Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Indoor
2024
2023
2022
2012
2011
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Donte Sibley
11.82
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
12
Matey Juric
12.17
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
3.
12
Mati Chaudhery
12.44c
Apr 20
Blue Thunder Invite
4.
10
Armani Saeed
12.54c
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
5.
10
Conor Dranfield
12.68
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
6.
11
Ben Rabin
12.77
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
7.
10
Rich Park
12.84c
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
8.
11
Jamari Edwards
12.87
PR
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
9.
12
Ayaan Ahmed
13.00
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
10.
11
Cedric Chong
13.17
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
11.
10
Nikita Dekhtiarenko
13.88
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
12.
12
Krishna Nair
14.07
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
13.
12
James Oh
14.34
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
14.
9
Garrison Sloan
14.49
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
15.
9
James Yang
14.83
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
16.
12
Haaris Anjum
15.06
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
17.
9
Farhan Suhaime
15.70
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
18.
10
Nate Koh
17.43
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
200 Meters
1.
12
Mati Chaudhery
24.42
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
12
Dieter Villegas
25.02
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
3.
10
Rich Park
26.10
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
4.
10
Jared Felitto
26.43
May 1
Lake Forest Academy All Comers
5.
10
Thomas Leonetti
26.45
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
6.
10
Derek Hui
26.68
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
7.
10
Armani Saeed
26.74
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
8.
11
Cedric Chong
26.84
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
9.
10
Aleks Hromic
27.04
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
10.
10
Conor Dranfield
27.18
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
11.
9
Brandon Weston
27.20
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
12.
12
Ayaan Ahmed
27.79
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
13.
12
Kayrat Bektemirov
28.15
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
14.
9
Halbert Kim
28.47
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
15.
9
Weinrui (Carter) Shi
28.59
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
16.
10
Nikita Dekhtiarenko
28.64
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
17.
10
Jaemin (Kevin) Kim
28.90
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
18.
9
Simon Chong
29.37
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
19.
9
Garrison Sloan
29.62
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
20.
9
Caleb Dixon
30.13
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
21.
10
Aaron Gifford
30.92
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
22.
11
Gyumin Lee
31.14
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
23.
12
Haaris Anjum
31.99
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
24.
9
Ayush Vashi
32.53
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
25.
9
Farhan Suhaime
32.84
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
26.
9
Sebastian Delgado
33.18
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
400 Meters
1.
12
Dieter Villegas
54.96
May 3
Boys Lake County Invite
2.
10
Armani Saeed
55.04
PR
May 3
Boys Lake County Invite
3.
12
Krishna Nair
58.49
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
4.
12
James Oh
59.93
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
5.
9
Antonio Costa
1:00.75
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
6.
12
Ryan Gullang
1:05.44c
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
7.
9
Simon Chong
1:05.45
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
8.
10
Jaemin (Kevin) Kim
1:07.91
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
800 Meters
1.
10
Armani Saeed
2:13.30
PR
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
2.
10
Jared Felitto
2:17.23
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
3.
10
Aleks Hromic
2:19.05
PR
Apr 12
Lemont Invitational
4.
12
Dieter Villegas
2:19.06
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
5.
9
Antonio Costa
2:32.79
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
6.
10
Aaron Gifford
2:37.9h
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
7.
9
David Si
2:41.74
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
8.
10
Conor Dranfield
2:48.86
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
9.
9
Arthur Pan
2:51.53
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
10.
9
Sam Weinfield
2:59.04
Apr 11
Lake Forest Academy Open
11.
9
Ben Qian
3:00.54
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
1600 Meters
1.
12
Andrej Hromic
5:21.43
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
10
Aleks Hromic
5:23.09
PR
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
3.
10
Jared Felitto
6:09.21
PR
Apr 12
Lemont Invitational
4.
12
Jacob Leib
6:14.9h
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
5.
9
David Si
6:29.08
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
6.
10
Conor Dranfield
6:31.11
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
7.
9
Arthur Pan
6:48.11
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
8.
9
Sam Weinfield
7:13.04
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
9.
9
Ben Qian
7:30.18
Apr 11
Lake Forest Academy Open
3200 Meters
1.
9
David Si
12:49.48
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
12
Jacob Leib
13:28.52
PR
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
3.
11
Liam Larsen
14:00.82
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
4.
11
Zeping (Danny) Luo
16:04.00
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
5.
11
Zening (Tony) Luo
16:05.00
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
100m Hurdles - 30"
1.
10
Thomas Leonetti
20.60
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
2.
11
Daniel Woo
21.02
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
3.
9
Weinrui (Carter) Shi
21.14
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
4.
10
Derek Hui
21.57
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
5.
10
Coleman McDonagh
21.98
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
6.
9
Halbert Kim
24.03
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
7.
9
Ayush Vashi
26.73
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
8.
9
Sebastian Delgado
28.86
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
9.
9
Garrison Sloan
50.08
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
100m Hurdles - 39"
1.
9
Weinrui (Carter) Shi
19.98
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
2.
10
Thomas Leonetti
20.05
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
3.
9
Halbert Kim
21.48
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
4.
10
Derek Hui
22.17
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
5.
9
Ayush Vashi
25.59
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
6.
9
Sebastian Delgado
26.73
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
110m Hurdles - 39"
1.
10
Thomas Leonetti
18.90
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
9
Weinrui (Carter) Shi
19.62
May 1
Lake Forest Academy All Comers
3.
11
Daniel Woo
20.57
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
4.
11
Dan Woo
21.14c
Apr 20
Blue Thunder Invite
5.
10
Derek Hui
21.57
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
6.
10
Coleman McDonagh
21.98
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
7.
9
Halbert Kim
24.03
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
8.
9
Ayush Vashi
25.23
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
9.
9
Sebastian Delgado
28.86
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
10.
9
Garrison Sloan
50.08
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
300m Hurdles - 36"
1.
10
Thomas Leonetti
47.04
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
2.
10
Derek Hui
47.36
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
3.
9
Weinrui (Carter) Shi
51.43
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
4.
9
Halbert Kim
52.83
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
5.
11
Daniel Woo
55.28
Apr 11
Lake Forest Academy Open
6.
9
Ayush Vashi
1:01.55
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
7.
9
Sebastian Delgado
1:03.65
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
4x100 Relay
1.
Donte Sibley
Matey Juric
Rich Park
Mati Chaudhery
46.10
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
2.
Relay Team
46.32
May 1
Lake Forest Academy All Comers
3.
Coleman McDonagh
Mati Chaudhery
Matey Juric
Andrej Hromic
47.61
Apr 12
Lemont Invitational
4.
Conor Dranfield
Mati Chaudhery
Cedric Chong
Rich Park
48.24c
Apr 20
Blue Thunder Invite
5.
Kayrat Bektemirov
Conor Dranfield
David Oluwole
Jamari Edwards
49.84
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
4x200 Relay -
1.
Cedric Chong
Mati Chaudhery
Donte Sibley
Rich Park
1:40.44
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
Donte Sibley
Mati Chaudhery
Rich Park
Cedric Chong
1:41.10
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
3.
Relay Team
1:42.89
May 1
Lake Forest Academy All Comers
4.
Coleman McDonagh
Mati Chaudhery
David Oluwole
Rich Park
1:44.41
Apr 12
Lemont Invitational
4x400 Relay
1.
Relay Team
3:47.22
Apr 11
Lake Forest Academy Open
2.
Jared Felitto
Thomas Leonetti
Derek Hui
Armani Saeed
3:51.08
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
3.
Armani Saeed
Andrej Hromic
Dieter Villegas
Derek Hui
3:53.95
Apr 12
Lemont Invitational
4.
Dieter Villegas
Armani Saeed
Derek Hui
Jared Felitto
3:58.72
May 9
Lake Forest Academy Invite
5.
Armani Saeed
Dieter Villegas
Derek Hui
Jared Felitto
4:00.4h
Apr 20
Blue Thunder Invite
4x800 Relay
1.
Dieter Villegas
Aleks Hromic
Jared Felitto
Antonio Costa
9:26.0h
Apr 20
Blue Thunder Invite
2.
Ayaan Ahmed
Aleks Hromic
Aaron Gifford
Arthur Pan
10:31.32
May 9
Lake Forest Academy Invite
3.
Antonio Costa
Jared Felitto
Aleks Hromic
David Si
10:58.72
May 4
Glenbrook South Boys Titan Invitational
Shot Put - 12lb
1.
11
Ben Rabin
32' 7
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
2.
12
Bowen Duan
26' 6
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
3.
10
Lukas Maggos
22' 8
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
4.
12
Robin Shao
22' 5.5
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
Discus - 1.6kg
1.
11
Cedric Chong
89' 1
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
2.
12
Bowen Duan
83' 7
Apr 12
Lemont Invitational
3.
10
Lukas Maggos
64' 0
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
4.
12
Robin Shao
57' 3
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
5.
9
Farhan Suhaime
54' 6
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
High Jump
1.
9
Brandon Weston
5' 8
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
2.
12
Matey Juric
5' 4
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
3.
12
Haibo Gao
5' 0
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
4.
11
Cedric Chong
4' 10
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
9
Antonio Costa
4' 10
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
6.
9
James Yang
4' 8
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
Long Jump
1.
10
Coleman McDonagh
17' 6
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
2.
11
Ben Rabin
17' 4
Apr 11
Lake Forest Academy Open
3.
12
Andrej Hromic
17' 0
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
4.
12
Krishna Nair
16' 10
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
5.
9
Antonio Costa
16' 8
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
6.
12
James Oh
15' 4.5
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
7.
9
James Yang
14' 10
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
8.
12
Kayrat Bektemirov
13' 9
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
9.
9
Sam Weinfield
12' 6
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
Triple Jump
1.
11
Ben Rabin
36' 7.5
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
11
Gyumin Lee
31' 4
Apr 20
Blue Thunder Invite
3.
11
Daniel Woo
31' 0
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
4.
11
Dan Woo
30' 6
PR
Apr 20
Blue Thunder Invite
Womens
100 Meters
1.
11
Kennedy Smith
12.93
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
12
Keyra English
13.69
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
3.
9
Ramya Herman
14.11
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
4.
10
Shaliya Heard
14.15
Apr 27
Niles North Girls Relays
5.
11
Amira Samra
15.35
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
6.
11
Tiffany Filawo
15.44c
May 1
Lake Forest Academy All Comers
7.
12
Angela Zhou
15.84c
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
8.
10
Caitlin Anasi
16.02
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
9.
9
Simone Li
16.45
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
10.
11
Sarah Hong
16.59
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
11.
9
Tyler Watts
16.64c
May 1
Lake Forest Academy All Comers
12.
10
Montse Krause
16.94c
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
13.
12
Marie De Lange
17.16
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
14.
11
Jasmine Filawo
17.24c
May 1
Lake Forest Academy All Comers
15.
9
Simone Cathey
17.35
Apr 11
Lake Forest Academy Open
16.
10
Marlena Stathos
17.98
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
17.
11
Han Do
21.60
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
200 Meters
1.
11
Kennedy Smith
26.89
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
2.
12
Keyra English
28.48
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
3.
10
Shaliya Heard
29.41
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
4.
9
Ramya Herman
30.18
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
5.
9
Briana Murphy
30.94
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
6.
9
Gabrielle Womsley
32.63
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
7.
11
Amira Samra
33.31
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
8.
12
Angela Zhou
33.76
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
9.
9
Simone Cathey
33.77
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
10.
11
Tiffany Filawo
34.42
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
11.
9
Tyler Watts
35.31
May 1
Lake Forest Academy All Comers
12.
12
Amina Gimranova
36.06
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
13.
12
Marie De Lange
36.84
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
14.
9
Vivi Quintanilla
37.32
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
15.
11
Jasmine Filawo
38.17
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
16.
11
Turan Mienville
44.21
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
400 Meters
1.
11
Kennedy Smith
1:02.14c
Apr 20
Wauconda Girls Invitational
2.
11
Amira Samra
1:11.14c
PR
Apr 20
Wauconda Girls Invitational
3.
9
Gabrielle Womsley
1:13.67
PR
Apr 12
Lemont Invitational
4.
9
Morgane Garrick
1:15.85
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
5.
11
Julia Sinople
1:16.86
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
6.
9
Ashley Ma
1:18.50
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
7.
9
Simone Cathey
1:22.29
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
800 Meters
1.
9
Gabrielle Womsley
2:39.43
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
10
Anna Schilling
2:52.44
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
3.
11
Julia Sinople
2:56.04
PR
Apr 12
Lemont Invitational
4.
10
Elizabeth Campisi
3:04.13
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
5.
9
Ashley Ma
3:04.64
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
6.
10
Vita Gu
3:31.55
Apr 11
Lake Forest Academy Open
7.
10
Chloe Zhong
3:56.88
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
8.
9
Keren Guo
3:56.90
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
1600 Meters
1.
10
Anna Schilling
6:34.61
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
10
Elizabeth Campisi
6:42.73
May 9
Lake Forest Academy Invite
3.
9
Ashley Ma
7:09.7h
PR
Apr 20
Wauconda Girls Invitational
4.
9
Morgane Garrick
7:21.48
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
5.
10
Vita Gu
7:41.06
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
6.
11
Maggie Zhou
7:58.86
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
7.
9
Keren Guo
8:10.82
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
3200 Meters
1.
12
Kennedy Hayes
13:04.68
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
100m Hurdles - 33"
1.
12
Lauren Zengeler
19.92
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
10
Giselle Annan
20.26
May 9
Lake Forest Academy Invite
3.
10
Mia Walvoord
21.44
May 1
Lake Forest Academy All Comers
4.
9
Natasha Sokhi
21.59
(-2.7)
PR
Apr 12
Lemont Invitational
5.
12
Amina Gimranova
22.66
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
6.
9
Asha Glass
27.52
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
7.
10
Montse Krause
28.13
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
300m Hurdles - 30"
1.
10
Giselle Annan
57.44c
Apr 20
Wauconda Girls Invitational
2.
9
Gabrielle Womsley
58.38
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
3.
10
Mia Walvoord
1:01.77
May 1
Lake Forest Academy All Comers
4.
9
Asha Glass
1:03.76
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
5.
12
Lauren Zengeler
1:03.77
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
6.
9
Natasha Sokhi
1:07.95
PR
Apr 11
Lake Forest Academy Open
4x100 Relay
1.
Relay Team
53.69
Apr 11
Lake Forest Academy Open
2.
Ramya Herman
Keyra English
Shaliya Heard
Kennedy Smith
55.00
Apr 12
Lemont Invitational
3.
Shaliya Heard
Ramya Herman
Amira Samra
Caitlin Anasi
58.94c
Apr 20
Wauconda Girls Invitational
4.
Ananta Srivastava
Caitlin Anasi
Natasha Sokhi
Giselle Annan
59.70
Apr 27
Niles North Girls Relays
4x200 Relay -
1.
Ramya Herman
Briana Murphy
Shaliya Heard
Keyra English
1:59.53
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
Relay Team
1:59.57
May 1
Lake Forest Academy All Comers
3.
Keyra English
Shaliya Heard
Caitlin Anasi
Ramya Herman
2:03.94
Apr 12
Lemont Invitational
4.
Caitlin Anasi
Ramya Herman
Amira Samra
Briana Murphy
2:06.0h
Apr 20
Wauconda Girls Invitational
4x400 Relay
1.
Relay Team
4:36.08
May 1
Lake Forest Academy All Comers
2.
Gabrielle Womsley
Anna Schilling
Kennedy Smith
Keyra English
4:43.68
Apr 27
Niles North Girls Relays
3.
Keyra English
Anna Schilling
Shaliya Heard
Kennedy Smith
4:58.88
Apr 12
Lemont Invitational
4.
Anna Schilling
Shaliya Heard
Kennedy Smith
Giselle Annan
5:02.4h
Apr 20
Wauconda Girls Invitational
5.
Keyra English
Kennedy Smith
Giselle Annan
Gabrielle Womsley
5:03.81
May 9
Lake Forest Academy Invite
4x800 Relay
1.
Julia Sinople
Elizabeth Campisi
Ashley Ma
Morgane Garrick
12:31.23
May 9
Lake Forest Academy Invite
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Ramya Herman
Shaliya Heard
Keyra English
Kennedy Smith
2:07.72
Apr 27
Niles North Girls Relays
DMR 3000m - [800-200-400-1600]
1.
Anna Schilling
Gabrielle Womsley
Julia Sinople
Elizabeth Campisi
12:25.56
Apr 27
Niles North Girls Relays
4x100 Shuttle Hurdles - 33"
1.
Giselle Annan
Natasha Sokhi
Mia Walvoord
Lauren Zengeler
1:29.78
Apr 27
Niles North Girls Relays
Shot Put - 8lb
1.
10
Caitlin Anasi
25' 7.5
PR
Apr 20
Wauconda Girls Invitational
2.
12
Michelle Tabansi
22' 8.5
PR
Apr 20
Wauconda Girls Invitational
Shot Put - 4kg
1.
10
Caitlin Anasi
29' 7
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
2.
12
Michelle Tabansi
23' 0
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
3.
9
Ramya Herman
19' 7.5
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
4.
11
Turan Mienville
19' 5.5
May 1
Lake Forest Academy All Comers
Discus - 1kg
1.
10
Caitlin Anasi
83' 2.5
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
12
Michelle Tabansi
69' 8
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
3.
11
Turan Mienville
53' 7
May 1
Lake Forest Academy All Comers
High Jump
1.
9
Natasha Sokhi
4' 2
PR
Apr 27
Niles North Girls Relays
Long Jump
1.
12
Ananta Srivastava
15' 1
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
10
Giselle Annan
13' 4
May 1
Lake Forest Academy All Comers
3.
10
Mia Walvoord
12' 8
May 1
Lake Forest Academy All Comers
4.
9
Briana Murphy
11' 1.5
PR
Apr 24
Lake Forest Academy Classic
5.
12
Angela Zhou
10' 9.5
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
6.
9
Vivi Quintanilla
9' 6
PR
May 1
Lake Forest Academy All Comers
Triple Jump
1.
12
Ananta Srivastava
31' 11
PR
May 9
Lake Forest Academy Invite
2.
9
Simone Cathey
26' 8
May 9
Lake Forest Academy Invite
*Recent improvement