Team Results Management

All MeetsOnly Meets With Results

Add a meet to your team calendar:

March
Thursday, March 1
2007 Season bests
Team Records JacksonKMLHS
Tuesday, March 13
Eraly Bird @ UWL La CrosseUWL
Thursday, March 15
ECFC Waters Meet OshkoshUW Oshkosh
Friday, March 16
Whitewater Invt. WhitewaterUW-Whitewater
Saturday, March 17
Shorewood Invite MilwaukeeUWM
Saturday, March 24
Tri State Indoor PlattevilleUWP
Thursday, March 29
Elkhorn Quad ElkhornElkhorn Area HS
Friday, March 30
UW Oshkosh - Boys OshkoshUW Oshkosh
Saturday, March 31
Madison West relays MadisonUW shell
April
Monday, April 2
Luther Invite OnalaskaOnalaska Luther
Tuesday, April 3
EC Memorial Indoor Eau ClaireUWEC
FRVC Indoor Conference ManitowocJFK Fieldhouse
KML Practice Meet JacksonKettle Moraine Lutheran H...
UW Oshkosh - Girls OshkoshUW Oshkosh
Thursday, April 5
CGB/RL, Ost Tri Cedar GroveCGB HS
Saturday, April 7
Racine Co-ed Varsity Track Invite KenoshaCarthage College
USATF WhitewaterUW Whitewater
Tuesday, April 10
Ashwaubenon/Marinette Green BayAshwaubenon HS
Cedar Grove vs Kohler & HG Cedare GroveCedar Grove
Elkhart Lake, Sheb. Lutheran vs Oostburg OostburgOostburg
MVC / Coulee HolmenHolmen HS
Owen-Withee OwenOwen-Withee
Poynette Triangular PoynettePoynette HS
Waupun vs Winneconne vs WLA WinneconneWinneconne
Wednesday, April 11
Lutheran Outdoor Invite MilwaukeeMilwaukee Lutheran
Thursday, April 12
Cancelled Howards GroveHowards Grove
CGB/Kohler/Random Lake Random Lake
Conference Relays MiltonMilton HS
Darlington Invitional DarlingtonMartens Field
Menomonie Outdoor Opener MenomonieUW-Stout
Friday, April 13
Cadott CadottCadott
Saturday, April 14
KC Relays La CrosseUWL
Monday, April 16
North, East, Manitowoc Triangular ManitowocManitowoc
West Salem JV INvite West SlaemWest Salem HS
Tuesday, April 17
Adams-Friendship Dual AdamsAdams-Friendship HS
Flyway Relays LomiraLomira HS
Husky Invite Eau Claire North HS
Kohler vs Cedar Grove & HG KohlerKohler
MCC Indoor Meet KenoshaCarthage College
Mosinee MosineeMosinee
Oostburg vs Elkhart Lake OostburgOostburg
WLA vs Waupun vs Ripon RiponRipon
Thursday, April 19
CGB/Sheb Luth/Sheb Christian/Oost Cedar GroveCGB HS
Dale Peterson Invite AntigoAntigo
Elkhorn Frosh Invt. ElkhornEkhorn Area HS
Indian JV Invite MenomonieUW-Stout
Randon Lake vs Elkhart Lake @ HG Howards GroveHowards Grove
Friday, April 20
Augusta AugustaAugusta
Earl Gatzke Memorial Invitational TomahTomah HS
Hudson True Team HudsonHudson HS
West Salem Invite West SalemWest Salem HS
Saturday, April 21
Brodhead Invitational Brodhead, WisconsinBrodhead HS
Parkview Invite OrfordvilleOrfordville HS
Racine Journal Times Relays Racine Racine Case
Reedsville Invitational ReedsvilleReedsville
Viking Invitational WauwatosaWisconsin Lutheran Colleg...
Monday, April 23
Preble Triangular Green Bay, WIGreen Bay Preble HS
Tuesday, April 24
Berlin vs Omro vs WLA BerlinBerlin
Darlington/Boscobel/Southwestern/Benton DarlingtonMartens Field
East Troy/Milton at ET East TroyEast Troy HS
Elkhart Lake & Oostburg vs Kohler KohlerKohler
Elkhorn/Delavan at Fort Fort AtkinsonFort Atkinson HS
Flyway Quad-Laconia LaconiaLaconia HS
Old Abe Relays Eau Claire Memorial HS
Ozaukee vs Cedar Grove & HG Cedar GroveCedar Grove
Red Robin Relays AntigoAntigo
SCC Triangular Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
Viking Relays New BerlinNew Berlin West
Washington Country Outdoor HartfordHartford HS
Wednesday, April 25
(JV) Throwers Meet KenoshaShorland Lutheran
Thursday, April 26
Auburndale AuburndaleAuburndale
Cuba City Invitational Cuba CityCuba City HS
KML JV Meet JacksonKettle Moraine Lutheran H...
Red Raider Invite PulaskiPulaski
Waukesha South Invite WaukeshaWaukesha South HS
Friday, April 27
Betsy DeMerit Invitational ReedsburgReedsburg HS
East Troy Invite East TroyEast Troy HS
Glenn Funk Invite KohlerKohler
MVC/BRC Meet HolmenHolmen HS
Neenah Invite NeenahNeenah HS
Pewaukee Invt. PewaukeePewaukee HS
Pulaski Red Raider Invite PulaskiPulaski HS
Spartan Invitational OshkoshUW Oshkosh - Titan Stadiu...
Tiger Invitational @ Home Howards GroveHowards Grove
Saturday, April 28
Sheboygan Lutheran Invite Cedar GroveCGB HS
Monday, April 30
Kenosha St. Joseph KenoshaCarthage College
MG vs Edgewood/Stoughton MononaMonona Grove
North, South, Manitowoc Triangular ManitowocManitowoc
Tomah JV INvite TomahTomah HS
May
Tuesday, May 1
CLC Conference Relays Cedar GroveCedar Grove
darlington entries to fenn quad fennfenn
Elkhorn/East Troy at Whitewater WhitewaterWhitewater HS
Fall Creek Fall CreekFall Creek
Flyway Quad-KML JacksonKettle Moraine Lutheran H...
SCC Triangular Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
Winneconne vs Ripon vs Markesan vs WLA RiponRipon
WVC Relays WausauW. West
Wednesday, May 2
NSC Relay Meet GlendaleNicolet HS
Thursday, May 3
Badger Frosh Invt. Lake GenevaBadger HS
Brookfield Academy BrookfieldBrookfield Academy
Lumberjack JV WausauW. East
Old Abe JV Invite Eau Claire Memorial HS
Friday, May 4
Beloit Turner Invite BeliotBeliot Turner HS
entries for df dfdf
Hanson Relays La CrosseLaCrosse Central HS
LIT MilwaukeeWisconsin Lutheran Colleg...
New Richmond Relays New Richmond HS
Osseo-Fairchild Osseo-FairchildOsseo-Fairchild
Pirate Invite BayportBayport
SCC/Coulee Challenge La CrosseUW-La Crosse
Tider Invite EdgertonEdgerton HS
Vanderpan Invite Sheboygan Falls High
Saturday, May 5
Ginger Morrey Invitational Muscoda Riverdale HS
Monday, May 7
Baraboo Frosh/Soph Invitational BarabooBaraboo HS
Ram Invitational Random LakeRandom Lake
Redbird Invitational DarlingtonMartens Field
Tuesday, May 8
CGB/Sheb Luth/Elkhart Cedar GroveCGB HS
Conference Tune-Up MenomonieUW-Stout
East Troy/Fort Atkinson at ET East TroyEast Troy HS
Elkhorn/Milton at Jefferson JeffersonJefferson HS
Flyway Quad-Lomira LomiraLomira HS
KML Invite JacksonKettle Moraine Lutheran H...
La Crosse City Meet La CrosseLogan HS
Neillsville NeillsvilleNeillsville
Woziak Invite ShawanoShawano
Wednesday, May 9
DeMerit/Foster Relays Port WashingtonPort Washington HS
Thursday, May 10
Beloit Turner Frosh Invt. BeloitBeloit Turnet HS
Classic 8 Conference Kettle MoraineKettle Moraine
CLC JV Conference/Fresh and Soph OzaukeeOzaukee
ECC Fr/So Conference OmroOmro
FRVC Conference Meet Green BayGreen Bay Preble
Hudson JV Meet HudsonHudson HS
La Crosse City JV Meet La CrosseUWL
Raider JV Invite HudsonRock Elementary School
Sheboygan Falls Invite Sheboygan Falls
WVC JV WausauW. West
Friday, May 11
Black Hawk Invitational GraftonGrafton HS
Borg Invitational DelavanBorg Stadium
Cadott Inv. CadottCadott
Elkhorn Varsity Invt. ElkhornElkhorn Area HS
Flyway JV Invite HoriconHoricon HS
Heather Johnson Memorial Invitational Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
Monona Grove Invite MononaMonona Grove HS
Steve "Sparky" Reynolds Memorial Invite BoscobelBoscobel HS
Saturday, May 12
Brown County Meet Green BayBay Port HS
Monday, May 14
CLC Confernce Meet @ Home Howards GroveHowards Grove
ECC Conference Championships BerlinBerlin
Tuesday, May 15
Big Rivers Conference Championship River FallsRiver Falls HS
Cloverbelt Conferance Meet ColbyColby
Flyway Conference Meet HoriconHoricon HS
MCC Conference BrookfieldBrookfield Academy
MVC Conference meet La CrosseCentral HS
Rock Valley Conference Meet EvansvilleEvansville HS
SCC Championships Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
SLC Conference Meet ElkhornElkhorn Area High
SWAL Conference Meet Cuba CityCuba City
WVC Meet SchofieldDC Everest
Thursday, May 17
Bay Conference Championships Green BayBay Port HS
Big Rivers JV Conference Championship Eau Claire Memorial HS
Blue Devil 9/10 Invite EvansvilleEvansville HS
MVC JV Conference meet La CrosseLogan HS
Monday, May 21
Regional Track Meet Cedar GroveCGB HS
Regionals Beaver DamBeaver Dam
Stratford Sectional StratfordStratford
Valders Regional ValdersValders
WIAA Regional River Falls HS
WIAA Regional GraftonGrafton HS
WIAA Regional HartlandArrowhead HS
WIAA Regional WausauW. East
WIAA Regional WhitewaterWhitewater HS
WIAA Regional Championships Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
WIAA Regional D1 Green BayBay Port HS
WIAA Regional Meet FennimoreFennimore HS
WIAA Regionals BurlingtonBurlington HS
WIAA Track & Field D1 Regional OshkoshOshkosh West
WIAA Track & Field D1 Regional Wisconsin RapidsWisconsin Rapids
Thursday, May 24
Bangor Sectional Meet BangorBangor, WI
Sectional Track Meet PrincetonPrinceton High
Sectionals HartfordHartford Union
WIAA D1 Sectional WaukeshaWaukesha North HS
WIAA D2 Sectional LuxemburgLuxemburg- Casco
WIAA Sectional Eau ClaireEau Claire North
WIAA Sectional GermantownGermantown HS
WIAA Sectional JanesvilleJanesville Craig
WIAA Sectional KewaskumKewaskum HS
WIAA Sectional 2 D1 AppletonAppleton North HS
WIAA Sectional Championships McFarlandMcFarland
June
Friday, June 1
WIAA State Championships LaCrosseUW - LaCrosse
Saturday, June 2
WIAA State Championships Div I LaCrosseUW - LaCrosse
WIAA State Championships Div II LaCrosseUW - LaCrosse
WIAA State Championships Div III LaCrosseUW - LaCrosse

Hover over icons (, , etc...) to learn about meet status.

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams
30 or more teams
% of teams with results