Season:
2012 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2003
1979
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2003
2002
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
12
Ian Baxter
12.04
PR
Apr 21
Lee Davis Invitational
2.
10
Ben Rasich
12.35
May 8
Louisa County JV Meet
3.
11
Matt Mason
12.44
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
4.
11
Henry Kellam
12.58
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
5.
11
Jon Bunting
13.04
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
6.
12
Dylan Hamilton
13.42
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
200 Meters
1.
11
Brennan Kunka
23.90
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
2.
12
Ian Baxter
24.97
PR
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
3.
9
Eric Kim
25.14
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
4.
10
Ben Rasich
25.26
(.7)
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
5.
11
Henry Kellam
25.82
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
400 Meters
1.
11
Brennan Kunka
52.25
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
2.
9
Eric Kim
52.79
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
3.
11
Tariq Hamzey
55.71
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
4.
12
Ross Anderson
56.09
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
5.
12
Timothy Earley
57.01
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
6.
10
Ben Rasich
58.25
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
800 Meters
1.
12
Andrew Anderson
2:02.70
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
2.
11
Matthew Pickering
2:03.22
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
3.
11
John Ziegler
2:03.50
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
4.
10
Alex Fleckenstein
2:04.89
Apr 21
Lee Davis Invitational
5.
11
Joey Viray
2:06.08
PR
May 12
MileStat.com Sub-Varsity Invitational
6.
9
Eric Kim
2:06.28
May 9
Deep Run State Qualifier
7.
10
Austin Koch
2:07.09
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
8.
11
Andrew Tynes
2:09.55
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
9.
12
Timothy Earley
2:10.13
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
10.
11
Michael Lewis
2:10.67
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
11.
12
Ross Anderson
2:11.23
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
12.
12
Simon Wake
2:12.76
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
13.
9
Matt Rucker
2:14.95
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
14.
10
Nathaniel Tombes
2:16.28
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
15.
9
Joseph Boyle
2:18.32
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
16.
10
Timothy Myers
2:19.40
May 8
Louisa County JV Meet
17.
9
Patrick Wachter
2:24.29
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
18.
9
Bruce Wenger
2:25.91
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
19.
10
Gavriel Binshtok
2:26.80
PR
May 8
Louisa County JV Meet
20.
10
Dylan Vrana
2:36.68
PR
May 8
Louisa County JV Meet
1600 Meters
1.
12
Andrew Anderson
4:23.07
PR
May 25
VHSL Central Region Outdoor Championships
2.
11
John Ziegler
4:33.32
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
3.
10
Alex Fleckenstein
4:33.70
May 9
Deep Run State Qualifier
4.
12
Daniel Jagdmann
4:38.20
PR
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
5.
10
Austin Koch
4:39.76
May 9
Deep Run State Qualifier
6.
9
Matt Rucker
4:40.46
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
7.
9
Eric Kim
4:51.35
PR
Apr 21
Lee Davis Invitational
8.
12
Scott Mallory
4:52.07
PR
Apr 21
Lee Davis Invitational
9.
11
Matthew Pickering
4:53.49
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
10.
9
Joseph Boyle
4:54.25
May 12
MileStat.com Sub-Varsity Invitational
11.
11
Andrew Tynes
4:54.76
Apr 21
Lee Davis Invitational
12.
10
Nathaniel Tombes
4:55.02
May 12
MileStat.com Sub-Varsity Invitational
13.
11
Michael Lewis
4:55.93
PR
May 12
MileStat.com Sub-Varsity Invitational
14.
12
Simon Wake
4:59.21
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
15.
12
Timothy Earley
4:59.66
PR
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
16.
9
Patrick Wachter
5:00.79
May 12
MileStat.com Sub-Varsity Invitational
17.
10
Timothy Myers
5:03.41
May 12
MileStat.com Sub-Varsity Invitational
18.
9
Bruce Wenger
5:25.14
Apr 21
Lee Davis Invitational
19.
10
Gavriel Binshtok
5:30.80
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
20.
11
Johnny Mac Yates
5:37.30
Mar 28
Hermitage Sub-Varsity Meet
21.
10
Dylan Vrana
6:14.38
PR
May 8
Louisa County JV Meet
22.
11
Gray Whisnant
6:45.80
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
3200 Meters
1.
12
Andrew Anderson
9:23.63
PR
May 11
Southern Track Classic
2.
11
John Ziegler
9:49.79
PR
Apr 21
Lee Davis Invitational
3.
12
Daniel Jagdmann
9:52.20
PR
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
4.
10
Alex Fleckenstein
10:07.12
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
5.
11
Matthew Pickering
10:32.03
Apr 21
Lee Davis Invitational
6.
12
Scott Mallory
10:35.54
PR
Apr 21
Lee Davis Invitational
7.
9
Joseph Boyle
10:38.96
May 8
Louisa County JV Meet
8.
11
Andrew Tynes
10:46.86
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
9.
9
Patrick Wachter
10:48.04
May 8
Louisa County JV Meet
10.
11
Michael Lewis
11:11.32
PR
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
11.
9
Matt Rucker
11:13.13
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
12.
9
Bruce Wenger
11:55.31
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
13.
11
Johnny Mac Yates
14:05.94
May 9
Deep Run State Qualifier
110m Hurdles - 39"
1.
10
Aateeb Khan
18.27
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
300m Hurdles - 36"
1.
10
Aateeb Khan
48.62
May 8
Louisa County JV Meet
4x100 Relay
1.
-
Matt Mason
Ian Baxter
Ben Rasich
Eric Kim
46.90
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
2.
-
Relay Team
47.63
Apr 21
Lee Davis Invitational
3.
-
Dylan Hamilton
Ian Baxter
Aateeb Khan
Jon Bunting
50.86
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
4x200 Relay -
1.
-
Relay Team
1:50.74
Mar 31
Manchester Relays
4x400 Relay
1.
-
Matthew Pickering
Eric Kim
Ross Anderson
Brennan Kunka
3:35.85
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
2.
-
Eric Kim
Brennan Kunka
Ross Anderson
Matthew Pickering
3:37.97
May 25
VHSL Central Region Outdoor Championships
3.
Ross Anderson
Timothy Earley
John Ziegler
Brennan Kunka
3:41.46
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
4.
-
Relay Team
3:44.19
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
5.
-
Michael Lewis
Matthew Pickering
Joey Viray
Nathaniel Tombes
3:44.96
May 12
MileStat.com Sub-Varsity Invitational
6.
-
Timothy Earley
Andrew Tynes
Daniel Jagdmann
Ben Rasich
3:53.53
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
4x800 Relay
1.
-
Eric Kim
John Ziegler
Alex Fleckenstein
Andrew Anderson
8:09.54
May 25
VHSL Central Region Outdoor Championships
2.
-
Matthew Pickering
Joey Viray
Austin Koch
Daniel Jagdmann
8:25.65
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
3.
-
Andrew Anderson
Ross Anderson
Scott Mallory
Timothy Earley
8:36.55
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
4.
-
Andrew Tynes
Timothy Earley
Simon Wake
Ross Anderson
8:41.87
May 5
Five Forks Track Classic
5.
-
Relay Team
8:45.45
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
6.
9
Joseph Boyle
Matt Rucker
Patrick Wachter
Eric Kim
8:58.61
May 5
Five Forks Track Classic
4x1600 Relay
1.
-
Alex Fleckenstein
Andrew Anderson
Daniel Jagdmann
John Ziegler
18:53.23
Mar 31
Manchester Relays
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
-
Relay Team
3:55.20
Mar 31
Manchester Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
-
Relay Team
11:09.88
Mar 31
Manchester Relays
Shot Put - 12lb
1.
11
Andrew Morton
39' 1.5
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
2.
11
Seth Bright
34' 2
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
3.
10
James Tormey
31' 9
May 8
Louisa County JV Meet
4.
9
Nate Ashburn
29' 4.25
May 8
Louisa County JV Meet
Discus - 1.6kg
1.
11
Andrew Morton
126' 6
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
2.
11
Seth Bright
101' 11
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
3.
9
Nate Ashburn
89' 8
May 12
MileStat.com Sub-Varsity Invitational
4.
10
James Tormey
83' 5
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
High Jump
1.
12
Dylan Hamilton
6' 2
PR
May 5
Five Forks Track Classic
2.
11
Jon Bunting
5' 6
PR
May 5
Five Forks Track Classic
3.
11
Matt Mason
5' 4
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
4.
11
Brennan Kunka
5' 2
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
Pole Vault
1.
11
Brennan Kunka
13' 0
PR
Jun 2
VHSL Group AAA State Outdoor T&F Championships
2.
10
Ben Rasich
10' 0
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
12
Philip Wyatt
10' 0
PR
May 5
Five Forks Track Classic
12
Scott Mallory
10' 0
PR
May 5
Five Forks Track Classic
5.
11
Henry Kellam
8' 6
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
6.
9
Bruce Wenger
8' 0
May 12
Fluvanna County Pole Vault Summit
Long Jump
1.
11
Brennan Kunka
19' 4.5
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
2.
10
Ben Rasich
17' 1
May 5
Five Forks Track Classic
3.
11
Matt Mason
16' 5.5
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
4.
12
Ian Baxter
16' 1.5
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
Triple Jump
1.
10
Ben Rasich
33' 10.25
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
2.
12
Dylan Hamilton
33' 2.25
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
Womens
100 Meters
1.
11
Eliza Goodpasture
14.24
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
2.
10
Sydney Barksdale
14.33
Apr 21
Lee Davis Invitational
3.
11
Sara Taylor
14.54
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
4.
11
Maria Araujo
14.59
May 9
Deep Run State Qualifier
5.
10
Jillian Miles
14.64
PR
May 8
Louisa County JV Meet
11
Kia Jordan
14.64
PR
Apr 21
Lee Davis Invitational
7.
9
Kayleigh Meighan
14.81
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
8.
12
Danielle Stephens
14.85
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
9.
10
Emily Abbey
15.09
PR
May 5
Five Forks Track Classic
10.
9
Laura Fuhr
15.24
PR
May 8
Louisa County JV Meet
11.
9
Margaret Jewett
15.59
May 9
Deep Run State Qualifier
12.
9
Blaise Barsanti
16.41
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
200 Meters
1.
9
Piper Shifflett
29.27
May 8
Louisa County JV Meet
2.
11
Maria Araujo
29.67
(.8)
PR
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
3.
11
Sara Taylor
29.83
May 9
Deep Run State Qualifier
4.
11
Eliza Goodpasture
29.89
May 8
Louisa County JV Meet
5.
12
Danielle Stephens
30.08
(-.4)
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
6.
10
Jillian Miles
30.82
PR
May 8
Louisa County JV Meet
7.
11
Kia Jordan
31.34
PR
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
8.
10
Emily Abbey
31.93
PR
May 8
Louisa County JV Meet
9.
9
Margaret Jewett
32.39
May 9
Deep Run State Qualifier
10.
9
Laura Fuhr
32.57
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
11.
9
Blaise Barsanti
33.61
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
12.
10
Danielle Price
34.87
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
13.
9
Cameron Hill
35.40
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
400 Meters
1.
11
Sara Taylor
1:04.85
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
2.
9
Piper Shifflett
1:05.83
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
3.
11
Maria Araujo
1:05.87
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
4.
12
Lane Scher
1:06.87
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
5.
10
Lucy Conte
1:08.33
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
6.
10
Jillian Miles
1:13.58
PR
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
7.
10
Danielle Price
1:14.81
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
800 Meters
1.
11
Jessica Lull
2:23.87
Apr 14
Gus Lacy Track Classic
2.
10
Daisy Banta
2:26.27
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
3.
12
Lindsay Ardiff
2:27.36
PR
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
4.
11
Rachel Galton
2:27.96
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
5.
12
Caroline Rose
2:28.16
PR
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
6.
10
Katie Monks
2:39.70
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
7.
11
Nicole Duimstra
2:43.66
Apr 21
Lee Davis Invitational
8.
12
Emma Wolf
2:47.87
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
9.
11
Sonia Blough
2:53.28
PR
Apr 21
Lee Davis Invitational
1600 Meters
1.
10
Daisy Banta
5:12.23
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
2.
11
Jessica Lull
5:16.29
PR
May 25
VHSL Central Region Outdoor Championships
3.
11
Rachel Galton
5:18.07
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
4.
12
Caroline Rose
5:32.31
PR
Apr 21
Lee Davis Invitational
12
Lindsay Ardiff
5:32.31
PR
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
6.
10
Katie Monks
5:58.72
PR
May 8
Louisa County JV Meet
7.
12
Emma Wolf
5:59.10
PR
May 12
MileStat.com Sub-Varsity Invitational
8.
9
Lindsay Lickers
6:08.68
PR
May 8
Louisa County JV Meet
9.
11
Nicole Duimstra
6:09.42
May 9
Deep Run State Qualifier
10.
11
Sonia Blough
6:23.88
PR
May 9
Deep Run State Qualifier
11.
11
Lia Russell
6:43.81
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
1 Mile
1.
11
Jessica Lull
5:18.24
PR
May 11
Southern Track Classic
3200 Meters
1.
11
Rachel Galton
11:06.02
PR
May 11
Southern Track Classic
2.
10
Daisy Banta
11:12.42
May 11
Southern Track Classic
3.
11
Jessica Lull
12:00.75
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
4.
9
Lindsay Lickers
12:31.93
PR
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
5.
10
Katie Monks
13:40.90
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
6.
12
Emma Wolf
13:42.95
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
100m Hurdles - 33"
1.
12
Danielle Stephens
18.19
(-.5)
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
2.
9
Viviane Mao
18.47
PR
May 8
Louisa County JV Meet
3.
10
Kate Pollard
18.53
Apr 21
Lee Davis Invitational
4.
10
Sydney Barksdale
19.57
May 8
Louisa County JV Meet
5.
9
Kayleigh Meighan
20.60
Mar 28
Hermitage Sub-Varsity Meet
6.
10
Lucy Conte
20.84
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
7.
12
Michelle Shuman
21.00
Mar 28
Hermitage Sub-Varsity Meet
8.
9
Piper Shifflett
23.20
PR
Mar 28
Hermitage Sub-Varsity Meet
300m Hurdles - 30"
1.
9
Kayleigh Meighan
54.20
Mar 28
Hermitage Sub-Varsity Meet
2.
9
Viviane Mao
54.30
PR
May 8
Louisa County JV Meet
3.
10
Sydney Barksdale
55.93
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
4.
10
Kate Pollard
57.08
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
5.
12
Danielle Stephens
57.29
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
6.
12
Michelle Shuman
57.70
Mar 28
Hermitage Sub-Varsity Meet
7.
10
Lucy Conte
1:00.16
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
4x100 Relay
1.
-
Sydney Barksdale
Danielle Stephens
Eliza Goodpasture
Kate Pollard
55.16
May 25
VHSL Central Region Outdoor Championships
2.
-
Relay Team
55.58
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
3.
-
Kia Jordan
Maria Araujo
Kate Pollard
Emily Abbey
57.25
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
4.
-
Sara Taylor
Emily Abbey
Blaise Barsanti
Laura Fuhr
59.88
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
4x400 Relay
1.
-
Piper Shifflett
Sara Taylor
Maria Araujo
Jessica Lull
4:21.97
May 25
VHSL Central Region Outdoor Championships
2.
Jessica Lull
Lane Scher
Sara Taylor
Maria Araujo
4:25.59
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
3.
-
Lindsay Ardiff
Sara Taylor
Kayleigh Meighan
Caroline Rose
4:27.33
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
4.
-
Relay Team
4:30.58
Apr 21
Lee Davis Invitational
5.
-
Lindsay Ardiff
Jessica Lull
Nicole Duimstra
Lucy Conte
4:36.57
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
4x800 Relay
1.
-
Lindsay Ardiff
Daisy Banta
Caroline Rose
Jessica Lull
9:47.66
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
2.
Caroline Rose
Daisy Banta
Lindsay Ardiff
Jessica Lull
9:52.78
Apr 28
Milestat.com Elite Track Gala
3.
-
Lindsay Ardiff
Caroline Rose
Rachel Galton
Jessica Lull
10:29.14
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
4.
-
Emma Wolf
Lindsay Lickers
Nicole Duimstra
Katie Monks
11:14.38
May 5
Five Forks Track Classic
5.
-
Relay Team
11:18.88
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
4x1600 Relay
1.
-
Caroline Rose
Lindsay Ardiff
Daisy Banta
Jessica Lull
22:21.30
Mar 31
Manchester Relays
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
-
Relay Team
4:44.45
Mar 31
Manchester Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
-
Relay Team
13:03.90
Mar 31
Manchester Relays
Shot Put - 4kg
1.
10
Leah Goggin
30' 3
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
2.
11
Kara Mason
25' 8
May 9
Deep Run State Qualifier
3.
11
Abbey Childs
22' 11
Apr 21
Lee Davis Invitational
4.
10
Xiaoqi Li
21' 1
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
Discus - 1kg
1.
10
Leah Goggin
98' 4
May 25
VHSL Central Region Outdoor Championships
2.
10
Xiaoqi Li
68' 11
May 8
Louisa County JV Meet
3.
11
Kara Mason
65' 0
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
4.
11
Abbey Childs
40' 8
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
High Jump
1.
9
Viviane Mao
4' 4
PR
Apr 6
CNU's 28th Annual HS Captains Classic -Day 1
Pole Vault
1.
11
Kia Jordan
8' 6
PR
Apr 21
Lee Davis Invitational
2.
9
Blaise Barsanti
8' 3
May 25
VHSL Central Region Outdoor Championships
3.
9
Viviane Mao
8' 0
PR
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
4.
9
Piper Shifflett
7' 9
May 25
VHSL Central Region Outdoor Championships
5.
10
Jillian Miles
7' 6
PR
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
10
Xiaoqi Li
7' 6
PR
May 17
VHSL Colonial District Outdoor T&F Championships
7.
9
Kayleigh Meighan
6' 6
PR
May 12
Fluvanna County Pole Vault Summit
9
Cameron Hill
6' 6
May 8
Louisa County JV Meet
Long Jump
1.
9
Kayleigh Meighan
13' 9.75
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
2.
12
Lane Scher
12' 10.75
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
3.
10
Danielle Price
10' 6.25
PR
May 2
Maggie Walker 6 Team Meet
4.
12
Danielle Stephens
9' 11
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
Triple Jump
1.
12
Lane Scher
29' 8.25
PR
Apr 18
Atlee Sub-Varsity Meet
*Recent improvement