison Childers
13.20
May 6
Frosh Soph day2
2.
11
Kyra Precie
13.52
May 19
Region 4 prelims
3.
11
Victoria Johansen
13.67
May 19
Region 4 prelims
4.
10
Rikki Johnson
13.83
Apr 20
Quad 1
5.
9
Grachelle Badua
13.92
May 6
Frosh Soph day2
6.
11
Myah Precie
13.94
May 11
JR SR FAT Last Chance
7.
9
Shelby Zimmerman
14.10
PR
May 6
Frosh Soph day2
8.
10
Danae Stokes
14.16
May 6
Frosh Soph day2
9.
10
Hahna Wood
14.17
PR
May 6
Frosh Soph day2
10.
9
Angelline Nageak
14.20
PR
Apr 20
Quad 1
11.
9
Renee Wilcox
14.22
PR
May 6
Frosh Soph day2
12.
12
Serena Inoue
14.35
PR
Apr 20
Quad 1
13.
9
Kana Mateaki
14.55
Apr 15
8x8
14.
9
Chelsea Bruce
14.58
PR
May 6
Frosh Soph day2
15.
9
Angel Stacey
15.07
PR
May 6
Frosh Soph day2
16.
10
Kiera Puls
15.23
Apr 20
Quad 1
17.
10
Mykal Burkhead-Miller
15.28
PR
May 6
Frosh Soph day2
18.
9
Jillianne Pickard
15.53
PR
Apr 27
Quad 3
19.
9
Hahni Johnson
15.72
PR
Apr 20
Quad 1
20.
9
Alanna Ziegler
15.82
PR
May 6
Frosh Soph day2
21.
9
Lydia Lang
16.89
PR
Apr 27
Quad 3
22.
11
Paige Flack
17.01
PR
Apr 20
Quad 1
23.
12
Sirah Ajibold
17.15
Apr 15
8x8
200 Meters
1.
11
Brooke Liland
27.28
May 13
Palmer Invitational
2.
9
Grachelle Badua
27.40
PR
May 13
Palmer Invitational
3.
11
Kyra Precie
28.29
May 19
Region 4 prelims
4.
11
Victoria Johansen
28.79
May 11
JR SR FAT Last Chance
5.
10
Madison Childers
28.86
Apr 15
8x8
6.
10
Rikki Johnson
29.10
May 13
Palmer Invitational
7.
11
Myah Precie
29.19
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
8.
10
Jalyn Osborne
29.83
Apr 20
Quad 1
9.
10
Jacqueline Hixssen
30.01
PR
Apr 20
Quad 1
10.
9
Renee Wilcox
30.19
Apr 15
8x8
11.
10
Hahna Wood
30.57
May 6
Frosh Soph day2
12.
10
Grace Schuller
30.91
PR
Apr 20
Quad 1
13.
12
Serena Inoue
31.15
Apr 15
8x8
14.
10
Danae Stokes
31.30
May 6
Frosh Soph day2
15.
9
Chelsea Bruce
31.45
PR
May 6
Frosh Soph day2
16.
12
Brynn Sulte
31.64
PR
Apr 20
Quad 1
17.
9
Angel Stacey
32.20
PR
Apr 15
8x8
18.
10
Jayden Houston
32.49
PR
Apr 15
8x8
19.
9
Kana Mateaki
32.96
PR
Apr 15
8x8
20.
10
Gwenna Nichols
33.01
PR
Apr 20
Quad 1
21.
11
Ariana Foy
33.64c
PR
Apr 27
Quad 3
22.
12
Sirah Ajibold
36.96
Apr 15
8x8
400 Meters
1.
11
Brooke Liland
1:00.84c
May 20
Region IV Championships
2.
9
Shelby Zimmerman
1:02.80
PR
May 19
Region 4 prelims
3.
12
Ruth Cvancara
1:03.79
Apr 27
Quad 3
4.
10
Madison Childers
1:04.90
PR
May 6
Frosh Soph day2
5.
10
Julia Alfano
1:07.22
May 13
Palmer Invitational
6.
9
Renee Wilcox
1:07.93
May 6
Frosh Soph day2
7.
9
Lauren Madden
1:07.98
PR
May 6
Frosh Soph day2
8.
11
Caleigh Norris
1:09.48
Apr 20
Quad 1
9.
12
Serena Inoue
1:10.77
PR
Apr 20
Quad 1
10.
10
Gwenna Nichols
1:12.23
PR
Apr 27
Quad 3
11.
10
Jayden Houston
1:12.33
PR
Apr 15
8x8
800 Meters
1.
12
Ruth Cvancara
2:21.59
PR
May 27
ASAA 4A State Championships
2.
10
Kylie Judd
2:27.06
May 27
ASAA 4A State Championships
3.
10
Calee Stark
2:30.68
PR
May 19
Region 4 prelims
4.
9
Shelby Zimmerman
2:35.53
PR
May 13
Palmer Invitational
5.
9
Mary Reinbold
2:36.55
May 13
Palmer Invitational
6.
12
Allison Shafer
2:38.16
PR
May 13
Palmer Invitational
7.
11
Quincy Smith
2:49.60
PR
Apr 20
Quad 1
8.
11
Trophe Brandt
2:51.09
May 11
JR SR FAT Last Chance
9.
9
Lauren Madden
2:53.79
PR
Apr 15
8x8
10.
11
Caleigh Norris
3:02.31
Apr 15
8x8
11.
9
Kai Crawford
3:17.72
PR
Apr 27
Quad 3
12.
11
Abigail Luiken
3:18.79
PR
Apr 20
Quad 1
13.
10
Channing Buckmaster
3:22.24
PR
May 6
Frosh Soph day2
1600 Meters
1.
12
Ruth Cvancara
5:15.40
PR
May 27
ASAA 4A State Championships
2.
10
Kylie Judd
5:24.11
May 27
ASAA 4A State Championships
3.
11
Trophe Brandt
5:51.07
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
4.
12
Allison Shafer
5:51.53
May 20
Region IV Championships
5.
9
Mary Reinbold
5:53.27
May 13
Palmer Invitational
6.
10
Calee Stark
5:55.74
PR
May 6
Frosh Soph day2
7.
9
Kai Crawford
6:15.69
PR
May 6
Frosh Soph day2
8.
11
Quincy Smith
6:20.91
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
9.
12
Briannah Pugh
6:24.91
May 11
JR SR FAT Last Chance
10.
11
Ariana Foy
6:36.89
Apr 27
Quad 3
11.
12
Miao Miao Yuan
6:51.52
PR
Apr 27
Quad 3
12.
11
Abigail Luiken
6:51.53
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
13.
10
Emily Campbell
6:56.61
Apr 20
Quad 1
14.
12
Heather Jensen
6:58.58
Apr 20
Quad 1
15.
10
Channing Buckmaster
7:32.32
PR
Apr 27
Quad 3
3200 Meters
1.
10
Kylie Judd
12:15.67
May 20
Region IV Championships
2.
12
Ruth Cvancara
12:35.00
Apr 15
8x8
3.
9
Mary Reinbold
12:58.41
May 27
ASAA 4A State Championships
4.
11
Trophe Brandt
13:02.13
May 20
Region IV Championships
5.
9
Kai Crawford
13:52.72
PR
May 5
Frosh Soph
100m Hurdles - 33"
1.
9
Angelline Nageak
18.31
PR
May 6
Frosh Soph day2
2.
10
Jacqueline Hixssen
18.58
May 19
Region 4 prelims
3.
9
Haley Rogers
18.80
PR
May 20
Region IV Championships
4.
10
Cheyenne Crago
19.04c
PR
Apr 20
Quad 1
5.
9
Erica Ward
19.31
PR
May 6
Frosh Soph day2
6.
12
Brynn Sulte
19.44c
PR
Apr 20
Quad 1
7.
10
Jayden Houston
19.59
PR
May 13
Palmer Invitational
300m Hurdles - 30"
1.
9
Angelline Nageak
49.29
PR
May 20
Region IV Championships
2.
10
Jacqueline Hixssen
50.58
PR
May 20
Region IV Championships
3.
10
Jalyn Osborne
52.41
May 13
Palmer Invitational
4.
9
Haley Rogers
52.57
PR
May 13
Palmer Invitational
5.
10
Jayden Houston
56.60
PR
May 6
Frosh Soph day2
6.
12
Brynn Sulte
56.99
PR
May 11
JR SR FAT Last Chance
7.
9
Erica Ward
59.61
PR
Apr 27
Quad 3
8.
10
Cheyenne Crago
1:00.98
Apr 27
Quad 3
4x100 Relay
1.
Relay Team
51.44
May 20
Region IV Championships
2.
Madison Childers
Brooke Liland
Angelline Nageak
Kyra Precie
51.79
May 13
Palmer Invitational
3.
Jalyn Osborne
Kyra Precie
Victoria Johansen
Rikki Johnson
52.31
May 27
ASAA 4A State Championships
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:49.40
May 20
Region IV Championships
2.
Brooke Liland
Madison Childers
Kyra Precie
Jalyn Osborne
1:49.61
May 27
ASAA 4A State Championships
3.
Rikki Johnson
Brooke Liland
Angelline Nageak
Madison Childers
1:50.24
May 13
Palmer Invitational
4x400 Relay
1.
Relay Team
4:19.29
May 20
Region IV Championships
2.
Shelby Zimmerman
Ruth Cvancara
Jalyn Osborne
Kyra Precie
4:21.14
May 27
ASAA 4A State Championships
3.
Kylie Judd
Ruth Cvancara
Kyra Precie
Jalyn Osborne
4:22.16
May 13
Palmer Invitational
4x800 Relay
1.
Kylie Judd
Calee Stark
Ruth Cvancara
Brooke Liland
9:51.33
May 27
ASAA 4A State Championships
2.
Shelby Zimmerman
Kylie Judd
Calee Stark
Ruth Cvancara
10:07.01
May 20
Region IV Championships
Relay Team
10:07.01
May 19
Region 4 prelims
4.
Madison Childers
Allison Shafer
Calee Stark
Kylie Judd
10:30.7h
Apr 20
Quad 1
5.
Julia Alfano
Kylie Judd
Mary Reinbold
Calee Stark
10:45.17
Apr 15
8x8
6.
Ruth Cvancara
Mary Reinbold
Lauren Madden
Miao Miao Yuan
11:05.6h
Apr 20
Quad 1
Shot Put - 4kg
1.
10
Alissa Pili
43' 1
May 5
Frosh Soph
2.
11
Tava Fereti
37' 8
May 20
Region IV Championships
3.
9
Vaepo Thompson
27' 5.5
PR
May 19
Region 4 prelims
Discus - 1kg
1.
10
Alissa Pili
133' 6
PR
May 13
Palmer Invitational
2.
11
Tava Fereti
94' 5
May 13
Palmer Invitational
3.
12
Brynn Sulte
80' 5
PR
May 19
Region 4 prelims
4.
9
Vaepo Thompson
71' 2
PR
Apr 20
Quad 1
High Jump
1.
9
Alanna Ziegler
4' 0
PR
Apr 27
Quad 3
Long Jump
1.
11
Myah Precie
14' 9.75
May 11
JR SR FAT Last Chance
2.
10
Danae Stokes
14' 6
May 5
Frosh Soph
3.
10
Kiera Puls
13' 8.5
May 5
Frosh Soph
4.
9
Hahni Johnson
12' 6
PR
Apr 20
Quad 1
5.
9
Renee Wilcox
11' 5.5
PR
Apr 20
Quad 1
6.
11
Paige Flack
10' 11.75
PR
Apr 20
Quad 1
Triple Jump
1.
10
Danae Stokes
31' 7.25
May 20
Region IV Championships
2.
11
Myah Precie
30' 2
May 11
JR SR FAT Last Chance
3.
10
Kiera Puls
29' 9
PR
May 19
Region 4 prelims
4.
9
Renee Wilcox
26' 11
PR
Apr 20
Quad 1
5.
9
Hahni Johnson
26' 8
PR
May 13
Palmer Invitational
*Recent improvement