Season:
2024 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Indoor
2020
2018
2017
2016
2013
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Benjamin Henry
10.92
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
2.
11
Antonio Hodge
11.26
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
3.
9
Camren Casey
11.57
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
4.
9
Jordan Walker
11.62
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
5.
10
Antwon Francis
11.75
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
6.
11
Jonathan Odeh-Adimah
11.90
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
7.
10
Curtis Ceaser
11.92
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
8.
9
Reco Scott
11.96
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
9.
11
Rickey Harvey
11.98
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
12
Alex Richard
11.98
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
11.
10
Nathan McDuffie
12.01
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
12.
11
Cameron Dudley
12.04
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
13.
9
Carlton Slack
12.12
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
14.
10
Jamin Govan
12.14
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
15.
12
Yohance Harrison
12.17
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
16.
10
Myikel Bonham
12.18
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
17.
10
Kristian Oliver
12.22
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
18.
10
Joshua Owens
12.23
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
19.
9
John Cotledge
12.24
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
20.
10
Derrick Nowell
12.31
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
21.
10
Tyler Warren
12.34
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
22.
11
Aice Lawal
12.36
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
23.
11
Henry Singleton
12.47
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
24.
12
Taj Beasley
12.50
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
10
Syrrod Robinson
12.50
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
26.
10
Jackson Forrest
12.52
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
27.
9
Alex Chambliss
12.81
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
28.
9
JonMichael Murray
12.83
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
29.
10
Bankole Oluwagbemiga
12.89
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
30.
12
Devon Hodge
12.94
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
31.
10
Jamair Jones
13.01
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
32.
10
Elijah Jones
13.79
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
200 Meters
1.
11
Benjamin Henry
22.20
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
2.
12
Laron Jones
22.37
Mar 16
Christian Coleman Invitational
3.
11
Antonio Hodge
23.17
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
4.
9
Camren Casey
23.57
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
5.
10
Antwon Francis
23.89
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
6.
9
Jordan Walker
24.14
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
7.
11
Rickey Harvey
24.24
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
8.
11
Cameron Dudley
24.30
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
9.
10
Jackson Forrest
24.63
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
10.
9
Reco Scott
24.67
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
11.
10
Jakeir Caines
24.73
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
12.
10
Curtis Ceaser
24.82
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
13.
10
Adan Griffith
24.87
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
14.
11
Jonathan Odeh-Adimah
24.90
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
15.
10
Tyler Warren
25.03
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
16.
10
Myikel Bonham
25.07
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
17.
10
Jamin Govan
25.12
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
18.
9
Carlton Slack
25.14
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
10
Kristian Oliver
25.14
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
20.
10
Derrick Nowell
25.52
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
21.
12
Taj Beasley
25.60
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
22.
11
Aice Lawal
25.62
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
23.
9
John Cotledge
25.72
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
24.
12
Yohance Harrison
25.78
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
25.
10
Nathan McDuffie
25.90
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
26.
9
Nathan Carter
26.08
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
27.
11
Henry Singleton
26.17
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
28.
9
JonMichael Murray
26.38
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
29.
10
Jamair Jones
26.71
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
30.
9
Alex Chambliss
26.73
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
31.
12
Devon Hodge
26.74
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
32.
10
Bankole Oluwagbemiga
27.03
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
33.
10
Elijah Jones
27.33
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
400 Meters
1.
12
Laron Jones
51.20
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
2.
9
Camren Casey
53.08
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
3.
11
Rickey Harvey
53.73
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
4.
11
Antonio Hodge
54.34
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
5.
10
Quen-En Sawyer
54.75
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
6.
10
Antwon Francis
55.75
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
7.
10
Jackson Forrest
56.15
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
8.
9
Reco Scott
56.26
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
9.
10
Jakeir Caines
56.99
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
10.
10
Curtis Ceaser
57.23
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
11.
10
Myikel Bonham
57.32
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
12.
10
Tyler Warren
57.56
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
13.
9
Carlton Slack
57.80
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
14.
12
Ty Alexander
58.96
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
15.
11
Aice Lawal
59.20
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
16.
9
John Cotledge
59.25
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
17.
11
Jonathan Odeh-Adimah
1:00.23
PR
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
18.
10
Elijah Jones
1:00.97
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
19.
10
Nathan McDuffie
1:02.19
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
20.
10
Jamair Jones
1:09.81
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
800 Meters
1.
10
Adan Griffith
2:08.57
PR
Mar 16
Christian Coleman Invitational
2.
10
Quen-En Sawyer
2:09.73
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
3.
9
Reco Scott
2:19.45
PR
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
4.
10
Kristian Oliver
2:24.75
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
5.
12
Laron Jones
2:28.42
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
6.
9
John Cotledge
2:33.00
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
7.
12
Ty Alexander
2:34.68
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
8.
9
Elijah Stewart
2:35.92
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
1600 Meters
1.
9
Elijah Stewart
5:33.85
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
2.
9
John Cotledge
5:46.73
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
3.
10
Kristian Oliver
5:52.02
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
12
Austin Harper
15.62
(-.2)
PR
Mar 16
Christian Coleman Invitational
2.
11
Tim Josh James
16.82
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
300m Hurdles - 36"
1.
12
Austin Harper
40.92
PR
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
2.
11
Tim Josh James
43.13
PR
Mar 16
Christian Coleman Invitational
3.
10
Myikel Bonham
47.71
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
4.
10
Elijah Jones
51.92
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
4x100 Relay
1.
Antonio Hodge
Benjamin Henry
Antwon Francis
Laron Jones
43.26
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
2.
Relay Team
43.65
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
3.
Curtis Ceaser
Jonathan Odeh-Adimah
Alex Richard
Cameron Dudley
46.83
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
4.
Taj Beasley
Antwon Francis
Camren Casey
Benjamin Henry
54.05
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:32.41
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
2.
Antonio Hodge
Benjamin Henry
Camren Casey
Laron Jones
1:35.53
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
3.
Jackson Forrest
Syrrod Robinson
Jamin Govan
Myikel Bonham
1:36.97
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4.
Jonathan Odeh-Adimah
Curtis Ceaser
Jordan Walker
Cameron Dudley
1:38.97
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
4x400 Relay
1.
Relay Team
3:32.71
Mar 16
Christian Coleman Invitational
4x800 Relay
1.
Relay Team
8:59.59
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
2.
Adan Griffith
Kristian Oliver
Quen-En Sawyer
Reco Scott
9:00.80
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
3.
Quen-En Sawyer
Kristian Oliver
Reco Scott
Adan Griffith
9:23.72
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
4.
Elijah Stewart
Riley Patterson
John Cotledge
Ty Alexander
9:44.51
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
Shot Put - 12lb
1.
10
Marcos Moten
42' 2
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
2.
11
Henry Singleton
38' 0.5
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
3.
10
Matthew Williams
33' 6.5
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
4.
12
Chase Pringle
28' 11.5
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
5.
12
Yohance Harrison
25' 1.5
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
6.
11
Gil McKinney
23' 4
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
7.
9
Donovan Jones
20' 5
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
8.
9
Jeremy Billingsly
19' 0
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
Discus - 1.6kg
1.
10
Marcos Moten
120' 5
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
2.
10
Matthew Williams
107' 7
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
3.
11
Henry Singleton
95' 10
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
4.
12
Chase Pringle
91' 1
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
5.
12
Yohance Harrison
69' 9
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
6.
9
Jeremy Billingsly
62' 0
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
7.
11
Gil McKinney
61' 9
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
8.
9
Donovan Jones
46' 0
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
High Jump
1.
10
Jakeir Caines
5' 8
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
11
Tim Josh James
5' 8
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
11
Rickey Harvey
5' 8
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
Long Jump
1.
10
Jackson Forrest
18' 11
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
2.
12
Alex Richard
18' 0
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
3.
10
Jamin Govan
17' 10
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
4.
11
Jonathan Odeh-Adimah
17' 8
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
5.
11
Antonio Hodge
17' 7
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
6.
11
Cameron Dudley
17' 6.75
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
7.
10
Jakeir Caines
17' 3.5
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
8.
10
Joshua Owens
16' 3
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
9.
12
Taj Beasley
16' 0.5
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
10.
12
Austin Harper
15' 4
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
Triple Jump
1.
12
Alex Richard
40' 7
PR
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
2.
10
Jakeir Caines
39' 11.5
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
3.
11
Rickey Harvey
37' 11
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
4.
10
Tyler Warren
37' 0.5
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
5.
12
Devon Hodge
36' 5
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
6.
11
Cameron Dudley
33' 6
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
Womens
100 Meters
1.
12
Kenidi Johnson
12.44
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
2.
12
Ava Amey
12.52
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
3.
9
Destinee Oliver
12.96
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
4.
10
Trinity Balfour
12.99
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
5.
9
Gabrielle Anthony
13.07
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
6.
9
Makayla Smith
13.15
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
7.
9
Akeelah Bernard
13.16
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
8.
12
Kennedi Dawson
13.29
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
9.
9
Janiyah Rivers
13.45
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
10.
9
Jayden Spurlin
13.47
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
11.
10
Aaliyah Smith
13.48
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
12.
11
Layla Chestnut
13.58
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
13.
11
Haley Nalty
13.60
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
14.
12
Jayla Mims
13.69
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
15.
9
Da'Ziah Walker
13.73
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
16.
9
Kyndall Smith
14.05
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
17.
11
Jada Bramlett
14.07
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
18.
12
Ayanna Abdur-Rahim
14.13
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
19.
11
Chasity Dacosta
14.15
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
20.
10
Saniah Collins
14.27
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
21.
9
Terriyah Bennet
14.42
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
22.
12
Amanda Binns
14.46
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
23.
10
Anaya Lewis
14.61
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
24.
9
Daija Austell
14.68
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
25.
9
Zynne Shinhloster
14.92
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
26.
11
Kai Ture
15.05
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
27.
10
Jorani Thomas
15.07
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
28.
11
Kaleisha Doyle
15.22
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
29.
9
Maria Mosley
15.38
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
12
Zola Stewart
15.38
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
31.
12
Jordan Caldwell
15.39
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
32.
9
Alexandra Perkins
15.40
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
33.
10
Aaliyah Peters
15.68
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
200 Meters
1.
12
Kenidi Johnson
25.58
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
2.
10
Trinity Balfour
25.97
PR
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
3.
12
Ava Amey
26.49
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4.
9
Destinee Oliver
26.80
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
5.
11
Jada Bramlett
26.97
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
6.
9
Akeelah Bernard
27.35
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
7.
9
Janiyah Rivers
27.52
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
8.
11
Layla Chestnut
27.62
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
9.
9
Gabrielle Anthony
27.73
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
10.
9
Makayla Smith
27.79
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
11.
12
Kennedi Dawson
27.81
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
12.
10
Aaliyah Smith
27.83
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
13.
12
Jayla Mims
28.01
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
14.
9
Jayden Spurlin
28.77
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
15.
12
Ololade Caulker
28.88
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
16.
9
Da'Ziah Walker
28.95
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
17.
11
Andrea James
29.33
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
18.
11
Chasity Dacosta
29.92
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
19.
9
Kyndall Smith
30.32
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
20.
11
Haley Nalty
30.58
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
21.
10
Saniah Collins
30.78
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
22.
12
Ayanna Abdur-Rahim
31.15
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
23.
10
Anaya Lewis
31.36
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
24.
10
Amiyah Keel-Harris
31.59
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
25.
9
Zynne Shinhloster
32.00
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
26.
9
Terriyah Bennet
32.02
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
27.
9
Aiden Bent
32.07
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
28.
11
Kai Ture
32.22
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
29.
10
Jorani Thomas
32.29
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
30.
12
Zola Stewart
32.95
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
31.
9
Maria Mosley
33.08
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
32.
12
Jordan Caldwell
33.55
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
9
Alexandra Perkins
33.55
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
34.
11
Kaleisha Doyle
33.74
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
35.
10
Aaliyah Peters
33.94
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
36.
11
Madison Ikiriko
40.19
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
37.
9
Daija Austell
19:42.28
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
400 Meters
1.
10
Trinity Balfour
1:00.15
Mar 20
DeKalb County JV Championships
2.
11
Jada Bramlett
1:03.08
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
3.
12
Kenidi Johnson
1:03.43
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4.
11
Layla Chestnut
1:03.95
PR
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
5.
9
Janiyah Rivers
1:04.08
PR
Mar 16
Christian Coleman Invitational
6.
11
Andrea James
1:04.72
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
7.
12
Ava Amey
1:06.32
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
8.
12
Kennedi Dawson
1:06.44
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
9.
10
Aaliyah Smith
1:06.78
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
10.
12
Ololade Caulker
1:07.46
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
11.
12
Jayla Mims
1:07.69
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
12.
9
Jayden Spurlin
1:08.03
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
13.
9
Akeelah Bernard
1:09.59
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
14.
9
Daija Austell
1:11.46
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
15.
9
Makayla Smith
1:12.58
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
16.
9
Gabrielle Anthony
1:13.04
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
17.
12
Eternity Newell
1:13.30
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
18.
10
Saniah Collins
1:13.77
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
19.
9
Aiden Bent
1:14.48
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
20.
9
Terriyah Bennet
1:14.71
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
21.
12
Amanda Binns
1:14.80
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
22.
9
Destinee Oliver
1:15.30
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
23.
11
Chasity Dacosta
1:15.63
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
24.
11
Jaelyn James
1:15.79
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
25.
9
Zynne Shinhloster
1:16.00
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
26.
10
Jorani Thomas
1:17.80
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
27.
9
Kyndall Smith
1:18.07
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
28.
12
Ayanna Abdur-Rahim
1:18.85
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
29.
11
Kai Ture
1:19.47
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
30.
12
Jordan Caldwell
1:19.80
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
31.
9
Alexandra Perkins
1:20.10
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
32.
11
Kaleisha Doyle
1:20.29
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
33.
11
Haley Nalty
1:20.85
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
34.
10
Anaya Lewis
1:24.80
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
35.
11
Madison Ikiriko
1:35.80
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
800 Meters
1.
10
Sarah Ikaiddi
2:47.32
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
2.
11
Andrea James
2:52.31
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
3.
10
Amiyah Keel-Harris
2:53.92
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
4.
10
Kenya Dean
2:56.65
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
5.
9
Aiden Bent
3:11.16
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
6.
11
Jaelyn James
3:18.31
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
7.
11
Kaleisha Doyle
3:18.36
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
8.
12
Jordan Caldwell
3:23.94
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
1600 Meters
1.
10
Sarah Ikaiddi
6:49.96
PR
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
2.
10
Kenya Dean
7:06.29
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
3.
11
Jaelyn James
7:11.63
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
4.
11
Kaleisha Doyle
7:14.86
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
5.
9
Alexandra Perkins
9:11.32
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
3200 Meters
1.
11
Jaelyn James
16:17.22
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
2.
11
Kaleisha Doyle
16:50.29
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
100m Hurdles - 33"
1.
12
Ava Amey
15.30
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
2.
11
Nyla Richardson
17.07
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
3.
12
Eternity Newell
17.68
(.6)
Mar 16
Christian Coleman Invitational
4.
9
Janiyah Rivers
18.50
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
300m Hurdles - 30"
1.
12
Ava Amey
48.66
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
2.
10
Aaliyah Smith
51.87
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
3.
10
Amiyah Keel-Harris
54.25
Mar 20
DeKalb County JV Championships
4.
12
Ayanna Abdur-Rahim
55.80
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
5.
12
Amanda Binns
57.53
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
6.
12
Eternity Newell
58.39
Mar 16
Christian Coleman Invitational
7.
11
Nyla Richardson
1:02.28
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4x100 Relay
1.
Makayla Smith
Janiyah Rivers
Aaliyah Smith
Akeelah Bernard
48.02
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
2.
Relay Team
48.84
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
3.
Trinity Balfour
Jayla Mims
Ava Amey
Kenidi Johnson
49.41
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
4.
Kennedi Dawson
Gabrielle Anthony
Saniah Collins
Jayden Spurlin
51.48
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
5.
Kennedi Dawson
Destinee Oliver
Aaliyah Smith
Akeelah Bernard
52.45
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
6.
Zola Stewart
Jorani Thomas
Kyndall Smith
Anaya Lewis
1:02.41
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:45.28
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
2.
Aaliyah Smith
Layla Chestnut
Akeelah Bernard
Destinee Oliver
1:48.89
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
3.
Kennedi Dawson
Layla Chestnut
Destinee Oliver
Akeelah Bernard
1:49.78
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
4.
9
Makayla Smith
Gabrielle Anthony
Da'Ziah Walker
Janiyah Rivers
1:52.15
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
5.
9
Makayla Smith
Janiyah Rivers
Da'Ziah Walker
Gabrielle Anthony
1:55.18
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4x400 Relay
1.
Relay Team
4:18.38
Mar 20
DeKalb County JV Championships
2.
Zynne Shinhloster
Amanda Binns
Jada Bramlett
Nyla Richardson
4:52.68
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
3.
Jayden Spurlin
Amiyah Keel-Harris
Saniah Collins
Ayanna Abdur-Rahim
5:08.42
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4.
Daija Austell
Anaya Lewis
Eternity Newell
Kyndall Smith
5:27.31
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4x800 Relay
1.
Relay Team
11:40.71
Mar 20
DeKalb County JV Championships
2.
Kenya Dean
Amiyah Keel-Harris
Sarah Ikaiddi
Aiden Bent
11:55.61
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
3.
Kenya Dean
Sarah Ikaiddi
Amiyah Keel-Harris
Aiden Bent
12:41.59
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
4.
Kaleisha Doyle
Jaelyn James
Alexandra Perkins
Jordan Caldwell
13:07.40
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
Shot Put - 4kg
1.
9
Syriah Session
29' 8
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
2.
10
Jermani Govan
29' 4.5
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
3.
9
Tenia Boydston
25' 2
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4.
12
Morgan Guinyard
24' 10
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
5.
11
Kai Ture
23' 9.5
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
6.
11
Shayla Mentor-Mclean
22' 7
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
7.
11
Madison Ikiriko
22' 1.5
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
8.
10
Aaliyah Peters
22' 1
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
9.
10
A'Marie Jackson
21' 6
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
10.
9
Maria Mosley
18' 8
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
Discus - 1kg
1.
10
Jermani Govan
96' 0
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
2.
9
Syriah Session
73' 1
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
3.
9
Tenia Boydston
72' 6
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
4.
9
Maria Mosley
69' 3
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
5.
11
Kai Ture
68' 2
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
6.
11
Shayla Mentor-Mclean
65' 10
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
7.
11
Madison Ikiriko
57' 10
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
8.
10
Aaliyah Peters
53' 3
PR
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
9.
10
A'Marie Jackson
46' 4
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
High Jump
1.
12
Ololade Caulker
4' 10
PR
Mar 16
Christian Coleman Invitational
2.
11
Layla Chestnut
4' 4
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
3.
11
Nyla Richardson
4' 2
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
Long Jump
1.
11
Andrea James
16' 7
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
2.
9
Da'Ziah Walker
15' 8
PR
Feb 24
Bima Sports North Atlanta Invitational
3.
11
Haley Nalty
14' 8
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
4.
10
Anaya Lewis
14' 0
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
5.
10
Aaliyah Smith
13' 6
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
11
Chasity Dacosta
13' 6
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
7.
9
Destinee Oliver
12' 8
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
8.
10
Saniah Collins
10' 9
PR
Feb 29
FleetFeet All-Comers #3
Triple Jump
1.
11
Andrea James
35' 0
PR
Mar 20
DeKalb County JV Championships
2.
9
Destinee Oliver
33' 10.5
PR
Mar 16
Christian Coleman Invitational
3.
12
Kennedi Dawson
33' 2
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
4.
12
Ololade Caulker
32' 3
PR
Feb 21
Shiloh Mid-Week Battle #2
5.
11
Haley Nalty
31' 8
PR
Apr 13
Tracy Terrell All Comers
6.
11
Chasity Dacosta
30' 1
Mar 7
Collins Hill Jayden Faison All-Comers
*Recent improvement