Season:
2015 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Indoor
2020
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Kemani Reid
10.76
Apr 22
FHSAA 4A Region 3
2.
12
Marlon Fleming
11.59
(-1.5)
Mar 7
Hallandale Invitational
3.
10
Braden Glickman
11.69
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
4.
11
Kacper Palej
12.05
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
200 Meters
1.
11
Kemani Reid
21.99
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
2.
12
Marlon Fleming
23.84
Mar 7
Hallandale Invitational
3.
10
Braden Glickman
24.19
(.1)
Feb 24
Suncoast Invitational
4.
-
Lars Hedendal
24.43
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
5.
10
Ben Jackson
24.89
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
6.
11
Jacob Graham
26.52
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
400 Meters
1.
12
Sawyer Bilton
50.14
PR
Feb 28
Southridge Spartan Invitational
2.
10
Ruby Dorval
51.15
Apr 15
FHSAA 4A District 11
3.
12
Elgin Davis
51.49
PR
Feb 28
Southridge Spartan Invitational
4.
12
Marlon Fleming
53.71
PR
Feb 28
Southridge Spartan Invitational
5.
-
Lars Hedendal
54.51
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
6.
9
Phillip Apuzzio
55.34
Feb 24
Suncoast Invitational
7.
12
Joe Walker
55.51
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
8.
12
Ralph Azor
57.14
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
800 Meters
1.
12
Sawyer Bilton
1:55.83
PR
May 2
FHSAA 4A State Championships
2.
11
Nicholas Evans
2:08.52
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
3.
9
Luis Cortez
2:14.36
Apr 15
FHSAA 4A District 11
4.
12
Ralph Azor
2:16.45
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
5.
-
Daniel Bdzoch
2:21.12
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
6.
10
Devin Neely
2:22.41
Mar 10
Suncoast Invite #2
7.
11
Kacper Palej
2:22.43
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
1600 Meters
1.
11
Nicholas Evans
4:38.81
Apr 1
Palm Beach County Championships
2.
12
Jonathan Lievonen
4:55.86
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
3.
11
Jacobo Huertus
5:00.61
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
4.
12
Max Cruzan
5:09.48
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
5.
9
Carson Lyttle
5:09.53
Mar 10
Suncoast Invite #2
6.
11
Lukas King
5:11.73
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
7.
12
Joe Walker
5:19.79
Feb 24
Suncoast Invitational
3200 Meters
1.
9
Carson Lyttle
10:58.38
Apr 15
FHSAA 4A District 11
2.
12
Jonathan Lievonen
10:59.64
Feb 24
Suncoast Invitational
3.
11
Jacobo Huertus
11:29.28
PR
Feb 24
Suncoast Invitational
4.
11
Lukas King
11:57.49
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
300m Hurdles - 36"
1.
12
Elgin Davis
41.83
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
2.
12
Max Cruzan
42.60
Apr 1
Palm Beach County Championships
4x400 Relay
1.
-
Sawyer Bilton
Ruby Dorval
Marlon Fleming
Elgin Davis
3:24.00
May 2
FHSAA 4A State Championships
2.
Relay Team
3:24.16
Mar 13
Panther Relays
3.
Elgin Davis
Marlon Fleming
Ruby Dorval
Sawyer Bilton
3:27.39
Feb 24
Suncoast Invitational
4.
Joash Cajuste
Lars Hedendal
Kacper Palej
Ralph Azor
3:38.15
Mar 10
Suncoast Invite #2
4x800 Relay
1.
-
Sawyer Bilton
Ruby Dorval
Nicholas Evans
Elgin Davis
8:06.83
May 2
FHSAA 4A State Championships
2.
Relay Team
8:15.05
Apr 1
Palm Beach County Championships
3.
-
Sawyer Bilton
Elgin Davis
Luis Cortez
Nicholas Evans
8:21.40
Apr 15
FHSAA 4A District 11
4.
Sawyer Bilton
Nicholas Evans
Luis Cortez
Joe Walker
9:01.92
Feb 24
Suncoast Invitational
4x1600 Relay
1.
Relay Team
20:13.97
Mar 13
Panther Relays
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
1:48.33
Mar 13
Panther Relays
Shot Put - 12lb
1.
11
Everson Dieujuste
37' 6.5
Mar 13
Panther Relays
2.
11
Jacob Graham
36' 4
PR
Feb 24
Suncoast Invitational
3.
10
Dawnix Dieujuste
34' 11
Feb 24
Suncoast Invitational
Discus - 1.6kg
1.
11
Everson Dieujuste
99' 4
Apr 15
FHSAA 4A District 11
2.
11
Jacob Graham
92' 6
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
High Jump
1.
9
Daniel Apuzzio
6' 0
Apr 15
FHSAA 4A District 11
2.
9
Phillip Apuzzio
5' 8
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
3.
-
Zack Calvanese
5' 6
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
4.
11
Eric Kinda
5' 4
Apr 1
Palm Beach County Championships
Long Jump
1.
11
Justin Augustus
21' 10.25
PR
Feb 28
Southridge Spartan Invitational
2.
9
Phillip Apuzzio
19' 8.75
Apr 15
FHSAA 4A District 11
3.
9
Daniel Apuzzio
18' 6.5
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
4.
-
Zack Calvanese
18' 0
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
5.
-
Charles Barnes
17' 4
PR
Feb 24
Suncoast Invitational
Triple Jump
1.
11
Justin Augustus
42' 11
PR
Apr 1
Palm Beach County Championships
2.
9
Phillip Apuzzio
37' 10
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
Womens
100 Meters
1.
10
Aubri Jones-Razul
14.24
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
2.
12
Bivencia Bertrand
14.33
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
3.
12
Bibencia Bertrand
14.47
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
4.
10
Christina Conte
14.77
Mar 10
Suncoast Invite #2
5.
9
Emile Pouleriguen
15.06
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
200 Meters
1.
10
Aubriana Jones-Razul
29.49
(-.4)
Feb 24
Suncoast Invitational
2.
12
Bivencia Bertrand
29.88
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
3.
12
Bibencia Bertrand
30.47
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
4.
10
Aubri Jones-Razul
30.82
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
5.
9
Bianca Diaz
31.11
Apr 15
FHSAA 4A District 11
6.
-
Bella Gomez
32.50
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
400 Meters
1.
9
Kendra Cashion
1:00.31
Feb 28
Southridge Spartan Invitational
2.
10
Maddie Wells
1:03.65
Apr 1
Palm Beach County Championships
3.
9
Amelia Zook
1:05.25
PR
Apr 1
Palm Beach County Championships
4.
10
Aubriana Jones-Razul
1:06.86
Mar 7
Hallandale Invitational
5.
10
Angelin Dieujuste
1:07.16
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
6.
10
Elizabeth Shutt
1:07.25
PR
Mar 7
Hallandale Invitational
7.
12
Bibencia Bertrand
1:08.82
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
8.
12
Bivencia Bertrand
1:09.20
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
9.
9
Bianca Diaz
1:15.12
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
800 Meters
1.
9
Victoria Stewart
2:33.70
PR
Apr 22
FHSAA 4A Region 3
2.
10
Elizabeth Shutt
2:35.54
Apr 15
FHSAA 4A District 11
3.
11
Alexandra Kasper
2:40.56
Apr 15
FHSAA 4A District 11
4.
12
Bibencia Bertrand
2:40.87
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
5.
9
Ana Sargent
2:43.83
Apr 15
FHSAA 4A District 11
6.
9
Emile Pouleriguen
2:43.92
Mar 10
Suncoast Invite #2
7.
9
Hannah Jazen
2:55.31
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
1600 Meters
1.
9
Victoria Stewart
5:33.88
PR
Apr 22
FHSAA 4A Region 3
2.
9
Ana Sargent
5:52.38
PR
Apr 22
FHSAA 4A Region 3
3.
11
Alexandra Kasper
6:04.25
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
4.
9
Sofia Cruzan
6:12.01
PR
Feb 24
Suncoast Invitational
5.
9
Hannah Jazen
6:12.35
PR
Mar 7
Hallandale Invitational
6.
11
Michelle Sanchez
6:29.33
PR
Mar 10
Suncoast Invite #2
7.
10
Chelsea Hester
6:36.00
Mar 7
Hallandale Invitational
3200 Meters
1.
9
Sofia Cruzan
13:00.93
PR
Apr 1
Palm Beach County Championships
2.
11
Michelle Sanchez
15:06.84
PR
Apr 15
FHSAA 4A District 11
4x400 Relay
1.
Maddie Wells
Kendra Cashion
Elizabeth Shutt
Aubriana Jones-Razul
4:18.26
Feb 24
Suncoast Invitational
2.
Relay Team
4:19.96
Feb 28
Southridge Spartan Invitational
3.
-
Bivencia Bertrand
Bibencia Bertrand
Elizabeth Shutt
Aubriana Jones-Razul
4:27.70
Apr 15
FHSAA 4A District 11
4.
-
Elizabeth Shutt
Bibencia Bertrand
Bivencia Bertrand
Aubriana Jones-Razul
4:28.34
Apr 22
FHSAA 4A Region 3
5.
Angelin Dieujuste
Bivencia Bertrand
Amelia Zook
Elizabeth Shutt
4:35.77
Mar 10
Suncoast Invite #2
4x800 Relay
1.
-
Victoria Stewart
Alexandra Kasper
Ana Sargent
Elizabeth Shutt
10:13.44
Apr 22
FHSAA 4A Region 3
2.
Relay Team
10:26.00
Apr 1
Palm Beach County Championships
3.
-
Ana Sargent
Alexandra Kasper
Chelsea Hester
Elizabeth Shutt
10:41.73
May 2
FHSAA 4A State Championships
4.
Victoria Stewart
Alexandra Kasper
Elizabeth Shutt
Jamilah Hoseih
10:43.12
Feb 24
Suncoast Invitational
Shot Put - 4kg
1.
11
Samara Francois
29' 6.5
PR
Feb 24
Suncoast Invitational
2.
-
Vana Marshall
21' 11
PR
Feb 24
Suncoast Invitational
High Jump
1.
9
Lauren Miller
4' 8
Apr 15
FHSAA 4A District 11
Long Jump
1.
9
Lauren Miller
15' 3
Feb 24
Suncoast Invitational
2.
9
Amelia Zook
14' 8.5
Feb 24
Suncoast Invitational
*Recent improvement