Season:
2016 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Indoor
2016
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
60 Meter Dash
1.
12
Gregory Jackson
7.53
(2.9)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
2.
11
Austin Crosby
7.69
(2.8)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
3.
-
Gabriel Perez
7.94
(2.2)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
4.
-
Johny Jones
8.41
(1.9)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
5.
9
Brett Chiotasso
9.14
(1.5)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
100 Meters
1.
11
Austin Crosby
11.61
(3.6)
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
2.
12
Gregory Jackson
11.62
PR
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
3.
-
Quentin Johnson
11.82
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
4.
9
Brett Chiotasso
12.33
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
5.
12
Matthew Lorenz
12.67
(-2.5)
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
6.
10
Rakim Johnson
12.72
PR
Mar 18
Astronaut Invite
7.
9
Joseph Anspatch
13.19
(-.2)
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
8.
-
Logan Matia
13.55
PR
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
200 Meters
1.
11
Jalen Gaymon
23.97
PR
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
2.
11
Austin Crosby
24.04
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
3.
-
Quentin Johnson
24.09
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
4.
12
Gregory Jackson
24.29
(-1.4)
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
5.
11
George Allen
24.83
(-1.5)
Feb 27
St Cloud Invitational
6.
9
Brett Chiotasso
25.29
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
7.
12
Matthew Lorenz
26.31
(-1.0)
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
8.
10
Rakim Johnson
26.58
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
9.
12
Tony McDonough
26.88
(3.5)
Mar 12
Bill Wilson Invitational
10.
9
Joseph Anspatch
27.40
PR
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
11.
-
Logan Matia
27.73
PR
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
300 Meters
1.
12
Jason Ramos
38.44
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
2.
12
Austin Rodeghier
41.62
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
3.
-
Alex Prager
43.57
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
400 Meters
1.
12
Ryan Drenga
51.03
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
2.
11
Jalen Gaymon
52.70
Apr 20
FHSAA 2A District 13
3.
12
Jason Ramos
53.08
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
4.
9
Tyler Schooler
54.11
Mar 26
UNF Spring Break - Saturday
5.
10
Caleb Sampson
54.23
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
6.
10
Rakim Johnson
57.02
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
7.
12
Tony McDonough
58.21
Mar 12
Bill Wilson Invitational
8.
9
Joseph Anspatch
1:00.75
PR
Mar 18
Astronaut Invite
9.
9
Stone Zeller
1:01.97
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
10.
9
Dante Gibson
1:04.10
PR
Mar 18
Astronaut Invite
800 Meters
1.
12
Austin Rodeghier
1:56.53
PR
Apr 28
FHSAA 2A Region 4
2.
9
Stone Zeller
2:10.98
Mar 26
UNF Spring Break - Saturday
3.
10
Caleb Gibson
2:11.46
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
4.
11
Thomas Driscoll
2:15.03
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
5.
9
Kristian Rodriguez
2:23.93
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
6.
10
Nick Kresge
2:24.79
PR
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
7.
9
Tyler Schooler
2:25.21
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
8.
10
Rakim Johnson
2:26.64
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
9.
12
Kristopher Guerra
2:30.86
Feb 27
St Cloud Invitational
10.
-
Logan Matia
2:35.16
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
11.
-
Hunter Dowling
2:41.02
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
12.
11
Brenden Bobrts
3:06.09
PR
Mar 18
Astronaut Invite
1600 Meters
1.
11
Jordan Yount
4:46.68
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
2.
10
Nick Kresge
5:14.27
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
3.
12
Kristopher Guerra
5:18.78
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
4.
9
Jeffery Gahres
5:20.31
Apr 20
FHSAA 2A District 13
5.
9
Stone Zeller
5:25.68
PR
Mar 19
Bob Hayes Invitational
6.
11
Justin Lambert
5:44.45
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
7.
11
Thomas Driscoll
5:47.07
PR
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
8.
9
Dante Gibson
5:50.37
PR
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
9.
9
Kristian Rodriguez
6:03.05
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
10.
11
Brenden Bobrts
6:14.47
Mar 18
Astronaut Invite
3200 Meters
1.
12
Kristopher Guerra
11:42.55
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
2.
9
Jeffery Gahres
11:53.56
Feb 27
St Cloud Invitational
3.
10
Caleb Gibson
11:55.35
PR
Mar 19
Bob Hayes Invitational
4.
10
Nick Kresge
12:12.07
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
5.
9
Kristian Rodriguez
12:49.55
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
6.
9
Dante Gibson
14:14.40
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
7.
-
Logan Matia
15:04.65
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
8.
11
Thomas Driscoll
15:11.69
PR
Mar 18
Astronaut Invite
110m Hurdles - 39"
1.
12
Jason Ramos
16.42
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
2.
10
Caleb Sampson
17.46
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
3.
11
Steven Turrill
18.36
Mar 18
Astronaut Invite
4.
12
Tony McDonough
19.72
PR
Mar 18
Astronaut Invite
5.
9
Brett Chiotasso
22.86
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
200m Hurdles - 36"
1.
12
Jason Ramos
26.46
(-2.1)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
2.
10
Caleb Sampson
29.16
(-1.6)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
3.
11
Steven Turrill
29.24
(-1.6)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
4.
9
Brett Chiotasso
33.66
(-2.1)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
300m Hurdles - 36"
1.
12
Jason Ramos
40.72
PR
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
2.
11
Steven Turrill
44.79
Mar 18
Astronaut Invite
3.
10
Caleb Sampson
44.98
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
4.
12
Tony McDonough
47.38
Mar 18
Astronaut Invite
2k Steeplechase
1.
12
Kristopher Guerra
7:21.93
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
2.
9
Dante Gibson
8:26.88
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
3.
10
Nick Kresge
8:35.46
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
4x100 Relay
1.
Relay Team
44.39
Apr 28
FHSAA 2A Region 4
2.
George Allen
Austin Crosby
Gregory Jackson
Jason Ramos
45.39
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
3.
George Allen
Austin Crosby
Gregory Jackson
Quentin Johnson
45.55
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
4.
Austin Crosby
Gregory Jackson
Johny Jones
George Allen
46.06
Feb 13
Sebastian River Open Run
Brett Chiatasso
Quentin Johnson
Matthew Lorenz
Austin Crosby
46.06
Mar 18
Astronaut Invite
6.
George Allen
Brett Chiatasso
Austin Crosby
Gregory Jackson
46.46
Mar 12
Bill Wilson Invitational
4x400 Relay
1.
Relay Team
3:29.06
Apr 28
FHSAA 2A Region 4
2.
Jason Ramos
Austin Rodeghier
Jalen Gaymon
Ryan Drenga
3:29.46
Mar 19
Bob Hayes Invitational
3.
Ryan Drenga
Jalen Gaymon
Jason Ramos
Austin Rodeghier
3:29.99
Apr 20
FHSAA 2A District 13
4.
Ryan Drenga
Jason Ramos
Austin Rodeghier
Tyler Schooler
3:31.41
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
5.
Ryan Drenga
Jason Ramos
Austin Rodeghier
Thomas Young
3:34.95
Mar 26
UNF Spring Break - Saturday
6.
Jalen Gaymon
Jason Ramos
Austin Rodeghier
Gregory Jackson
3:38.16
Feb 13
Sebastian River Open Run
7.
Caleb Sampson
Tyler Schooler
Jalen Gaymon
Jordan Yount
3:38.50
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
8.
Brett Chiatasso
Austin Crosby
Quentin Johnson
Matthew Lorenz
3:46.53
Mar 18
Astronaut Invite
9.
Caleb Gibson
Caleb Sampson
Tyler Schooler
Stone Zeller
4:02.61
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
4x800 Relay
1.
Ryan Drenga
Jason Ramos
Austin Rodeghier
Jordan Yount
8:14.76
Mar 26
UNF Spring Break - Saturday
2.
Relay Team
8:15.83
Apr 28
FHSAA 2A Region 4
3.
Jason Ramos
Austin Rodeghier
Jordan Yount
Ryan Drenga
8:29.25
Mar 19
Bob Hayes Invitational
4.
Ryan Drenga
Caleb Gibson
Tyler Schooler
Jordan Yount
8:46.08
Mar 12
Bill Wilson Invitational
5.
Ryan Drenga
Austin Rodeghier
Tyler Schooler
Jordan Yount
8:49.88
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
6.
Caleb Gibson
Kristopher Guerra
Tyler Schooler
Jordan Yount
9:03.22
Feb 13
Sebastian River Open Run
7.
Jeffery Gahres
Caleb Gibson
Tyler Schooler
Stone Zeller
9:42.98
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
8.
Thomas Driscoll
Jeffery Gahres
Nick Kresge
Justin Lambert
10:04.97
Mar 18
Astronaut Invite
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
George Allen
Austin Crosby
Jalen Gaymon
Gregory Jackson
1:41.24
Mar 12
Bill Wilson Invitational
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Kristopher Guerra
Austin Rodeghier
Tyler Schooler
Jordan Yount
11:42.75
Feb 13
Sebastian River Open Run
2.
Jeffery Gahres
Nick Kresge
Tyler Schooler
Stone Zeller
13:01.02
Mar 12
Bill Wilson Invitational
Shot Put - 12lb
1.
12
Tajavious Jackson
46' 9.5
PR
Apr 28
FHSAA 2A Region 4
2.
12
Tj Jackson
43' 10
PR
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
3.
12
Liam Henzmann
38' 7.5
PR
Mar 18
Astronaut Invite
4.
11
Justin Freeman
32' 7
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
5.
-
Todd Crawford
30' 10.5
PR
Mar 18
Astronaut Invite
6.
10
Caleb Henzmann
28' 8
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
7.
11
Isaiha Ciarlanti
27' 4
PR
Mar 18
Astronaut Invite
Discus - 1.6kg
1.
12
Tajavious Jackson
140' 5
PR
Apr 28
FHSAA 2A Region 4
2.
12
Tj Jackson
138' 8
PR
Mar 19
Bob Hayes Invitational
3.
11
Justin Freeman
114' 9
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
4.
12
Liam Henzmann
97' 10
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
5.
11
Charlie Labosco
94' 6
PR
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
6.
11
Isaiha Ciarlanti
89' 4
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
7.
-
Todd Crawford
87' 6
PR
Mar 18
Astronaut Invite
8.
10
Caleb Henzmann
74' 4
Apr 20
FHSAA 2A District 13
High Jump
1.
12
Austin Rodeghier
5' 10
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
2.
12
Kristopher Guerra
5' 4
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
Long Jump
1.
11
George Allen
22' 11
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
2.
10
Caleb Sampson
18' 9.5
PR
Mar 18
Astronaut Invite
3.
12
Matthew Lorenz
18' 3
PR
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
4.
12
Gregory Jackson
17' 9
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
5.
-
Alex Prager
15' 0
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
Triple Jump
1.
11
George Allen
41' 2.5
Mar 19
Bob Hayes Invitational
2.
10
Caleb Sampson
39' 11
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
3.
12
Matthew Lorenz
36' 6.5
PR
Mar 18
Astronaut Invite
4.
12
Gregory Jackson
34' 8
Mar 19
Bob Hayes Invitational
5.
12
Kristopher Guerra
32' 2.25
PR
Mar 18
Astronaut Invite
Womens
60 Meter Dash
1.
9
Samantha Franco
8.79
(2.1)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
2.
10
Alexis Smith
8.82
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
3.
12
Brennan Browning
9.42
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
4.
11
Shannon Taylor
9.87
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
5.
11
Michelle Silva
11.76
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
100 Meters
1.
8
Syniah Johnson
13.28
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
2.
9
Samantha Franco
13.55
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
3.
10
Alexis Smith
13.77
PR
Mar 18
Astronaut Invite
4.
9
Cheyenne Solis
14.12
(1.6)
Mar 12
Bill Wilson Invitational
5.
11
Shannon Taylor
14.93
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
6.
11
Joscia Coomer
16.74
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
7.
11
Michelle Silva
17.72
PR
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
200 Meters
1.
12
Skye Zeller
26.61
(-.6)
PR
Mar 19
Bob Hayes Invitational
2.
12
Monica Pappas
28.24
PR
Mar 18
Astronaut Invite
3.
9
Samantha Franco
28.31
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
4.
10
Alexis Smith
29.29
PR
Mar 18
Astronaut Invite
5.
9
Cheyenne Solis
29.80
Apr 20
FHSAA 2A District 13
6.
8
Coralynn Debski
29.91
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
7.
11
Shannon Taylor
30.91
PR
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
8.
11
Joscia Coomer
34.93
PR
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
300 Meters
1.
12
Skye Zeller
44.42
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
2.
10
Alexis Smith
48.89
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
3.
12
Brennan Browning
53.11
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
4.
11
Shannon Taylor
57.61
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
400 Meters
1.
12
Skye Zeller
58.37
PR
Mar 26
UNF Spring Break - Saturday
2.
12
Monica Pappas
1:07.46
PR
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
3.
9
Cheyenne Solis
1:08.43
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
4.
8
Coralynn Debski
1:09.56
PR
Mar 18
Astronaut Invite
5.
11
Courtney Lambert
1:10.05
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
6.
9
Kaitlyn Jackson
1:11.60
PR
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
7.
11
Shannon Taylor
1:15.63
Mar 12
Bill Wilson Invitational
8.
12
Brennan Browning
1:16.21
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
800 Meters
1.
12
Skye Zeller
2:14.00
Apr 9
Steinbrenner Invitational
2.
11
McKaleigh Ramsey
2:34.81
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
3.
11
Elizabeth Gahres
2:45.68
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
4.
7
Madison Webster
2:47.23
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
5.
9
Kaitlyn Jackson
2:53.40
PR
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
6.
10
Alyssa Waddle
2:53.60
PR
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
7.
12
Taylor Shafran
3:06.84
PR
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
8.
10
Kayla Crockett
3:09.25
PR
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
9.
11
Armstrong Alexis
3:23.54
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
1600 Meters
1.
12
Skye Zeller
5:16.42
PR
Mar 25
UNF Spring Break - Friday
2.
11
Elizabeth Gahres
6:12.38
PR
Mar 19
Bob Hayes Invitational
3.
11
McKaleigh Ramsey
6:23.71
Mar 19
Bob Hayes Invitational
4.
10
Alyssa Waddle
6:25.21
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
5.
9
Kaitlyn Jackson
6:27.76
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
6.
7
Madison Webster
6:46.87
Mar 12
Bill Wilson Invitational
7.
12
Taylor Shafran
6:47.42
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
8.
10
Kayla Crockett
7:31.37
PR
Apr 20
FHSAA 2A District 13
9.
11
Armstrong Alexis
8:15.12
Mar 18
Astronaut Invite
3200 Meters
1.
11
McKaleigh Ramsey
14:10.60
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
2.
10
Alyssa Waddle
15:39.81
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
3.
11
Armstrong Alexis
18:21.21
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
4.
10
Kayla Crockett
18:25.01
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
100m Hurdles - 33"
1.
10
Sarah Verret
18.28
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
200m Hurdles - 33"
1.
10
Sarah Verret
33.63
(-1.8)
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
300m Hurdles - 30"
1.
11
Courtney Lambert
52.63
PR
Mar 18
Astronaut Invite
2.
10
Sarah Verret
52.82
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
2k Steeplechase
1.
11
McKaleigh Ramsey
9:12.15
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
2.
10
Alyssa Waddle
10:22.76
PR
Mar 12
Bill Wilson Invitational
4x100 Relay
1.
Relay Team
51.98
Apr 20
FHSAA 2A District 13
2.
Alexis Smith
Syniah Johnson
Monica Pappas
Samantha Franco
52.52
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
3.
Syniah Johnson
Alexis Smith
Monica Pappas
Samantha Franco
52.67
Mar 18
Astronaut Invite
4.
-
Sarah Verret
Alexis Smith
Monica Pappas
Samantha Franco
52.71
Mar 12
Bill Wilson Invitational
5.
Cheyenne Solis
Alexis Smith
Monica Pappas
Samantha Franco
53.03
Feb 13
Sebastian River Open Run
6.
Sarah Verret
Alexis Smith
Cheyenne Solis
Samantha Franco
53.23
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
4x400 Relay
1.
Courtney Lambert
Samantha Franco
Monica Pappas
Skye Zeller
4:30.68
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
2.
Sarah Verret
Samantha Franco
Monica Pappas
Skye Zeller
4:30.72
Apr 20
FHSAA 2A District 13
3.
Courtney Lambert
Sarah Verret
Samantha Franco
Monica Pappas
4:32.92
Mar 18
Astronaut Invite
4.
Relay Team
4:43.13
Feb 27
St Cloud Invitational
5.
Courtney Lambert
Sarah Verret
Cheyenne Solis
Monica Pappas
4:44.29
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
6.
Courtney Lambert
Sarah Verret
Kaitlyn Jackson
Cheyenne Solis
4:46.82
Mar 12
Bill Wilson Invitational
7.
Cheyenne Solis
Coralynn Debski
Kaitlyn Jackson
Sarah Verret
4:51.76
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
8.
Kaitlyn Jackson
Sarah Verret
Cheyenne Solis
Monica Pappas
4:51.85
Feb 13
Sebastian River Open Run
4x800 Relay
1.
McKaleigh Ramsey
Madison Webster
Elizabeth Gahres
Skye Zeller
10:31.82
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
2.
Madison Webster
McKaleigh Ramsey
Elizabeth Gahres
Skye Zeller
10:40.60
Apr 20
FHSAA 2A District 13
3.
McKaleigh Ramsey
Elizabeth Gahres
Alyssa Waddle
Skye Zeller
10:49.87
Mar 4
Phillip Dummer Elite Classic
4.
Relay Team
11:08.52
Feb 27
St Cloud Invitational
5.
McKaleigh Ramsey
Alyssa Waddle
Madison Webster
Kaitlyn Jackson
11:16.02
Mar 12
Bill Wilson Invitational
6.
Alyssa Waddle
Taylor Shafran
Kaitlyn Jackson
Madison Webster
11:29.85
Mar 18
Astronaut Invite
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Samantha Franco
Alexis Smith
Monica Pappas
Skye Zeller
1:58.05
Mar 12
Bill Wilson Invitational
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
McKaleigh Ramsey
Kaitlyn Jackson
Elizabeth Gahres
Skye Zeller
14:14.69
Feb 13
Sebastian River Open Run
Shot Put - 4kg
1.
12
Brennan Browning
16' 11
Apr 20
FHSAA 2A District 13
2.
11
Armstrong Alexis
15' 10.5
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
Discus - 1kg
1.
12
Brennan Browning
57' 9
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
2.
11
Armstrong Alexis
43' 2
Apr 20
FHSAA 2A District 13
High Jump
1.
10
Sarah Verret
4' 8
PR
Feb 27
St Cloud Invitational
2.
9
Samantha Franco
4' 0
PR
Feb 13
Sebastian River Open Run
Long Jump
1.
12
Monica Pappas
17' 4
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
2.
10
Alexis Smith
14' 5
PR
Mar 31
Cape Coast Conference Meet
3.
9
Kaitlyn Jackson
13' 10
PR
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
4.
9
Cheyenne Solis
13' 0.5
Mar 15
North Brevard Frosh/Soph Meet
Triple Jump
1.
9
Cheyenne Solis
25' 9
Apr 20
FHSAA 2A District 13
2.
9
Kaitlyn Jackson
25' 5.5
Apr 8
Astronaut Last Chance Meet
*Recent improvement