Season:
2022 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Indoor
2016
2011
2008
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
10
Devon Smith
11.09
Apr 1
Byron Nelson Relays
2.
11
Lonell Cunningham
11.34
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
3.
11
Darrick Bledsoe
11.36
Apr 1
Byron Nelson Relays
4.
11
Robert Brown
11.57
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
5.
12
Jaden Morris
11.70
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
9
Daniel Villarreal
11.70
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
7.
10
Deshaun Perro
11.77
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
8.
10
Darell Riggs
11.78
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
9.
12
Jaylon McCoy
11.79
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
12
Brandon Bias
11.79
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
11.
11
Hunter Crowder
11.81
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
12.
12
Valandist Patterson
11.85
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
13.
9
Sincere Ramirez
11.88
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
14.
12
Laron Hulet
12.27
Apr 1
Byron Nelson Relays
15.
11
Corey Allen
12.64
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
16.
9
Dalarian Rose
13.02
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
200 Meters
1.
10
Devon Smith
22.95
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
2.
11
Darrick Bledsoe
22.96
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
3.
12
Laron Hulet
23.09
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
4.
11
Lonell Cunningham
23.17
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
5.
10
Cooper Barnard
23.54
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
6.
11
Desean Wells
23.69
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
7.
9
Rodney Coble
23.75
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
8.
12
Deylon Rodgers
24.01
PR
Mar 4
Argyle Invitational
9.
12
Brandon Bias
24.13
Mar 4
Argyle Invitational
10.
10
Deshaun Perro
24.15
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
11.
12
Jaden Morris
24.28
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
12.
9
Deante Gentry
24.68
Apr 1
Byron Nelson Relays
13.
10
Darell Riggs
25.62
PR
Mar 4
Argyle Invitational
14.
12
Valandist Patterson
26.16
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
15.
9
Josiah Lucas
26.33
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
16.
10
Nazier Haywood
26.50
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
17.
10
Braylon Sneed
27.40
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
18.
9
Emmanuel Gibbs
29.32
PR
Mar 4
Argyle Invitational
400 Meters
1.
9
Qumonte Williams
53.18
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
10
Sarih Mohammed
54.99
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
3.
9
Sincere Ramirez
56.90
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
4.
12
Dyvaryn Duncan-Hubbard
57.58
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
5.
12
Valandist Patterson
58.20
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
6.
12
Jaden Morris
58.94
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
7.
11
Corey Allen
1:01.42
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
8.
10
Nicholas Guereca
1:01.65
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
9.
10
Alejandro Guerrero
1:01.97
PR
Mar 4
Argyle Invitational
10.
12
Jalen Lang
1:02.51
Mar 4
Argyle Invitational
11.
10
Jermaine Leblanc
1:05.61
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
12.
9
Jalen Mosley
1:06.70
PR
Mar 4
Argyle Invitational
13.
10
Emmanuel Weems
1:08.85
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
14.
10
Nazier Haywood
1:11.13
PR
Mar 4
Argyle Invitational
15.
9
Emmanuel Gibbs
1:12.00
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
800 Meters
1.
10
Sarih Mohammed
2:04.55
Apr 20
UIL 6A Area 07-08 Championships
2.
10
Micah Strand
2:16.52
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
3.
12
Dyvaryn Duncan-Hubbard
2:18.29
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4.
11
Abdi Muhamed
2:18.83
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
5.
10
Alejandro Guerrero
2:21.18
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
6.
10
Leo Ocampo
2:24.33
PR
Mar 4
Argyle Invitational
7.
10
Matthew Howard
2:50.30
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
8.
11
Austin Palacios
3:25.87
PR
Mar 4
Argyle Invitational
1600 Meters
1.
10
Micah Strand
5:24.95
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
2.
10
Alejandro Guerrero
5:25.19
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
10
Sarih Mohammed
5:31.86
PR
Mar 4
Argyle Invitational
4.
9
Max Burger
5:34.46
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
5.
11
Abdi Muhamed
5:38.40
PR
Mar 4
Argyle Invitational
6.
12
Dyvaryn Duncan-Hubbard
5:38.43
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
7.
9
Edgar Vargas
5:49.94
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
8.
10
Leo Ocampo
6:03.79
PR
Mar 4
Argyle Invitational
3200 Meters
1.
10
Micah Strand
11:55.9h
PR
Mar 4
Argyle Invitational
2.
9
Max Burger
12:30.71
Apr 1
Byron Nelson Relays
3.
9
Edgar Vargas
13:24.08
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
110m Hurdles - 39"
1.
10
Marques Solomon
16.96
Apr 1
Byron Nelson Relays
2.
11
Jad Darkazalli
17.41
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
11
Taler Mitchell
17.69
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4.
9
Jessie Little
18.08
Apr 1
Byron Nelson Relays
5.
10
Jaylon Humbles
18.71
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
6.
10
Keegan Kelley
19.58
Apr 1
Byron Nelson Relays
7.
11
Braylon Cole
20.83
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
300m Hurdles - 36"
1.
12
Jaylon McCoy
43.64
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
2.
10
Marques Solomon
43.67
Apr 20
UIL 6A Area 07-08 Championships
3.
10
Carlwone Richards
43.90
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4.
10
Jaylon Humbles
45.83
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
5.
10
Ryan Boyea
46.85
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
6.
10
Leo Ocampo
48.55
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
7.
11
Jad Darkazalli
49.44
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
8.
11
Braylon Cole
49.47
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
9.
12
Dyvaryn Duncan-Hubbard
52.12
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
10.
9
Josiah Lucas
55.59
Mar 4
Argyle Invitational
4x100 Relay
1.
Devon Smith
Lonell Cunningham
Hunter Crowder
Darrick Bledsoe
43.38
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
2.
Devon Smith
Lonell Cunningham
Jaden Morris
Darrick Bledsoe
43.53
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
Sincere Ramirez
Robert Duncan
Robert Brown
Rodney Coble
44.32
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
4.
Sincere Ramirez
Robert Brown
Jessie Little
Rodney Coble
45.71
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
4x200 Relay -
1.
Desean Wells
Deylon Rodgers
Lonell Cunningham
Darrick Bledsoe
1:30.46
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
Desean Wells
Deylon Rodgers
Darrick Bledsoe
Devon Smith
1:31.56
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
3.
Desean Wells
Devon Smith
Lonell Cunningham
Jaden Morris
1:32.89
Apr 1
Byron Nelson Relays
4.
Deante Gentry
Cooper Barnard
Rodney Coble
Robert Duncan
1:32.92
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
5.
Desean Wells
Deylon Rodgers
Hunter Crowder
Devon Smith
1:33.14
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
6.
9
Deante Gentry
Sincere Ramirez
Rodney Coble
Robert Duncan
1:34.49
Apr 1
Byron Nelson Relays
7.
9
Deante Gentry
Qumonte Williams
Rodney Coble
Robert Duncan
1:34.51
Mar 4
Argyle Invitational
8.
Desean Wells
Deylon Rodgers
Hunter Crowder
Braylon Cole
1:35.96
Mar 4
Argyle Invitational
4x400 Relay
1.
Jaylon McCoy
Sarih Mohammad
Taler Mitchell
Desean Wells
3:35.38
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
Desean Wells
Sarih Mohammad
Taler Mitchell
Darrick Bledsoe
3:36.73
Apr 1
Byron Nelson Relays
3.
Cooper Barnard
Qumonte Williams
Robert Brown
Robert Duncan
3:37.06
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4.
Jaylon McCoy
Sarih Mohammad
Taler Mitchell
Lonell Cunningham
3:38.52
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
5.
Deante Gentry
Qumonte Williams
Robert Brown
Robert Duncan
3:40.55
Mar 4
Argyle Invitational
6.
Desean Wells
Lonell Cunningham
Darrick Bledsoe
Taler Mitchell
3:42.8h
Mar 4
Argyle Invitational
7.
Sincere Ramirez
Qumonte Williams
Robert Duncan
Robert Brown
3:46.03
Apr 1
Byron Nelson Relays
8.
Deante Gentry
Qumonte Williams
Robert Duncan
Robert Brown
3:48.23
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
Shot Put - 12lb
1.
11
Isaiah Robinson
50' 4.25
Apr 30
UIL 6A Region I & Wheelchair
2.
10
Evan Martinez
45' 6.5
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
11
Ta'ron Lucas
45' 0.75
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4.
11
Jacob Zacharias
37' 10
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
5.
10
Abdiel Diaz
33' 11
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
Discus - 1.6kg
1.
10
Evan Martinez
148' 0
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
2.
11
Isaiah Robinson
124' 0
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
12
Jaden Morris
98' 3
PR
Mar 4
Argyle Invitational
4.
11
Ta'ron Lucas
89' 10
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
5.
10
Minoru Andrew
79' 6
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
6.
9
Jeremiah Barnett
79' 5
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
High Jump
1.
10
Nicholas Guereca
5' 10
PR
Mar 4
Argyle Invitational
12
Jalen Lang
5' 10
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
3.
10
Joseph Gilstrap
5' 6
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
4.
10
Joseph Hill III
5' 4
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
9
Denzel Freeman
5' 4
Apr 1
Byron Nelson Relays
9
Qumonte Williams
5' 4
PR
Mar 4
Argyle Invitational
Pole Vault
1.
11
Dalton Cardwell
9' 0
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
10
Micheal Garces
9' 0
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
11
Hunter Crowder
9' 0
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
4.
9
Troy Gunn
8' 6
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
Long Jump
1.
12
Ahmad Scott
21' 7.5
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
11
Lonell Cunningham
21' 0.25
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
3.
11
Darrick Bledsoe
20' 1.5
PR
Mar 4
Argyle Invitational
4.
9
Rodney Coble
20' 1
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
5.
11
Jad Darkazalli
19' 9
PR
Mar 4
Argyle Invitational
6.
12
Deylon Rodgers
19' 7
PR
Mar 4
Argyle Invitational
7.
9
Deante Gentry
19' 5
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
8.
12
Jaylon McCoy
19' 3.25
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
9.
10
Devon Smith
18' 10
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
10.
9
Qumonte Williams
18' 6.25
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
11.
11
Desean Wells
18' 5
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
12.
9
Sincere Ramirez
18' 3
PR
Mar 4
Argyle Invitational
13.
10
Jermaine Leblanc
14' 0
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
Triple Jump
1.
9
Qumonte Williams
42' 11
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
12
Brandon Bias
42' 5
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
9
Rodney Coble
41' 7
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
4.
11
Desean Wells
41' 4
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
5.
12
Deylon Rodgers
38' 9
PR
Mar 4
Argyle Invitational
6.
11
Robert Brown
36' 7
PR
Mar 4
Argyle Invitational
Womens
100 Meters
1.
10
Zoe Nelson
12.63
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
2.
9
Shahariea Thurston
12.75
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
3.
10
Mira Williams
12.81
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4.
12
Yazmeen Sarkissian
12.83
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
5.
9
Breasia Price
13.20
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
6.
9
Jhordyn Nolan
13.53
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
7.
10
Juaneya Sykes
13.67
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
8.
9
NeZiyhah Mitchell
14.06
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
9.
9
Erianna Gabriel
14.58
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
200 Meters
1.
12
Soteria Gibbs
26.11
PR
Apr 20
UIL 6A Area 07-08 Championships
2.
10
Zoe Nelson
26.55
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
3.
12
Yazmeen Sarkissian
27.88
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
4.
9
Armoni Henderson
29.71
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
5.
11
Lyric Thornton
29.78
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
6.
10
Juaneya Sykes
30.18
Mar 4
Argyle Invitational
7.
9
Keviana Bradford
30.20
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
8.
9
Erianna Gabriel
30.92
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
9.
9
Fatima Osman
31.94
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
10.
11
Ja'Nyah Cain
32.88
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
11.
9
Iyana Netter
33.12
PR
Mar 4
Argyle Invitational
400 Meters
1.
9
Keviana Bradford
1:05.40
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
10
Alondra Rios
1:06.28
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
12
Soteria Gibbs
1:06.47
Mar 4
Argyle Invitational
4.
10
Kiah Ford
1:11.15
PR
Mar 4
Argyle Invitational
5.
9
Dayanara Gonzalez
1:11.85
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
6.
9
Victoria Baronick
1:13.25
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
800 Meters
1.
9
Maggie Mittig
2:41.80
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
2.
9
Libby Smith
2:50.91
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
9
Dayanara Gonzalez
2:53.73
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
4.
9
Lauren Townsend
2:56.18
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
1600 Meters
1.
9
Maggie Mittig
6:07.93
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
2.
9
Libby Smith
6:34.36
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
3.
9
Lauren Townsend
6:48.90
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
3200 Meters
1.
9
Libby Smith
15:36.79
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
9
Lauren Townsend
15:46.25
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
100m Hurdles - 33"
1.
12
Layla Shalabi
18.88
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
2.
11
Lyric Thornton
19.17
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
12
Eiesha Stone
20.05
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4.
11
Jamera Mitchell
20.71
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
300m Hurdles - 30"
1.
12
Layla Shalabi
52.57
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
2.
10
Juaneya Sykes
54.84
Apr 1
Byron Nelson Relays
3.
11
Lyric Thornton
54.87
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4.
12
Eiesha Stone
55.89
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
5.
11
Jamera Mitchell
1:01.80
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4x100 Relay
1.
Juaneya Sykes
Yazmeen Sarkissian
Shahariea Thurston
Soteria Gibbs
51.06
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
Erianna Gabriel
NeZiyhah Mitchell
Jhordyn Nolan
Mira Williams
51.83
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
3.
NeZiyhah Mitchell
Zoe Nelson
Jhordyn Nolan
Mira Williams
52.04
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
4.
Juaneya Sykes
Shahariea Thurston
Lyric Thornton
Soteria Gibbs
52.54
Apr 1
Byron Nelson Relays
5.
9
NeZiyhah Mitchell
Keviana Bradford
Jhordyn Nolan
Armoni Henderson
53.76
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
6.
Erianna Gabriel
Christanni Bland
NeZiyhah Mitchell
Ja'Nyah Cain
57.63
Mar 4
Argyle Invitational
4x200 Relay -
1.
Juaneya Sykes
Yazmeen Sarkissian
Shahariea Thurston
Soteria Gibbs
1:49.91
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
2.
Juaneya Sykes
Lyric Thornton
Shahariea Thurston
Soteria Gibbs
1:50.90
Apr 1
Byron Nelson Relays
3.
Lyric Thornton
Juaneya Sykes
Shahariea Thurston
Layla Shalabi
1:51.04
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
4.
Soteria Gibbs
Lyric Thornton
Yazmeen Sarkissian
Juaneya Sykes
1:52.57
Mar 4
Argyle Invitational
5.
Jhordyn Nolan
Keviana Bradford
NeZiyhah Mitchell
Mira Williams
1:54.08
Apr 1
Byron Nelson Relays
6.
Armoni Henderson
Iyana Netter
NeZiyhah Mitchell
Christanni Bland
2:03.29
Mar 4
Argyle Invitational
7.
Armoni Henderson
Jhordyn Nolan
Christanni Bland
Ja'Nyah Cain
2:06.76
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
4x400 Relay
1.
Keviana Bradford
Alondra Rios
Jhordyn Nolan
Eiesha Stone
4:29.40
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
Shot Put - 4kg
1.
12
Kinnidi Long
29' 5.25
PR
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
2.
10
Trinity Bloodworth
26' 8
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
3.
9
Siara Williams-Dodds
22' 8
Mar 4
Argyle Invitational
4.
10
Da'Mya McDonald
20' 11.5
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
5.
9
Zy'eria Kilgore
20' 6
PR
Mar 4
Argyle Invitational
Discus - 1kg
1.
12
Kinnidi Long
89' 9
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
2.
10
Trinity Bloodworth
68' 2
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
9
Siara Williams-Dodds
68' 2
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
4.
9
Zy'eria Kilgore
57' 3
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
5.
10
Da'Mya McDonald
56' 4
Apr 1
Byron Nelson Relays
High Jump
1.
10
Reiona Silas
4' 8
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
2.
9
Warida Ndizeye
4' 6
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
9
Shahariea Thurston
4' 6
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
4.
10
Dedreunna Caston
4' 0
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
Pole Vault
1.
9
Kelsie Lopez
5' 6
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
Long Jump
1.
12
Soteria Gibbs
17' 9.75
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
12
Yazmeen Sarkissian
17' 4
PR
Mar 4
Argyle Invitational
3.
10
Heidi Fritz
14' 5
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
4.
10
Mira Williams
14' 1.25
Mar 25
Fossil Ridge Panther Relays
5.
9
Warida Ndizeye
13' 9.5
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
6.
11
Jamera Mitchell
13' 5
PR
Mar 11
Arlington Bowie Volunteer Relays
7.
9
Azariah Rozier
12' 1
PR
Mar 4
Argyle Invitational
8.
10
Dedreunna Caston
10' 11
PR
Mar 4
Argyle Invitational
Triple Jump
1.
12
Soteria Gibbs
37' 6
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
2.
10
Mira Williams
34' 4
PR
Apr 1
Byron Nelson Relays
3.
9
Iyana Netter
28' 0.75
PR
Apr 14
UIL 6A District 08 Championship
*Recent improvement