Season:
2024 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Indoor
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Jeffrey Powell
11.20
(1.4)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
11
Westin Spindle
12.01
(-1.7)
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
3.
12
Dominic Nocero
12.16
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
4.
9
Brennon Friendly
12.18
(3.7)
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
5.
9
Joshua Mills
12.29
(1.9)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
6.
9
Tedrick Green
12.34
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
7.
9
Jermaine Whittick
12.53
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
8.
11
Romel Johnson
12.60
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
9.
10
William Bradley
12.82
(1.9)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
10.
11
Kevin Gilpin
12.85
(-1.6)
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
200 Meters
1.
11
Jeffrey Powell
23.30
(1.0)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
9
Tedrick Green
23.98
(5.0)
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
3.
9
Joshua Mills
24.94
(-.9)
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
4.
11
Kevin Gilpin
24.98
(1.5)
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
5.
10
Ladarien Baker
25.60
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
6.
12
Sao Jayden
25.83
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
7.
9
Brennon Friendly
26.30
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
8.
9
Qudir Taqir
26.90
(2.9)
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
9.
10
William Bradley
27.30
(1.1)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
10.
9
Shai Scott
27.54
(1.5)
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
300 Meters
1.
12
Dominic Nocero
40.06
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
2.
9
Joshua Mills
41.07
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
3.
9
Brennon Friendly
41.95
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
400 Meters
1.
9
Tedrick Green
54.54
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
10
Aidan Hoeni
55.33
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
12
Dominic Nocero
55.41
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
4.
10
Ladarien Baker
56.77
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
5.
9
Brennon Friendly
57.34
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
6.
9
Joshua Mills
1:01.24
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
7.
9
Qudir Taqir
1:03.37
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
600 Meters
1.
10
Aidan Hoeni
1:37.44
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
2.
11
Jacye Raiji
1:51.49
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
3.
10
William Bradley
1:52.94
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
800 Meters
1.
12
Christian Norfolk
2:00.88
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
10
Blaine Vogel
2:12.08
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
3.
10
Matt Ciardi
2:14.33
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
4.
11
Dylan Beyrer
2:21.73
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
5.
12
Jeremiah Donoso
2:25.83
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
1200 Meters
1.
12
Christian Norfolk
3:28.46
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
2.
10
Blaine Vogel
3:30.13
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
1600 Meters
1.
12
Christian Norfolk
4:41.60
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
10
Blaine Vogel
4:45.70
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
3.
10
Matt Ciardi
5:01.84
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
4.
12
Jeremiah Donoso
5:21.69
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
5.
11
Gavin Winfree
5:24.35
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
6.
11
Dylan Beyrer
5:27.28
PR
Mar 16
Deland HS Big D Relays
7.
9
Eli Burton
5:58.25
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
3200 Meters
1.
12
Christian Norfolk
10:33.51
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
2.
11
Gavin Winfree
11:32.15
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
3.
9
Eli Burton
12:30.94
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
4.
11
Dylan Beyrer
12:45.53
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
5.
10
Blaine Vogel
13:01.86
Mar 9
Buffalo Invitational #1
110m Hurdles - 39"
1.
12
Jordan Mills
15.18
(3.1)
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
2.
12
Sophathan Phan
15.96
(3.2)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
10
Jaden Dormevil
19.36
(1.6)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
400m Hurdles - 36"
1.
12
Jordan Mills
57.61
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
2.
12
Sophathan Phan
1:01.96
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
10
Jaden Dormevil
1:12.25
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
4x100 Relay
1.
*
Dominic Nocero
Tedrick Green
Brennon Friendly
Jeffrey Powell
45.38
May 8
FHSAA 3A Region 1
2.
Relay Team
45.47
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
Jermaine Whittick
Tedrick Green
Romel Johnson
Jeffrey Powell
46.79
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:40.13
Mar 16
Deland HS Big D Relays
4x400 Relay
1.
*
Tedrick Green
Aidan Hoeni
Sophathan Phan
Joshua Mills
3:38.12
May 8
FHSAA 3A Region 1
2.
Tedrick Green
Sophathan Phan
Aidan Hoeni
Jordan Mills
3:42.61
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
3.
Relay Team
3:50.27
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
4.
Sophathan Phan
Aidan Hoeni
Joshua Mills
Jordan Mills
4:02.57
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
4x800 Relay
1.
Relay Team
9:25.27
Mar 9
Buffalo Invitational #1
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
1:41.00
Mar 16
Deland HS Big D Relays
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Relay Team
3:52.96
Mar 16
Deland HS Big D Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Relay Team
12:39.59
Mar 16
Deland HS Big D Relays
Shot Put - 12lb
1.
10
Alexander Davis
38' 6.5
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
2.
10
Jordan Theus-Vale
38' 1.5
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
11
Cameron Davis
32' 3
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
4.
10
Kennith Roberts
29' 9.75
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
5.
11
Tobias Colin
28' 1
Apr 24
FHSAA 3A District 4
6.
11
Joseph Escobar
27' 9.25
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
Discus - 1.6kg
1.
10
Jordan Theus-Vale
142' 9
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
11
Micah McGuire
124' 6
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
3.
10
Alexander Davis
102' 2.25
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
4.
11
Tobias Colin
89' 8.75
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
5.
11
Joseph Escobar
78' 8.75
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
6.
10
Kennith Roberts
59' 0.25
PR
Mar 16
Deland HS Big D Relays
7.
11
Cameron Davis
53' 8.75
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
Javelin - 800g
1.
11
Micah McGuire
138' 9
PR
Mar 16
Deland HS Big D Relays
2.
10
Jordan Theus-Vale
137' 7.5
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
3.
11
Tobias Colin
77' 5
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
4.
11
Cameron Davis
67' 4.25
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
5.
11
Joseph Escobar
66' 7.25
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
High Jump
1.
10
Ladarien Baker
5' 9.75
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
10
Jaden Dormevil
5' 1.75
PR
Mar 16
Deland HS Big D Relays
Long Jump
1.
10
Ladarien Baker
19' 3.75
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
2.
11
Kenneth Robinson
18' 11.5
(3.0)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
9
Joshua Mills
18' 1.75
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
4.
11
Jeffrey Powell
17' 9.75
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
5.
11
Kevin Gilpin
17' 3.75
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
6.
12
Sao Jayden
16' 10.75
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
Triple Jump
1.
11
*
Jeffrey Powell
42' 2.25
(3.0)
PR
May 8
FHSAA 3A Region 1
2.
10
Ladarien Baker
42' 0.75
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
3.
11
Kenneth Robinson
39' 8
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
4.
9
*
Joshua Mills
38' 5.75
(1.7)
PR
May 8
FHSAA 3A Region 1
5.
11
Kevin Gilpin
37' 5.25
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
Womens
100 Meters
1.
11
Evenne Miller
12.60
(-1.6)
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
2.
9
Gabrielle Duncan
13.59
(3.9)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
9
Kayla Dalton
13.65
(3.9)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
4.
10
Zaliyah King
14.25
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
5.
12
Zabreya Fennell
14.43
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
6.
9
Madyson Mortimer
14.54
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
7.
9
Keyla Pedroso
14.75
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
8.
9
Alessa Taska
15.07
(1.0)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
9.
9
Queen Williams
15.38
(1.2)
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
200 Meters
1.
11
Evenne Miller
26.29
(1.3)
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
2.
9
Kayla Dalton
27.40
(1.6)
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
3.
12
Jordan Youngman
27.55
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
4.
10
Addison Hoeni
28.62
(1.5)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
5.
9
Madyson Mortimer
28.63
(2.6)
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
6.
11
Karajah Mccoy
28.73
(3.2)
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
7.
9
Gabrielle Duncan
28.95
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
8.
9
Keyla Pedroso
29.33
(1.2)
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
9.
9
Ariana Smith
29.69
(1.2)
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
10.
9
Alessa Taska
32.42
(5.5)
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
11.
9
Kiara DaCosta
34.41
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
12.
11
Jinayah Fennell
36.56
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
300 Meters
1.
9
Gabrielle Duncan
46.72
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
2.
11
Karajah Mccoy
48.80
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
3.
10
Jan'Meshia Frost
48.95
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
4.
9
Madyson Mortimer
49.20
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
400 Meters
1.
11
Evenne Miller
58.81
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
2.
12
Jordan Youngman
1:01.04
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
3.
9
*
Noemi Malinoski
1:02.32
PR
May 8
FHSAA 3A Region 1
4.
9
*
Gabrielle Duncan
1:03.22
PR
May 8
FHSAA 3A Region 1
5.
12
Sierra Howard
1:03.36
Mar 9
Buffalo Invitational #1
6.
10
Addison Hoeni
1:06.66
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
7.
11
Karajah Mccoy
1:07.33
Apr 24
FHSAA 3A District 4
8.
9
Madyson Mortimer
1:07.57
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
600 Meters
1.
11
Evenne Miller
1:42.56
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
2.
12
Sierra Howard
1:42.75
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
3.
9
Gabrielle Duncan
1:54.35
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
4.
10
Addison Hoeni
2:06.60
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
800 Meters
1.
12
*
Sierra Howard
2:18.24
May 8
FHSAA 3A Region 1
2.
12
Nina Rodriquez
2:39.98
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
3.
9
Noemi Malinoski
2:41.55
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
4.
10
Sara VanBuren
2:42.37
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
5.
10
Sara van Buren
2:43.75
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
6.
9
Lupita Galenn
2:50.82
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
7.
10
Megan Rhee
2:52.33
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
8.
11
Laurel Amatea
3:42.41
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
1200 Meters
1.
12
Nina Rodriquez
4:15.39
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
2.
10
Megan Rhee
4:41.29
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
3.
11
Laurel Amatea
6:17.20
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
1600 Meters
1.
12
Nina Rodriquez
5:47.79
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
2.
10
Sara van Buren
5:57.76
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
3.
9
Noemi Malinoski
6:01.01
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
4.
10
Sara VanBuren
6:04.42
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
5.
9
Lupita Galenn
6:05.06
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
6.
10
Megan Rhee
6:05.42
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
7.
12
Jada Taylor-boone
7:23.52
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
8.
11
Laurel Amatea
8:26.20
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
3200 Meters
1.
12
Nina Rodriquez
12:46.64
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
2.
9
Lupita Galenn
13:03.24
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
10
Sara van Buren
14:07.61
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
4.
10
Megan Rhee
14:09.40
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
5.
9
Noemi Malinoski
14:12.53
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
100m Hurdles - 33"
1.
12
Jordan Youngman
15.63
(-2.0)
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
2.
9
Ariana Smith
19.14
(-1.5)
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
3.
10
Jaslene Mills
20.95
(2.7)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
4.
11
Kayana Green
22.10
(2.7)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
400m Hurdles - 30"
1.
12
*
Jordan Youngman
1:05.00
PR
May 8
FHSAA 3A Region 1
2.
9
Ariana Smith
1:12.99
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
3.
10
Jaslene Mills
1:31.72
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
4.
11
Kayana Green
1:37.49
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
4x100 Relay
1.
Relay Team
53.52
Mar 9
Buffalo Invitational #1
2.
*
Zabreya Fennell
Keyla Pedroso
Gabrielle Duncan
Madyson Mortimer
54.39
May 8
FHSAA 3A Region 1
3.
Kayla Dalton
Keyla Pedroso
Madyson Mortimer
Zabreya Fennell
55.77
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
4.
Keyla Pedroso
Kayana Green
Alessa Taska
Kiara DaCosta
1:00.62
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
4x400 Relay
1.
*
Sierra Howard
Jordan Youngman
Noemi Malinoski
Evenne Miller
4:04.15
May 8
FHSAA 3A Region 1
2.
Relay Team
4:06.88
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
Evenne Miller
Sierra Howard
Jordan Youngman
Gabrielle Duncan
4:11.84
Mar 30
Florida Relays
4.
Sierra Howard
Gabrielle Duncan
Jordan Youngman
Evenne Miller
4:14.53
Mar 16
Bob Hayes HS Invitational
5.
Addison Hoeni
Karajah Mccoy
Noemi Malinoski
Madyson Mortimer
4:32.55
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
4x800 Relay
1.
Lupita Galenn
Nina Rodriquez
Sara van Buren
Noemi Malinoski
10:47.16
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
2.
Relay Team
10:53.80
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
*
Sara van Buren
Lupita Galenn
Megan Rhee
Nina Rodriquez
11:18.97
May 8
FHSAA 3A Region 1
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Relay Team
4:51.10
Mar 16
Deland HS Big D Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Relay Team
15:05.52
Mar 16
Deland HS Big D Relays
Shot Put - 4kg
1.
10
Kamryn Miller
29' 7
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
11
Bryonna Bowdry
25' 11.75
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
3.
10
Kymya Thompson
24' 5.25
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
4.
10
Zaliyah King
20' 10.75
PR
Mar 16
Deland HS Big D Relays
5.
10
Bethany Linton
20' 0
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
6.
10
Kyla Breckenridge
17' 9.25
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
Discus - 1kg
1.
11
Bryonna Bowdry
107' 8.5
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
10
Kamryn Miller
99' 9.5
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
10
Kyla Breckenridge
65' 2.75
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
4.
10
Zaliyah King
60' 4
PR
Mar 16
Deland HS Big D Relays
5.
10
Kymya Thompson
50' 4.75
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
6.
10
Bethany Linton
39' 5.5
PR
Mar 16
Deland HS Big D Relays
Javelin - 600g
1.
11
Bryonna Bowdry
76' 0.5
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
2.
10
Kyla Breckenridge
73' 4
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
10
Kamryn Miller
70' 5.5
PR
Apr 13
Tocoi Creek Toro Showdown
4.
10
Bethany Linton
51' 10
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
5.
10
Kymya Thompson
50' 7.75
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
6.
10
Zaliyah King
41' 6
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
High Jump
1.
12
Jordan Youngman
4' 11.75
PR
Feb 16
Flagler Pinnacle PreSeason Classic
2.
9
Noemi Malinoski
4' 6
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
Long Jump
1.
11
Karajah Mccoy
14' 0
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
2.
9
Keyla Pedroso
13' 5.75
PR
Mar 2
Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
3.
9
Kiara DaCosta
11' 5.75
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
4.
9
Morgen Butler
10' 11.5
(2.0)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
Triple Jump
1.
11
Karajah Mccoy
30' 6.5
PR
Apr 6
Spruce Creek Last Chance Meet
2.
12
Zabreya Fennell
29' 8.25
(1.6)
PR
Apr 24
FHSAA 3A District 4
3.
10
Jan'Meshia Frost
27' 4.75
PR
Mar 9
Buffalo Invitational #1
4.
11
Kayana Green
25' 7.5
PR
Mar 23
Dr. Phillips Panther Invite
*Recent improvement