Season:
2016 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2003
1982
1981
1976
Indoor
2024
2017
2016
2015
2012
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
9
Marquees Wade
11.07
PR
May 12
SPSL/Seamount 3A Sub District Meet day 1
2.
9
Dorien Simon
11.41
May 12
SPSL/Seamount 3A Sub District Meet day 1
3.
11
Zarrion Hill
11.49
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
4.
10
Cody Roe
11.77
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
5.
10
Che' Rogers
11.98
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
6.
10
Mick Johnson
12.10
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
7.
9
Colin Braaten
12.18
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
8.
9
Denton Graham III
12.19
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
9.
11
Brenden Apolinario
12.28
Apr 28
Lakes vs Sumner
10.
10
Manny Borrero-Lewis
12.32
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
11.
9
Kyre Thompson
12.53
Mar 30
Lakes @ Peninsula
12.
9
Elijah Conley
12.59
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
13.
9
Peter Young
14.06
Apr 28
Lakes vs Sumner
200 Meters
1.
9
Marquees Wade
22.70
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
2.
10
Cody Roe
24.28
Apr 28
Lakes vs Sumner
3.
10
Alex Dangtuw
24.45
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
4.
9
Dorien Simon
24.49
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
5.
9
Colin Braaten
24.57
Apr 28
Lakes vs Sumner
6.
11
Brenden Apolinario
25.00
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
7.
10
Mick Johnson
25.05
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
8.
9
Denton Graham III
25.46
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
9.
11
Darius Williams
25.54
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
10.
10
Manny Borrero-Lewis
25.63
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
11.
10
Che' Rogers
25.67
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
12.
9
Kyre Thompson
25.75
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
13.
9
Elijah Conley
25.91
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
14.
9
Peter Young
28.15
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
400 Meters
1.
11
Zarrion Hill
51.66
Apr 28
Lakes vs Sumner
2.
10
Che' Rogers
55.00
Apr 23
Terrace Invite
3.
9
Elijah Conley
56.38
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
4.
10
Alex Dangtuw
57.45
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
800 Meters
1.
11
Eric Sanchez
2:03.27
PR
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
2.
11
Alex Wright
2:10.28
PR
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
3.
9
Joseph Lopez
2:13.84
Apr 28
Lakes vs Sumner
4.
10
Alex Forte
2:16.40
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
5.
10
Lerick Gordon
2:22.27
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
6.
10
Ethan White
2:25.01
PR
Mar 17
Lakes vs Auburn
7.
10
Justin Montgomery
2:29.42
Mar 30
Lakes @ Peninsula
8.
11
Cole Lindstrom
2:32.11
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
1600 Meters
1.
9
Zachary Franco
4:47.15
May 12
SPSL/Seamount 3A Sub District Meet day 1
2.
10
Alex Forte
4:49.61
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
3.
10
Lucas Knack
4:51.51
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
4.
11
Alex Wright
5:10.93
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
5.
10
Caleb Ewen
5:19.67
Apr 28
Lakes vs Sumner
6.
11
Cole Lindstrom
5:21.17
Apr 28
Lakes vs Sumner
7.
9
Alexander Arnold
5:57.00
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
1 Mile
1.
9
Zachary Franco
4:50.37
PR
Apr 30
56th Shelton Invitational Track & Field Meet
3200 Meters
1.
10
Alex Forte
10:24.44
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
2.
9
Zachary Franco
10:48.50
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
3.
10
Lucas Knack
11:45.3h
Mar 17
Lakes vs Auburn
4.
10
Caleb Ewen
12:17.59
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
110m Hurdles - 39"
1.
11
Darius Williams
18.50
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
300m Hurdles - 36"
1.
11
Zarrion Hill
39.85
May 28
2A, 3A, 4A State Championship Meet
2.
11
Darius Williams
45.64
PR
Mar 17
Lakes vs Auburn
4x100 Relay
1.
Zarrion Hill
Keyon Springle
Dorien Simon
Marquees Wade
43.54
May 28
2A, 3A, 4A State Championship Meet
2.
Zarrion Hill
Keyon Springle
Dorien Simon
Cody Roe
43.96
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
3.
Zarrion Hill
Che' Rogers
Dorien Simon
Marquees Wade
44.44
Apr 23
Terrace Invite
4.
Zarrion Hill
Che' Rogers
Keyon Springle
Marquees Wade
44.56
Mar 17
Lakes vs Auburn
5.
Zarrion Hill
Che' Rogers
Keyon Springle
Dorien Simon
44.68
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
6.
Zarrion Hill
Che' Rogers
Alex Dangtuw
Dorien Simon
45.13
Mar 19
Cardinal Relays
7.
Relay Team
48.25
Mar 17
Lakes vs Auburn
4x400 Relay
1.
Zarrion Hill
Eric Sanchez
Joseph Lopez
Keyon Springle
3:29.44
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
2.
Zarrion Hill
Keyon Springle
Nathaniel Birdine
Che' Rogers
3:29.79
Apr 28
Lakes vs Sumner
3.
Zarrion Hill
Nathaniel Birdine
Joseph Lopez
Keyon Springle
3:29.80
Apr 28
Lakes vs Sumner
4.
Zarrion Hill
Keyon Springle
Eric Sanchez
Che' Rogers
3:34.65
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
5.
Zarrion Hill
Nathaniel Birdine
Eric Sanchez
Che' Rogers
3:36.23
Apr 23
Terrace Invite
6.
Zarrion Hill
Zachary Franco
Joseph Lopez
Che' Rogers
3:45.14
Mar 19
Cardinal Relays
7.
Relay Team
3:47.32
Mar 30
Lakes @ Peninsula
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Mick Johnson
Zarrion Hill
Nathaniel Birdine
Alex Dangtuw
1:46.27
Mar 19
Cardinal Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Lucas Knack
Zachary Franco
Joseph Lopez
Alex Forte
11:49.00
Mar 19
Cardinal Relays
Shot Put - 12lb
1.
11
Carter McCormick
44' 9.75
Apr 28
Lakes vs Sumner
2.
11
Patrick Faumuina-Savea
41' 0.5
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
3.
11
Matthew Gotel
39' 0.5
Apr 28
Lakes vs Sumner
4.
10
Devin Kostelecky
38' 5
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
5.
10
Hector Jasso
36' 1.5
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
6.
11
Cale Lindsay
34' 11
Mar 17
Lakes vs Auburn
7.
11
Sean Judd
34' 1.25
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
8.
11
Zachary Irvin
33' 1
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
9.
11
Diego Morales
31' 0
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
10.
11
Ben Ennassime
30' 8.75
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
11.
9
Keith Womack
29' 0
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
12.
9
Nicholas Selberg
25' 0.5
Apr 28
Lakes vs Sumner
Discus - 1.6kg
1.
11
Cale Lindsay
139' 7
PR
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
2.
11
Patrick Faumuina-Savea
109' 6
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
3.
11
Matthew Gotel
87' 5
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
4.
10
Hector Jasso
81' 3
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
5.
9
Keith Womack
78' 11
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
6.
9
Elijah Conley
74' 8
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
7.
10
Devin Kostelecky
74' 5
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
8.
11
Ben Ennassime
69' 7
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
9.
9
Nicholas Selberg
64' 8
Apr 28
Lakes vs Sumner
10.
11
Diego Morales
61' 7
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
Javelin - 800g
1.
10
Charles Copper
145' 0
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
2.
11
Zachary Irvin
142' 10
Mar 30
Lakes @ Peninsula
3.
10
Austin Soika
130' 11
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
4.
10
Devin Kostelecky
121' 2
Mar 30
Lakes @ Peninsula
5.
9
Keith Womack
104' 11
PR
Mar 17
Lakes vs Auburn
6.
11
Ben Ennassime
95' 7
Apr 28
Lakes vs Sumner
7.
10
Hector Jasso
79' 7
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
8.
11
Carter McCormick
75' 8
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
High Jump
1.
10
Charles Copper
5' 10
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
2.
9
Peter Young
5' 4
Apr 28
Lakes vs Sumner
Pole Vault
1.
10
Lucas Knack
11' 0
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
2.
9
Dorien Simon
10' 0
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
Long Jump
1.
9
Marquees Wade
19' 10
May 12
SPSL/Seamount 3A Sub District Meet day 1
2.
10
Cody Roe
18' 4.5
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
3.
10
Na'hoku Agor
17' 9
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
4.
10
Alex Dangtuw
17' 8
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
5.
9
Elijah Conley
15' 11
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
6.
11
Darius Williams
15' 7.5
PR
Mar 17
Lakes vs Auburn
Triple Jump
1.
10
Charles Copper
41' 0.25
PR
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
2.
10
Na'hoku Agor
40' 7.75
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
3.
10
Alex Dangtuw
39' 1
Mar 30
Lakes @ Peninsula
4.
11
Darius Williams
32' 3
PR
Mar 17
Lakes vs Auburn
Womens
100 Meters
1.
12
Taneisha Johnson
12.65
PR
May 20
3A WCD3/SWD4 District Meet, Day 1
2.
11
Kiaya Hughes
12.96
May 12
SPSL/Seamount 3A Sub District Meet day 1
3.
9
Jada Keister
14.00
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
4.
11
Shaianne Gallerson
14.38
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
5.
11
Destiny Davis
14.98
PR
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
6.
12
Leetah Williamson
15.66
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
7.
9
Kira Williamson
15.68
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
8.
9
Reidan Whitcomb
16.05
(2.0)
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
9.
9
Emily Morehead
17.07
(2.0)
PR
Mar 17
Lakes vs Auburn
200 Meters
1.
12
Taneisha Johnson
26.46
PR
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
2.
11
Kiaya Hughes
27.91
Mar 30
Lakes @ Peninsula
3.
11
Destiny Gray
28.95
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
4.
9
Jada Keister
29.63
Apr 28
Lakes vs Sumner
5.
10
Ashley Herrera
30.79
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
6.
12
Leetah Williamson
32.32
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
7.
11
Shaianne Gallerson
32.42
PR
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
8.
11
Damita Gomez
32.81
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
9.
9
Kira Williamson
34.02
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
10.
9
Emily Morehead
40.86
Apr 28
Lakes vs Sumner
400 Meters
1.
9
Gabriella Trevino
1:08.18
Mar 30
Lakes @ Peninsula
2.
9
Kacy Troemel
1:11.30
PR
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
3.
11
Damita Gomez
1:21.75
Mar 17
Lakes vs Auburn
4.
11
Shaianne Gallerson
1:21.98
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
800 Meters
1.
9
Gabriella Trevino
2:41.90
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
2.
10
Kaitlyn Letellier
2:43.99
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
3.
9
Kacy Troemel
2:50.33
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
4.
10
Julia Kwak
2:50.83
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
5.
12
Caleigh Dunlevy
2:54.92
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
6.
11
Jordyn Barnes
2:57.59
Apr 28
Lakes vs Sumner
7.
9
Emily Maya
3:00.00
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
8.
11
Sammi Pilch
3:07.39
Mar 30
Lakes @ Peninsula
1600 Meters
1.
10
Shay Guerrero
5:39.96
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
2.
12
Caleigh Dunlevy
6:05.00
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
3.
9
Luisa Drummond
6:12.00
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
4.
10
Kaitlyn Letellier
6:22.93
Mar 30
Lakes @ Peninsula
5.
11
Jordyn Barnes
6:29.77
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
6.
11
Sammi Pilch
7:19.78
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
7.
11
Renee Guzman
7:30.00
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
3200 Meters
1.
10
Shay Guerrero
12:09.16
PR
Apr 30
56th Shelton Invitational Track & Field Meet
2.
11
Jordyn Barnes
13:50.07
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
3.
9
Luisa Drummond
14:46.37
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
100m Hurdles - 33"
1.
11
Destiny Davis
16.64
May 12
SPSL/Seamount 3A Sub District Meet day 1
300m Hurdles - 30"
1.
10
Ashley Herrera
50.50
PR
Apr 30
56th Shelton Invitational Track & Field Meet
2.
11
Destiny Davis
57.47
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
4x100 Relay
1.
Ashley Herrera
Taneisha Johnson
Shaiane Gallerson
Kiaya Hughes
49.83
May 28
2A, 3A, 4A State Championship Meet
2.
Ashley Herrera
Taneisha Johnson
Destiny Davis
Kiaya Hughes
52.55
Mar 19
Cardinal Relays
3.
Taneisha Johnson
Destiny Davis
Kiaya Hughes
Ashley Herrera
53.41
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
4.
Relay Team
55.23
May 28
2A, 3A, 4A State Championship Meet
4x200 Relay -
1.
Ashley Herrera
Taneisha Johnson
Shaiane Gallerson
Kiaya Hughes
1:48.00
May 20
3A WCD3/SWD4 District Meet, Day 1
2.
Ashley Herrera
Shaiane Gallerson
Taneisha Johnson
Kiaya Hughes
1:50.40
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
3.
Ashley Herrera
Shaiane Gallerson
Kandis Smith
Taneisha Johnson
1:54.93
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
4.
Ashley Herrera
Jada Keister
Shaiane Gallerson
Taneisha Johnson
1:55.16
Mar 30
Lakes @ Peninsula
5.
Ashley Herrera
Taneisha Johnson
Jada Keister
Shaiane Gallerson
1:55.76
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
6.
Jada Keister
Shaiane Gallerson
Talia Johnson
Kiaya Hughes
2:00.49
Mar 19
Cardinal Relays
4x400 Relay
1.
Shay Guerrero
Kacy Troemel
Caleigh Dunlevy
Tatiana Smith
4:28.00
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
2.
Luisa Drummond
Kacy Troemel
Caleigh Dunlevy
Tatiana Smith
4:30.72
May 21
3A WCD3/SWD4 District Meet, Day 2
3.
Shay Guerrero
Caleigh Dunlevy
Kacy Troemel
Tatiana Smith
4:31.51
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
4.
Julia Kwak
Shay Guerrero
Caleigh Dunlevy
Tatiana Smith
4:33.84
Apr 28
Lakes vs Sumner
5.
Kiaya Hughes
Kaitlyn Letellier
Caleigh Dunlevy
Tatiana Smith
4:36.90
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
6.
Kaitlyn Letellier
Gabriella Trevino
Shay Guerrero
Tatiana Smith
4:40.18
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
7.
Tatiana Smith
Caleigh Dunlevy
Gabriella Trevino
Kaitlyn Letellier
4:44.09
Mar 30
Lakes @ Peninsula
8.
Jordyn Barnes
Caleigh Dunlevy
Shay Guerrero
Heather Troemel
4:53.86
Mar 19
Cardinal Relays
9.
Kaitlyn Letellier
Abigail Baim
Jordyn Barnes
Tatiana Smith
5:04.89
Mar 17
Lakes vs Auburn
10.
Gabriella Trevino
Sammi Pilch
Luisa Drummond
Renee Guzman
5:19.25
Mar 17
Lakes vs Auburn
11.
Relay Team
5:25.66
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Jada Keister
Shaiane Gallerson
Gabriella Trevino
Ashley Herrera
2:10.13
Mar 19
Cardinal Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Caleigh Dunlevy
Gabriella Trevino
Shay Guerrero
Jordyn Barnes
14:59.00
Mar 19
Cardinal Relays
Shot Put - 4kg
1.
11
Brianna Mitchell
31' 0.25
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
2.
10
Violet-Fujiko Niusulu
30' 11.5
Apr 23
Terrace Invite
3.
11
Victoria Valencia
29' 8
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
4.
11
Talia Johnson
27' 10.5
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
5.
10
Akaysiiyah Dunbar
27' 3.5
Apr 28
Lakes vs Sumner
6.
11
Akaiya White
25' 1
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
7.
10
Payton Thomas
21' 9
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
8.
11
Lauren Harvey
20' 2.5
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
9.
10
Sophia Valencia
19' 10
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
10.
9
Faatausala Iafeta
19' 5.5
PR
Mar 17
Lakes vs Auburn
11.
9
Emily Morehead
16' 5.25
PR
Mar 17
Lakes vs Auburn
Discus - 1kg
1.
11
Victoria Valencia
100' 0
May 21
3A WCD3/SWD4 District Meet, Day 2
2.
10
Payton Thomas
85' 7
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
3.
10
Ahnna St. Clair
84' 5
Apr 28
Lakes vs Sumner
4.
10
Violet-Fujiko Niusulu
83' 11
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
5.
10
Summer Stensland
82' 1
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
6.
10
Elizabeth Gomez
75' 3
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
7.
11
Talia Johnson
65' 5
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
8.
10
Akaysiiyah Dunbar
60' 7
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
9.
9
Faatausala Iafeta
58' 11
PR
Mar 17
Lakes vs Auburn
10.
11
Brianna Mitchell
58' 10
PR
Apr 28
Lakes vs Sumner
11.
9
Peyton Gomez
58' 3
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
12.
11
Destiny Gray
57' 1
Apr 28
Lakes vs Sumner
13.
11
Lauren Harvey
42' 2
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
Javelin - 600g
1.
10
Summer Stensland
88' 5
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
2.
10
Elizabeth Gomez
82' 11
Mar 30
Lakes @ Peninsula
3.
10
Ahnna St. Clair
80' 4
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
4.
11
Victoria Valencia
74' 0
Mar 24
Lakes @ Auburn Riverside
5.
9
Peyton Gomez
62' 7
PR
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
6.
11
Akaiya White
47' 9
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
High Jump
1.
11
Destiny Gray
5' 0
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
2.
9
Kira Williamson
4' 0
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
Pole Vault
1.
9
Reidan Whitcomb
5' 0
PR
Mar 30
Lakes @ Peninsula
Long Jump
1.
11
Destiny Davis
16' 1.5
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
2.
11
Kiaya Hughes
16' 1.25
May 13
SPSL/Seamount 2A/3A Sub District Day 2
3.
10
Ashley Herrera
14' 4
PR
Apr 14
Bonney Lake & Enumclaw @ Lakes
Triple Jump
1.
11
Damita Gomez
25' 6
May 5
Lakes @ Auburn Mountainview
*Recent improvement