Season:
2024 Indoor
Outdoor
2222
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
2003
1992
1966
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2013
2012
2011
2010
2009
2006
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
60 Meter Dash
1.
Fr
Red Wilson
6.99
PR
Feb 17
UND Tune-Up
2.
Fr
Caleb Severson
7.08
PR
Jan 27
UND Open and Multi
3.
Fr
Max Roller
7.09
PR
Feb 17
UND Tune-Up
Sr
Maguire Peterson
7.09
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
5.
Fr
Mikey Mallory
7.24
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
6.
Fr
Gavin Hockstedler
7.32
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
7.
Sr
Harris Maclean
7.47
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
8.
So
Alex Kaffine
7.58
Feb 3
Bison Indoor Open
200 Meters
1.
Fr
Caleb Severson
22.59
PR
Feb 17
UND Tune-Up
2.
So
Wyatt Mutzenberger
22.62
PR
Jan 27
UND Open and Multi
3.
Sr
Josh Beck
22.90
PR
Jan 27
UND Open and Multi
4.
Fr
PK Moore
22.95
PR
Jan 27
UND Open and Multi
5.
Fr
Max Roller
23.11
PR
Jan 27
UND Open and Multi
6.
Jr
Jory Vasek
23.27
Dec 9
Bison Alumni Classic
7.
Fr
Mikey Mallory
23.55
PR
Feb 17
UND Tune-Up
8.
Fr
Henry Nelson
23.78
PR
Jan 27
UND Open and Multi
9.
So
Alex Kaffine
24.14
Feb 3
Bison Indoor Open
400 Meters
1.
Jr
Jory Vasek
50.80
Dec 9
Bison Alumni Classic
2.
Sr
Josh Beck
50.94
PR
Feb 17
UND Tune-Up
3.
Fr
PK Moore
51.06
PR
Jan 27
UND Open and Multi
4.
So
Wyatt Mutzenberger
51.83
PR
Feb 17
UND Tune-Up
5.
Fr
Henry Nelson
52.09
PR
Feb 17
UND Tune-Up
6.
So
Alex Kaffine
53.46
Jan 27
UND Open and Multi
800 Meters
1.
Sr
Alec Nelson
1:49.83
PR
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
2.
Sr
Justice Dick
1:50.37
PR
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
3.
So
Tanner Schiller
1:55.57
PR
Feb 17
UND Tune-Up
4.
So
Micah Bruggeman
1:55.86
PR
Feb 17
UND Tune-Up
5.
Fr
Ethan Kimmel
1:56.55
PR
Feb 17
UND Tune-Up
6.
Fr
Lennart Lindstrot
1:56.96
PR
Jan 27
UND Open and Multi
7.
Fr
Henrik Lindstrot
1:57.37
PR
Jan 27
UND Open and Multi
8.
Fr
Braxton Middaugh
1:57.46
PR
Feb 17
UND Tune-Up
9.
Fr
Cian Nagle
1:57.52
PR
Feb 17
UND Tune-Up
1000 Meters
1.
Sr
Maguire Peterson
3:01.37
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
1 Mile
1.
Sr
Luke Labatte
4:08.05
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
2.
Fr
Lennart Lindstrot
4:09.40
PR
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
3.
Sr
Alec Nelson
4:11.06
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
4.
Jr
Jamie Burns
4:12.06
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
5.
Fr
Henrik Lindstrot
4:12.58
PR
Jan 27
UND Open and Multi
6.
So
Micah Bruggeman
4:17.31
PR
Jan 27
UND Open and Multi
7.
Sr
Justice Dick
4:19.10
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
8.
Fr
Cian Nagle
4:21.07
PR
Jan 27
UND Open and Multi
9.
Fr
Ethan Kimmel
4:22.41
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
10.
Fr
Braxton Middaugh
4:28.29
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
11.
So
Eric Weiss
4:36.41
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
12.
So
Tanner Schiller
4:40.23
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
3000 Meters
1.
Sr
Luke Labatte
8:13.45
Jan 27
2024 UW Invitational
2.
Jr
Jamie Burns
8:17.67
PR
Jan 27
2024 UW Invitational
3.
Sr
Alec Nelson
8:24.87
PR
Dec 2
Boston University Sharon Colyear-Danville Season Opener
4.
Fr
Henrik Lindstrot
8:31.01
PR
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
5.
So
Eric Weiss
8:40.79
PR
Feb 17
UND Tune-Up
6.
Fr
Lennart Lindstrot
8:42.47
PR
Dec 2
Boston University Sharon Colyear-Danville Season Opener
7.
Fr
Cian Nagle
8:46.51
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
8.
Fr
Ethan Kimmel
8:55.01
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
9.
So
Micah Bruggeman
9:12.04
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
5000 Meters
1.
Sr
Luke Labatte
14:08.71
PR
Dec 2
Boston University Sharon Colyear-Danville Season Opener
2.
Jr
Jamie Burns
14:25.36
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
3.
So
Eric Weiss
15:11.97
PR
Feb 10
SDSU Indoor Classic
4.
Fr
Ethan Kimmel
15:52.70
PR
Feb 10
SDSU Indoor Classic
60m Hurdles - 42"
1.
Sr
Maguire Peterson
8.49
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
4x400 Relay
1.
Relay Team
3:20.45
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Relay Team
10:15.44
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
Shot Put - 16lb
1.
Fr
Elijah Beach
15.18m
PR
Feb 10
SDSU Indoor Classic
2.
Sr
Maguire Peterson
14.38m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
3.
Fr
Lucas Schweigert
14.02m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
Discus - 2kg
1.
Sr
Maguire Peterson
38.17m
Jan 27
UND Open and Multi
High Jump
1.
Sr
Maguire Peterson
1.99m
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
2.
Fr
Carson Kunz
1.92m
PR
Jan 20
Cobber Open
3.
Fr
James Weninger
1.87m
PR
Jan 20
Cobber Open
Pole Vault
1.
Sr
Harris Maclean
4.66m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
2.
Sr
Maguire Peterson
4.30m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
Long Jump
1.
Sr
Maguire Peterson
6.98m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
2.
Sr
Trenton Hanseder
6.76m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
3.
Fr
Gavin Hockstedler
6.63m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
4.
Fr
Max Roller
6.44m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
5.
Fr
James Weninger
5.59m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
Triple Jump
1.
Fr
Carson Kunz
13.20m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
Fr
Max Roller
13.20m
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
3.
Fr
Gavin Hockstedler
13.09m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
4.
Fr
James Weninger
12.77m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
Weight Throw - 35lb
1.
Fr
Elijah Beach
15.33m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
2.
Fr
Lucas Schweigert
13.87m
PR
Feb 10
SDSU Indoor Classic
Heptathlon -
1.
Sr
Maguire Peterson
5421
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
Womens
60 Meter Dash
1.
Jr
Jerzie Finstad
7.72
PR
Feb 17
UND Tune-Up
2.
Fr
Alimath Salou
7.98
PR
Feb 17
UND Tune-Up
3.
Sr
Elle Thorson
8.00
PR
Feb 17
UND Tune-Up
4.
Fr
Abigail Larson
8.12
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
5.
Sr
Carley Johnson
8.14
Dec 9
Bison Alumni Classic
6.
Fr
Kim Hitchen
8.18
PR
Feb 17
UND Tune-Up
7.
Fr
Emily Ash
8.20
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
8.
Jr
Hinewai Knowles
8.23
Jan 27
UND Open and Multi
9.
Fr
Alina Vollert
8.29
PR
Jan 27
UND Open and Multi
200 Meters
1.
Jr
Jerzie Finstad
24.81
PR
Jan 27
UND Open and Multi
2.
Fr
Kim Hitchen
26.16
PR
Jan 27
UND Open and Multi
3.
Jr
Malene Kollberg
26.18
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
4.
So
Tiffanie Magnusson
26.32
Feb 3
Bison Indoor Open
5.
Fr
Alimath Salou
26.50
PR
Jan 27
UND Open and Multi
6.
Sr
Elle Thorson
26.64
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
7.
So
Eucabeth Kivikangas
26.74
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
8.
Fr
Jenna Koppelsloen
26.88
PR
Feb 17
UND Tune-Up
9.
Fr
Alina Vollert
26.96
PR
Jan 27
UND Open and Multi
10.
Jr
Hinewai Knowles
27.24
Dec 9
Bison Alumni Classic
11.
Sr
Carley Johnson
27.26
Dec 9
Bison Alumni Classic
12.
Fr
Finley Davignon
27.32
PR
Feb 17
UND Tune-Up
13.
Fr
Abigail Larson
28.55
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
400 Meters
1.
Jr
Jerzie Finstad
55.58
PR
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
2.
Jr
Brooklyn Brouse
57.75
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
3.
Fr
Kim Hitchen
59.12
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
4.
Jr
Courtney Werner
59.22
Feb 17
UND Tune-Up
5.
Jr
Maggie Dervis
1:00.68
Feb 17
UND Tune-Up
6.
Fr
Ella Hedman
1:01.66
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
600 Meters
1.
Jr
Brooklyn Brouse
1:35.95
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
2.
Jr
Maggie Dervis
1:43.00
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
3.
Fr
Ella Hedman
1:43.98
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
4.
Jr
Abby McNeil
1:57.71
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
800 Meters
1.
Jr
Brooklyn Brouse
2:15.86
PR
Jan 27
UND Open and Multi
2.
So
Tiffanie Magnusson
2:21.60
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
3.
Jr
Maggie Dervis
2:21.63
PR
Jan 27
UND Open and Multi
4.
So
Brenna Barnick
2:22.12
PR
Jan 27
UND Open and Multi
5.
Jr
Malene Kollberg
2:23.16
PR
Jan 27
UND Open and Multi
6.
Jr
Courtney Werner
2:23.89
PR
Jan 27
UND Open and Multi
7.
Sr
Elise Ulseth
2:23.94
Feb 3
Bison Indoor Open
8.
Fr
Paris Hoverson
2:25.63
PR
Jan 27
UND Open and Multi
9.
Fr
Ella Hedman
2:28.64
PR
Jan 27
UND Open and Multi
10.
So
Eucabeth Kivikangas
2:31.86
PR
Jan 27
UND Open and Multi
11.
Fr
Alina Vollert
2:34.54
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
12.
Fr
Jenna Koppelsloen
2:35.80
PR
Jan 27
UND Open and Multi
13.
Sr
Elle Thorson
2:38.02
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
14.
Fr
Finley Davignon
2:38.56
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
15.
Jr
Abby McNeil
2:41.96
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
16.
Fr
Elyse Gulsvig
2:54.97
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
17.
Fr
Justina Esangbedo
2:57.72
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
1000 Meters
1.
Fr
Frida Giersdorff
2:59.21
PR
Jan 27
UND Open and Multi
1 Mile
1.
Sr
Yonca Kutluk
4:46.72
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
2.
Jr
Eliana Malnourie
4:56.91
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
3.
Jr
Jadyn Keeler
4:59.44
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
4.
Fr
Frida Giersdorff
5:05.49
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
5.
So
Elle Sondag
5:12.74
PR
Feb 17
UND Tune-Up
6.
So
Brenna Barnick
5:16.19
PR
Feb 17
UND Tune-Up
7.
Fr
Paris Hoverson
5:24.35
PR
Feb 17
UND Tune-Up
8.
Fr
Olivia Krafty
5:24.77
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
9.
Fr
Rachel Hughes
5:40.84
PR
Feb 17
UND Tune-Up
10.
Jr
Abby McNeil
5:49.00
PR
Jan 27
UND Open and Multi
11.
Fr
Jazmin Pullins
5:52.74
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
12.
Fr
Gabrielle Wahl
5:58.34
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
3000 Meters
1.
Sr
Yonca Kutluk
9:22.35
PR
Jan 27
2024 UW Invitational
2.
Jr
Jadyn Keeler
9:40.61
PR
Jan 27
2024 UW Invitational
3.
Sr
Cornelia Wohlfahrt
9:43.53
PR
Dec 2
Boston University Sharon Colyear-Danville Season Opener
4.
Jr
Eliana Malnourie
9:46.32
PR
Dec 2
Boston University Sharon Colyear-Danville Season Opener
5.
Fr
Frida Giersdorff
9:56.24
PR
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
6.
So
Elle Sondag
10:24.79
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
7.
So
Brenna Barnick
10:41.56
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
8.
Fr
Olivia Krafty
10:42.73
PR
Jan 27
UND Open and Multi
9.
Fr
Gabrielle Wahl
11:29.67
PR
Feb 17
UND Tune-Up
10.
Fr
Rachel Hughes
11:35.84
PR
Jan 27
UND Open and Multi
11.
Fr
Jazmin Pullins
12:22.48
PR
Jan 27
UND Open and Multi
5000 Meters
1.
Sr
Yonca Kutluk
16:07.70
PR
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
2.
Jr
Jadyn Keeler
16:49.00
PR
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
3.
Jr
Eliana Malnourie
16:53.10
PR
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
4.
Fr
Rachel Hughes
19:53.40
PR
Feb 10
SDSU Indoor Classic
5.
Fr
Gabrielle Wahl
20:12.43
PR
Feb 10
SDSU Indoor Classic
60m Hurdles - 33"
1.
Jr
Malene Kollberg
8.74
PR
Feb 17
UND Tune-Up
2.
Sr
Elise Ulseth
8.87
Feb 3
Bison Indoor Open
3.
Jr
Hinewai Knowles
8.89
Feb 17
UND Tune-Up
4.
So
Tiffanie Magnusson
9.03
Feb 17
UND Tune-Up
5.
Fr
Justina Esangbedo
9.13
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
6.
Sr
Elle Thorson
9.18
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
7.
So
Eucabeth Kivikangas
9.36
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
8.
Fr
Alina Vollert
9.39
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
9.
Fr
Elyse Gulsvig
9.74
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
10.
Fr
Jenna Koppelsloen
9.92
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
11.
Fr
Finley Davignon
10.59
PR
Jan 27
UND Open and Multi
4x400 Relay
1.
Relay Team
3:49.82
Feb 17
UND Tune-Up
2.
Ella Hedman
Maggie Dervis
Courtney Werner
Brooklyn Brouse
4:06.78
Jan 27
UND Open and Multi
3.
Paris Hoverson
Brooklyn Brouse
Ella Hedman
Maggie Dervis
4:08.04
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
4x800 Relay
1.
Brenna Barnick
Paris Hoverson
Maggie Dervis
Courtney Werner
9:34.68
Feb 10
SDSU Indoor Classic
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Eliana Malnourie
Jerzie Finstad
Brooklyn Brouse
Yonca Kutluk
11:40.44
Feb 10
David Hemrey Valentine Invitational
2.
Relay Team
12:14.86
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
Shot Put - 4kg
1.
Sr
Kenna Curry
15.39m
PR
Jan 27
UND Open and Multi
2.
Sr
Eve Goldstein
14.54m
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
3.
Fr
Justina Esangbedo
13.87m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
4.
Fr
Julia Matthews
13.78m
PR
Feb 10
SDSU Indoor Classic
5.
So
Eucabeth Kivikangas
13.41m
Dec 9
Bison Alumni Classic
6.
Fr
Haidyn Skeen
12.60m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
7.
Sr
Elise Ulseth
12.52m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
8.
Fr
Alina Vollert
11.67m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
9.
Jr
Malene Kollberg
11.12m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
10.
So
Tiffanie Magnusson
11.02m
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
11.
Sr
Elle Thorson
10.76m
Feb 17
UND Tune-Up
12.
Fr
Finley Davignon
10.58m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
13.
Fr
Jenna Koppelsloen
9.87m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
14.
Fr
Elyse Gulsvig
8.65m
PR
Jan 27
UND Open and Multi
Discus - 1kg
1.
Sr
Kenna Curry
45.22m
Jan 27
UND Open and Multi
2.
Sr
Eve Goldstein
41.82m
Jan 27
UND Open and Multi
3.
Fr
Haidyn Skeen
36.47m
PR
Dec 2
SDSU Holiday Invite and Multi
4.
Fr
Kaylynn Red Tomahawk
36.20m
PR
Jan 27
UND Open and Multi
High Jump
1.
Sr
Elise Ulseth
1.72m
Feb 3
Bison Indoor Open
2.
Jr
Malene Kollberg
1.66m
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
3.
So
Tiffanie Magnusson
1.64m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
4.
Sr
Elle Thorson
1.60m
Dec 9
Bison Alumni Classic
5.
So
Eucabeth Kivikangas
1.51m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
Fr
Jenna Koppelsloen
1.51m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
7.
Fr
Justina Esangbedo
1.48m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
8.
Fr
Alina Vollert
1.42m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
9.
Fr
Finley Davignon
1.40m
PR
Jan 20
Cobber Open
10.
Fr
Elyse Gulsvig
1.36m
PR
Jan 27
UND Open and Multi
Pole Vault
1.
Fr
Emily Ash
3.66m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
2.
Fr
McKenna Myron
3.40m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
3.
Fr
Jerzie Horner
3.25m
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
4.
Fr
Rachel Dunlop
2.95m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
Long Jump
1.
So
Tiffanie Magnusson
5.97m
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
2.
Sr
Elise Ulseth
5.95m
PR
Jan 27
UND Open and Multi
3.
Jr
Malene Kollberg
5.89m
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
4.
So
Eucabeth Kivikangas
5.58m
Dec 9
Bison Alumni Classic
5.
Fr
Justina Esangbedo
5.52m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
6.
Sr
Claire Leach
5.40m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
7.
Fr
Alina Vollert
5.33m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
8.
Sr
Elle Thorson
5.30m
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
9.
Fr
Jenna Koppelsloen
5.22m
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
10.
Fr
Finley Davignon
5.07m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
11.
Fr
Elyse Gulsvig
4.89m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
Triple Jump
1.
Fr
Justina Esangbedo
12.07m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
2.
Sr
Claire Leach
11.69m
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
Weight Throw - 20lb
1.
Sr
Kenna Curry
21.80m
PR
Feb 10
SDSU Indoor Classic
2.
Sr
Eve Goldstein
17.93m
PR
Feb 17
UND Tune-Up
3.
Fr
Julia Matthews
17.60m
PR
Feb 10
SDSU Indoor Classic
4.
Fr
Kaylynn Red Tomahawk
17.19m
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
5.
Jr
Bailey Overbo
15.07m
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
6.
Fr
Haidyn Skeen
13.83m
PR
Jan 20
Jim Emmerich Alumni Invitational
Pentathlon (Indoor) -
1.
Sr
Elise Ulseth
4042
PR
Feb 3
Bison Indoor Open
2.
Jr
Malene Kollberg
3904
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
3.
So
Tiffanie Magnusson
3862
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
4.
So
Eucabeth Kivikangas
3523
Dec 9
Bison Alumni Classic
5.
Sr
Elle Thorson
3419
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
6.
Fr
Justina Esangbedo
3281
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
7.
Fr
Alina Vollert
3123
PR
Dec 9
Bison Alumni Classic
8.
Fr
Jenna Koppelsloen
2970
PR
Feb 24
Summit League Indoor Track and Field Championship
9.
Fr
Finley Davignon
2742
PR
Jan 27
UND Open and Multi
10.
Fr
Elyse Gulsvig
2450
PR
Jan 27
UND Open and Multi
*Recent improvement