Season:
2023 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Christian Woodson
10.70
PR
May 25
IHSAA Boys Regional 5 - Lawrence Central
2.
10
Isaac Canady
11.24
May 10
Marion County Boys
3.
10
X'Zavion Brooks
11.58
PR
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4.
11
Damarion Harris
11.59
PR
Apr 28
MIC Championships
5.
10
Jermain Banks
12.02
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
6.
9
Tim Cunningham
12.09
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
7.
10
Jayden Hines
12.20
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
8.
9
Justin Cayce
12.35
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
9.
9
Angelo Edwards
12.40
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
10.
9
Jaden Wakefield
12.41
May 6
Marion County Freshman Meet
11.
9
Mike Lully
12.49
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
12.
10
Korrie Mccollum
12.51
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
13.
9
Jeffrey Carter
12.54
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
14.
9
Xavier Storm
12.60
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
15.
9
Abriel Sproles
12.62
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
16.
9
Donovan Looney
12.70
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
9
Zion Murphy
12.70
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
18.
10
Anthony Benjamin
12.71
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
19.
9
Tyran Brady
12.74
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
20.
-
Emmanuel Rice
12.93
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
9
Mika Wise
12.93
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
22.
10
Christian Lang
13.28
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
23.
10
Tay'vione Edwards
13.34
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
24.
10
Isiah Willoughby
13.48
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
25.
9
Victor Adeyonu
13.52
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
26.
12
Ivan Cordoba
13.81
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
27.
11
Kenneth Sellars
14.06
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
200 Meters
1.
11
Christian Woodson
21.58
PR
May 10
Marion County Boys
2.
So
Caleb Rienstra-Kiracofe
22.52
PR
May 25
IHSAA Boys Regional 5 - Lawrence Central
3.
10
Gabe Rivera
23.53
PR
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4.
10
Antonio Smith
23.67
PR
Apr 28
MIC Championships
5.
10
Denhm Holt
24.20
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
6.
10
Nakai Ford
24.27
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
7.
10
X'Zavion Brooks
24.40
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
8.
12
Jeremiah Timberlake
24.52
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
9.
9
Tim Cunningham
24.82
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
10.
10
Korrie Mccollum
24.94
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
11.
9
Xavier Storm
25.05
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
12.
9
Justin Cayce
25.33
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
13.
9
Abriel Sproles
25.40
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
14.
9
Angelo Edwards
25.54
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
15.
9
Zion Murphy
25.60
May 6
Marion County Freshman Meet
16.
9
Jaden Wakefield
25.78
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
17.
9
Mike Lully
25.98
May 6
Marion County Freshman Meet
18.
9
Jeffrey Carter
26.00
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
19.
9
Donovan Looney
26.61
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
20.
10
Christian Lang
26.78
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
21.
10
Jeremiah Cheatem
27.10
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
22.
12
Ivan Cordoba
28.38
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
23.
10
Tay'vione Edwards
28.76
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
400 Meters
1.
10
Denhm Holt
49.67
May 10
Marion County Boys
2.
11
Korren Mason
51.09
May 18
IHSAA Boys Track & Field Sectional 19 - Lawrence Centra..
3.
11
Christian Woodson
51.34
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
4.
10
Korbin Butz
51.71
PR
Apr 21
Charlie Riley Invitational
5.
10
O'Neil Wheeler
55.12
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
6.
9
Antonio Ladron De Guevera
55.39
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
7.
12
Jeremiah Timberlake
55.49
PR
Apr 28
MIC Championships
8.
11
Ozan Demirtas
56.36
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
9.
9
Carter Robinson
56.58
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
10.
9
Kendall Saint Vil
56.91
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
11.
10
Christopher Arnold
57.13
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
12.
11
Emmanuel Brooks
57.15
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
13.
10
Evan Huet
57.16
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
14.
-
Kendall Saint
57.43
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
15.
-
Kenneth Franklin
59.23
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
16.
10
Steve Garrett
1:00.78
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
17.
11
Liell Lloyd-Hostetter
1:01.89
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
18.
9
Charlie Nestle
1:04.22
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
19.
9
Victor Adeyonu
1:11.57
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
20.
10
Isiah Willoughby
1:12.83
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
800 Meters
1.
12
Nate Killeen
1:51.84
PR
Jun 2
IHSAA Boys State Championship
2.
11
Alec Hueftle
1:58.82
PR
May 10
Marion County Boys
3.
9
Malcolm Cruz
2:08.70
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
4.
Jr
Justin Kelley
2:14.87
PR
Apr 21
Charlie Riley Invitational
5.
11
Spencer Collins
2:16.42
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
6.
9
Antonio Ladron De Guevera
2:18.55
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
7.
12
Seth George
2:20.49
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
8.
So
Alex Crowe
2:27.45
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
9.
10
Isaac Fox
2:40.15
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
1600 Meters
1.
12
Nate Killeen
4:13.49
PR
May 10
Marion County Boys
2.
9
Grant Hostetler
4:48.17
May 6
Marion County Freshman Meet
3.
9
Gus Phillips
4:50.71
May 6
Marion County Freshman Meet
4.
10
Niall Gillen
4:55.19
PR
May 18
IHSAA Boys Track & Field Sectional 19 - Lawrence Centra..
5.
11
Spencer Collins
5:09.29
PR
Apr 28
MIC Championships
6.
9
Malcolm Cruz
5:20.73
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
7.
So
Alex Crowe
5:22.50
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
8.
12
Seth George
5:26.33
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
9.
10
Isaac Fox
5:41.55
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
10.
9
Matt Ridder
6:12.03
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
1 Mile
1.
12
Nate Killeen
4:15.85
PR
Apr 14
Flashes Showcase Miracle Mile
2.
9
Grant Hostetler
4:46.79
PR
Apr 14
Flashes Showcase Miracle Mile
3200 Meters
1.
12
Nate Killeen
9:52.17
Apr 21
Charlie Riley Invitational
2.
9
Grant Hostetler
10:00.15
PR
May 18
IHSAA Boys Track & Field Sectional 19 - Lawrence Centra..
3.
11
Emmett Tuason
10:00.81
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4.
9
Gus Phillips
10:54.63
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
5.
10
Isaac Fox
12:45.18
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
110m Hurdles - 39"
1.
9
Kaden Sellars
16.30
May 18
IHSAA Boys Track & Field Sectional 19 - Lawrence Centra..
2.
11
Will Hamstra
18.42
Apr 21
Charlie Riley Invitational
3.
12
Elijah Mack
19.96
PR
Apr 28
MIC Championships
4.
10
Ojani Torres
21.47
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
300m Hurdles - 36"
1.
10
Antonio Smith
39.07
May 10
Marion County Boys
2.
9
Kaden Sellars
43.39
PR
May 18
IHSAA Boys Track & Field Sectional 19 - Lawrence Centra..
3.
11
Will Hamstra
44.24
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4.
10
Jayden Hines
44.46
PR
Apr 21
Charlie Riley Invitational
5.
12
Elijah Mack
50.10
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
4x100 Relay
1.
Relay Team
42.75
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
2.
Issac Canady
Christian Woodson
Smith Antonio
Gabe Rivera
42.92
Apr 21
Charlie Riley Invitational
3.
Damarion Harris
Antonio Smith
Caleb Rienstra-Kiracofe
Issac Canady
43.46
May 10
Marion County Boys
Damarion Harris
Issac Canady
Xzavion Brooks
Christian Woodson
43.46
Apr 28
MIC Championships
4x400 Relay
1.
Denhm Holt
Antonio Smith
Christian Woodson
Korbin Butz
3:27.65
May 10
Marion County Boys
2.
Relay Team
3:29.08
May 18
IHSAA Boys Track & Field Sectional 19 - Lawrence Centra..
3.
Dehnm Holt
Korbin Butz
Jeremiah Timberlake
Korren Mason
3:31.51
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4.
Evan Huet
Nate Killeen
O'Neil Wheeler
Dehnm Holt
3:32.36
Apr 28
MIC Championships
4x800 Relay
1.
Relay Team
8:12.42
May 18
IHSAA Boys Track & Field Sectional 19 - Lawrence Centra..
2.
Emmett Tuason
Owen Osterman
O'Neil Wheeler
Justin Kelley
8:37.72
May 10
Marion County Boys
3.
Justin Kelley
Spencer Collins
Emmett Tuason
Alec Heufftle
8:44.57
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4.
Justin Kelley
Malcolm Cruz
Niall Gillen
Antonio Ladron De Guevera
8:59.23
Apr 28
MIC Championships
5.
Emmett Tuason
Korbin Butz
O'Neil Wheeler
Justin Kelley
9:32.19
May 25
IHSAA Boys Regional 5 - Lawrence Central
Shot Put - 12lb
1.
12
Kaden Edwards
61' 4
PR
May 25
IHSAA Boys Regional 5 - Lawrence Central
2.
So
Solomon Massela
48' 3.5
Apr 21
Charlie Riley Invitational
3.
12
Kaleb McClendon
43' 8
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
4.
-
Monioluwa Asekunowo
43' 3
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
5.
11
Moyo Asekunowo
38' 5
Apr 21
Charlie Riley Invitational
10
Carter Klaus
38' 5
Apr 28
MIC Championships
7.
11
Nathaniel Williams-Powell
36' 0.5
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
8.
10
Camren Warren
32' 5
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
-
Nathaniel Wilkins
32' 5
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
10.
10
Justin Nichols
31' 6.75
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
11.
10
Daniel Porter
29' 3.75
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
Discus - 1.6kg
1.
12
Kaden Edwards
158' 11
PR
May 6
Sling 'Em Throwers Invitational
2.
So
Solomon Massela
133' 5
May 18
IHSAA Boys Track & Field Sectional 19 - Lawrence Centra..
3.
12
Kaleb McClendon
132' 9
PR
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4.
11
Nathaniel Williams-Powell
121' 4
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
5.
11
Moyo Asekunowo
117' 1
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
6.
10
Carter Klaus
114' 5
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
7.
-
Monioluwa Asekunowo
109' 9
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
8.
10
Camren Warren
104' 2
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
9.
10
Daniel Porter
82' 4
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
10.
10
Justin Nichols
80' 3
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
11.
9
Gus Phillips
68' 0
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
High Jump
1.
12
Lee Martin
6' 6
PR
Apr 28
MIC Championships
2.
11
Emmanuel Brooks
6' 0
PR
May 10
Marion County Boys
3.
10
Darion Highbaugh
5' 8
PR
Apr 21
Charlie Riley Invitational
Pole Vault
1.
10
Conrad Gehlhausen
14' 0
PR
May 10
Marion County Boys
2.
11
Liell Lloyd-Hostetter
12' 0
PR
May 10
Marion County Boys
3.
11
Will Hamstra
8' 6
PR
Apr 11
North Central Indy Tri Meet (Boys)
10
Jeremiah Cheatem
8' 6
Apr 28
MIC Championships
5.
9
Malcolm Cruz
6' 0
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
Long Jump
1.
Sr
Emry Shute
22' 2
May 10
Marion County Boys
2.
10
Nakai Ford
20' 7.75
May 18
IHSAA Boys Track & Field Sectional 19 - Lawrence Centra..
3.
10
Steve Garrett
19' 5.25
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
4.
11
Emmanuel Brooks
18' 6.5
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
5.
9
Mike Lully
18' 2
PR
Apr 13
North Central vs Carmel (Boys)
6.
9
Zion Murphy
17' 8
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
Womens
100 Meters
1.
12
Janae Bailey
12.52
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
2.
12
Cassity Jones
12.57
PR
May 16
IHSAA Girls Sectional 19 - Lawrence Central
3.
9
Gabrielle Moore
12.88
May 6
Marion County Freshman Meet
4.
10
Kamiah Hunt
13.00
PR
Apr 28
MIC Championships
5.
11
Sabri Gonzalez
13.34
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
6.
9
Athena Dixon
13.38
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
7.
10
Dhaysiah Mckinley
13.74
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
8.
9
Natalie Winkelmann
13.77
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
9.
9
Laila Penn
13.81
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
10.
10
Aubrey Bostic
13.82
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
11.
9
Lebraya Warren
13.93
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
12.
9
Leasia Warren
14.21
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
13.
11
Mikale Board
14.40
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
14.
11
Sh'nyah Mcwhirter
14.51
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
15.
10
Jordyn Tillman
14.53
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
16.
9
Keira White
14.62
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
17.
11
Bethy Ovigot
14.75
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
18.
12
Sani Gonzales
14.99
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
19.
9
Makayla Smith
15.00
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
20.
9
Jenaya Cheesebourough
15.11
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
21.
9
Emma Akinleye
15.38
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
22.
11
Kaylin Parker-Love
15.44
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
23.
9
Riley Holiday
15.46
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
24.
10
Jadaya Exantos
16.78
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
25.
10
Salamata Thompson
17.22
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
200 Meters
1.
12
Janae Bailey
25.12
Apr 28
MIC Championships
2.
12
Cassity Jones
25.83
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
3.
9
Athena Dixon
27.12
May 6
Marion County Freshman Meet
4.
12
Celeste Graham
27.19
May 9
Marion County Girls
5.
10
Kamiah Hunt
27.67
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
6.
11
Sabri Gonzalez
28.72
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
7.
12
Nya Malott
28.74
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
8.
9
Laila Penn
29.06
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
9.
10
Aubrey Bostic
29.27
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
10.
11
Mikale Board
29.98
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
11.
11
Sh'nyah Mcwhirter
30.55
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
12.
10
Salamata Thompson
30.58
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
13.
10
Dhaysiah Mckinley
30.59
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
14.
11
Bethy Ovigot
30.88
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
15.
9
Emma Akinleye
31.23
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
16.
9
Keira White
31.59
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
17.
12
Sani Gonzales
31.81
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
18.
9
Makayla Smith
31.92
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
19.
9
Riley Holiday
32.42
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
20.
10
Jadaya Exantos
34.82
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
400 Meters
1.
12
Janae Bailey
58.05
PR
Apr 14
Sprinters Showcase
2.
9
Athena Dixon
1:00.69
May 23
IHSAA Girls Regional 5 - Pike
3.
12
Cassity Jones
1:00.70
PR
Apr 14
Sprinters Showcase
4.
10
Kamiah Hunt
1:01.70
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
5.
12
Nya Malott
1:02.80
PR
May 9
Marion County Girls
6.
9
Gabrielle Moore
1:02.98
PR
Apr 28
MIC Championships
7.
9
Leasia Warren
1:03.84
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
8.
9
Lebraya Warren
1:03.95
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
9.
10
Olivia Smith
1:06.61
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
10.
10
Ruby Rogers
1:07.11
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
11.
9
Laila Penn
1:08.40
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
12.
9
Keira White
1:09.37
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
13.
10
Jordyn Tillman
1:14.26
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
14.
10
Dhaysiah Mckinley
1:15.14
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
15.
9
Tatum Houle
1:15.36
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
800 Meters
1.
12
Emma Vatnsdal
2:20.40
PR
May 23
IHSAA Girls Regional 5 - Pike
2.
10
Kaelina Matthews
2:21.61
PR
May 16
IHSAA Girls Sectional 19 - Lawrence Central
3.
9
Elizabeth Rocchio
2:21.83
PR
Apr 28
MIC Championships
4.
12
Mary Edwards
2:22.03
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
5.
9
Kelsey Rehmel
2:32.86
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
1600 Meters
1.
12
Mary Edwards
5:03.99
PR
May 23
IHSAA Girls Regional 5 - Pike
2.
11
Maddie Rocchio
5:11.24
May 9
Marion County Girls
3.
10
Kaelina Matthews
5:20.68
PR
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4.
9
Elizabeth Rocchio
5:23.16
May 6
Marion County Freshman Meet
5.
12
Emma Vatnsdal
5:24.69
Apr 28
MIC Championships
6.
11
Samrawit (Sami) Tezera
5:31.62
PR
Apr 21
Charlie Riley Invitational
7.
9
Kelsey Rehmel
5:42.07
May 6
Marion County Freshman Meet
8.
9
Tatum Houle
5:55.69
PR
Apr 15
Royal Relays
9.
10
Elle Bryant
6:08.03
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
10.
11
Claire Eikenberry
6:09.41
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
11.
9
Julia Eynon
6:10.52
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
12.
9
Talia Ingemi
6:27.90
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
13.
10
Sophie Farnum
6:33.06
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
1 Mile
1.
11
Maddie Rocchio
5:14.53
Apr 14
Flashes Showcase Miracle Mile
2.
12
Emma Vatnsdal
5:15.58
PR
Apr 14
Flashes Showcase Miracle Mile
3.
9
Elizabeth Rocchio
5:15.76
PR
Apr 14
Flashes Showcase Miracle Mile
4.
12
Mary Edwards
5:16.68
PR
Apr 14
Flashes Showcase Miracle Mile
5.
10
Kaelina Matthews
5:17.34
PR
Apr 14
Flashes Showcase Miracle Mile
3200 Meters
1.
12
Mary Edwards
11:22.53
PR
May 16
IHSAA Girls Sectional 19 - Lawrence Central
2.
11
Maddie Rocchio
11:25.21
Apr 21
Charlie Riley Invitational
3.
12
Sophia Tipmore
11:56.81
Apr 28
MIC Championships
4.
10
Isabel Tipmore
12:32.07
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
5.
9
Tatum Houle
12:51.78
May 6
Marion County Freshman Meet
6.
11
Samrawit (Sami) Tezera
12:56.33
Apr 15
Royal Relays
7.
9
Julia Eynon
13:45.83
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
9
Kelsey Rehmel
13:45.83
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
9.
9
Talia Ingemi
14:36.83
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
100m Hurdles - 33"
1.
10
Ruby Rogers
17.25
PR
May 9
Marion County Girls
2.
10
Olivia Smith
17.47
Apr 28
MIC Championships
3.
10
Lainey Deetz
18.04
May 9
Marion County Girls
4.
11
Amaya Thammavongsa
18.78
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
5.
9
Leasia Warren
21.34
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
6.
9
Lebraya Warren
21.62
PR
Mar 6
Zionsville Early Bird Quad
7.
10
Jordyn Tillman
23.37
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
8.
9
Jenaya Cheesebourough
27.04
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
300m Hurdles - 30"
1.
10
Ruby Rogers
48.19
PR
May 9
Marion County Girls
2.
9
Gabrielle Moore
48.77
PR
May 16
IHSAA Girls Sectional 19 - Lawrence Central
3.
10
Olivia Smith
50.21
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4.
9
Athena Dixon
52.01
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
5.
10
Lainey Deetz
55.00
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
6.
9
Leasia Warren
55.44
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
7.
11
Amaya Thammavongsa
58.60
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
8.
9
Emma Akinleye
1:00.03
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
9.
9
Jenaya Cheesebourough
1:00.36
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
10.
10
Aubrey Bostic
1:00.87
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
4x100 Relay
1.
Janae Bailey
Nya Malott
Kamiah Hunt
Celeste Graham
48.12
May 9
Marion County Girls
2.
Cassity Jones
Janae Bailey
Aubrey Bostic
Athena Dixon
48.35
Apr 28
MIC Championships
3.
Cassity Jones
Athena Dixon
Kamiah Hunt
Gabrielle Moore
49.00
Apr 15
Royal Relays
4.
Relay Team
49.05
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
5.
Celeste Graham
Gabrielle Moore
Kamiah Hunt
Cassity Jones
49.19
May 23
IHSAA Girls Regional 5 - Pike
Janae Bailey
Kamiah Hunt
Celeste Graham
Cassity Jones
49.19
May 16
IHSAA Girls Sectional 19 - Lawrence Central
7.
Janae Bailey
Kamiah Hunt
Cassity Jones
Gabrielle Moore
49.25
Apr 21
Charlie Riley Invitational
4x200 Relay -
1.
Athena Dixon
Lebraya Warren
Nya Malott
Cassity Jones
1:47.93
Apr 15
Royal Relays
4x400 Relay
1.
Janae Bailey
Athena Dixon
Cassity Jones
Nya Malott
4:05.26
Apr 28
MIC Championships
2.
Athena Dixon
Nya Malott
Cassity Jones
Elizabeth Rocchio
4:08.21
May 16
IHSAA Girls Sectional 19 - Lawrence Central
3.
Athena Dixon
Gabrielle Moore
Nya Malott
Elizabeth Rocchio
4:09.31
May 23
IHSAA Girls Regional 5 - Pike
4.
Celeste Graham
Janae Bailey
Cassity Jones
Nya Malott
4:10.46
May 9
Marion County Girls
5.
Janae Bailey
Athena Dixon
Nya Malott
Cassity Jones
4:10.89
Apr 21
Charlie Riley Invitational
6.
Athena Dixon
Kamiah Hunt
Cassity Jones
Lebraya Warren
4:14.10
Apr 15
Royal Relays
7.
Relay Team
4:15.65
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
4x800 Relay
1.
Kaelina Matthews
Emma Vatnsdal
Elizabeth Rocchio
Maddie Rocchio
9:22.31
Jun 3
IHSAA Girls State Championships
2.
Emma Vatnsdal
Elizabeth Rocchio
Kaelina Matthews
Samrawit Tezera
9:33.44
May 16
IHSAA Girls Sectional 19 - Lawrence Central
3.
Emma Vatnsdal
Kaelina Matthews
Samrawit Tezera
Elizabeth Rocchio
9:34.12
May 23
IHSAA Girls Regional 5 - Pike
4.
Mary Edwards
Emma Vatnsdal
Maddie Rocchio
Elizabeth Rocchio
9:43.58
Apr 21
Charlie Riley Invitational
5.
Kaelina Matthews
Mary Edwards
Emma Vatnsdal
Maddie Rocchio
9:52.91
Apr 28
MIC Championships
6.
Mary Edwards
Kaelina Matthews
Emma Vatnsdal
Samrawit Tezera
9:54.92
May 9
Marion County Girls
7.
Relay Team
10:24.19
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Kaelina Matthews
Nya Malott
Elizabeth Rocchio
Sophia Tipmore
13:02.20
Apr 15
Royal Relays
4x100 Shuttle Hurdles - 33"
1.
Amaya Thammavongsa
Olivia Smith
Ruby Rogers
Lainey Deetz
1:12.61
Apr 15
Royal Relays
Shot Put - 4kg
1.
10
Amaya Chandler
38' 0
PR
May 23
IHSAA Girls Regional 5 - Pike
2.
9
Sarah Jane Hobley
27' 0
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
3.
9
Jenaya Cheesebourough
21' 11
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
Discus - 1kg
1.
10
Amaya Chandler
102' 7
PR
May 23
IHSAA Girls Regional 5 - Pike
2.
9
Sarah Jane Hobley
91' 3
Apr 15
Royal Relays
3.
9
Jenaya Cheesebourough
42' 4.5
PR
Apr 28
MIC Championships
High Jump
1.
9
Sarah Jane Hobley
5' 1
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
2.
9
Natalie Winkelmann
4' 4
PR
Apr 15
Royal Relays
Pole Vault
1.
9
Jenaya Cheesebourough
6' 0
May 6
Marion County Freshman Meet
Long Jump
1.
10
Olivia Smith
18' 3
PR
May 16
IHSAA Girls Sectional 19 - Lawrence Central
2.
10
Aubrey Bostic
16' 0
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
3.
9
Laila Penn
15' 2
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
4.
11
Sh'nyah Mcwhirter
13' 10
PR
Apr 11
Fishers vs North Central (Girls)
5.
10
Dhaysiah Mckinley
13' 8.75
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
6.
10
Kamiah Hunt
13' 7
Apr 21
Charlie Riley Invitational
7.
9
Emma Akinleye
11' 10
PR
Apr 18
Pike v. North Central and Lawrence North-Girls
8.
9
Riley Holiday
11' 8
PR
May 6
Marion County Freshman Meet
*Recent improvement