Season:
2021 Outdoor
Outdoor
2222
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2005
2004
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Aedan Gilbreath
11.40
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
2.
9
JJ Sebert
11.48
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
12
Anthony Sirianni
11.54
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
11
Nick Johnson
11.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
5.
10
Brady Karam
11.64c
May 5
OLHS v. OHS Dual
10
Ronav Patel
11.64c
May 5
OLHS v. OHS Dual
9
Andrew Kerscher
11.64c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
8.
11
Drew Gaitten
11.71
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
9.
11
Tanner Williams
11.74
Apr 20
Liberty v. Orange dual
11
Ian May
11.74
Apr 30
Olentangy Invitational
9
Adam Zaremski
11.74c
May 5
OLHS v. OHS Dual
12.
11
Meba Wondwossen
11.84c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
11
Tyler Greer
11.84c
May 5
OLHS v. OHS Dual
14.
12
Darion Cela
11.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
11
Richdara Sok
11.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
16.
11
Will Hoffman
12.04c
May 5
OLHS v. OHS Dual
9
Greyson Harpman
12.04c
May 5
OLHS v. OHS Dual
18.
12
Luke Ettefagh
12.09
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
19.
12
Anirudh Rao Banda
12.12
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
20.
9
Julian King
12.14c
May 5
OLHS v. OHS Dual
21.
11
Dominic Abbruzzese
12.21
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
22.
11
Aaron Carlyle
12.24c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
9
Evan Elmquist
12.24c
Apr 14
Liberty at Westerville North
10
Nikolas Neos
12.24c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
25.
10
Jaxson Eckert
12.30
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
26.
10
Alex Hauenstein
12.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
27.
9
Riley Zigler
12.54c
May 5
OLHS v. OHS Dual
9
Nahum Belete
12.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
29.
10
Wil Hornbaker
12.55
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
9
Sam Elsrod
12.55
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
31.
11
Connor Ingram
12.64c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
11
Rohan Suggala
12.64c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
33.
10
Zach Dyser
12.73
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
34.
9
Levi Lee
12.74
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
9
Andrew Freiburger
12.74c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
11
Ben Cobler
12.74c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
37.
11
Varrun Suresh
12.84c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
9
Jay Greer
12.84c
May 5
OLHS v. OHS Dual
39.
11
Luke Mitchell
12.86
Apr 20
Liberty v. Orange dual
40.
11
Ben Burton
13.09
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
41.
12
Brendan Sheehan
13.13
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
42.
10
Charlie Frankenberg
13.14c
May 5
OLHS v. OHS Dual
43.
12
Austin Ciliberto
13.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
12
Josh Lamparyk
13.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
11
David Johnson
13.34c
May 5
OLHS v. OHS Dual
10
Derek Roth
13.34c
May 5
OLHS v. OHS Dual
47.
9
Wilson Roberts
13.36
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
48.
10
Colin Milligan
13.38
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
49.
10
Josh Beigel
13.40
Apr 20
Liberty v. Orange dual
50.
11
Connor Wallace
13.52
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
51.
9
Kellan Behrens
13.61
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
52.
9
Jacob Weaver
13.68
Apr 20
Liberty v. Orange dual
53.
9
Jack Wegner
13.76
Apr 20
Liberty v. Orange dual
54.
9
Ani Krishnamoorthy
14.04c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
55.
9
Shrey Kumar
14.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
100 Meters - Relay Split
1.
11
Aedan Gilbreath
10.1h
May 28
OHSAA D1 Region 3
2.
9
JJ Sebert
10.4h
PR
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
3.
11
Nick Johnson
10.5h
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
11
Tanner Williams
10.6h
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
5.
12
Anthony Sirianni
10.7h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
10
Ronav Patel
10.7h
Apr 17
Vandalia Butler Quad
7.
11
Drew Gaitten
10.8h
May 15
Ohio Capital Conference - Central
9
Andrew Kerscher
10.8h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
9.
10
Brady Karam
11.0h
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
10.
11
Will Hoffman
11.1h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
9
Evan Elmquist
11.2h
Apr 14
Liberty at Westerville North
9
Julian King
11.2h
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
13.
11
Richdara Sok
11.3h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
14.
9
Levi Lee
11.4h
PR
Apr 14
Liberty at Westerville North
15.
11
Tyler Greer
11.6h
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
11
Meba Wondwossen
11.6h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
17.
12
Luke Ettefagh
11.8h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
10
Wil Hornbaker
11.8h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
19.
9
Greyson Harpman
11.9h
Apr 20
Liberty v. Orange dual
9
Adam Zaremski
11.9h
Apr 14
Liberty at Westerville North
21.
9
Riley Zigler
12.7h
Apr 14
Liberty at Westerville North
22.
11
Ben Burton
12.8h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
23.
9
Jay Greer
13.1h
Apr 14
Liberty at Westerville North
24.
9
Wilson Roberts
13.6h
PR
Apr 14
Liberty at Westerville North
200 Meters
1.
11
Nick Johnson
22.64
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
2.
12
Mitchell Boggs
23.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
3.
10
Jaxson Eckert
23.84c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
4.
12
Anirudh Rao Banda
23.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
5.
11
Aedan Gilbreath
24.04c
May 5
OLHS v. OHS Dual
6.
10
Ronav Patel
24.41
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
7.
9
Evan Elmquist
24.43
Apr 30
Olentangy Invitational
8.
10
Brady Karam
24.48
Apr 30
71st Marion Night Invitational 2021
9.
11
Richdara Sok
24.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
10.
9
Andrew Kerscher
24.63
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
12
Darion Cela
24.74c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
12.
12
Anthony Sirianni
24.77
(-1.5)
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
13.
12
Rick Minniti
24.86
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
14.
10
Nikolas Neos
25.14c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
15.
11
Will Hoffman
25.28
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
16.
11
Meba Wondwossen
25.39
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
17.
10
Wesley Noeth
25.42
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
18.
11
Tyler Greer
25.69
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
19.
9
Greyson Harpman
25.80
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
20.
9
Adam Zaremski
25.84
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
21.
11
Varrun Suresh
25.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
22.
11
Rohan Suggala
26.24c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
23.
9
Julian King
26.29
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
24.
9
Wilson Roberts
26.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
11
Ben Burton
26.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
26.
9
Riley Zigler
26.94c
Apr 14
Liberty at Westerville North
27.
10
Alex Hauenstein
27.22
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
28.
10
Charlie Frankenberg
27.54c
May 5
OLHS v. OHS Dual
29.
9
Jay Greer
27.64c
May 5
OLHS v. OHS Dual
30.
10
Jack Fuller
27.68
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
31.
10
Josh Beigel
27.84c
May 5
OLHS v. OHS Dual
32.
12
Josh Lamparyk
28.20
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
33.
9
Kellan Behrens
28.94c
PR
Apr 14
Liberty at Westerville North
34.
10
Colin Milligan
29.05
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
35.
12
Austin Ciliberto
29.15
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
36.
10
Kellen Benton
31.04c
May 5
OLHS v. OHS Dual
200 Meters - Relay Split
1.
11
Nick Johnson
21.9h
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
2.
10
Brady Karam
22.3h
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
9
JJ Sebert
22.3h
Apr 13
Liberty v. Jerome
4.
9
Andrew Kerscher
22.8h
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
5.
12
Mitchell Boggs
23.3h
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
6.
12
Darion Cela
23.5h
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
7.
11
Richdara Sok
23.6h
PR
May 10
Panther JV Invitational
8.
10
Ronav Patel
23.8h
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
12
Anirudh Rao Banda
23.8h
PR
Apr 17
Vandalia Butler Quad
10.
11
Tanner Williams
23.9h
PR
May 10
Panther JV Invitational
11.
11
Tyler Greer
24.5h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
11
Drew Gaitten
24.5h
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
13.
10
Jaxson Eckert
24.6h
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
14.
9
Julian King
24.7h
Apr 14
Liberty at Westerville North
11
Luke Mitchell
24.7h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
16.
11
Will Hoffman
25.2h
PR
May 10
Panther JV Invitational
17.
11
Meba Wondwossen
25.5h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
18.
10
Wesley Noeth
25.9h
Apr 13
Liberty v. Jerome
19.
9
Kellan Behrens
27.7h
PR
Apr 14
Liberty at Westerville North
20.
9
Wilson Roberts
27.8h
PR
Apr 14
Liberty at Westerville North
21.
9
Jay Greer
29.6h
Apr 14
Liberty at Westerville North
400 Meters
1.
11
Drew Gaitten
50.92
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
2.
12
Mitchell Boggs
52.44
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
3.
10
Jaxson Eckert
52.54c
May 5
OLHS v. OHS Dual
4.
9
Andrew Kerscher
54.20
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
5.
12
Winston Fox
54.44c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
6.
10
Wesley Noeth
54.94c
May 5
OLHS v. OHS Dual
7.
12
Rick Minniti
54.97
PR
Apr 17
Vandalia Butler Quad
8.
11
Nick Johnson
55.44c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
9.
10
Mitchell Martz
56.14c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
10.
12
Darion Cela
56.23
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
9
Nahum Belete
57.44c
PR
Apr 14
Liberty at Westerville North
12.
10
Nikolas Neos
57.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
13.
10
Abhi Reddi
58.78
Apr 13
Liberty v. Jerome
14.
12
Anirudh Rao Banda
58.84
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
10
Kellen Benton
58.84c
May 5
OLHS v. OHS Dual
16.
10
Nathan Beasley
59.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
17.
12
Mark Ceddia
59.77
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
18.
9
Kellan Behrens
1:02.54c
Apr 14
Liberty at Westerville North
19.
10
Jack Fuller
1:03.73
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
20.
12
Colin Stewart
1:05.79
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
21.
11
Suchir Movva
1:10.05
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
400 Meters - Relay Split
1.
11
Drew Gaitten
50.4h
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
10
Jaxson Eckert
50.8h
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
9
Andrew Kerscher
52.5h
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
12
Mitchell Boggs
53.2h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
5.
12
Winston Fox
53.4h
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
6.
12
Anirudh Rao Banda
54.2h
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
7.
12
Rick Minniti
54.4h
PR
May 10
Panther JV Invitational
8.
10
Wesley Noeth
54.5h
May 10
Panther JV Invitational
9.
10
Jacob Rygielski
54.9h
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
10.
9
Noah Miller
55.2h
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
11.
12
Darion Cela
55.9h
PR
May 10
Panther JV Invitational
12.
10
Nikolas Neos
58.3h
PR
May 10
Panther JV Invitational
13.
11
Tanner Williams
1:00.1h
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
14.
11
Luke Mitchell
1:00.3h
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
15.
12
Mark Ceddia
1:00.7h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
800 Meters
1.
10
Andrew Lee
1:59.75
PR
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
12
Winston Fox
2:03.34
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
11
Zachary Warrick
2:06.09
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
10
Jacob Rygielski
2:07.06
May 15
Ohio Capital Conference - Central
5.
9
Noah Miller
2:09.08
Apr 13
Liberty v. Jerome
6.
10
Mitchell Martz
2:10.80
PR
May 10
Panther JV Invitational
7.
12
RJ LaRosa
2:13.85
Apr 17
Vandalia Butler Quad
8.
10
Abhi Reddi
2:14.55
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
9.
10
Holden Donahue
2:15.10
PR
May 10
Panther JV Invitational
10.
12
Mark Ceddia
2:15.6h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
11.
9
Hani Deen
2:17.33
Apr 13
Liberty v. Jerome
12.
10
Nathan Beasley
2:18.34
PR
Apr 17
Vandalia Butler Quad
13.
9
James Brickner
2:19.3h
May 5
OLHS v. OHS Dual
14.
10
Luke Schmitt
2:22.62
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
15.
10
Joe Dragoni
2:25.3h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
16.
11
Ethan Berry
2:25.4h
May 5
OLHS v. OHS Dual
17.
11
Jacob Bockenstette
2:25.78
Apr 13
Liberty v. Jerome
18.
11
Daniel Dawit
2:26.36
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
19.
9
Shrey Mhaskar
2:27.48
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
20.
9
Ian Kramer
2:27.56
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
21.
10
Michael Query
2:28.7h
May 5
OLHS v. OHS Dual
22.
12
Alek Prok
2:30.72
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
23.
10
Satvik Kannekanti
2:31.00
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
24.
9
Nahum Belete
2:33.0h
PR
Apr 14
Liberty at Westerville North
25.
11
Isaac Hunter
2:36.04
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
26.
11
Suchir Movva
2:36.63
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
27.
10
Jonny Looser
2:37.04
Apr 20
Liberty v. Orange dual
28.
9
Adi Akondi
2:37.99
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
29.
10
Ryan Schwieger
2:39.7h
May 5
OLHS v. OHS Dual
30.
12
Colin Stewart
2:40.08
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
31.
9
Jacob Kingsley
2:40.27
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
32.
11
Holden Walters
2:41.67
Apr 13
Liberty v. Jerome
33.
10
Patrick Shepherd
3:05.0h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
800 Meters - Relay Split
1.
10
Andrew Lee
2:04.4h
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
2.
9
Noah Miller
2:08.4h
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
3.
10
Mitchell Martz
2:11.0h
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
10
Jacob Rygielski
2:11.0h
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
5.
10
Abhi Reddi
2:15.9h
PR
May 10
Panther JV Invitational
12
Mark Ceddia
2:15.9h
PR
May 10
Panther JV Invitational
7.
9
Hani Deen
2:18.0h
May 10
Panther JV Invitational
8.
10
Nathan Beasley
2:22.8h
PR
May 10
Panther JV Invitational
1600 Meters
1.
12
RJ LaRosa
4:32.97
PR
May 7
Delaware County Championships
2.
10
Andrew Lee
4:38.63
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
9
Noah Miller
4:44.02
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
12
Tanner Sutton
4:51.84
PR
May 10
Panther JV Invitational
5.
12
Winston Fox
4:52.47
PR
Apr 17
Vandalia Butler Quad
6.
11
Zachary Warrick
4:57.34
PR
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
7.
10
Jacob Rygielski
4:57.54
Apr 13
Liberty v. Jerome
8.
10
Aiden Fuller
4:58.10
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
9.
10
Mitchell Martz
4:59.56
PR
Apr 30
Olentangy Invitational
10.
9
Shrey Mhaskar
5:05.99
May 10
Panther JV Invitational
11.
10
Luke Schmitt
5:07.9h
May 5
OLHS v. OHS Dual
12.
11
Jacob Bockenstette
5:08.51
Apr 13
Liberty v. Jerome
13.
9
Ian Kramer
5:10.82
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
14.
9
Adi Akondi
5:12.8h
May 5
OLHS v. OHS Dual
15.
10
Aiden Milton
5:20.96
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
16.
10
Jonny Looser
5:22.41
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
17.
12
Nick Gomori
5:28.05
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
18.
11
Isaac Hunter
5:34.7h
May 5
OLHS v. OHS Dual
19.
10
Nikhil Paruchuri
5:34.91
Apr 13
Liberty v. Jerome
20.
9
James Brickner
5:35.67
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
21.
12
Alek Prok
5:36.06
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
22.
11
Suchir Movva
5:37.43
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
23.
10
Satvik Kannekanti
5:43.67
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
24.
11
Ethan Berry
5:43.89
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
25.
11
Daniel Dawit
5:44.66
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
26.
10
Michael Query
5:46.66
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
27.
9
Jacob Kingsley
5:58.00
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
28.
10
Joe Dragoni
5:59.14
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
29.
11
Holden Walters
6:10.64
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
30.
9
Seth Grayson
6:16.1h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
31.
12
Colin Stewart
6:38.46
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
32.
10
Patrick Shepherd
6:48.23
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
3200 Meters
1.
12
RJ LaRosa
9:57.66
PR
Apr 30
71st Marion Night Invitational 2021
2.
10
Andrew Lee
10:40.41
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
3.
9
Adi Akondi
10:54.40
May 10
Panther JV Invitational
4.
10
Aiden Fuller
11:01.29
May 15
Ohio Capital Conference - Central
5.
9
Shrey Mhaskar
11:04.35
May 15
Ohio Capital Conference - Central
6.
11
Jacob Bockenstette
11:05.99
Apr 17
Vandalia Butler Quad
7.
9
Ian Kramer
11:20.78
Apr 13
Liberty v. Jerome
8.
10
Jonny Looser
11:40.33
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
9.
12
Tanner Sutton
11:53.1h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
10.
10
Nikhil Paruchuri
12:00.0h
May 5
OLHS v. OHS Dual
11.
12
Nick Gomori
12:29.3h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
12.
12
Alek Prok
12:33.6h
May 5
OLHS v. OHS Dual
13.
11
Isaac Hunter
12:35.12
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
14.
9
Jacob Kingsley
12:35.62
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
15.
11
Holden Walters
13:17.5h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
16.
12
Colin Stewart
14:19.0h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
110m Hurdles - 39"
1.
12
Anirudh Rao Banda
15.20
(.4)
PR
May 28
OHSAA D1 Region 3
2.
10
Jaxson Eckert
16.69
May 7
Delaware County Championships
3.
9
Evan Elmquist
17.28
Apr 20
Liberty v. Orange dual
4.
12
Tanner Sutton
17.94c
May 5
OLHS v. OHS Dual
5.
9
Jacob Weaver
21.11
PR
May 10
Panther JV Invitational
300m Hurdles - 36"
1.
10
Jaxson Eckert
40.30
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
12
Anirudh Rao Banda
41.89
PR
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
3.
12
Tanner Sutton
44.50
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
11
Ian May
47.09
Apr 13
Liberty v. Jerome
5.
9
Evan Elmquist
47.71
PR
Apr 17
Vandalia Butler Quad
6.
9
Jacob Weaver
49.84c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
4x100 Relay
1.
Drew Gaitten
Aedan Gilbreath
Nick Johnson
JJ Sebert
42.77
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
Drew Gaitten
Nick Johnson
Luke Ettefagh
Anthony Sirianni
44.46
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
3.
Drew Gaitten
Aedan Gilbreath
Ronav Patel
Nick Johnson
44.66
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
4.
Drew Gaitten
Nick Johnson
Ronav Patel
Aedan Gilbreath
44.80
Apr 30
71st Marion Night Invitational 2021
5.
Drew Gaitten
Tanner Williams
Nick Johnson
Aedan Gilbreath
44.83
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
6.
Drew Gaitten
Aedan Gilbreath
Ronav Patel
Andrew Kerscher
45.27
Apr 17
Vandalia Butler Quad
7.
Andrew Kerscher
Brady Karam
Ronav Patel
Aedan Gilbreath
45.34c
May 5
OLHS v. OHS Dual
8.
Drew Gaitten
Tanner Williams
Nick Johnson
JJ Sebert
45.38
Apr 13
Liberty v. Jerome
9.
Andrew Kerscher
Brady Karam
Ronav Patel
Evan Elmquist
46.00
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
10.
Richdara Sok
Will Hoffman
Tyler Greer
Tanner Williams
46.04c
May 5
OLHS v. OHS Dual
11.
Drew Gaitten
Nick Johnson
Luke Ettefagh
Aedan Gilbreath
46.15
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
12.
Richdara Sok
Will Hoffman
Darion Cela
Meba Wondwossen
46.65
Apr 17
Vandalia Butler Quad
13.
Richdara Sok
Will Hoffman
Tyler Greer
Meba Wondwossen
46.83
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
14.
Richdara Sok
Tanner Williams
Tyler Greer
Meba Wondwossen
46.86
Apr 30
Olentangy Invitational
15.
Richdara Sok
Darion Cela
Tyler Greer
Meba Wondwossen
47.00
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
16.
Andrew Kerscher
Tanner Williams
Jaxson Eckert
Anirudh Rao Banda
47.03
Apr 20
Liberty v. Orange dual
17.
Wil Hornbaker
Brady Karam
Ronav Patel
Ben Burton
47.81
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
18.
9
Evan Elmquist
Julian King
Riley Zigler
Greyson Harpman
48.14c
May 5
OLHS v. OHS Dual
19.
9
Adam Zaremski
Julian King
Riley Zigler
Greyson Harpman
48.62
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
20.
9
Jay Greer
Levi Lee
Nahum Belete
Wilson Roberts
49.34c
May 5
OLHS v. OHS Dual
21.
9
Adam Zaremski
Levi Lee
Jay Greer
Wilson Roberts
49.74c
Apr 14
Liberty at Westerville North
22.
9
Evan Elmquist
Julian King
Andrew Kerscher
JJ Sebert
50.91
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
23.
Mark Ceddia
Alek Prok
Nick Gomori
Winston Fox
52.98
Apr 20
Liberty v. Orange dual
4x200 Relay -
1.
Andrew Kerscher
Brady Karam
Nick Johnson
Mitchell Boggs
1:31.35
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
Andrew Kerscher
Brady Karam
Nick Johnson
Anirudh Rao Banda
1:33.05
May 7
Delaware County Championships
3.
Richdara Sok
Wesley Noeth
Nick Johnson
Anthony Sirianni
1:34.28
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
4.
Andrew Kerscher
Brady Karam
Ronav Patel
Jaxson Eckert
1:34.67
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
5.
Richdara Sok
Wesley Noeth
JJ Sebert
Nick Johnson
1:34.74
Apr 13
Liberty v. Jerome
6.
Andrew Kerscher
Luke Ettefagh
Nick Johnson
JJ Sebert
1:35.03
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
7.
Drew Gaitten
Mitchell Boggs
Andrew Kerscher
Nick Johnson
1:35.06
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
8.
Brady Karam
Andrew Kerscher
Nick Johnson
Mitchell Boggs
1:35.21
Apr 30
71st Marion Night Invitational 2021
9.
Richdara Sok
Darion Cela
Nick Johnson
Mitchell Boggs
1:35.90
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
10.
Andrew Kerscher
Anirudh Rao Banda
Mitchell Boggs
Richdara Sok
1:37.06
Apr 17
Vandalia Butler Quad
11.
Richdara Sok
Will Hoffman
Tyler Greer
Tanner Williams
1:37.34
May 10
Panther JV Invitational
12.
Richdara Sok
Darion Cela
Wesley Noeth
Tyler Greer
1:39.16
Apr 30
Olentangy Invitational
13.
Luke Mitchell
Meba Wondwossen
Tyler Greer
Tanner Williams
1:39.5h
May 5
OLHS v. OHS Dual
14.
9
Kellen Behrens
Wilson Roberts
Julian King
Evan Elmquist
1:42.4h
May 5
OLHS v. OHS Dual
15.
9
Julian King
Kellen Behrens
Jay Greer
Wilson Roberts
1:50.0h
Apr 14
Liberty at Westerville North
4x400 Relay
1.
Andrew Kerscher
Jaxson Eckert
Mitchell Boggs
Drew Gaitten
3:27.49
May 15
Ohio Capital Conference - Central
2.
Mitchell Boggs
Jaxson Eckert
Andrew Kerscher
Drew Gaitten
3:32.70
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
3.
Andrew Kerscher
Jaxson Eckert
Wesley Noeth
Jacob Rygielski
3:35.57
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
4.
Andrew Kerscher
Darion Cela
Mitchell Boggs
Drew Gaitten
3:37.00
Apr 13
Liberty v. Jerome
5.
Andrew Kerscher
Jaxson Eckert
Mitchell Boggs
Anirudh Rao Banda
3:38.14
Apr 17
Vandalia Butler Quad
6.
RJ LaRosa
Jacob Rygielski
Andrew Lee
Winston Fox
3:40.43
Apr 13
Liberty v. Jerome
7.
Rick Minniti
Wesley Noeth
Nikolas Neos
Darion Cela
3:43.43
May 10
Panther JV Invitational
8.
Anirudh Rao Banda
Jaxson Eckert
Mark Ceddia
Mitchell Boggs
3:43.92
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
9.
Nick Johnson
Tanner Williams
Mitchell Boggs
Drew Gaitten
3:50.84
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
10.
Nathan Beasley
Mitchell Martz
Zachary Warrick
Noah Miller
3:52.19
Apr 13
Liberty v. Jerome
11.
Rick Minniti
Wesley Noeth
Mitchell Martz
Darion Cela
3:52.54
Apr 30
Olentangy Invitational
12.
Abhi Reddi
Noah Miller
Hani Deen
Winston Fox
3:52.70
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
4x800 Relay
1.
Andrew Lee
Zachary Warrick
Winston Fox
RJ LaRosa
8:16.11
May 15
Ohio Capital Conference - Central
2.
Andrew Lee
Zach Warrick
RJ LaRosa
Winston Fox
8:18.71
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
3.
Zachary Warrick
Jacob Rygielski
Andrew Lee
Winston Fox
8:28.76
May 7
Delaware County Championships
4.
Zachary Warrick
Noah Miller
Winston Fox
Andrew Lee
8:30.71
Apr 30
71st Marion Night Invitational 2021
5.
Noah Miller
Mitchell Martz
Jacob Rygielski
Andrew Lee
8:35.23
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
6.
Andrew Lee
Winston Fox
Noah Miller
RJ LaRosa
8:41.47
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
7.
Winston Fox
Mitchell Martz
RJ LaRosa
Andrew Lee
8:48.30
Apr 17
Vandalia Butler Quad
8.
Abhi Reddi
Jacob Rygielski
Noah Miller
Winston Fox
8:56.56
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
9.
Zachary Warrick
Mitchell Martz
Abhi Reddi
Nathan Beasley
9:00.48
Apr 13
Liberty v. Jerome
10.
Nathan Beasley
Mitchell Martz
Aiden Milton
RJ LaRosa
9:06.84
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
Hani Deen
Abhi Reddi
Nathan Beasley
Holden Donahue
9:07.6h
May 5
OLHS v. OHS Dual
12.
Abhi Reddi
James Brickner
Jonny Looser
Winston Fox
9:10.14
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
13.
Hani Deen
Abhi Reddi
Nathan Beasley
Mark Ceddia
9:12.95
May 10
Panther JV Invitational
14.
Zachary Warrick
Alek Prok
Satvik Kannekanti
Noah Miller
9:16.99
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
15.
Abhi Reddi
Nathan Beasley
Luke Schmitt
Hani Deen
9:23.75
Apr 30
Olentangy Invitational
16.
Hani Deen
Ethan Berry
Daniel Dawit
Andrew Lee
9:33.08
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
17.
Nathan Beasley
Holden Donahue
Alek Prok
Mark Ceddia
9:34.23
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
18.
Hani Deen
Holden Donahue
Alek Prok
Mark Ceddia
9:38.87
Apr 20
Liberty v. Orange dual
4x1600 Relay
1.
Andrew Lee
Winston Fox
Noah Miller
RJ LaRosa
19:04.05
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Andrew Kerscher
Aedan Gilbreath
Nick Johnson
Drew Gaitten
1:37.46
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
DMR 3000m - [800-200-400-1600]
1.
Zach Warrick
Brady Karam
Anirudh Rao Banda
Aiden Fuller
8:32.74
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Mitchell Martz
Hani Deen
Jacob Rygielski
Shreyas Mhaskar
12:03.89
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
4x110 Shuttle Hurdles - 36"
1.
Evan Elmquist
Jaxson Eckert
Tanner Sutton
Anirudh Rao Banda
1:05.22
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
Shot Put - 12lb
1.
12
Henry Debord
44' 9
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
2.
11
Ben Huefner
42' 7
Apr 13
Liberty v. Jerome
3.
11
Meba Wondwossen
40' 11.75
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
4.
11
Caden Hansen
40' 5
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
5.
12
Brendan Sheehan
34' 0
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
6.
10
Adam Niktash
33' 1
Apr 13
Liberty v. Jerome
7.
11
Sam Debord
32' 11
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
8.
10
Jake Starcher
32' 7
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
9.
10
Vin Csaszar
31' 11
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
10.
9
David Blachly
30' 11
May 5
OLHS v. OHS Dual
11.
10
Ryan Jackman
27' 4
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
12.
12
Kenny Tanaka
22' 10
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
13.
12
Aiden Howard
22' 6
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
Discus - 1.6kg
1.
12
Henry Debord
124' 11
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
2.
11
Caden Hansen
111' 10
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
11
Ben Huefner
108' 0
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
11
Meba Wondwossen
101' 10
PR
Apr 30
Olentangy Invitational
5.
11
Sam Debord
98' 0
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
6.
10
Jackson Brunswick
75' 5.5
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
7.
12
Brendan Sheehan
73' 0
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
8.
12
Aiden Howard
72' 11
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
9.
10
Colin Milligan
70' 2
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
10.
10
Ryan Jackman
66' 8
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
11.
12
Kenny Tanaka
53' 6
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
High Jump
1.
11
Dean Stack
6' 1
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
11
Zach Warrick
5' 10
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
11
Zachary Warrick
5' 10
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
4.
12
Liam Shoemaker
5' 8
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
5.
9
Sam Elsrod
5' 6
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
9
Andrew Freiburger
5' 6
PR
Apr 30
Olentangy Invitational
10
Johnny Stack
5' 6
May 5
OLHS v. OHS Dual
8.
10
Zach Dyser
5' 0
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
Pole Vault
1.
11
Carson McKee
13' 6
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
2.
10
Colin Milligan
9' 6
May 15
Ohio Capital Conference - Central
Long Jump
1.
12
Liam Shoemaker
20' 10
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
2.
10
Ronav Patel
20' 3
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
3.
11
Dominic Abbruzzese
18' 9
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
4.
10
Johnny Stack
18' 8.75
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
5.
10
Wil Hornbaker
18' 0.75
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
6.
12
Jack Maag
17' 9
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
7.
11
Luke Mitchell
17' 8.75
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
8.
11
Ben Cobler
17' 3.75
May 5
OLHS v. OHS Dual
9.
9
Julian King
17' 1
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
10.
11
Varrun Suresh
17' 0.75
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
11
Dean Stack
17' 0
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
12.
9
Andrew Freiburger
16' 11
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
13.
11
Connor Ingram
16' 6
Apr 13
Liberty v. Jerome
14.
10
Kellen Benton
16' 1.75
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
15.
11
Connor Wallace
15' 10.25
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
16.
9
Jay Greer
14' 8.5
Apr 13
Liberty v. Jerome
Womens
100 Meters
1.
9
Sophie Sampson
12.74c
May 5
OLHS v. OHS Dual
2.
12
Nicole Tonetti
13.02
Apr 20
Liberty v. Orange dual
3.
9
Natalie Nichols
13.11
Apr 20
Liberty v. Orange dual
4.
11
Tess Rogers
13.14c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
9
Kennedy Elfers
13.14
May 7
Delaware County Championships
6.
11
Cara Weaver
13.45
Apr 13
Liberty v. Jerome
7.
11
Alexa Hill
13.48
Apr 30
Olentangy Invitational
8.
11
Ava Howski
13.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
9.
11
Courtney Rizzo
13.61
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
10.
12
Sydney Reed
13.70
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
9
Brynlie Hunsicker
13.74c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
12.
10
Hailee Cobb
13.81
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
13.
9
Eva Mackan
13.87
Apr 20
Liberty v. Orange dual
14.
12
Sindhu Sharma
13.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
10
Elise Shoemaker
13.94
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
11
Sami Sincek
13.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
17.
10
Cassie Nguyen
14.04c
May 5
OLHS v. OHS Dual
18.
11
Alaina Harris
14.14c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
19.
12
Taylor Weiss
14.15
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
20.
10
Eleanor Mohler
14.22
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
21.
10
Lucia Martinez
14.24c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
12
Addie Francis
14.24c
May 5
OLHS v. OHS Dual
23.
12
Mia Wang
14.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
9
Kyra Cummings
14.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
25.
10
Elizabeth Osborne
14.40
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
26.
12
Abby Waldrop
14.45
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
27.
10
Megan Benkoil
14.53
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
28.
10
Catherine Bermingham
14.54c
May 5
OLHS v. OHS Dual
9
Audrie Enriquez
14.54c
May 5
OLHS v. OHS Dual
12
Gabriella Gomez
14.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
11
Erin Daly
14.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
32.
10
Melissa Thomas
14.64c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
33.
12
Anna Spicer
14.72
Apr 20
Liberty v. Orange dual
34.
10
Kiersten Quinlan
14.74c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
9
Elizabeth Will
14.74c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
36.
9
Suh Cho
14.84
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
37.
10
Bella Skoog
14.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
38.
9
Annabelle Miller
15.05
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
39.
10
Madeline Oney
15.15
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
40.
10
Kathryn Dockery
15.28
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
41.
10
Lillian Keeler
15.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
42.
11
Paige Wood
15.45
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
43.
10
Britton Whittington
15.52
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
44.
10
Jenna Melick
15.55
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
45.
9
Kate Flanagan
15.64c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
46.
9
Tamia Galvin
15.74c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
47.
9
Ashwini Kobbekaduwa
15.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
48.
9
Addie Cahill
16.06
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
49.
10
Maggie Novak
16.09
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
50.
9
Olivia Fogelman
16.14c
May 5
OLHS v. OHS Dual
51.
9
Elise Frederick
16.24c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
52.
11
Emma McGugin
16.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
53.
10
Molly McGinty
16.58
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
54.
9
Samaa Khan
16.98
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
55.
10
Maria Streb
19.04c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
200 Meters
1.
9
Kennedy Elfers
26.67
May 15
Ohio Capital Conference - Central
2.
9
Sophie Sampson
27.27
Apr 13
Liberty v. Jerome
3.
12
Nicole Tonetti
27.79
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
4.
11
Morgan Mahan
27.84
Apr 13
Liberty v. Jerome
11
Alexa Hill
27.84c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
6.
9
Natalie Nichols
27.86
Apr 17
Vandalia Butler Quad
7.
12
Divya Patel
28.26
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
8.
11
Courtney Rizzo
28.32
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
9.
9
Eva Mackan
28.60
(-.9)
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
10.
12
Emma Black
28.87
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
11.
11
Cara Weaver
29.03
Apr 13
Liberty v. Jerome
12.
11
Coral Pierson
29.05
Apr 13
Liberty v. Jerome
13.
12
Charlotte Hummell
29.24
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
14.
12
Caitlin Splain
29.51
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
15.
11
Alaina Harris
29.64c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
16.
11
Sami Sincek
29.69
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
17.
11
Ellie White
29.79
Apr 13
Liberty v. Jerome
18.
9
Chloe Brecht
29.94c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
19.
10
Sasha Stanfield
30.10
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
20.
12
Abby Waldrop
30.31
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
21.
11
Ashley Boettcher
30.41
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
22.
9
Catherine Kelly
30.55
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
23.
12
Gabriella Gomez
30.62
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
24.
11
Tess Rogers
31.30
Apr 13
Liberty v. Jerome
25.
10
Cassie Nguyen
31.39
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
26.
11
Erin Daly
31.78
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
27.
11
Anna Stroop
32.91
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
28.
9
Addie Cahill
33.13
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
400 Meters
1.
12
Divya Patel
1:00.42
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
2.
11
Morgan Mahan
1:00.58
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
12
Charlotte Hummell
1:04.71
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
4.
12
Caitlin Splain
1:04.84
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
5.
10
Sasha Stanfield
1:05.62
PR
May 10
Panther JV Invitational
6.
12
Emma Black
1:06.14c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
7.
9
Chloe Brecht
1:06.56
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
8.
9
Natalie Nichols
1:07.58
Apr 20
Liberty v. Orange dual
9.
11
Ashley Boettcher
1:07.76
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
10.
11
Sami Sincek
1:08.45
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
9
Catherine Kelly
1:08.88
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
12.
11
Erin Daly
1:09.20
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
13.
11
Alaina Harris
1:09.99
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
14.
11
Courtney Rizzo
1:10.05
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
15.
11
Anna Stroop
1:14.01
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
400 Meters - Relay Split
1.
12
Elizabeth Okonak
1:06.9h
Apr 13
Liberty v. Jerome
2.
12
Haley Kruest
1:07.4h
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
3.
12
Audrey Piero
1:08.1h
Apr 13
Liberty v. Jerome
4.
9
Elizabeth Will
1:12.2h
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
800 Meters
1.
12
Elizabeth Okonak
2:29.79
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
2.
12
Audrey Piero
2:35.09
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
3.
9
Julia Bockenstette
2:38.53
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
4.
9
Makenna Overly
2:39.51
PR
Apr 17
Vandalia Butler Quad
5.
10
Annika Albrecht
2:40.15
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
6.
12
Haley Kruest
2:40.56
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
7.
12
Kathryn Durtschi
2:41.43
PR
May 10
Panther JV Invitational
8.
9
Elizabeth Will
2:43.10
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
9.
11
Allison Westfall
2:43.7h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
10.
11
Sarah Gilbert
2:44.01
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
12
Divya Patel
2:44.76
Apr 20
Liberty v. Orange dual
12.
11
Holly Gluck
2:46.80
PR
Apr 30
Olentangy Invitational
13.
11
Rachel Ziel
2:47.49
PR
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
14.
11
Serena Rabi
2:49.89
Apr 17
Vandalia Butler Quad
15.
11
Morgan Ramsey
2:51.64
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
16.
9
Ally Bosma
2:52.2h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
17.
10
Lucy Knoll
2:53.22
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
18.
11
Anna Stroop
2:56.0h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
19.
11
Natalie Kramer
2:57.1h
May 5
OLHS v. OHS Dual
20.
11
Aerin Wade
2:58.2h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
21.
9
Addie Mathy
3:01.21
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
22.
11
Torrance (Tori) Turner
3:01.5h
May 5
OLHS v. OHS Dual
23.
11
Jane Greco
3:12.91
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
24.
9
Charlotte Wolf
3:16.9h
May 5
OLHS v. OHS Dual
25.
9
Neimi Mehta
3:38.31
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
800 Meters - Relay Split
1.
12
Divya Patel
2:28.3h
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
2.
12
Haley Kruest
2:29.0h
PR
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
3.
12
Elizabeth Okonak
2:31.0h
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
12
Audrey Piero
2:31.3h
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
5.
11
Sarah Gilbert
2:36.0h
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
6.
12
Kathryn Durtschi
2:37.6h
PR
May 10
Panther JV Invitational
7.
9
Julia Bockenstette
2:40.0h
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
8.
9
Makenna Overly
2:41.5h
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
9.
10
Annika Albrecht
2:43.5h
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
10.
11
Holly Gluck
2:44.0h
Apr 13
Liberty v. Jerome
11.
11
Serena Rabi
2:49.0h
Apr 13
Liberty v. Jerome
12.
9
Ally Bosma
2:49.2h
PR
May 10
Panther JV Invitational
13.
10
Lucy Knoll
2:50.0h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
14.
10
Avery Kruest
2:52.0h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
15.
11
Morgan Ramsey
2:54.0h
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
16.
9
Elizabeth Will
2:55.0h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
17.
11
Anna Stroop
3:02.0h
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
1200 Meters - Relay Split
1.
10
Annika Albrecht
4:17.2h
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
1600 Meters
1.
12
Haley Kruest
5:38.02
PR
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
9
Julia Bockenstette
5:39.69
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
11
Sarah Gilbert
5:45.35
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
4.
10
Annika Albrecht
5:48.43
PR
May 7
Delaware County Championships
5.
11
Rachel Ziel
5:48.92
PR
May 7
Delaware County Championships
6.
12
Audrey Piero
5:52.25
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
7.
11
Allison Westfall
5:54.40
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
8.
12
Elizabeth Okonak
5:54.94
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
9.
9
Makenna Overly
5:58.2h
May 5
OLHS v. OHS Dual
10.
11
Holly Gluck
6:01.4h
May 5
OLHS v. OHS Dual
11.
10
Lucy Knoll
6:07.56
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
12.
9
Ally Bosma
6:15.0h
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
13.
11
Morgan Ramsey
6:17.60
Apr 13
Liberty v. Jerome
14.
10
Avery Kruest
6:26.74
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
15.
11
Natalie Kramer
6:27.70
Apr 13
Liberty v. Jerome
16.
11
Torrance (Tori) Turner
6:36.10
Apr 13
Liberty v. Jerome
17.
9
Addie Mathy
6:39.67
Apr 20
Liberty v. Orange dual
18.
11
Jane Greco
6:51.30
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
19.
11
Anna Stroop
6:56.50
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
20.
9
Charlotte Wolf
6:59.70
Apr 13
Liberty v. Jerome
21.
9
Neimi Mehta
7:29.77
Apr 20
Liberty v. Orange dual
1600 Meters - Relay Split
1.
9
Julia Bockenstette
5:41.9h
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
2.
11
Sarah Gilbert
5:43.2h
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
3.
11
Rachel Ziel
5:52.0h
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
4.
11
Allison Westfall
5:57.1h
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
5.
12
Haley Kruest
5:57.2h
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
3200 Meters
1.
11
Sarah Gilbert
11:49.34
PR
May 7
Delaware County Championships
2.
11
Rachel Ziel
12:27.97
May 7
Delaware County Championships
3.
11
Allison Westfall
12:32.24
PR
Apr 17
Vandalia Butler Quad
4.
12
Haley Kruest
12:37.07
PR
Apr 17
Vandalia Butler Quad
5.
10
Annika Albrecht
12:57.34
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
6.
9
Julia Bockenstette
13:01.60
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
7.
10
Avery Kruest
13:06.42
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
8.
11
Morgan Ramsey
13:18.28
May 10
Panther JV Invitational
9.
9
Addie Mathy
13:36.25
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
10.
11
Torrance (Tori) Turner
14:11.86
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
9
Ally Bosma
14:31.09
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
12.
9
Charlotte Wolf
15:35.20
Apr 20
Liberty v. Orange dual
100m Hurdles - 33"
1.
11
Coral Pierson
15.70
(1.7)
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
12
Charlotte Hummell
17.24c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
3.
11
Ellie White
17.58
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
11
Cara Weaver
18.10
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
5.
11
Lina Misuraca
18.34c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
6.
10
Madeline Oney
19.84c
May 5
OLHS v. OHS Dual
300m Hurdles - 30"
1.
12
Charlotte Hummell
47.62
PR
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
11
Coral Pierson
48.98
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
11
Cara Weaver
49.94
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
10
Madeline Oney
54.09
May 10
Panther JV Invitational
5.
11
Ellie White
54.24c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
6.
11
Lina Misuraca
54.44c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
7.
12
Haley Kruest
54.54c
PR
May 5
OLHS v. OHS Dual
4x100 Relay
1.
Nicole Tonetti
Kennedy Elfers
Sophia Sampson
Natalie Nichols
50.68
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
2.
Kennedy Elfers
Natalie Nichols
Sophia Sampson
Nicole Tonetti
50.71
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
3.
Kennedy Elfers
Natalie Nichols
Sophia Sampson
Tess Rogers
51.03
May 15
Ohio Capital Conference - Central
4.
Alexa Hill
Courtney Rizzo
Tess Rogers
Ava Howski
52.17
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
5.
Sydney Reed
Ava Howski
Sophia Sampson
Cara Weaver
52.23
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
6.
Kennedy Elfers
Alexa Hill
Tess Rogers
Sophia Sampson
52.41
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
7.
Kennedy Elfers
Alexa Hill
Sophia Sampson
Courtney Rizzo
52.61
May 7
Delaware County Championships
8.
Relay Team
52.63
Apr 17
Vandalia Butler Quad
9.
Kennedy Elfers
Natalie Nichols
Sophia Sampson
Alexa Hill
52.64c
May 5
OLHS v. OHS Dual
10.
Elise Shoemaker
Kennedy Elfers
Sophia Sampson
Eva Mackan
52.74
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
11.
Elise Shoemaker
Sophia Sampson
Natalie Nichols
Eva Mackan
52.78
Apr 13
Liberty v. Jerome
12.
Tess Rogers
Courtney Rizzo
Kennedy Elfers
52.92
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
13.
Alexa Hill
Kennedy Elfers
Cara Weaver
Sophia Sampson
52.95
Apr 30
Olentangy Invitational
14.
Cara Weaver
Ava Howski
Tess Rogers
Alexa Hill
53.30
Apr 13
Liberty v. Jerome
15.
Coral Pierson
Sophia Sampson
Kennedy Elfers
Alexa Hill
54.04
Apr 20
Liberty v. Orange dual
16.
Tess Rogers
Ava Howski
Courtney Rizzo
Hailee Cobb
54.12
Apr 20
Liberty v. Orange dual
17.
Courtney Rizzo
Tess Rogers
Eva Mackan
Elise Shoemaker
55.04c
May 5
OLHS v. OHS Dual
18.
Taylor Weiss
Sophie Culver
Mia Wang
Sindhu Sharma
55.21
Apr 13
Liberty v. Jerome
19.
Tess Rogers
Courtney Rizzo
Brynlie Hunsicker
Elise Shoemaker
55.51
May 10
Panther JV Invitational
20.
Taylor Weiss
Mia Wang
Sophie Culver
Sindhu Sharma
55.61
Apr 20
Liberty v. Orange dual
21.
Hailee Cobb
Kyra Cummings
Olivia Fogelman
Eleanor Mohler
57.52
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
22.
Suh Cho
Audrie Enriquez
Tamia Galvin
Kiersten Quinlan
58.44c
May 5
OLHS v. OHS Dual
23.
Catherine Kelly
Eva Mackan
Tamia Galvin
Kiersten Quinlan
59.81
Apr 20
Liberty v. Orange dual
4x200 Relay -
1.
Sophia Sampson
Morgan Mahan
Kennedy Elfers
Nicole Tonetti
1:45.45
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
Nicole Tonetti
Kennedy Elfers
Morgan Mahan
Alexa Hill
1:47.90
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
Sophia Sampson
Courtney Rizzo
Morgan Mahan
Kennedy Elfers
1:48.11
May 7
Delaware County Championships
4.
Nicole Tonetti
Kennedy Elfers
Sophia Sampson
Natalie Nichols
1:48.57
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
5.
Nicole Tonetti
Morgan Mahan
Courtney Rizzo
Caitlin Splain
1:49.37
Apr 13
Liberty v. Jerome
6.
Sophia Sampson
Natalie Nichols
Morgan Mahan
Kennedy Elfers
1:49.4h
May 5
OLHS v. OHS Dual
7.
Sophia Sampson
Kennedy Elfers
Divya Patel
Morgan Mahan
1:50.19
Apr 30
Olentangy Invitational
8.
Relay Team
1:50.32
Apr 17
Vandalia Butler Quad
9.
Morgan Mahan
Nicole Tonetti
Courtney Rizzo
Sami Sincek
1:50.37
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
10.
Nicole Tonetti
Emma Black
Alexa Hill
Ashley Boettcher
1:51.06
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
11.
Nicole Tonetti
Natalie Nichols
Courtney Rizzo
Alexa Hill
1:51.22
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
12.
Kennedy Elfers
Sophia Sampson
Morgan Mahan
Natalie Nichols
1:52.50
Apr 20
Liberty v. Orange dual
13.
9
Natalie Nichols
Kennedy Elfers
Eva Mackan
Catherine Kelly
1:54.28
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
14.
Courtney Rizzo
Eva Mackan
Sami Sincek
Alaina Harris
1:54.60
May 10
Panther JV Invitational
15.
Sasha Stanfield
Alaina Harris
Caitlin Splain
1:55.29
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
16.
Nicole Tonetti
Caitlin Splain
Gabriella Gomez
Charlotte Hummell
1:56.04
Apr 20
Liberty v. Orange dual
17.
Sami Sincek
Chloe Brecht
Gabriella Gomez
Emma Black
1:56.76
Apr 13
Liberty v. Jerome
18.
Eva Mackan
Sami Sincek
Alaina Harris
Courtney Rizzo
1:59.6h
May 5
OLHS v. OHS Dual
19.
Tess Rogers
Olivia Scherner
Erin Daly
Gabriella Gomez
2:02.50
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
20.
Ellie Okonak
Kathryn Durtschi
Haley Kruest
Audrey Piero
2:08.97
Apr 20
Liberty v. Orange dual
4x400 Relay
1.
Charlotte Hummell
Divya Patel
Caitlin Splain
Morgan Mahan
4:07.46
May 15
Ohio Capital Conference - Central
2.
Charlotte Hummell
Caitlin Splain
Morgan Mahan
Nicole Tonetti
4:12.50
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
3.
Morgan Mahan
Divya Patel
Caitlin Splain
Charlotte Hummell
4:20.33
Apr 30
Olentangy Invitational
4.
Charlotte Hummell
Divya Patel
Caitlin Splain
Emma Black
4:20.54
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
5.
Relay Team
4:22.83
Apr 17
Vandalia Butler Quad
6.
Morgan Mahan
Divya Patel
Charlotte Hummell
Caitlin Splain
4:28.06
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
7.
Charlotte Hummell
Cara Weaver
Caitlin Splain
Emma Black
4:28.18
Apr 9
Olentangy Berlin Invitational
8.
Charlotte Hummell
Emma Black
Caitlin Splain
Sami Sincek
4:29.13
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
9.
Morgan Mahan
Nicole Tonetti
Lina Misuraca
Ashley Boettcher
4:32.61
Apr 13
Liberty v. Jerome
10.
Sasha Stanfield
Chloe Brecht
Ashley Boettcher
Catherine Kelly
4:33.19
May 10
Panther JV Invitational
11.
Elizabeth Okonak
Elizabeth Will
Haley Kruest
Audrey Piero
4:34.57
Apr 13
Liberty v. Jerome
12.
Sasha Stanfield
Chloe Brecht
Madeline Oney
Catherine Kelly
4:35.33
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
4x800 Relay
1.
Audrey Piero
Elizabeth Okonak
Haley Kruest
Sarah Gilbert
10:10.27
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
Elizabeth Okonak
Sarah Gilbert
Haley Kruest
Audrey Piero
10:22.61
Apr 13
Liberty v. Jerome
3.
Divya Patel
Makenna Overly
Haley Kruest
Audrey Piero
10:26.60
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
4.
Elizabeth Okonak
Kathryn Durtschi
Makenna Overly
Audrey Piero
10:30.92
May 7
Delaware County Championships
5.
Sarah Gilbert
Kathryn Durtschi
Haley Kruest
Audrey Piero
10:32.42
Apr 30
Olentangy Invitational
6.
Audrey Piero
Sarah Gilbert
Holly Gluck
Elizabeth Okonak
10:44.61
Apr 17
Vandalia Butler Quad
7.
Makenna Overly
Annika Albrecht
Avery Kruest
Julia Bockenstette
11:00.34
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
8.
Kathryn Durtschi
Serena Rabi
Allyson Bosma
Holly Gluck
11:00.38
May 10
Panther JV Invitational
9.
Kathryn Durtschi
Makenna Overly
Serena Rabi
Holly Gluck
11:01.72
Apr 13
Liberty v. Jerome
10.
Kathryn Durtschi
Serena Rabi
Holly Gluck
Haley Kruest
11:10.5h
May 5
OLHS v. OHS Dual
11.
Kathryn Durtschi
Morgan Ramsey
Serena Rabi
Holly Gluck
11:15.55
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
12.
Makenna Overly
Serena Rabi
Elizabeth Will
Kathryn Durtschi
11:22.49
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
13.
Divya Patel
Ashley Boettcher
Sasha Stanfield
Alaina Harris
11:28.91
Apr 13
Liberty v. Jerome
14.
Lucy Knoll
Anna Stroop
Avery Kruest
Holly Gluck
11:29.04
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
15.
Kathryn Durtschi
Holly Gluck
Elizabeth Will
Serena Rabi
11:58.05
Apr 20
Liberty v. Orange dual
4x1600 Relay
1.
Haley Kruest
Julia Bockenstette
Rachel Ziel
Sarah Gilbert
23:15.23
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Natalie Nichols
Kennedy Elfers
Sophia Sampson
Charlotte Hummell
1:56.94
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
DMR 3000m - [800-200-400-1600]
1.
Ellie Okonak
Courtney Rizzo
Sasha Stanfield
Sarah Gilbert
9:56.50
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Annika Albrecht
Caitlin Splain
Ellie Okonak
Allison Westfall
13:53.22
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
4x100 Shuttle Hurdles - 33"
1.
Cara Weaver
Charlotte Hummell
Ellie White
Coral Pierson
1:06.73
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
Shot Put - 4kg
1.
12
Elle Turturice
33' 1
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
2.
11
Michelle Ezenekwe
31' 10.25
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
3.
11
McKenna Cook
30' 9
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
4.
10
Elizabeth Osborne
27' 4
May 10
Panther JV Invitational
5.
9
Emily Huefner
26' 7
Apr 13
Liberty v. Jerome
10
Jenna Melick
26' 7
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
7.
10
Maggie Novak
24' 3
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
8.
11
Amanda Carlyle
23' 11
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
9.
11
Emma McGugin
22' 7
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
Discus - 1kg
1.
11
Michelle Ezenekwe
103' 4
Apr 30
Olentangy Invitational
2.
12
Michaela Strunck
95' 7
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
3.
12
Alexa Pyun
90' 0
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
4.
11
McKenna Cook
85' 8
PR
Apr 20
Liberty v. Orange dual
5.
12
Elle Turturice
77' 10
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
6.
11
Elena Moeslein
71' 3
PR
Apr 28
Olen. Orange 9-10 Invitational
High Jump
1.
10
Camryn Thompson
5' 4
May 15
Ohio Capital Conference - Central
2.
12
Taylor Weiss
5' 2
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
3.
12
Sophie Culver
5' 1
PR
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
4.
12
Emma Black
4' 8
PR
Apr 27
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty
5.
12
Sindhu Sharma
4' 6
Apr 20
Liberty v. Orange dual
11
Olivia Scherner
4' 6
Apr 20
Liberty v. Orange dual
7.
12
Mia Wang
4' 4
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
Pole Vault
1.
11
Ava Howski
10' 8
May 22
OHSAA D1 Central District - Hilliard Darby
2.
12
Halle Deericks
10' 0
PR
May 15
Ohio Capital Conference - Central
3.
10
Hailee Cobb
8' 6
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
4.
10
Catherine Bermingham
7' 0
Apr 13
Liberty v. Jerome
5.
10
Bella Skoog
6' 6
PR
May 10
Panther JV Invitational
6.
9
Annabelle Miller
6' 0
Apr 20
Liberty v. Orange dual
7.
10
Melissa Thomas
5' 0
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
Long Jump
1.
12
Nicole Tonetti
17' 7.5
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
2.
12
Sindhu Sharma
16' 1.75
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
3.
9
Chloe Brecht
15' 5.75
PR
May 10
Panther JV Invitational
4.
12
Addison Francis
14' 11
PR
Apr 23
Olentangy Liberty Freedom Relays
5.
12
Addie Francis
14' 10.5
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
6.
10
Elise Shoemaker
14' 7.75
PR
Apr 13
Liberty v. Jerome
7.
9
Kennedy Elfers
14' 0.5
PR
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
8.
9
Catherine Kelly
13' 11
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
9.
12
Anna Spicer
13' 3.5
Apr 6
O. Liberty v. D. Hayes
*Recent improvement