Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
1989
1975
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Fred Henderson
11.21
PR
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
12
Armani Atwater
11.21
(2.1)
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
3.
10
Immanuel Bailey
11.40
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
4.
11
Malique Wilson
11.54
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
5.
10
Boubacar Barry
11.74
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
6.
11
Eli Suastegui
11.92
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
7.
9
Jaheim Mitchell
11.95
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
8.
11
Devontae Taylor
12.49
PR
Apr 28
Red Ribbon Invitational
9.
10
Trayvon Lee
12.68
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
200 Meters
1.
11
Fred Henderson
22.76
(2.0)
PR
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
2.
12
Armani Atwater
23.00
(2.3)
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
3.
10
Immanuel Bailey
23.06
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
4.
11
Jabari Rogers
23.09
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
5.
11
Treyton Lamphier
24.29
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
6.
10
Boubacar Barry
24.32
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
7.
9
Chase Kwinski
24.50
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
8.
9
Ben Gosa
26.34
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
9.
9
Blake Wiley
26.98
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
400 Meters
1.
11
Javen Harris
52.84
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
2.
10
Zidain Sterling
53.52
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
3.
10
Alanio Reese
54.09
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
4.
9
Jon Garcia
57.86
PR
Apr 28
Red Ribbon Invitational
5.
9
Ben Gosa
58.69
PR
Apr 28
Red Ribbon Invitational
6.
9
Nathan Wang
1:02.18
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
7.
9
Ethan Sivels
1:02.93
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
8.
10
Cesar Hernandez
1:03.50
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
800 Meters
1.
10
Nikolas Johnson
2:10.89
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
2.
11
Bryce Johnson
2:11.88
PR
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
3.
12
Gregg Layer
2:13.68
PR
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
4.
9
Tyler Petersen
2:18.83
PR
Apr 28
Red Ribbon Invitational
5.
10
Tyler Crabb
2:29.08
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
6.
10
Enrique Perez
2:36.12
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
7.
9
Luis Flores
2:57.62
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
1600 Meters
1.
10
Tim Wolf
4:41.28
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
2.
9
Jackson McClellan
4:41.98
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
3.
12
Andrew Ellison
4:53.03
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
4.
12
Ryan Lodico
4:59.80
PR
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
5.
11
Michael Aumuller
5:08.97
PR
Apr 28
Red Ribbon Invitational
6.
9
Jon Hutton
5:17.03
Apr 28
Red Ribbon Invitational
7.
10
Emilio Perez
5:25.18
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
8.
12
Gregg Layer
5:31.54
Apr 28
Red Ribbon Invitational
9.
9
Thomas Knobloch
5:42.33
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
3200 Meters
1.
9
Jackson McClellan
10:21.25
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
2.
12
Andrew Ellison
10:25.57
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
3.
12
Ryan Lodico
10:43.97
PR
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
4.
11
Michael Aumuller
10:55.62
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
5.
10
Tim Wolf
10:56.38
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
6.
12
Ryan Ladicio
11:01.05
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
7.
9
Jon Hutton
11:24.49
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
8.
9
Dhruv Patel
13:08.87
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
12
Jason Moore
15.45
PR
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
2.
12
Alfonzo Cruz
15.92
(2.7)
PR
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
3.
12
Jon Moore
16.67
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
4.
12
Ray Wiese
16.81
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
5.
9
Ethan Vander Meersch
21.83
PR
Apr 28
Red Ribbon Invitational
300m Hurdles - 36"
1.
12
Alfonzo Cruz
41.11
PR
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
2.
12
Jason Moore
42.18
PR
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
3.
12
Jon Moore
43.08
Apr 28
Red Ribbon Invitational
4.
11
Devontae Taylor
44.26
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
5.
10
T Burgrin
47.34
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
6.
9
Ethan Vander Meersch
49.81
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
7.
9
Ethan Sivels
52.78
PR
Apr 28
Red Ribbon Invitational
4x100 Relay
1.
Marcelius Williamson
Immanuel Bailey
Jabari Rogers
Fred Henderson
43.38
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
2.
Jabari Rogers
Boubacar Barry
Immanuel Bailey
Marcelius Williamson
43.80
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
3.
Malique Wilson
Immanuel Bailey
Jabari Rogers
Javon Foy
45.18
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
4.
Immanuel Bailey
Malique Wilson
Jabari Rogers
Fred Henderson
45.20
Apr 28
Red Ribbon Invitational
5.
Eli Suastegui
Malique Wilson
Devontae Taylor
Jabari Rogers
46.16
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
6.
Devin White
Trayvon Lee
Nathan Wang
Blake Wiley
50.69
Apr 28
Red Ribbon Invitational
7.
Jon Garcia
Christian Campbell
Nathan Wang
Blake Wiley
52.37
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
4x100 Relay - Throwers
1.
Relay Team
52.35
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
4x200 Relay -
1.
Marcelius Williamson
Jabari Rogers
Immanuel Bailey
Fred Henderson
1:29.97
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
2.
Marcelius Williamson
Immanuel Bailey
Jabari Rogers
Fred Henderson
1:30.31
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
3.
Marcelius Williamson
Jabari Rogers
Fred Henderson
Boubacar Barry
1:32.39
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
4.
Immanuel Bailey
Marcelius Williamson
Jabari Rogers
Fred Henderson
1:32.41
Apr 28
Red Ribbon Invitational
5.
Marcelius Williamson
Immanuel Bailey
Fred Henderson
Jabari Rogers
1:33.67
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
6.
Chase Kwinski
Trayvon Lee
Jaheim Mitchell
Zidain Sterling
1:38.39
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
7.
Chase Kwinski
Boubacar Barry
Jaheim Mitchell
Alanio Reese
1:38.98
Apr 28
Red Ribbon Invitational
4x400 Relay
1.
Marcelius Williamson
Javen Harris
Zidain Sterling
Immanuel Bailey
3:28.60
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
2.
Marcelius Williamson
Immanuel Bailey
Javen Harris
Alanio Reese
3:33.07
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
3.
Immanuel Bailey
Alanio Reese
Zidain Sterling
Javen Harris
3:36.03
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
4.
Marcelius Williamson
Javen Harris
Alanio Reese
Immanuel Bailey
3:39.00
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
5.
Trayvon Lee
Ethan Sivels
Blake Wiley
Tristan Edwards
3:51.44
Apr 28
Red Ribbon Invitational
6.
Tyler Petersen
T Burgrin
Jon Garcia
Cesar Hernandez
4:02.12
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
4x800 Relay
1.
Nikolas Johnson
Bryce Johnson
Gregg Layer
Tim Wolf
8:40.36
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
2.
Bryce Johnson
Justin Kuffler
Tyler Petersen
Michael Aumuller
9:22.08
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
3.
Jackson McClellan
Tim Wolf
Tyler Petersen
Emilio Perez
9:22.41
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
4.
Tim Wolf
Jackson McClellan
Jon Hutton
Justin Kuffler
9:30.86
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
5.
Enrique Perez
Tyler Crabb
Jon McMillan
Thomas Knobloch
9:58.04
Apr 28
Red Ribbon Invitational
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Jaheim Mitchell
Immanuel Bailey
Chase Kwinski
Zidain Sterling
1:42.41
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Chase Kwinski
Devontae Taylor
Alfonzo Cruz
Bryce Johnson
4:03.88
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
Shot Put - 12lb
1.
11
Chandler Dilworth
53' 5.5
PR
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
2.
10
Patrick Pray
43' 4
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
3.
10
Benjamin Duenas
41' 0
Apr 28
Red Ribbon Invitational
4.
9
Payton Abney
38' 10.25
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
5.
9
Donavyn Tousseau
38' 10
PR
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
Discus - 1.6kg
1.
11
Chandler Dilworth
123' 5
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
2.
10
Benjamin Duenas
119' 7
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
3.
10
Patrick Pray
118' 4
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
4.
11
Alex Siperly
116' 9
PR
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
5.
10
Severin Washington
111' 7
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
6.
11
Nick Hensley
100' 9
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
7.
9
Payton Abney
84' 10
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
8.
9
Donavyn Tousseau
82' 10
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
High Jump
1.
12
Jon Moore
6' 3
May 26
IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.
11
Marcelius Williamson
6' 0
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
3.
10
Zidain Sterling
5' 8
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
4.
9
Lavonte Saltow
5' 0
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
Pole Vault
1.
10
Trae Geyer
11' 6
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
12
Jacob Rossmiller
11' 6
PR
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
3.
12
Edgar Rosales
10' 0
PR
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
4.
9
Lavonte Saltow
9' 0
PR
Apr 28
Red Ribbon Invitational
5.
9
Avrom Bailey
8' 6
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
Long Jump
1.
12
Jon Moore
20' 3
PR
May 10
Western Big 6 Conference Championships (Boys)
2.
9
Chase Kwinski
20' 2
PR
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
3.
11
Fred Henderson
19' 2.25
PR
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
4.
11
Javon Foy
18' 8.75
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
5.
10
Trayvon Lee
18' 8.25
May 17
IHSA 3A Boys Plainfield South Sectional
6.
10
Winfred Afenaku
17' 5
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
7.
11
Trey Lamphier
15' 4
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
Triple Jump
1.
9
Chase Kwinski
40' 11
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
2.
11
Carthon Booker
40' 1
PR
Apr 20
Rock Island ABC Invitational
3.
11
Clovis Kenese
37' 6
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
4.
10
Winfred Afenaku
36' 9
Apr 28
Red Ribbon Invitational
5.
10
Brennan Ross
30' 6
PR
Apr 24
Geneseo F/S Boys Track Invitational
Womens
100 Meters
1.
11
Megan Pittington
12.63
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
2.
9
Sabrina Holliday
13.13
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
3.
9
Sierra Marshall
13.40
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
4.
10
Angels Eubanks
14.38
PR
Apr 27
Tiger Invitational
5.
10
Jurnee Rogers
14.47
PR
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
200 Meters
1.
11
Megan Pittington
26.45
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
2.
9
Sabrina Holliday
27.42
PR
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
3.
9
Sierra Marshall
28.24
PR
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
4.
10
Angels Eubanks
28.53
PR
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
5.
9
Shanijah Hunter
29.92
PR
Apr 27
Tiger Invitational
400 Meters
1.
11
Megan Pittington
1:00.47
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
2.
10
Mia Burrill
1:08.28
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
3.
10
Ali Garcia
1:08.69
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
4.
9
Reagan Schneider
1:09.14
PR
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
5.
10
Claire Eaton
1:16.72
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
800 Meters
1.
11
Lily Knobloch
2:33.29
PR
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
2.
10
Deborah Arul
2:37.0h
Apr 6
Silver Streaks Invite
3.
12
Savannah Hampton
2:43.73
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
4.
11
Lauren Brahm
2:51.77
PR
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
5.
9
Miranda Carlson
2:54.93
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
6.
9
Grace Shelton
3:07.18
PR
Apr 27
Tiger Invitational
1600 Meters
1.
10
Emily Lopez
5:51.46
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
2.
10
Deborah Arul
6:07.06
PR
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
3.
9
Kiliegh Burge
6:07.27
PR
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
4.
12
Savannah Hampton
6:40.07
PR
Apr 6
Silver Streaks Invite
5.
9
Miranda Carlson
6:59.21
Apr 27
Tiger Invitational
3200 Meters
1.
9
Kiliegh Burge
12:30.35
PR
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
2.
10
Emily Lopez
12:55.71
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
3.
11
Emme Schwabe
13:48.34
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
4.
9
Miranda Carlson
13:59.93
PR
Apr 6
Silver Streaks Invite
5.
9
Gracie Nations
16:46.81
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
100m Hurdles - 33"
1.
9
Audrey Lamphier
16.73
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
2.
11
Mickayla Biagini
17.87
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
3.
10
Claire Eaton
18.21
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
4.
12
Maddie Eaton
19.27
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
300m Hurdles - 30"
1.
11
Mickayla Biagini
50.82
PR
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
2.
9
Audrey Lamphier
51.22
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
3.
11
Lily Knobloch
51.92
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
4.
10
Kensey Harris
1:00.09
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
5.
10
Claire Eaton
1:05.00
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
4x100 Relay
1.
Sierra Marshall
Sabrina Holliday
Bralee Trice
Megan Pittington
51.16
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
2.
9
Sierra Marshall
Audrey Lamphier
Bralee Trice
Sabrina Holliday
53.42
Apr 6
Silver Streaks Invite
3.
Sabrina Holliday
Angels Eubanks
Shanijah Hunter
Jurnee Rodgers
53.67
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
4.
Angels Eubanks
Jurnee Rodgers
Shanijah Hunter
Sierra Marshall
55.24
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
5.
Relay Team
1:01.72
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
4x200 Relay -
1.
Sierra Marshall
Jurnee Rodgers
Bralee Trice
Sabrina Holliday
1:54.73
Apr 6
Silver Streaks Invite
2.
Angels Eubanks
Jurnee Rodgers
Bralee Trice
Sabrina Holliday
1:55.09
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
3.
Jurnee Rodgers
Angels Eubanks
Audrey Lamphier
Shanijah Hunter
1:56.34
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
4.
Jurnee Rodgers
Angels Eubanks
Bralee Trice
Shanijah Hunter
1:56.77
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
4x400 Relay
1.
Lily Knobloch
Mia Burrill
Lauren Brahm
Ali Garcia
4:23.72
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
2.
Lily Knobloch
Ali Garcia
Mia Burrill
Savannah Hampton
4:35.09
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
3.
Lily Knobloch
Monika Birski
Lauren Brahm
Mia Burrill
4:38.38
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
4.
Lily Knobloch
Deborah Arul
Lauren Brahm
Ali Garcia
4:39.1h
Apr 6
Silver Streaks Invite
5.
Lily Knobloch
Mickayla Biagini
Ali Garcia
Lauren Brahm
4:45.45
Apr 27
Tiger Invitational
6.
Miranda Carlson
Grace Shelton
Mia Burrill
Lauren Brahm
4:55.56
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
4x800 Relay
1.
Lauren Brahm
Mia Burrill
Monika Birski
Grace Shelton
10:54.64
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
2.
Lily Knobloch
Miranda Carlson
Lauren Brahm
Deborah Arul
11:23.82
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
3.
Miranda Carlson
Grace Shelton
Monika Birski
Savannah Hampton
11:27.97
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
4.
Lily Knobloch
Emily Lopez
Lauren Brahm
Deborah Arul
11:28.49
Apr 6
Silver Streaks Invite
5.
Savannah Hampton
Lauren Brahm
Grace Shelton
Miranda Carlson
11:56.56
Apr 27
Tiger Invitational
6.
Grace Shelton
Mia Burrill
Katie Maloney
Kensey Harris
12:17.59
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Jurnee Rodgers
Tamera Dixon
Grace Shelton
Savannah Hampton
5:12.78
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
Shot Put - 4kg
1.
10
Julie Glenn
35' 1.5
Apr 27
Tiger Invitational
2.
9
Abigail Tossou
27' 8.25
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
3.
10
Habeebah Badmos
26' 11.5
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
4.
9
Kristen Brahm
22' 9.5
PR
May 4
Western Big 6 Conference Championships (Girls)
Discus - 1kg
1.
10
Julie Glenn
109' 0
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
2.
9
Kristen Brahm
79' 1
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
3.
10
Habeebah Badmos
69' 7
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
High Jump
1.
9
Grace Shelton
4' 10
PR
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
12
Allisyn Blaser
4' 10
PR
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
3.
9
Monika Birski
4' 8
PR
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
4.
11
Mickayla Biagini
4' 2
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
Pole Vault
1.
10
Taylor Puglisi
8' 3
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
12
Addie Sanders
8' 3
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
3.
11
Lily Knobloch
7' 0
PR
Apr 6
Silver Streaks Invite
Long Jump
1.
9
Audrey Lamphier
15' 7.75
Apr 27
Tiger Invitational
2.
12
Allisyn Blaser
14' 11.75
PR
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
3.
9
Sierra Marshall
14' 7
PR
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
4.
11
Katie Maloney
12' 6.5
PR
Apr 27
Tiger Invitational
Triple Jump
1.
12
Hannah Thiele
33' 6.5
PR
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
2.
11
McKensie Fortner
32' 0
PR
May 11
IHSA 3A Girls Rock Island Sectional
3.
9
Nicole Artemyev
31' 1
PR
Apr 14
32nd Annual Rock Island HS Invitational
4.
9
Kristen Brahm
30' 2.5
PR
Apr 27
Tiger Invitational
5.
9
Bralee Trice
29' 10.75
PR
Mar 31
Moline "Gene Shipley" Invitational
*Recent improvement